Antradienis, 23.04.2024, 20:01
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
xMxData: Trečiadienis, 11.01.2012, 11:49 | Pranešimas # 331
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Manau jis turėjo šį klausimą:
Quote (RmXas)
Vienas klausimas .. Kaip suzinoti ar kada suzinosiu kad mano karma yra sutvarkyta subalansuota (nebeturiu karminio sunkio )
Be to jis uždavė jį antrą kartą:
Quote (RmXas)
Noreciau zinoti kiek man dar liko ligi visiskos tyros karmos

O jie, manau, siejasi smile
 
RmXasData: Trečiadienis, 11.01.2012, 11:55 | Pranešimas # 332
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
XMx teisingai smile

Netikra gimimo data
 
valdismartinData: Penktadienis, 13.01.2012, 22:43 | Pranešimas # 333
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
RmXai tu mastai teisingai, jeigu jauti kad tavo karma svari, tai ji tokia ir yra smile
vis jie su savo praeitais gyvenimais smile as siulau dziaugtis sia akimirka, myleti sia akimrka, myleti viska smile o ne kapstytis po praeitus gyvenimus smile jausti kad karma svari ir ji bus svari. Jauti kad susitepei sian ar kazka padarei tai ir lauki ka gausi atgal. smile Paskui pereini prie minciu galvoji pozityviai, jautiesi kaip rojuje. Pagalvoji kazka negatyvaus, tai ir pritrauksi kazka tuoj smile toliau gali tobulintis ir pereiti prie total control of your mind smile
Ar gali zmogus, kuris yra sukurtas tobulai elgtis tobulai, tiesiog buti tobulu 24val per para? 7d per sav. ir t.t.
Ar meile yra tobula? isbaigta? jai ko nors truksta? smile
Tai ar zmogus kuris viska daro su meile, galvoja apie apie meile, kiekvienoj gyvenimiskoj akimirkoje mato meile, visur iesko tik meiles, nera tobulas??? smile
Tai jeigu mes kiekvienoje situacijoje matome meile, darome su meile, ieskome meiles.
Ar to nepakanka, kad karma butu svari?
Jeigu esi tobulas, gali buti tobulesnis?
gali tik skirti daugiau meiles energijos, skiri ja visa kiek tik turi.
kai isskiri ja visa, jos sugrista zymiai daugiau atgal.
Ir pagaliau kai pradedi jausti euforija, jaustis kaip rojui, kaip dangui, kaip angelas, kaip sviesa,klausimas del karmos ar ji ten svari
ar ne jau nebeidomus, jauti kad viskas nuostabu. smile ir kad karma daugiau nei svari, tu tiek daug gero padarei,
ir kaip idomu laukti to, dovanu is likimo, matricos, jauti tokius jausmus kad sunku apsakyti. Galeciau vien apie tai knyga prirasyti.
skiri meiles energija ir ji grista su didziuliu kaupu smile
kuri savo realybe, visos neimanomos svajones pildosi viena po kitos, kiekviena diena nuostabi, ypatinga. Tu jau is vakaro zinai kad diena bus nuostabi, nes tu ja sukursi butent tokia kokios tu nori smile

Arba aisku pasiknaisiokim po praeitus gyvenimus koki pusmeti(suprantu jei ten grizes galetum pakeisti ivykius bet ne to negali po kol kas), tada kita pusmeti astralinem kelionem uzsiiimkim, po poros metu jau ir su reptilijom mcdonalde pietauti galesim ir t.t. kam ko reikia.

As rasau fantazijas ir esu fantazuotojas smile as susikursiu savo fantazija o jus savo smile idomu kieno bus grazesne smile


Pranešimą pakeitė valdismartin - Penktadienis, 13.01.2012, 22:55
 
RmXasData: Šeštadienis, 14.01.2012, 00:34 | Pranešimas # 334
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
As esu kaip paprastas zmogus negaliu nei matyti praejusiu gyvenimu nei astralines keliones atlikti ar kazka panasaus .. smile ar tobulas gali buti tobulesnis ? TAIP .. mes budami sviesoje siekem dar didesnes sviesos smile .. euforija buvau patyres per meditacija pasakiau forume bet niekas nieko nepakomentavo smile .. neuztenka gyventi meileje kad karma issivalytu reikia pirma atpirkti savo klaidas o tada ir gyvenkim meileje smile

Netikra gimimo data
 
xMxData: Šeštadienis, 14.01.2012, 13:58 | Pranešimas # 335
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Gerai seip sakot: reikia pirma valytis ir šį gyvenimą, bet būna tokių atvejų, kad šiame gyvenime būna tokių ligų - chroninių... ir iš vis neaišku iš, kur jos atsirado, to priežastis gali būt preiti gyvenimai, kuriiuose ir užsidirbot karminė pamoką. Tada ir aiškinies, narpliodamasis po praeitus gyvenimus ir įsisamonindamas pamokas.

Pranešimą pakeitė xMx - Šeštadienis, 14.01.2012, 14:01
 
valdismartinData: Šeštadienis, 14.01.2012, 19:42 | Pranešimas # 336
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
RmXas tau patiktu jei virs taves kazkas sviestu, kaip jezu piesia kalediniuose atvirukuose smile
vaiksciotum i akropoli, ka zmones pasakytu smile
jie kazkaip iskirtiniu ir nekotroliuojamu labai bijo smile
paziurek filma XMENAI. smile geras man patiko rodo apie telepatija, teleportacija, kas juokingiausia, kad vienas is ju pavadintas yra Azaz el smile velniukstis toks smile
 
RmXasData: Šeštadienis, 14.01.2012, 19:48 | Pranešimas # 337
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
nesuprantu ka tu tuo norejai pasakyti biggrin .. man patiktu but iskirtiniu biggrin .. beto mates as xmenu beveik visas dalis biggrin

Netikra gimimo data

Pranešimą pakeitė RmXas - Šeštadienis, 14.01.2012, 20:14
 
valdismartinData: Šeštadienis, 14.01.2012, 21:28 | Pranešimas # 338
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
visi iskirtiniai susilaukia tik pykcio ir kitos neigiamos energijas.
kai as kazko nesuprantu pradedu jausti


Pranešimą pakeitė valdismartin - Šeštadienis, 14.01.2012, 21:32
 
RmXasData: Šeštadienis, 14.01.2012, 22:44 | Pranešimas # 339
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Nevisi smile

Netikra gimimo data
 
ViliariData: Sekmadienis, 15.01.2012, 20:14 | Pranešimas # 340
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdismartin,

iš esmės mastai teisingai. Gyventi reikia šia diena ir valdyti tai ką mastai ir darai dabar. Bet kaip sakė xMx, būna atvejų, kai to neužtenka, kai vien pozityvus mąstymas nebepadeda. Laikai keičiasi, viskas tampa sudėtingiau. Ir tu klysti sakydamas, kad praeities neįmanoma ištaisyti. Neįmanoma, jei mastai fiziškai, ir vadovaujiesi linijiniu laiku. O jei pereini į kitą mąstymo lygį? Laikas - žmonių sugalvota sąvoka. Kituose lygiuose tokios sąvokos nėra. Laiko kaip tokio nėra.

Džiaugiuosi, kad tavo gyvenimas nuostabus ir kiekviena diena tave džiugina. Tik noriu duoti vieną patarimą, jei galima smile Pradėk aktyvuoti savo Sielą ir širdį, nes kol kas, tave veda gyvenimo keliu Dvasia. Dvasia yra gerai smile Stiprus charakteris, išreikšta asmenybė, bet... Dvasia nėra lanksti ir ji lengvai palaužiama, jei greta nėra Sielos. Jei žmoguje vienodai išreikšta ir Dvasia, ir Siela, ir dar širdis, jo gyvenimas išties bus nuostabus, nes viskas jam bus aišku, viskas lengvai pasiekiama ir įgyvendinama.

RmXas,

tu jau man atleisk, bet aš dar matau pas tave negatyvią karmą. Kol kas nėra Žemėje nei vieno žmogaus be negatyvios karmos. Nes tokiems nėra poreikio čia gimti biggrin
 
RmXasData: Sekmadienis, 15.01.2012, 20:34 | Pranešimas # 341
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Nieko baisaus :DTuo metu kazkaip taip ir jauciausi laisvas kol neprisiminiaukad mane kankina jausmas .. sirdyje jauciu tustuma, ilgesy tai bandau uzpildyti draugija meile , bet negaliu man to neleidzia kazkas ir jauciuosi tada neleimingas .. Kas atsitinka kai karma jau buna visiskai isvalyta mes pereinam iskart i kita lygy ar kas panasaus ? .Nezinau ka man daryti o jei ir zinau bet neisdrystu gal tai yra nasta kure man reikia nesti sitame gyvenime ... Bet as esu kovotojas ir nepasiduosiu niekada ... issilaisvysiu ...

Netikra gimimo data
 
ViliariData: Sekmadienis, 15.01.2012, 20:57 | Pranešimas # 342
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
RmXas,

kai karma išvalyta, žmogus savyje jaučia tik begalinę ir besąlygišką meilę, šviesą ir ramybę. Jokių abejonių, jokios tuštumos, jokio ilgesio.

O pasiduoti ir nereikia smile
 
RmXasData: Sekmadienis, 15.01.2012, 21:06 | Pranešimas # 343
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
as tik lb noriu pereiti i 5 vibraciju lygy smile ir padeti zmonems visiem pereiti smile ir kartu tobuleti

Netikra gimimo data
 
ViliariData: Sekmadienis, 15.01.2012, 21:15 | Pranešimas # 344
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Visų neišgelbėsi, o ir ne visus reikia gelbėti. Nes yra nemažai žmonių, kurių plane nenumatyta prabusti ir pereiti į kitą lygį. Jie dar tik pradėjo pažinimą negatyvių energijų, jie dar "pilnai neišragavo" fizinio gyvenimo.

O dirbti su savimi tikrai gali ir siekti naujų sąmoningumo lygių. Dirbk su savo negatyviomis savybėmis, energijomis kurias pastebi savo aplinkoje ir savyje.
 
RmXasData: Sekmadienis, 15.01.2012, 22:02 | Pranešimas # 345
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
aciu uz informacija smile

Netikra gimimo data
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: