Trečiadienis, 28.06.2017, 15:57
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Страница 10 из 75«12891011127475»
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
RmXasData: Trečiadienis, 31.08.2011, 17:54 | Pranešimas # 136
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Viliari)
Kiekvienas sprendžia už save. Čia susirinkę jau nemiegantys smile ieškantys.

Ieskantys(klaidziojentys sapne) bet dar nepabude smile

Netikra gimimo data

BenasData: Trečiadienis, 31.08.2011, 23:36 | Pranešimas # 137
Сержант
Pranešimų: 28
Quote (RmXas)
Ieskantys(klaidziojentys sapne) bet dar nepabude

manau, gana tikslus palyginimas. kai nuo "ieškantis" ateis suvokimas "žinantis" (save sąmoningai suvokiantis, realiai ir adekvačiai vertinantis save, aplinką, santykius,... ;žinantis ko nori, turintis aiškius tikslus), tuomet neliks dūmų nei mintyse, nei veiksmuose...

ViliariData: Ketvirtadienis, 01.09.2011, 08:37 | Pranešimas # 138
Подполковник
Pranešimų: 114
Sveiki

Quote (Benas)
Viliari, ko ieškai tu?

Jau nieko nebeieškau smile ko ieškojau, tą radau.

Quote (Benas)
Verta matyti realybę tokią, kokia ji yra

Va, labai įdomūs žodžiai smile O kas yra realybė? Ir ką reiškia rožiniai akiniai?

Quote (Benas)
Argi pasaulis ne tobulas? Argi jame yra ir "blogis"?...

Manai kad blogio nėra? Aplink matai tik džiaugsmą, laimę, save pilnai realizuojančius, mylinčius ir mylimus žmones?

RmXasData: Ketvirtadienis, 01.09.2011, 17:01 | Pranešimas # 139
Подполковник
Quote (Benas)
manau, gana tikslus palyginimas. kai nuo "ieškantis" ateis suvokimas "žinantis" (save sąmoningai suvokiantis, realiai ir adekvačiai vertinantis save, aplinką, santykius,... ;žinantis ko nori, turintis aiškius tikslus), tuomet neliks dūmų nei mintyse, nei veiksmuose...

Prabudes(prisimines) tai ne zinantis ka turi pasiekti o jau pasiekes

Netikra gimimo data

BenasData: Antradienis, 06.09.2011, 15:30 | Pranešimas # 140
Сержант
Pranešimų: 28
Quote (RmXas)

Vadinasi, užtenka "sužinoti" prabudimo instrukciją ir akimirksniu tapsi pasiekęs smile
Su tokiu požiūriu abejoju, ar galima pasiekti aukštumų ir užsitikrinti tikrai turtingą, kokybišką gyvenimą.
Na, bet jūs, matyt, "žinote", kad tai įmanoma smile

ViliariData: Antradienis, 06.09.2011, 15:38 | Pranešimas # 141
Подполковник
Quote (RmXas)

Aš šiuo atveju nesutinku smile Prabudęs - tai suvokiantis kad turi kelią ir žinantis savo tikslą. Kai jis jį pasieks, jis bus nebeprabudęs )))) jis jau bus kituose lygiuose

RmXasData: Antradienis, 06.09.2011, 19:02 | Pranešimas # 142
Подполковник
Quote (Benas)
Vadinasi, užtenka "sužinoti" prabudimo instrukciją ir akimirksniu tapsi pasiekęs

Siuo atveju tikslas susitvarkyti karma , medituoti , sveikai gyvent , skleist meile , t.t kiekvienam pagal save .. viskas neivyksta iskarto .

Aš šiuo atveju nesutinku smile Prabudęs - tai suvokiantis kad turi kelią ir žinantis savo tikslą. Kai jis jį pasieks, jis bus
nebeprabudęs )))) jis jau bus kituose lygiuose

Tu sakai prabudes tai turintis kelia o as sakau kad pabudes tai pasiekes finisa :).. manau kai prabundi tada turi galimybe persikeli i kita lygi:)

Idomu kuris teisus smile

Netikra gimimo data

ViliariData: Antradienis, 06.09.2011, 19:35 | Pranešimas # 143
Подполковник
RmXai, o ar svarbu kuris teisus? smile Svarbu tai, ką tu sakai:

Quote (RmXas)
Siuo atveju tikslas susitvarkyti karma , medituoti , sveikai gyvent , skleist meile , t.t kiekvienam pagal save .. viskas neivyksta iskarto .

Čia aš su tavim sutinku 100%

valdismartinData: Penktadienis, 09.09.2011, 19:25 | Pranešimas # 144
Полковник
Pranešimų: 245
ACIU VIRGIUI ir VILIARI biggrin
nuo birzelio pirmos galima sakyti iki 09. 09 19.19. Tiek man prireike laiko kad dasikasciau iki tiesos.
Patinka man sitie skaiciai turbut ne siaip sau visur 9 ant galo. biggrin
Dabar galiu pradeti svesti kiekviena diena biggrin
Niekada per savo 28m nebuvau toks laimingas kaip dabar biggrin

ViliariData: Antradienis, 13.09.2011, 19:07 | Pranešimas # 145
Подполковник
valdismartin

gal galima smulkiau? smile

RmXasData: Trečiadienis, 14.09.2011, 16:13 | Pranešimas # 146
Подполковник
Ziurekit idomu straipsni rado mano draugas .. apie kortas kurios buvo suskurtos kaip zaidimo bet visos issipilde liko pora http://ikrauk.15min.lt/aktualu/45653

Noreciau kad pakomentuotumete savo nuomone

Netikra gimimo data

ViliariData: Trečiadienis, 14.09.2011, 16:23 | Pranešimas # 147
Подполковник
Labai teisingas paskutinis straipsnio sakinys smile "Tiesa slypi kažkur anapus"

Kažkas iš kortų kūrėjo aplinkos buvo mediumas, aiškiaregys, net nežinau kaip čia dabar jį pavadinti. Jis maždaug matė įvykius, kurie turėjau daugiausia šansų realizuotis/ įvykti.

valdismartinData: Trečiadienis, 14.09.2011, 19:15 | Pranešimas # 148
Полковник
Pranešimų: 245
To Viliari: ka butent smulkiau noretai? Vedziau uzrasus galvoju kazkam padovonosiu biggrin
siaip dabar prisidedu prie Lady Gajos pagalbos, siuo metu domiuosi Arcturian Frequences, chanelingais, nes savo dar turbut neuzsitarnavau. biggrin
Gal Virgis turi kazkokiu pasiulymu kaip galima butu populiarinti jo puslapi kad daugiau zmoniu dometusi kas vyksta ir t.t.
??? Galeciau prisideti ir kazkokia tai pinigu suma.
Siuo metu zinot krepsinis, kas gali buti svarbiau biggrin imetu as draugams kartais siaip ant juoko ka nors is youtube, tai jie manes klausia ar as sergu? biggrin Nu idejau filma Secret, ziuresiu reakcijas gal sitas patiks.
Jeigu Viliari turi man kazkoki kaula, galetum numesti as butinai priimsiu tai.
Have a nice day smile

virgisData: Penktadienis, 16.09.2011, 08:19 | Pranešimas # 149
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 123
Aš kažkaip ir neužsiiminėjau savo puslapio platinimu. Pradžioje apie jį žinojo tik pažįstami. Tikriausiai čia veikia visatos traukos dėsnis... toks tokį traukia (energijos).Žinoma tai bendras visų mūsų darbas, pramerkei akis, padėk greičiau atsimerkti kitam. Kuo tokių bus daugiau, tuo geriau ir mums ir visai planetai, nes mes visi esame viena...
Pagalvok pats, kaip tu gali geriau prie to prisidėti, tau pasufleruos tavo intuicija....

VidmantaskunData: Šeštadienis, 17.09.2011, 12:57 | Pranešimas # 150
Сержант
Pranešimų: 30
Noras valdyti sukeldavo pyktį.Pyktis panašus į norą primesti kitam savo valią.Kaip atsikratyti noro valdyti ? Reikia kai supykstat nueiti į ramią vietą ir mintyse kartoti tokį teiginį: Tas žmogus kuris mane suerzino turi teisę daryti, tai ką tiktais nori,sakyti ką tik tais nori.Jis yra laisvas. Aš atmetu norą valdyti.Aš esu pakantus.Pakantumas,Pakantumas,Pakantumas.Aš elgiuosi su žmonėm pagarbiai,madangiai,draugiškai.Aš esu laisvas,aš pats kuriu savo likimą.Aš esu savo likimo kūrėjas.Kai jūs taip keletą minučių kartosit gali pagerėti. smile Aš jums visiems linkiu įveikti EGO. Kai įveiksim ego spinduliuosim šviesą.Šviesa atsispindėjus nuo žvaigždių grįš sustiprėjusi ir Žemėj bus šviesu. Aš kai važiuodavau iš Kuršėnų į Šiaulius ir mokykloj būdamas kartojau mintyse tokį teiginį:Žemėje visafa yra pusiausvyra ir harmonija.Sužinojau ,kad Delfinai ir Banginiai palaiko visos Žemės pusiausvyra-balansą ir harmoniją.Norėjau ir aš nors kiek nors gero padaryti.Ar tai padeda ? Ar mano teiginių kartojimas davė rezultatą ? Ar nors keletą akimirkų buvo visur Žemėje pusiausvyra ir harmonija ? Ar galėtumėt papasakot apie pusiausvyros-harmonijos meditaciją ? Įsivaizduoti galima .kad Dievas šviesa,kuris yra aplink jūsų kūną.ir jūs skrendat į tą šviesą.Iš pirmo karto vaikas vaikščiot neišmoko.Tad jei taip įsivaizduosi tada pamatysi kad jauti jog myli Dievą.Pasninkavimas gali labai padėti.Atleidimas,atsiprašymas, Jeigu kamavo baisus pyktis dėl vieno žmogaus tada gali to žmogaus išvengti.Tiesiog nesimaišyti jam po kojom.Kai jis klaus-tylėti.Bent jau aš taip bandžiau ir šiek tiek padėjo.Noriu vėl jausti ir įveikti savo abejingumą.Noriu kad aš siela atsigaučiau....kad jausčiau tą šviesą...

Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Страница 10 из 75«12891011127475»
Поиск: