Penktadienis, 19.04.2024, 15:09
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
valdismartinData: Pirmadienis, 16.01.2012, 00:29 | Pranešimas # 346
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
jau ne viena karta pastebejau kad as svyruoju tarp 4d ir 5d. Nera taip kad as jau 5d ir lieku jame. Esu kazkokioje riboj tarp siu ismatavimu. Matrica visaip stengiasi mane paveikti kad as likciau 4d arba bent jau neskubeciau taip greitai tobuleti. O tubulejimo tempai labai dideli.
Dazniausiai as nesamprotauju o vadovaujausi jausmais. Kas liecia praeiti as turiu omeny 4d, ir kad zmogus cia turi linijini laika ir praeities jis negali pakeisti. Tu kalbi apie mastyma 5d smile jie gi net netiki kad yra 5d tai ka jie gali ten pakeisti biggrin
astraline kelione cia jiems jau everestas, o 5d mastymas tai..... smile
pozityvus mastymas cia tik keliones pradzia, niekada nesakiau kad to uztenka.

Gera tema sirdis, siela, dvasia smile kokie poreikiai yra sirdies, ko nori siela ir dvasia? smile
Pvz: jei esi istobulines savo dvasia, atrades ja iki pat 7d.
sirdis kalba meiles kalba, ego turi savo vieta ir reiskiasi tada kai sirdis leidzia, visos 24val per para sukasi tik apie tai kaip padeti, uzjausti, myleti kita, kartais net gerokai labiau nei save. Jei perlenksi lazda prades zavetis tavim, myleti, ir net garbinti, kas jau nera labai gerai.
Manau siela megsta kai tavim zavisi, myli, visi stengiasi padeti, viskas tiesiog pradeda suktis aplink tave.

tarkim kai reikia priimti kazkoki sprendima visi gali pasisakyti, dvasia, siela, sirdis ir ego.
ir galuti sprendima priima vistiek dvasia. cia kaip konstitucija smile

visa savo energija ir laika skyriau dvasiai, bet tai nereiskia kad siela, isrdis ir ego liko pamirsti. Kiekvienas is ju turi savo vieta ir gali pasisakyti ir buti isgirsti.

O gal as cia gimiau tik viena ir vieninteli karta cia 3d. siaip kad isbandyti save, kaip tik pries didziojo eksperimento pabaiga. Isbandyti ar pereisiu visas iliuzijas, ir atrasiu sviesa. Ka man buvo butina nupulti kad cia pakliuti? ka kurejai savo geru vaiku neleidzia i vaiku darzeli ar kaip?

Nuo pat ryto atsikeles pradedu visiems dovanoti meiles energija, kad zmones pakeltu kad ir laikinai savo vibracijas. Ziniu energija taip pat.

Mano ego nori pasisakyti smile intelekta tiek isvysciau, kad tai praktiskai telepatija. nesunkiai numatau, zmoniu poelgius, mintis ir t.t. Zinima tai daroma su sirdies pagalba, ir tai niekaip negali tarnauti mano ego.
 
RmXasData: Pirmadienis, 16.01.2012, 02:01 | Pranešimas # 347
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Manau kad kai vibraciju periodo zemiause banga vis dar kerta 4d pasaulio ribas tada vis dar pasijunti 4d bet gali buti ir 5d .. nes musu vibracijos banguoja tai zemyn tai aukstyn .Kai intervalas vibraciju auksciau 4d tada mes pilnumoj 5d . logiskai pamascius taip turetu but .. bet kaip nuo to keicesi supratimas , mastymas , sugebejimai ir jutimai , nezinau . Manau pagal mastyma ir supratima virbracijos keiciasi , ir tada pagal tai atsiranda jutimai ar sugebejimai . nezinau pats sugalvojau biggrin bandydamas suprast biggrin

Netikra gimimo data
 
valdismartinData: Pirmadienis, 16.01.2012, 12:16 | Pranešimas # 348
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
viskas cia teisingai RmXai smile gali tobulinti sugebejimus is 5d smile buti 5d smile bet vistiek
daznai tenka gristi i 4d kad padeti zmonem, jie nesupras jei pradesi sneketi 5d kalba smile
uzsidarai vienas namie ir gyveni 5d ir svyti kaip lempute, kaip angelas turi sparnus, arba su aureole ant galvos smile
arba leides i 3d ir eini padeti zmonem dovanodamas meile ir zinias smile
sugebejimai taip pat 5d atsiranda telepatija, teleportacija, ir mano mylimiausias smile materealizuoti daiktus is niekur smile ir kiti reiks pasidometi kokie ten visi gebejimai smile bet jie negali buti naudojami ego tenkinti, jauciu kad panaudojus tai savo ego gali juos prarastii smile


Pranešimą pakeitė valdismartin - Pirmadienis, 16.01.2012, 12:19
 
ViliariData: Pirmadienis, 16.01.2012, 12:37 | Pranešimas # 349
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdismartin,

tu kur nukišai savo dieviškąją dalį? Aš sąmoningai parašiau "nukišai" smile Kodėl tavo Dvasia stovi aukščiau Dieviškosios dalies, jau nekalbant apie Sielą ir širdį? Blogai, jei galutinį sprendimą priima Dvasia. Taip neturi būti. Kur tavo Esybės harmonija?
 
valdismartinData: Pirmadienis, 16.01.2012, 22:36 | Pranešimas # 350
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Villiari, mane siandien isprievartavo moteris. Kas labiausiai nukentejo mano kunas, siela, sirdis, dvasia, ar mano atkista dieviskoji dalis? smile
 
RmXasData: Pirmadienis, 16.01.2012, 23:15 | Pranešimas # 351
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Viliari tu visatai gali padaryti ?

Netikra gimimo data
 
ViliariData: Antradienis, 17.01.2012, 08:58 | Pranešimas # 352
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdismartin,

Nejuokinga. Aš tik nuoširdžiai norėjau tau parodyti į ką turi atkreipti dėmesį. Bet čia jau mano klaida. Nereikia patarinėti, kai tavęs niekas to neprašo. Ačiū už pamoką. flower

Quote (RmXas)
Viliari tu visatai gali padaryti ?


Padaryti ką?


Pranešimą pakeitė Viliari - Antradienis, 17.01.2012, 08:58
 
RmXasData: Antradienis, 17.01.2012, 16:23 | Pranešimas # 353
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ai nesvarbu :

Netikra gimimo data
 
DoremiData: Antradienis, 17.01.2012, 18:24 | Pranešimas # 354
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kiek patikimos šios žinios?
ar jūs tikite tuo ką rašite?
kokiais būdais įsitikinote?
 
valdismartinData: Trečiadienis, 18.01.2012, 00:03 | Pranešimas # 355
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
viskas cia gerai Viliari smile pats prisiprasiau smile kas dar cia gali mane pamokyti smile
susitinkam pirmadieni 23d. nueisim padesim kam nors, parodysi kur jus ten renkates, dvasini centra. smile

Добавлено (18.01.2012, 00:03)
---------------------------------------------
To Doremi: reikia dometis, ieskoti tiesos ir ja rasi. smile tiesa viena. Meile tikra o visa kita iliuzija. smile
mes zinom ir rasom tik tiesa smile
gali klaust ko tik nori, gausi atsakyma ir ieskok ar tai tiesa ar iliuzija smile
kuom tu domiesi kas tau patinka, ka nori zinoti? smile

 
xMxData: Trečiadienis, 18.01.2012, 00:47 | Pranešimas # 356
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (valdisartin)
mes zinom ir rasom tik tiesa
Tavo vietoj aš taip drąsiai nekalbėčiau smile Nes neviską mes žinom Valdi smile O dėl tiesios geriau reikia sakyt - rašom, pagrinde, tai, ką žinom. smile

Quote (Doremi)
kiek patikimos šios žinios?
šitos žinios patikimos, apibrėšt, kiek čia būtų sunku, nes kiekvieno tiesa gali kažkiek skirtis smile Be to nėra tiksliai pasakyta, kokios žinios? - tad nelabai galima atsakyt smile
Quote
ar jūs tikite tuo ką rašite?
Nemanau, kad kažkas čia stengias kažką paveikt ar išsišokt ir pan. patys to nedarydami(netikėti savo tiesom ir jas skelbt), to čia niekas nedaro, ir tai būtų juokinga, nes čia pagrinde renkasi tie kas nori tobulėt, o ne "leistis žemyn" smile
Quote
kokiais būdais įsitikinote?
Jeigu klausimas yra: kokias būdais tai galima patikrint ar tai yra tikrinama? Tai atsakymas butu: širdimi, nes, turbūt jau bus girdėta, kodėl. smile Bet kolkas čia nera tiek daug žmonių, kurie gali patikrint ir būt isitikinę pilnai. Gal su laiku atsiras daugiau angel

Čia manau, pagrinde, klausimas būtų labiau orentuotas Viliari, nes ji čia labiau pažengus, tad daugiau nusimananti smile


Pranešimą pakeitė xMx - Trečiadienis, 18.01.2012, 00:49
 
ViliariData: Trečiadienis, 18.01.2012, 09:15 | Pranešimas # 357
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (valdismartin)
susitinkam pirmadieni 23d.


Labas Valdi, mielai susitiksiu, jei tu busi Vilniuje, nes rodos esi iš Klaipėdos?

xMx,
ačiū už gražius žodžius smile Bet tobulėjimui nėra ribų, tad mums visiems dar augti ir augti smile

Doremi,
manau xMx tau puikiai atsakė. Jei kažko konkrečiai nori pasiteirauti, klausk. Mes atsakysime kaip mes matome ir suvokiame iš savo pusės. Bet tai nebūtinai bus tavo tiesa smile Tai ką rašom, suvokiam ateina iš mūsų gilumos. Ir tas suvokimas su kiekviena diena auga, gilėja ir plečiasi. Kaip vaizdžiai pasakė mano puselė, šiandien mes matome savo kiemą pro langą pirmame aukšte, tyroj jau žiūrėsime iš antro aukšto, poryt gal iš penkto, ir tada matysime ne tik savo kiemą, bet kur kas daugiau ir toliau.
 
valdismartinData: Trečiadienis, 18.01.2012, 11:16 | Pranešimas # 358
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
To XMX, tiesa>meile>sviesa. Viskas kas daroma su meile bus tiesa, viska ka as sakau su meile bus tiesa. smile

Добавлено (18.01.2012, 11:16)
---------------------------------------------
Taip Viliari as gimiau Klaipedoj smile Vilniui esu gyvenes 5metus smile
XMX jus is kurio miesto esat? smile

 
DoremiData: Trečiadienis, 18.01.2012, 11:58 | Pranešimas # 359
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
sveiki
dar kartelį prisistatysiu plačiau
esu žolininkė, suprantu augmeniją, gyvūniją, bendrauju ir kalbuosi su jais,
dailininkė aš, tačiau visiška kaimietė, miestas - man žūtis, ir fizinė ir dvasinė
vyksta virsmas- tai aišku, apie tai kalba medžiai, žolės, gyvūnai
tačiau kas vyksta, aš dar neužčiuopiu, pragmatikė esu
dar, aš gamtatikė, gimusi katalikų šeimoje, paveldėjusi katalikybę, tėvų tikėjimo išsižadėjimas- žmogu veda pražūtin, todėl savyje derinu ir kristaus mokymą ir gamtatikystę, nes visa tai yra vieno kūrėjo kūrinys,
žemė, saulė, vanduo, šviesa tamsa, augalai gyvūnai- visa tai supa mus, mes privalome draugauti ir saugoti vieni kitus
pati daug žinau, bet tai ką skaitau pas jus, viršija mano fantazijos ribas
gal būt nesu pasirengusi suprasti, bet prisimenu iš vaikystės, kaip ateidavo maži žmogučiai, bailūs jie buvo, bijojo manes, nenorėjo žaisti, prisimenu saulės spindulius ryte- stygas, kuriomis palietus buvo galima išgauti skambantį garsą
dar ne kažinkiek perskaičiau čia straipsnių, einu per rugsėjo raštus, bet pirmasis- žmonijos atsiradimas......skaitau kaip pasakas vaikystėje, gražu ir neįtikėtina
supratau iš atsakymų tik tiek, kad mano valia, tikėti ar ne, tuo kas neapčiuopiama ir nematoma
kita vertus galvoju, aš taip pat negaliu aplinkiniams įrodyti, kad augalas sako taip, ir ne kitaip,
jiems juokinga, kad aš juos girdžiu mintyje,
galiu tik įrodyti, pagydti sergantį augaliuką ir gyvūnėlį, nes jie paprašo to ko jiems reikia
daug pasakiau, pakaks manau
aš ir vėl skaitysiu jūsų raštus toliau
tik, vis prisimenu perspėjimą kristaus
-netikėkite netikrais pranašais.....
tiesa, ką manote apie merkinės piramidę?
ir apie patį povilą
sausyje, dabar, jis taps tėvu biggrin
 
xMxData: Trečiadienis, 18.01.2012, 14:21 | Pranešimas # 360
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdismartin,
Quote
To XMX, tiesa>meile>sviesa. Viskas kas daroma su meile bus tiesa, viska ka as sakau su meile bus tiesa.
Šaunu, bet paminėčiau ir širdį smile
Quote
XMX jus is kurio miesto esat?
Galima sakyti dviejuose miestuose esu, bet ne Vilniui smile Vilnius yra, kaip tarpinė stotelė, kuri tuos miestus jungia biggrin

Doremi,
Quote
esu žolininkė, suprantu augmeniją, gyvūniją, bendrauju ir kalbuosi su jais
Labai puiku smile
Quote
tėvų tikėjimo išsižadėjimas- žmogu veda pražūtin
Kodėl? - Ar kartais ne prietaras čia bus, koks nors benereikalingas? smile Šiais laikais daug prietarų yra prikurta, nereikia jais tikėt, bet aišku yra tokių dalykų, kurių mes dar nežinom.. smile
Quote
kita vertus galvoju, aš taip pat negaliu aplinkiniams įrodyti, kad augalas sako taip, ir ne kitaip, jiems juokinga, kad aš juos girdžiu mintyje
Ne visi supranta, ne visiems dar laikas suprast, nevisi tiek pažengę, kiek tu. Ir nereikia jų įtikinėti, o reikia parodyt, kad jie klysta, o po to jie patys susimąsto biggrin Žmonių sąmoningumas, visdėl to, auga.
Quote
tiesa, ką manote apie merkinės piramidę?
ir apie patį povilą
Aš nejaučiu didelio potraukio ten apsilankyt. Be to nesurantu iš, kur jis gavo tokį finansavimą statant šią piramidę, bet ir piramidė yra ne keturkampė, o trikampė. Šis dalykas man neaiškus, šeip garažus kupoliukas biggrin - čia tik mano nuomonė, gal kas nors galvoja kitaip smile


Pranešimą pakeitė xMx - Trečiadienis, 18.01.2012, 14:23
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: