Antradienis, 23.04.2024, 09:06
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
EmaneiData: Pirmadienis, 23.01.2012, 16:40 | Pranešimas # 391
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 9
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Na gerai, aš suprantu, ką jūs norite pasakyti, nes ir pati mielai tuo tikėjau ir laimingai gyvenau:)
Aš irgi girdėjau, kad Biblijoj vertimai skiriasi ir ten ne viskas įtalpinta, tad nesiginčiju.
Netrukdysiu aš jums daugiau čia su savo religiniu požiūriu, bet, na, bent pažiūrėkite ką žmonės kalba apie pragarą:)
Tarp kitko, mergaitė viena, kuri sakė buvo pakliuvusi į pragarą vedama Jėzaus už rankos, matė ten Joną Paulių II.
http://dcicons.org/forum/topics/angelica-zambrano-dead-for
 
xMxData: Pirmadienis, 23.01.2012, 17:15 | Pranešimas # 392
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Na kagi, aš vistiek tikiu, kad tu atrasi teisybę smile Gal ne taip greit, bet kada nors tai nutiks smile Nenustok ieškot, domėtis.
Aš ne visuse gyvenimuose buvau šventas, bet nepamenu jokio pragaro, o tik karmines pamokas. smile Ir dar patariu - paleisk visas baimes, iliuzijas, neleisk jom tave valdyt smile Sekmės tau tavo gyvenimo kelyje smile


Pranešimą pakeitė xMx - Pirmadienis, 23.01.2012, 17:35
 
RmXasData: Pirmadienis, 23.01.2012, 20:10 | Pranešimas # 393
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
taip sekmes biggrin ..

Netikra gimimo data
 
ViliariData: Pirmadienis, 23.01.2012, 20:37 | Pranešimas # 394
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Pasisakysiu ir aš smile

Pragaras, rojus... Kas tai? Iš kur žmonija ištraukė tokias sąvokas? Nei viena sena civilizacija tokių sąvokų neturėjo. Jos atsirado su krikščionybe. Nėra nei vieno, nei kito. Bet jei labai į tai įtiki, gali susikurti. Nes žmogus - Dievo dalelė ir turi Sutverėjo galimybes, bet tik savam lygyje. Tai yra, kuria asmeniškai sau. Tam kad Esybė suvoktų savo veiksmus, nereikia pragaro ar rojaus. Tam ir yra karma, tam yra įsikūnijimai. Iš esmės, galime sakyti kad pragaras yra čia, nes mes čia atėjome ne tik pažinti ir išmokti, bet dauguma ir atidirbti už savo nuodėmes.

Ir nebus jokio antrojo Kristaus atėjimo, niekas žmonijos negelbės. Dabar kiekvienas turi gelbėti save ir savo artimuosius. Neateis jokia dievybė, kuri pasakys "Pasuk į kairę, pabelsk į medį du kartus ir būsi išganytas" smile Tie laikai pasibaigė, kiekvienas atsakome už save ir už savo veiksmus. O jei žmonės iš įpročio vis dar ieško į ką įtikėti, nesvarbu kas tai bebūtų: Kristus ar Antikristas, vadinasi jo sąmoningumas nepasiekė naujų lygių, nes vis dar bando permesti atsakomybę už save ant kitų.

O Dievas yra vienas ir nepakartojas, mūsų Tėvas. Kuriam mes visi esame mylimi ir visi vienodai brangūs: tiek Jėzus, tiek Velnias, tiek Petras, tiek Antonijus, tiek marsiečiai, reptilijos ir pan. Nes jis sukūrė mus visus, kiekvieną asmeniškai. Ir mes neesam vieni geresni, kiti blogesni. Nepersistenkite bandydami išaukštinti Kristų, jis toks pat mūsų brolis, kaip bet kuris kitas žmogus ar Esybė. Jis tiesiog atliko savo misiją, kaip ir bet kuris kitas, ir išgarsėjo dėka valdžios, kuri pasinaudojo jo darbais. Tad jei jūs mylite ir gerbiate Kristų, mylėkite ir gerbkite ir kaimyną alkoholiką, nes jis irgi dieviška būtybė, tik su kitokia dieviška misija. Galbūt jo misija nešvari, tamsi ir negarsinanti jo, bet jis atėjo tam, kad padėtų Jums išmokti tolerancijos ir pakantumo kitiems.

Pradėkite žvelgti į viską kaip nemirtingos dieviškos būtybės, ir tada kitaip vertinsite viską, kas vyksta aplinkui, nebereikės baimintis naujų piktų lyderių, sektų ar religijų. Nes pati tikriausia, švariausia ir dieviškiausia Biblija yra kiekvieno širdyje.

Ir netikėkite niekuom 100%, ir šia mano žinute, kol Jūsų širdis nesuvibruos Jums teigiamai: "taip, šiuo gali pasitikėti".


Pranešimą pakeitė Viliari - Pirmadienis, 23.01.2012, 20:38
 
DoremiData: Pirmadienis, 23.01.2012, 20:56 | Pranešimas # 395
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tikrai taip, netikiu niekuo, kas mano širdyje neranda atbalsio, tačiau gėriuosi jūsų temomis,
vistik artima kažkas biggrin
aš skaitau ir skaitysiu dar ilgai, nes negaliu skirti daug laiko kompiuterijai, realūs žmonės mano gyvenime ,
xMx, malonu kad domiesi....eee, tuo, ką aš manau biggrin
 
valdismartinData: Pirmadienis, 23.01.2012, 21:26 | Pranešimas # 396
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kaip gerai kad tiesa yra viena smile
 
EmaneiData: Pirmadienis, 23.01.2012, 23:48 | Pranešimas # 397
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 9
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Aha, dabar niekuo negalima pasitikėti, aš irgi tą skaičiau. Kartais net savimi:)

Aš norėčiau paklausti jūsų nuomonės apie knygą "The way home or face the fire". Aš niekaip negaliu patikrinti ar informacija tikra, bet atrodo visai įtikinamai. Pažiūrėkite tie, kas mokate angliškai, bent akim permeskit, galite internete rasti nemokamai.

Ten rašoma apie inkarnacijas ir tas gyvenimiškas pamokas, bet ten susieta kartu su Biblija. Mūsų tikrieji namai lyg ir Veneroj, bet mes nusidėjom (nes patikėjom Liuciferiu), todėl mus uždarė į kalėjimą Dievas, kad išmoktume būti geri ir sugrįžtume namo. Tačiau, jei mes vis dar čia, tai reiškia mums nepavyko ir rašo, kad va dabar gyvenam paskutiniasias savo dieneles iki teismo, kur ir sužinosime, kad praėjo ir grįš namo ir kam nepasisekė...
Įdomi būtų jūsų nuomonę, gal galite kas nors patikrinti? Na tie, kurie bendrauja su Aukštesniuoju Aš ir panašiai?


Pranešimą pakeitė Emanei - Pirmadienis, 23.01.2012, 23:49
 
PlejadieteLinaData: Antradienis, 24.01.2012, 01:07 | Pranešimas # 398
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 47
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
xMx,

sakai, kad pats buvai zemesniuose pasauliuose, - tai sakyk, Tu tai prisimeni, ar kaip?

DOREMI,

tos reptilijos yra astralines butybes, todel ir geba pasiversti bet kuo, nes Astraliniame pasaulyje YRA TOKIOS GALIMYBES. Kai siu metu pabaigoje musu planeta atliks Pakilima, ta gebesime ir mes, nes pakilsime i 5 Matmeni, i Astralini Pasauli.

SU BESALYGISKA MEILE VISIEMS !

Добавлено (24.01.2012, 01:07)
---------------------------------------------
EMANEI,

tikrieji musu namai cia, Zemeje. Dievai - Kurejai is Veneros zmonems padovanojo mentalini kuna. Sakai, - mes nusidejom, patikejom Liuciferiu, - va cia, as pasakysiu apie ta Pazinimo medi. Kas tai buvo? Tai buvo Anunakai, nusileide i Zeme is Nibiru planewtos. Jie turejo toli pazengusias technologijas, o ir patys daug sugebejo. Taigi zmones Jais PATIKEJO!
O Jie - Anunakai buvo BLOGI, Su zmonemis Jie dare bandymus. Tai Jie zmonems idejo savo DNR. Tai stai EMANEI, kas yra Zmonijos NUOPUOLIS, tai stai kas yra Pazinimo Medis. Anunakai, prt savo DNR mums padovanojo Blogi. Bet, tai ... TOKS BUVO DIDZIOJO EKSPERIMENTO PLANAS, TOKIA BUVO KUREJO VALIA. Nes tik per Blogi yra tobulejama! Taigi EMANEI, jeigu ne Blogis, mes nepazintume Gerio, ir tada - NIEKADA NESUGRIZTUME ATGAL I DIEVA!
Sakai - gyvenam paskutiniasias savo dieneles iki teismo, - JOKIO TEISMO NEBUS IR JOKIOS NE PASKUTINES DIENOS, tokie yra Dieviskieji Desniai, vad. CIKLAIS. 2012. 12. 21 d. baigiasi Ciklas, ir Zeme pereis i nauja cikla, Pakils i 5-a MATMENI, o Zmonija pereis i Sestaja Rase.

 
EmaneiData: Antradienis, 24.01.2012, 13:43 | Pranešimas # 399
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 9
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Na, tikiuosi tos didžiosios raidės nereiškia, kad šaukiate ant manęs:)
Aš negaliu per daug ginčytis, nes pati tikrai nežinau, tiesiog sakau, ką perskaičiau ten ir norėjau, kad pakomentuotų kas:)

Beje, gal galiu paklausti, kaip jums atsirado supratimas? Turbūt iš vidaus tai žinote, o ne tiesiog perskaitėte? Ar jau pasakojote apie tai čia forume konkrečiau? Einu pabandysiu pasieškoti:)
 
ReyshaData: Antradienis, 24.01.2012, 14:03 | Pranešimas # 400
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 1
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveiki, turiu toki ne i tema klausimeli... kaip manot ar istikro egzistuoja tokie gebejimai kaip levitacija, ivairaus paluko kinezes, psi rutuliai ir panasiai? Ir ar tai prieinama paprastiem zmonem? Daug apie tai skaiciau ir butu idomu suzinoti kaip cia yra istiesu...
 
monntosData: Antradienis, 24.01.2012, 14:40 | Pranešimas # 401
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
vienur raso,kad reptilijom zemes klimatas per sunkus,tai ir sedi po zeme is kur valdo zmones ir iskart eina jau,kad jos gyvena su mumis tarp musu ir gali but betkas.Kaip cia taip ? Matet kas is jusu reptilias patis? kaip jas atpazint? galit duot kokiu kabliuku?
 
valdismartinData: Antradienis, 24.01.2012, 18:29 | Pranešimas # 402
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Negalima naudoti magijos, negalima materealizuoti daigtu, negali teleportuotis. Zodziu cia nieko negali smile
Moontas o tau galvoji butu lengva svetimoj planetoj gyventi? biggrin
Reptilijos nesirodo zmonem savo kaip reptilijos pavidalu smile tai melyni blondinai, ar malynos blondines smile Mes jiems esam kaip atversta knyga, nuo ju minciu nepaslepsi smile nesirodo jie cia del to kad tai ju sukurta matrica smile moon matrix smile
jie ziuri i tave kaip i verga smile jie sociopatai, nera meiles, nera uzuojautos smile yra tik control, survive, nu kaip pas krokidala smile
tikrai manau, kad tokiu reptilijos pavidalu jie tave konkreciai isgazzdintu biggrin jie aukstesni, stipresni, galingi zodziu smile
ypac tie patys pirmieji, vadai draco reptilian smile su sparnais smile

Добавлено (24.01.2012, 18:29)
---------------------------------------------
cia va pradziai smile http://www.youtube.com/watch?v=7LCWKz0uV8k&feature=related

 
monntosData: Antradienis, 24.01.2012, 21:55 | Pranešimas # 403
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tai ka cia jiems veikt be patogumu biggrin na gal harpas jiems pades iskreipt zeme ir bus jiems cia ok.Tai dar liko ir pirmieji,kad visuose pasakose drakonus iszude biggrin siaip nesakau ,kad netikiu,bet ir reiktu didesnio zinojimo,kad patiket iki galo.Mano gyvenime ir daug daliku kuriu (pavadinkim normaliam zmogui ) nesuprast.Kaip pvz bendravau su pscihiloge(nevaiskiojau bet gavos ,kad buvom vienam kambari ir pabendravom) tai jei kele tai soka,bet as juos galejau ir patwirtint,kad jie iviko ne tik mano galvoj.Jos protas mane laike ligoniu,bet taip pat negalejo manes juo laikyt nes ju negalejo priskirt tik mano fantazijai.
 
PlejadieteLinaData: Antradienis, 24.01.2012, 23:32 | Pranešimas # 404
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 47
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
EMANEI,

as ant nieko ir niekada nesaukiu, pas mane sirdyje ramybe, emociju turejimas jau praeity.
Taip, jau rasiau, kad siuo keliu einu 25 meta. Kai pries 12 metu nugalejau dualuma, tada manyje prabudo Zinojimas, su manimi eme kalbetis mano Broliai is Kosmoso - Pirmapradziai Planuotojai, is Plejadziu. Skaitau mazai, visos zinios ateina is vidaus, tereikia stipriai pagalvoti ir buna viskas aisku. Jei skaitau knyga, vidumi zinau, kur tiesa, o kur ne.

MONNTOS,

reptilijos gyvena tarp musu, kaip zmones. Tai tie zmones, kuriu turi reptiliju DNR. Reptilijas gali matyti tie, kam to reikia ju misijos kelyje. Reptilijos yra astralines butybes.
 
xMxData: Antradienis, 24.01.2012, 23:33 | Pranešimas # 405
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Emanei ,
Quote
Aha, dabar niekuo negalima pasitikėti, aš irgi tą skaičiau. Kartais net savimi:)
O tai kuom tada, tavo manymu, tada reikia pasitikėti? – aišku savimi biggrin

PlejadieteLina ,
Quote
sakai, kad pats buvai zemesniuose pasauliuose, - tai sakyk, Tu tai prisimeni, ar kaip?
Nelabai aiškiai, bet prisimenu kai ką, jeigu įsigilinu – kartais pamatau daugiau.

Reysha ,
Quote
Sveiki, turiu toki ne i tema klausimeli... kaip manot ar istikro egzistuoja tokie gebejimai kaip levitacija, ivairaus paluko kinezes, psi rutuliai ir panasiai? Ir ar tai prieinama paprastiem zmonem? Daug apie tai skaiciau ir butu idomu suzinoti kaip cia yra istiesu...
Aš to tikrai negalėčiau paneigt. Bet aš nejaučiu jokio potraukio gilintis į tai. Šiuo metu yra svarbesnių dalykų į, kuriuos reiktų kreipti dėmesį.
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: