Šeštadienis, 20.04.2024, 09:22
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
RmXasData: Penktadienis, 18.11.2011, 02:04 | Pranešimas # 271
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdismartin stebi visus ? .. ka apie mane gali pasakyt ;o .. ps kai anglijoj gyveni laikas eina x3 greiciau biggrin

Netikra gimimo data

Pranešimą pakeitė RmXas - Penktadienis, 18.11.2011, 02:05
 
valdismartinData: Antradienis, 22.11.2011, 07:31 | Pranešimas # 272
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Galiu pasakyti tik kazka gero, jei jau dalyvauji siame forume nusipelnai visko kas geriausia.
jeigu pasaulyje zino tik 18mln. zmoniu si bei ta apie ka mes snekam, tai tik 1% is 18mln. zino tai ka mes zinom.
Jei zmogus zino kas yra karma, ir nedaro blogo kitam, manau tai jau didelis pasiekimas zmogui.
Mes nesirenkam guru kelio, mes renkames viska kas sunkiausia. Nesedim pliuse, bele man gerai, o drasiai be jokiu baimiu lendam i negatyva, ir ziurim ka galim padaryti. Meile, tai raktas i visas duris.
Linkiu Rmxai, kad po viso sito eksperimento gautum meistro diploma ir butum tarp kureju.
 
MikizData: Antradienis, 29.11.2011, 15:52 | Pranešimas # 273
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 15
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveiki visi teisybės ieškotojai.

Virgi Jus teisingai pradėjote, tik mano nuomone kažkur pradedate paklysti. Mano nuomone Tie visi kvantiniai šuoliai, perėjimai į 5 matavimą , "alkašų" kronikos ir kiti bajeriai klaidina žmones.
 
virgisData: Antradienis, 29.11.2011, 18:22 | Pranešimas # 274
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kiekvienas žmogus savo kelyje gali klysti. Ir tai yra normalu, bet blogiau kai nieko nedaro, nustoja vystytis, nusprendęs, kad jau visko pasiekė ir viską žino, gali nurodinėti kitiems. Tai yra tikras lavonas. Kas kur klydo parodys ateitis. Kiekvienas laisvas savo pasirinkime, niekas neprašo kažkuo tikėti ar netikėti. Jei aš jaučiu artumą tam ką rašau, reiškia man tai tinka šiuo metu. Išmintis - tai ypatingai lėtai augantis medis. Mes esame Tai, ko ieškome, niekada nesame atsiskyrę nuo To, kas esame, Toji tikrovė yra mūsų...
 
MikizData: Trečiadienis, 30.11.2011, 00:04 | Pranešimas # 275
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 15
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Virgi buvai teisingame kelyje, atidarei tinklapį, pradėjai šviesti kitus, šaunuolis esi. Grįžk geriau prie Levašovo teorijų. Neprasidėk su tais kontaktuotojų svaigalais ten paklaidinti žmogeliukai. Sėkmės.
 
ViliariData: Penktadienis, 02.12.2011, 14:04 | Pranešimas # 276
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Mikiz,

neprisirišk prie Levašovo. Aklai tikėti nieko negalima negalima. Viska reikia tikrinti širdimi. Vieniems Levašovas gali duoti stiprų augimą, o kitus atvirkščiai, dar ir nuleisti į žemesnius lygius. Asmeniškai man, tik įėjus į Levašovo puslapį iškart užkliuvo tai:
"О Сущности, Разуме и многом другом..."

Сущност - yra būtybė, žemesnių, dažniausiai negatyvių energijų. Mes gi esame - Esybės.

Virgis daro šaunų darbą, jis suteikia galimybę kiekvienam atsirinkti ir pasitikrinti kas kam tinka, o kas ne. Dauguma čia esančių yra tolerantiški ir atviri įvairioms nuomonėms ir kryptims bei gerbia kiekvieno asmeninį pasirinkimą. Esu už tai dėkinga Virgiui ir visiems čia esantiems.

Benai ir tau dėkinga už skepticizmą smile


Pranešimą pakeitė Viliari - Penktadienis, 02.12.2011, 14:05
 
MikizData: Pirmadienis, 05.12.2011, 16:31 | Pranešimas # 277
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 15
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
"Сущност - yra būtybė, žemesnių, dažniausiai negatyvių energijų. " Iš kur tokie argumentai? Nebent pasiruošusi kvantiniam šuoliui tada netrukdysiu biggrin Šiaip įdomu sužinoti kuo Jūsų manymu skiriasi būtybė nuo esybės.
 
ViliariData: Pirmadienis, 05.12.2011, 21:51 | Pranešimas # 278
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Mikiz,

argumentai iš savęs smile Iš savo vidinių žinių. Esybė yra aukščiausia dieviškų dalelių evoliucija. Ją sudaro daug įvairių dalių, iš kurių pagrindinės: dvasinė širids, protas, intelektas, Siela, Dvasia, Dieviškasis Aš. Ir tik Esybė turi galimybę įsikūnyti į fizinį lygį. Liaudiškai tariant - turėti kūną. Būtybės to negali. Jos neturi savyje visų sudedamųjų kaip Esybė. Bet yra toks dalykas, kad bet kokia būtybė gali išaugti iki Esybės ir bet kokia Esybė gali degraduot iki būtybės.

Добавлено (05.12.2011, 21:51)
---------------------------------------------
Sveiki,

perduodu visiems žinutę nuo Virgio. Šiuo metu jis laikinai neturi galimybės būti forume bei atnaujinti straipsnius. Lauksime jo artimiausiu metu sugrįžtant į eterį smile

 
MikizData: Antradienis, 06.12.2011, 01:15 | Pranešimas # 279
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 15
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Na kas pagal Jus esybė lyg ir supratau, o kas tokia būtybė kol kas dar nesupratau. Dar įdomu sužinoti kieno žiniomis remiatės. Žinau, kad sakysite savo biggrin nepatikėsiu wink Tai kokių teorijų prisiskaičiusi? m? smile
 
vaisganteData: Trečiadienis, 07.12.2011, 12:54 | Pranešimas # 280
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 7
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Būtybės turi pomėgį įlįsti į žmogaus kūną ir tai vadinama apsėdimu...Jos neturi galimybės turėti savo kūno. Tik esybė gali turėti savo kūną...

Meilė myli, Meilė šviečia, Meilė saugo.
 
ViliariData: Trečiadienis, 07.12.2011, 13:16 | Pranešimas # 281
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Mikiz)
Dar įdomu sužinoti kieno žiniomis remiatės. Žinau, kad sakysite savo nepatikėsiu Tai kokių teorijų prisiskaičiusi? m?


Nori tikėk, nori ne smile Skaityti neturiu laiko jau seniai. Kartais paskaitau ką Virgis įdeda, kažkada skaičiau Telosą, va jau 3 mėn. bandau perskaityti Buditojus, kol kas perskaičiau 10 psl. O informaciją tikrai gaunu iš savęs, nes jau seniai turiu kanalą su savo Komanda, todėl viską sužinau iš savo Dieviškojo Aš, AŠ ESMi ar kaip jį bepavadinsi smile

Dėl būtybių, vaisgante paaiškino. Ačiū jai smile
 
vaisganteData: Trečiadienis, 07.12.2011, 13:24 | Pranešimas # 282
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 7
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Budintojai gera knyga, bet tai ne romanas, todėl ir aš skaičiau lėtai smile

Meilė myli, Meilė šviečia, Meilė saugo.
 
MikizData: Trečiadienis, 07.12.2011, 13:25 | Pranešimas # 283
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 15
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Man atrodo, kad Jus klaidina kaip tik tos būtybės. Jos neturi kūno, todėl pasinaudoja Jūsų energija. Nuskenuoja Jūsų smegenis ir mato ant kokiu kliedesių pasirašot ir konsultuoja. Aš jokių kanalu neturiu, bet man atrodo, kad Jūs už nosių vedžioja. Bet Jūs niekada negalėsite to pripažinti juk taip norisi būti išskirtiniam.
 
ViliariData: Trečiadienis, 07.12.2011, 13:30 | Pranešimas # 284
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Mikiz,
o kur cia išskirtinumas? ryšį turi visi, absoliučiai visi, tik pas daugumą jis "atrofavosi". Intuicija ir yra kaip tik kanalas su širdimi arba Siela, visi dejavu - mūsų komandos pranešimai. Atskirti kada su tavim bendrauja butybė - labai lengva. Energijos iškart kitos, be to, juk matosi smile Aš ne tik girdžiu, aš ir matau. Patikėk, pas mane sveiko skepticizmo daug, todėl aš pradžioje daug atlykau bandymų ir tyrimų smile Jiolab kad buvo su kuo, turiu draugų visame pasaulyje, kurie irgi atgaivinę savo kanalus. Bandėm bendrauti mintimis, perduoti reikiamą informaciją. Ir viskas suveikdavo, nors tas žmogus už daugelio tūkstančių kilometrų. Bet aš tikrai nebandysiu tavęs ytikinėti smile Kaip su Benu nesiginčijau, taip ir su tavimi. Kiekvieno teisė tikėti į tai ką jis nori smile
 
MikizData: Trečiadienis, 07.12.2011, 13:47 | Pranešimas # 285
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 15
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Budintojai ech ta knyga mano manymu yra iš tos operos apie energijų pasikeitimą, dažnį iš 5 į 7 lygį kvantinis šuolis ir kiti kliedesiai. Čia jokių kanalų nereikia tai matyti čia reikia tik informacijos kiekio ir sveiko proto ir analizės. Yra jėgų žemėje kurios ir padeda kurti panašius projektus smegenų plovimo ir pasaulėžiūros išdarkymo.
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: