Šeštadienis, 20.04.2024, 06:58
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
VidmantaskunData: Ketvirtadienis, 13.10.2011, 21:58 | Pranešimas # 181
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 30
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Turtas atsiras tavo gyvenime savaime,jeigu pakeitei požiūrį į pinigus... Aš dariau pats gerus darbus be pinigų... be to gali nebesirūpinti dėl to ...nes pasaulis pasikeis greitai ... bus laimė gyventi... o tai bus gal rytoj .. gal po 2012, bet būk ramus tikrai bus... smile pala... O ką tu gerais darbais laikai-ar gali pasakyti ? Kas yra laimė ? Kokia gyvenimo prasmė ? Galbūt tave saugojo nuo pinigų tavo pasąmonė dėl to
,kad tu pats sau problemų neprikurtum ... (think)
 
SetData: Penktadienis, 14.10.2011, 16:31 | Pranešimas # 182
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Man irgi yra pinigų trūkumas, o dabar nieks nenori dalinti pinigų.
 
VidmantaskunData: Šeštadienis, 15.10.2011, 11:47 | Pranešimas # 183
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 30
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kiekvienas žmogus turi du angelus,pasąmonę,aukščiausiąjį aš ....Visada galvokite apie pinigų gausą ,o ne apie stygių... Pinigai atsirasdavo žmonėms, kurie tais pinigais mokėdavo išmintingai pasinaudoti ... Turtingi žmonės veja bet kokias mintis apie stygių...Visata yra labai didelė.. Prašau pakeisti požiūrį...Atsikratyti savo ydų ir tada tikrai bus ir dvasinė ir materialinė laimė... pinigų nesiekit... siekit Dievą mylėti ... jauskit tą Meilė Dievui,tą ryšį su Dievu ....Nes jums reikia Meilės, jūs to pasiilgot... Dievas jus myli ir stengėsi jums padėti visais įmanomais būdais... o tokį kelią pasirinkot patys... savo žodžiais ir mintimis... bet apie ką savo gyvenime svajodavot tas ir pavirsdavo realybe...
 
SetData: Sekmadienis, 16.10.2011, 12:01 | Pranešimas # 184
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Gerai Vidi, fsio, mano lankymasi čia nutraukei. Per daug pasakėčiu šiam saite atsirado.
 
valdismartinData: Pirmadienis, 17.10.2011, 17:50 | Pranešimas # 185
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
jo jo biggrin as galvojau kad cia tik man vienam pasakecios nepatinka biggrin
 
VidmantaskunData: Pirmadienis, 17.10.2011, 21:25 | Pranešimas # 186
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 30
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Jūsų pasipriešinimas liudijo apie jūsų dvasinę tuštumą kurią galima užpildyti Meile,šviesa....Kad žmogus turi du angelus parašyta netgi šiam puslapy.Turtingi žmonės žino ,kad mintys ir žodžiai kuria ateitį... ir jie tuo naudojosi.O vargšai tuo nepatikėjo,laikė tai pasakom todėl ir vargo geriau kaip skurdžiai .. nelinkiu aš jums to .. prašau susiprotėti... pasistengti .. Net Biblijoje išliko per amžius teisingas pasakymas: "Pirma buvo žodis ir žodis tapo kūnu" Tai tiesa....Žmonės panašūs tam tikra prasme į Dievą... Žmogus-tai dieviškoji siela... tai energijų kompleksas.. ir ji valdo kūną protą ir mintis.Žmogus yra kūrėjas.MINTYS DIDŽIULĖ JĖGA.... jei jūs to nesupratot dabar manau jeigu panorėsit ir pasirinksit taip suprasit vėliau gali būti kad iš kito žmogaus lūpų , suprasit, kad Vidmantas teisybę sakė ...Jėzus darė stebuklus ,bet žmonės netikėjo tuo ką jis sakė... vis abejojo ,buvo skeptiški ... ir nenorėjo tapti nors kiek geresni ... nė nesuprato ką tai reiškia būt geresniam .. laimę siejo su turtu...vaikėsi aukso veršį... kada Visatoje nutiks kažkas stebuklingai naujo ? Kada prabus visa kas iš kosminio miego ? Kosmosas-paslaptis ...
 
valdismartinData: Antradienis, 18.10.2011, 23:00 | Pranešimas # 187
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
ir jis vistiek savo biggrin o man atrodo kad tu bukas biggrin
 
xMxData: Trečiadienis, 19.10.2011, 04:45 | Pranešimas # 188
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote
kada Visatoje nutiks kažkas stebuklingai naujo ? Kada prabus visa kas iš kosminio miego ? Kosmosas-paslaptis ...

Irgi kada tai nutiks? smile Jeigu prabundinėja žmonės, tai labai, labai lėtai, ant tiek lėtai kad labiau krenta. Neesu as skeptikas, bet man visos sitos kalbos apie pakilimą, tikrai atsibodo , ir taip pat nervina tai, kad pakilimą skirtingi "šviesos mokytojai" prognazuoja skirtingu laiku, arba tiediog:"tai vyks greitai". Ir aiškinkis, kad nori, kuris tiesą sako, kuris ne. Aišku neprošal tas pakilimas būtų, dabartinė sistema sugriūtų...
 
BenasData: Trečiadienis, 19.10.2011, 10:08 | Pranešimas # 189
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 28
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
.Kai kas jau bunda biggrin , bet iki aiškios sąmonės, pupuliai, jums dar toli. Procesas pagreitėtų, jei suprastumėte (bent jau norėtumėte suprasti, ieškotumėte atsakymų), kaip veikia smegenys, kas yra protas, intelektas, tikėjimas... nebūtais dalykais smile Tebus jums žinoma, kad tarp ypač aukštą intelektą turinčių žmonių nėra nei vieno tikinčiojo smile . Na, pagalvokit patys, žinau, kad antigamtos nėra, nes tai ir akivaizdu ir nelogiška, bet tikiu ja smile
 
SetData: Trečiadienis, 19.10.2011, 15:38 | Pranešimas # 190
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tikinčiųjų daug nėra, bet jie pripažįsta, kad kažkas viršesnio už mumis yra.

Aš asmeniškai, kol nepamatysiu/nepajausiu, neteigsiu.
 
BenasData: Ketvirtadienis, 20.10.2011, 11:10 | Pranešimas # 191
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 28
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Set)
Tikinčiųjų daug nėra, bet jie pripažįsta, kad kažkas viršesnio už mumis yra.

ne pripažįsta, o aklai tiki - tai reikšmingas skirtumas!
 
valdismartinData: Ketvirtadienis, 20.10.2011, 18:32 | Pranešimas # 192
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
jaucia
 
BenasData: Ketvirtadienis, 20.10.2011, 21:02 | Pranešimas # 193
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 28
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (valdismartin)
jaucia

kuriuo jausmu? biggrin pasakysi intuicija? tuomet kas yra intuicija?...
pasisakyk, prašau, kaip tu jauti savo "kosminių brolių" egzistavimą?
 
SetData: Penktadienis, 21.10.2011, 18:56 | Pranešimas # 194
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Turit kas įdomesnių A. Lileikos paskaitų?
 
BenasData: Penktadienis, 21.10.2011, 21:50 | Pranešimas # 195
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 28
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
pasisiūlyk į draugus ir turėsi ko norėsi smile
http://www.facebook.com/sarmata
http://www.facebook.com/pages/Aivaras-Lileika/152053468146946
nepamiršk ir kritinio mąstymo...
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: