Šeštadienis, 20.04.2024, 06:17
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
ColdFusionData: Ketvirtadienis, 09.12.2010, 14:33 | Pranešimas # 31
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 4
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (virgis)

Jo labai dideli, prieš 30 metų, ligų buvo apie dešimt tūkstančių, dabar kai medicina labai išsivystė, ligų atsirado apie 30 000, geras pasiekimas. Žmonių miršta kaip musės, kasmet milijonais daugiau. Čia pasaulinė statistika.
Šiuolaikinės medicinos sistema- legalus žulikavimas. Užeik į bet kurią ligoninę ir pasižiūrėk į tuos daktarus, kurie neatrodo sveiki. Jei jie negali padėti sau, tai kaip jie gali padėti kitiems.

Tu daktarų nežemink jei neesi su jais susidūręs ir pas juos nevaikštai. Vat aš tai drįsčiau sakyti, kad bioenergetikam reikia pasigydyti. Vaikšto su kasytėm ir sapalioja nesamones. Daktarai visai nekalti dėl ligų atsiradimo. Žemė teršiama, žudoma, žmonės valgo šlamštą visokį, radijacija paplitus visur, o tu nori, kad ligų nebūtų? HaHaHa. Žinoma, tu jau geriau kreiptis į satanistus kurie operacijas daro be jokių įrankių ir yra labai 'protingi'. Ir tiki, kad jie energijas įvaldo visokias? Yra daug tokių, kurie metė tuo užsiiminėti ir gali patvirtinti jog yra dvasinės būtybės. O protingos tavo tos bobutes ir atrodo, nes su demonais bendrauja. Apgailėtina, kad daktarai tau žulikai. Ką tu gali padaryti daugiau už juos?

Добавлено (09.12.2010, 14:30)
---------------------------------------------

Quote (virgis)
Nusiimk rožinius akinius, gyvenimas visiškai kitokių spalvų. Psi-laukas, tai apsauginis energetinis laukas, saugantis žmogų nuo išorinio energetinio poveikio. Tamstos realybė pasireiškia pilvo prikimšimu ir instinktų tenkinimu, negi tik dėl to žmogus atėjo į šį pasaulį, kuom tada skirtumas nuo gyvulio.

Jei tau gyvenimas vien pilvo kemšimas, o nemoki mėgautis juo, tai tavo problema. Tu ne ten gyvenimo prasmės ieškai.

Добавлено (09.12.2010, 14:33)
---------------------------------------------

Quote (virgis)
Žinoma, dažniausiai pasijungia būtybės, kurios yra arčiausiai, šalia mūsų. Na o arčiausiai, kaip jau rašiau yra būtybės savižudžių ir nužudytūjų, dažniausiai ne per geriausios, piktos ant visų už savo nenusisekusį gyvenimą.

Atsirado žmogus iš dulkės ir dulke virto.


Pranešimą pakeitė ColdFusion - Ketvirtadienis, 09.12.2010, 14:34
 
RmXasData: Ketvirtadienis, 09.12.2010, 15:44 | Pranešimas # 32
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
ColdFusion visi zino jau kad daktarai nuejus pas juos gruda visokius vaistus ir kad tie vaistai viena padeda kitam kenkia toliau visokios ligos paleidzemos kad gautu pinigu visoki monopilininkai ir kad pirktu ju vaistus vakcinas kaip pvz tas keuliu gripas .. visos salys nenoredamos susirgt perka vakcinas ir moka milijonais .. Dabar daktarai netokie kaip anksceu dbr jie persa vosokius vaistus kad pirktu tipo pagydys o uz tai kad reklamuoja tuos vaistus jie gauna visokes premijas ir keliones ... (pasibaisetina )

Klausimas virgiui jeigu tu sakai kad nuzudyta siela arba zudikas (jo siela klajoja po zeme siurbdama kitu energija) Tai siela yra nemirtinga tj kiek dbr ju skraido jeigu ? per pirma pasauliny zuvo 12 milijonu o per antra apie 70 milijonu zmoniu beja dbr pvz Nijorke per metus yvygdoma apie 400 zmogzudysciu ipagal gyventoju skaiciu Lietuvoje ju yvygdoma daug daugiau .. tj kiek dbr grobikisku sielu klaidzioje musu pasaulyje ? nesuvokema , beja is kur kudikis gimstant gauna siela ? Kasdien pasaulyje gimsta maždaug 263 tūkst. vaiku, o per metus sis skaičius šokteli net iki 97 mln. tj is kur tiek atsiranda nauju sielu ? gal yra koks sielu gaminimo fabrikas vaizdzei kalbant ? juk sakoma niekas is niekur neatsiranda


Netikra gimimo data

Pranešimą pakeitė RmXas - Ketvirtadienis, 09.12.2010, 15:48
 
virgisData: Penktadienis, 10.12.2010, 10:53 | Pranešimas # 33
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (ColdFusion)
Jei tau gyvenimas vien pilvo kemšimas, o nemoki mėgautis juo, tai tavo problema. Tu ne ten gyvenimo prasmės ieškai.

Jūs turbūt ne tik, kad nesuprantat, bet ir nebeperskaitot iš to pykčio kas buvo mano parašyta, norėdamas kuo greičiau apspjaudyt, tą kuris bandė jums padėti susivokti.
Aš kaip tik ir rašiau, kad pilvas ir poreikių tenkinimas yra tai, kuo žmogus turi rūpintis mažiausiai, susikoncentruodamas savęs lavinimu ir tobulinimu, domėdamasis viskuo kas jį supa, ieškodamas atsakymų į atsiradusius klausymus.
Nelinkėk blogo aplinkiniam, nedaryk to, ko nenorėtum, kad darytų tai su tavimi. Gyvenimas duotas ne tam, kad eikvoti savo energiją pykčiui ir neapykantai šalia esančiam.
 
RmXasData: Penktadienis, 10.12.2010, 11:21 | Pranešimas # 34
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
As skaitau smile bet visko zmogus negali isisavinti ir prisiminti perskaites viena karta smile sakeu turiu begale klausimu biggrin tj va dar vienas .. duoduo linka paziurek is pasakyk ar tj ymanoma ir tikrA? ?? http://evelinuxxxx.webs.com/psikamuoliai.htm

Добавлено (10.12.2010, 11:21)
---------------------------------------------
http://taro.eforum.lt/viewtopic.php?t=376


Netikra gimimo data
 
virgisData: Penktadienis, 10.12.2010, 11:45 | Pranešimas # 35
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (RmXas)
beja is kur kudikis gimstant gauna siela ? Kasdien pasaulyje gimsta maždaug 263 tūkst. vaiku, o per metus sis skaičius šokteli net iki 97 mln. tj is kur tiek atsiranda nauju sielu ? gal yra koks sielu gaminimo fabrikas vaizdzei kalbant ? juk sakoma niekas is niekur neatsiranda

Iš kur gauna sužinosi perskaitę straipsnį "Kas mus supa ir ko mes nematom".
Quote (RmXas)
per pirma pasauliny zuvo 12 milijonu o per antra apie 70 milijonu zmoniu beja dbr pvz Nijorke per metus yvygdoma apie 400 zmogzudysciu ipagal gyventoju skaiciu Lietuvoje ju yvygdoma daug daugiau .. tj kiek dbr grobikisku sielų klaidžioje musu pasaulyje ?

Aš ne sakiau kad visos ir visada lieka čia, tik dalis, kitos patenka į efyrinį arba žemutinį astralinį lygius,kur laukia gyvūnai energetiniai vampyrai, mintantys būtybių energetika. Jei būtybė praranda savo energetinio potencialo kritinį kiekį, ji gali suirti. Taip pat būtybės kiek skaičiau gali susilieti į vieną, jei tam yra būtinybė.
Kas liečia jų dauginimasi, čia galima rasti įvairių teorijų, bet tai tik teorijos, kaip iš tikrūjų, gal kada ir sužinosime.
Pagal vieną iš jų, kuri sakysim priimtinesnė man, būtybės kūnai įvairiuose planetos lygiuose prikaupia materijos potencialą ir kai jis pasidaro kritinis (persipildo) įvyksta būtybės dalinimasis. Atsiskiria visiškai identiška būtybė pagal išvaizdą, bet "tuščiavidurė viduje" arba naujagimė, kuri neturi sukaupusi tiek atminties, o yra tik kopija originalo. Todėl žemėje yra žmonės kopijos, kurie gyvena skirtinguose kontinentuose ir niekada nebuvo susitikę, nesieja jokie giminystės ryšiai. Nes kaip rašiau siela, prisikabinusi prie vaisiaus, vysto jį panašų į save.
Taip aprašyta pas akademiką N.Levašovą.
Pas Babikovą kitaip. Pagal jį, mūsų protėviai (aukštą išsivystimo lygį turintys žmonės kūrėjai) turi sielų generatorių, kuris pastoviai gamina naujas kvailas sielas, kurios po to siunčiamos į žemę, o čia praeina vystymosi kelią. 11 kartų įsikūnija mūsų planetoje, 12 kartą kitame lygyje, kitoje planetoje šalia herarchų (mėlinakių protėvių) Tik po to jie atrenka, kuri būtybė nusipelno būti nemirtinga, kuri sunaikinta. Dar yra įvairių teorijų, norėsi susirasi pats ir paskaitysi.
 
RmXasData: Penktadienis, 10.12.2010, 13:41 | Pranešimas # 36
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (RmXas)
As skaitau smile bet visko zmogus negali isisavinti ir prisiminti perskaites viena karta smile sakeu turiu begale klausimu biggrin tj va dar vienas .. duoduo linka paziurek is pasakyk ar tj ymanoma ir tikrA? ?? http://evelinuxxxx.webs.com/psikamuoliai.htm

Добавлено (10.12.2010, 11:21)
---------------------------------------------
http://taro.eforum.lt/viewtopic.php?t=376

Parasyk kanors pie tai as pabandzeu ir man iskarto isejo vienas pratimas jauceu lauka energijos bet ne kamuoly jauceu elektomagnetiny lauka tarp mano ranku nuo delnu iki beveik alkuniu :0 ar tj galima praktikuot ? nes bijau pasekmiu


Netikra gimimo data
 
ColdFusionData: Penktadienis, 10.12.2010, 17:13 | Pranešimas # 37
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 4
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Gerai, sėkmės ateivių beieškant.
 
virgisData: Penktadienis, 10.12.2010, 19:19 | Pranešimas # 38
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Fizinis kūnas turi savotiškas antenas materijos gaudymui iš supančios erdvės, nes iš maisto produktų mes išskaidom tik apie 10 procentų reikalingos mums materijos. Tos antenos - čakros pas žmogų yra septynios. Tai priklauso nuo kūnų skaičiaus, kuriuos turi įdirbti žmogus, norėdamas ištrūkti iš šios planetos energetinės nelaisvės.
Užtenka uždengti vieną iš čiakrų ir sutriks energijų srautų garmonija. Atsiranda galimybė paveikti tokį žmogų, sulėtės ar visai sustos būtybės vystimasis. Daugumas žmonių be fizinio kūno turi įdirbę dar efyrinį, astralinį ir mentalinį, įvairaus išvystymo lygio stadijoje.
Už efyrinio kūno išvystymą atsako oranžinė (seksualinė) čiakra. Efyrinio žmogaus kūno išvystymas įtakoja žmogaus fizinę jėgą, jo aktyvumą visose veiklos srityse. Nuo efyrinio kūno išvystymo laipsnio priklauso žmogaus seksualinis aktyvumas.
Už astralinio kūno išvystymą atsako geltonoji čakra (saulės rezginio). Astralinio žmogaus kūno išvystymas įtakoja žmogaus emocinį turtingumą, kurybinius žmogaus sugebėjimus.
Už pirmo mentalinio kūno išvystymą atsako žalioji (širdies) čiakra. Pirmo mentalinio kūno išvystymas įtakoja žmogaus protinį vystimasi.
Dėl tų energetinių eksperimentų, tai čia jau pats atsakyti turėsi, nes kai nežinai ten vykstančių procesų, rizikuoji pakenkti sau. Tokios "treniruotės" mano nuomone turėtu būti atliekamos prižiūrint žinantiems žmonėms. Energetika tai ne šiaip sau žaidimai.
Žinoma žmogus turi vystyti savo energetinę apsaugą, mintyse vis kartot jau rašytus žodžius. Sustiprinti reikia masinėse susibūrimo vietose ir prieš miegą. Taip pat galima savo energetiką esančią tarp delnų panaudoti produktų ir vandens valymui. Kad delnuose greičiau pajusti lauką, reikia juos tarpusavyje patrinti, pajusi tarp jų atsiradusią šilumą, atitrauki viena nuo kito vėl priartini, gali pajusti energiją pro juos tekančią, tada apgaubti pavyzdžiui stiklinę su vandeniu iš šonu, bet jos neliečiant. Įsivaizduojate kad jūsų energija teka pro rankas ir per delnus patenka į maisto produktus kuriuos valote. Įsivaizduoji kaip tie nuodai,esantys maiste skaidosi. Judant energijai per rankas, gali pajusti vibraciją, šilumą, adatėles. Kuo aktyviau vyks toksinų skaidymas tuo tie pojūčiai jausis daugiau. Jeigu jūs tai darydami sugebėsit pamatyti (vizualizuoti) tuos srautus, vadinasi turite padidintą jautrumą, o tai gali padėti greičiau išvystyti savo būtybę, einant teisingu keliu.
 
RmXasData: Pirmadienis, 31.01.2011, 22:02 | Pranešimas # 39
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
As ju neieskau as tik ieskau yrodymu apie juos smile

Добавлено (10.12.2010, 21:43)
---------------------------------------------
Tj va as ir noriu sau nepakenkt bet taisyklingai tobulet smile atsiu uz patarimus ir informacija
manau uzteks tave kankinti savo begaliniais klausimais smile Teks mest sita praktika biggrin bet psi lauka zn kaip stiprint paskaiceu tikiuosi tj pades smile

Добавлено (31.01.2011, 15:21)
---------------------------------------------

Добавлено (31.01.2011, 22:02)
---------------------------------------------
Pirmas klausimas, į kurį reikia atsakyti, yra Žemės amžius. Mums sakoma, kad Žemė yra stulbinančiai sena – 4600 milijonų metų – ir kad dinozaurai gyveno maždaug prieš šimtą milijonų metų. Tačiau yra mokslinių įrodymų, sakančių, kad Žemės amžius yra kur kas trumpesnis negu nurodytas skaičius. Tas įrodymas, kurį pateikia įvairios mokslo sritys, nustato, kad Žemė, toli gražu, neegzistuoja tūkstančius milijonų metų, o tiktai kelis tūkstančius. Straipsnio apimtis leidžia pažvelgti detaliau tik į du šio įrodymo atvejus.

Pirmas dalykas, įrodantis, kad žemė yra sąlyginai jauna, kyla iš fakto, jog Saulės sistemoje aptinkama trumpo periodo kometų. Kometos galvą galima įsivaizduoti kaip milžinišką purviną sniego kamuolį, o kai kometa artėja prie Saulės ir jos ledinės galvos dalelės nupučiamos Saulės spinduliavimo, ji užsiaugina uodegą. Taip kometa palaipsniui suyra iki taško, kai ji nustoja egzistuoti. Dėl tokio nuolatinio irimo britų astronomas R. A. Littleton padarė išvadą, kad „tikriausiai jokia trumpo periodo kometa negali išlikti ilgiau kaip apie 10000 metų“.

Kadangi trumpo periodo kometos ir visos planetos sukasi aplink Saulę kaip vienos sistemos dalis, astronomai logiškai daro išvadą, kad visos šios dalys yra to paties amžiaus. Kadangi trumpo periodo kometos yra trumpaamžės (t. y. mažiau nei 10000 metų) ir tokių trumpo periodo kometų dar yra Saulės sistemoje (pvz., Halio kometa), tada vienintelė logiška išvada yra ta, kad Saulės sistema, taigi ir Žemė, yra mažiau nei 10000 metų amžiaus.

Kita įrodymo dalis, kuri teigia, kad mes gyvename jaunoje Žemėje, kyla stebint skaičių kosminių dulkių dalelyčių, kurios įskrenda į Žemės atmosferą iš kosmoso. Šios kosminės dulkės palaipsniui nusėda ant Žemės paviršiaus, nuo kurio lietus jas nuplauna į upes, jūras ir vandenynus. Yra išmatuota, kokiu tempu šios dulkės krinta ant Žemės paviršiaus; taip pat yra žinoma, kokiu tempu jas akumuliuoja vandenynai. Kadangi šios dulkės turi 2,5% nikelio, galima apskaičiuoti ir nikelio kiekį vandenynuose. Vadinasi, matuojant nikelio kiekį vandenynuose ir žinant, per kokį laiką jis nuplaunamas į vandenyną, galima apskaičiuoti laikotarpį, kurio prireikė tokiam nikelio kiekiui atsirasti vandenynuose. Pasirodo, jog tam reiktų tik 9000 metų.

Šių dulkių buvimas Saulės sistemoje irgi rodo, kad Žemės yra mažiau negu 10000 metų amžiaus. Dulkių dalelytės yra tokios mažos, kad jas veikia Saulės šviesos slėgis, kuris priverčia jas pamažu leistis ir palaipsniui kristi į Saulę. Įrodyta, kad per 10000 metų Saulės sistema turėtų būti visiškai išvalyta nuo šių dulkių, nes jos visos būtų sugertos Saulės. Faktas, kad šios dulkės vis dar randamos Saulės sistemoje, yra dar vienas įrodymas, kad Saulės sistema, o drauge ir Žemė, yra tik kelių tūkstančių metų.

Ir kiti moksliniai įrodymai rodo, kad mes gyvename jaunoje Žemėje. Pavyzdžiui, helio kiekio matavimai atmosferoje nurodo, kad Žemė yra apie 11000 metų, o Žemės magnetinių laukų silpnėjimas rodo, kad Žemė negali būti senesnė kaip 20000 metų. Dar daugiau, disbalansas tarp radioaktyvios anglies formavimosi atmosferoje rodiklio ir jos išnykimo biosferoje rodiklio nurodo, kad Žemės atmosfera yra apie 10500 metų. Taigi įvairių mokslo sričių tyrinėjimai parodo, kad mes gyvename jaunoje Žemėje, ir moksliniai įrodymai patvirtina, kad iš tikrųjų Žemės amžius yra tik apie 10000 metų, o tai labai toli nuo 4600 milijonų metų, kaip dažnai yra cituojama.

istraukiau sia informacija ji neigia tavo pasakojima apie musu atsiradima .. Pabandyk paaiskint smile kur klaida ar ten pas tave klaida


Netikra gimimo data

Pranešimą pakeitė RmXas - Pirmadienis, 31.01.2011, 22:02
 
virgisData: Penktadienis, 11.02.2011, 19:10 | Pranešimas # 40
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tokių nesąmonių jau senei neskaičiau, tai todėl kad man jos sukelia juoką. Žmogelis matyt mokykloje mokėsi nekaip, nesugebėjo net įsisavinti to ką ten duoda, nors ir daugumoje melą. Iš kur tie absurdiški skaičiai ir niekuo nepragysti teiginiai. "Dulkių dalelytės yra tokios mažos, kad jas veikia Saulės šviesos slėgis, kuris priverčia jas pamažu leistis ir palaipsniui kristi į Saulę"
Įdomu kaip jis įsivaizduoja Tą "Saulės šviesos slėgį" Saulės šviesa tai yra banga, kuri neturi masės todėl negali slėgti. šviesos banga yra tam tikru dažniu kintančių elektrinio ir magnetinio laukų sklidimas erdve. Fiziologinius, fotocheminius, fotoelektrinius ir kitokius šviesos reiškinius sukelia tam tikru dažniu kintantis elektrinis laukas.
Šviesos sklaida – reiškinys, kai šviesos judėjimo kryptis bei energijos tankis pakinta dėl šviesos sąveikos su smulkiomis medžiagos dalelėmis. Pavyzdžiui, Saulės spinduliai, pasiekę Žemės atmosferą, sutinka savo kelyje joje esančias smulkias dulkes, molekules ir kitas dalelytės, dėl to dalis spindulių pakeičia savo judėjimo kryptį. Dėl to, priklausomai nuo konkrečios situacijos, yra kalbama apie skirtingus sklaidos mechanizmus.
Kai šviesa sąveikauja su oro molekulėmis, vyksta Relėjaus sklaida. Relėjaus sklaidos metu skirtingų spalvų šviesa yra sklaidoma oro molekulių į visas puses skirtingai: labiausiai yra sklaidoma mėlyna spalva. Dėl šios priežasties atmosfera žemės paviršiuje esančiam stebėtojui atrodo mėlyna, o Saulės spalva yra raudona ryte arba vakare.

Kai šviesa išsklaidoma stambesnių dalelių (dulkių, organinių molekulių), vyksta Mi sklaida. Ši sklaida yra kryptinga, o sklaidos pobūdis stipriai priklauso nuo bangos ilgio ir dalelės matmenų. Išsiveržus ugnikalniui, dėl Mi sklaidos toje vietovėje pasikeičia dangaus spalva aplink Saulę bei pačios Saulės spalva – ji įgyja raudonai rudą atspalvį. Geriausias dabartinis Mi sklaidos pavyzdis – smogas.

Sklaida nuo dar stambesnių dalelių yra aprašoma difrakcijos teorija. Pavyzdžiui, sklaida nuo smulkių vandens lašų sąlygoja tokių optinių efektų, kaip vainikas, rūko lankas ir Brokeno šmėkla atsiradimą.

Kuomet dalelių dydis dar didesnis, sklaida yra aprašoma geometrinės optikos dėsniais. Tokios sklaidos pavyzdys - vaivorykštė.
Kutus jo teiginius neigti neturiu nei laiko nei noro. Galiu pasiūlyti pasimokyti nors elementarios fizikos.
Po to tegus paskaito mano straipsnius, apie viską aš juose rašiau. Skaityk ir rasi ten viską.
Sėkmės savišvietoje

 
RmXasData: Sekmadienis, 13.02.2011, 19:33 | Pranešimas # 41
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
O gal ka zinai apie zenklus ant kuno pvz apgamus ? Jie kanors reiskia ipatingo? skaiciau kad zmogaus talentus ir charektery bei ateity tipo gali pasakyti:) beja fizika tik mokykloj mokeusi ir beto ten tokiu dalyku kaip saules slegis nemoko ir jos spalvos ..

Netikra gimimo data

Pranešimą pakeitė RmXas - Sekmadienis, 13.02.2011, 19:46
 
SetData: Trečiadienis, 16.02.2011, 22:48 | Pranešimas # 42
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Apie lunatikavimus ir energetinius monstrus tai žinokit man atrodo ir aš tai patyriau, bet sapnuose (pasamonėje) buvo kaip ir kova. Aš apie 4-5m vaikas buvau, sapne buvau miegamąjame, prie spintos priėjau ir atidariau, kažkia šviesa iš ten sklido ir jaučiau kad jinai yra grobuoniška, paskui kažkokie monstriukai vijosi ant žemės mane, bet aš spėjau pabėgt, buvau ant lovos. Šio sapno taip ir nesupratau, bet išmokau žodį kurio niekad gyvenime negirdėjau! Nei karto, nei minties. Tas žodis "matadoras". To pilnai iki šiol nesupratau.

Virgi, saulės šviesa tai ir yra mažos dalelės - korpuskulės. "Pažabojus" korpuskules galima pasigaminti saulės burę. Čia arba tu šiek tiek blogai apsiskaitei arba mano fizikos vadovėlis meluoja.

Apie žemės amžiaų nieko negaliu sakyti, nes nei jūs, tikriausiai net nenumanome, pagal kokius standartus yra nusakomas žemės amžius, kas tuos standartus sukūrė, kas neįvėlė klaidos, ar skaičiavimai patikimi ir t.t.. Aš labiau būčiau linkęs pasitikėti kitų gyventojų žiniomis, kurios turėtų būti tikslesnės, jeigu jie neturi interesų į mūsų žemę arba mums.

Dėl apgamų tai aš keistą dalyka atradau pas save. Meditacijos pozoje, mano apgamai ant rankų ir kojų išsidėstę kaip yin ir yang, kas mano nuomone nurodo mano balansą. Keisčiausia tai, kad meditacijos pozoje aš nesugebu mąstyti.

 
RmXasData: Penktadienis, 18.02.2011, 17:05 | Pranešimas # 43
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Saules skleidzemos daleles tai fotonai (korpuskules) .. japonai jau iskleide saules bure .. http://www.pinigukarta.lt/naujienos-nuomones/zmones-naujienos/mokslas-naujienos-nuomones/japonai-kosmose-isskleide-saules-bure .. O del apgammu pas mane ju daug .. jeigu viskas turi savo reiksme ir prasme. Tai turetu kazka reiksti ..

Netikra gimimo data
 
virgisData: Pirmadienis, 21.02.2011, 10:26 | Pranešimas # 44
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Nerašiau savo nuomonės nes buvau užsiėmęs svarbesne mano nuomone info ir rašymu. Kiek aš skaičiau tai apgamai yra tos vietos, kurios buvo pažeistos, praeituose sielos įsikūnijimuose. Kitaip sakant, praeituose įsikūnijimuose tavo sielos kūnas tose vietose gavo traumas, pavyzdžiui dūris peiliu, stiprus sumušimas ir pan. Skaičiau apie tokį atsitikimą, kai viename Turkijos berods kaime buvo nužudytas žmogus, dūriais peiliu į pilvą ir daug dar kur. Po kiek laiko netoliese gimė vaikas, kuris paaugęs pasakojo tokius dalykus, kuriuos galėjo žinoti tik nužudytasis, o svarbiausia pas jį buvo apgamai tiksliai tose vietose kur buvo atlikti dūriai peiliu, nužudytajam. Ten rašoma kad tai įrodo tik vieną, mirusiojo netoliese siela inkarnavosi į šalia gimusį kūną. Štai tie aš žinau apie apgamus...
"Ši jėga labai maža, tačiau bėgant laikui, turėtų susidaryti pakankamas spaudimas.", "Mokslininkai viliasi", - tai ištraukos iš teksto pagal tavo nuorodą, kuri apie viską pasako. Nuo savęs pridursiu, kad kosmose veikia tokios jėgos, kurių mūsų mokslas niekada nesužinos, nes jie remiasi neteisingais dėsniai iš esmės, keliauja ne tuo keliu. Bet dabar tai jau ne svarbu, nes męs pereisim greit į kito išmatavimo erdvę, kur veiks visiškai kitokie fizikos dėsniai, prie tų kurie veikia dabar prisidės dar keletas... Na bet čia jau kita tema į kurią aš neturiu laiko gilintis, dabar yra svarbesnių dalykų
 
virgisData: Pirmadienis, 21.02.2011, 11:11 | Pranešimas # 45
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Set)
Virgi, saulės šviesa tai ir yra mažos dalelės - korpuskulės. "Pažabojus" korpuskules galima pasigaminti saulės burę. Čia arba tu šiek tiek blogai apsiskaitei arba mano fizikos vadovėlis meluoja.

Tai ką parašiau aš, gali pasiskaityti wiki. Aš nesakau kad viską žinau, bet kad ir tavo citatoje vėlgi "yra mažos dalelės ", o tai reiškia kad jos nedaro jau tokio spaudimo, antra- tas Motinos Žemės amžiaus skaičiavimo būdas yra iš esmės netinkamas. Aš tai norėjau pasakyti. Na o kas teisus paklauskime pas pačią Ledi Gają (kaip ją vadino Limurijoje, kai kuriuose šaltiniuose, egzistavusią dar prieš Atlantus, o tai reiškia apie 100 tūkstančių berods). Juk mes galime kreiptis Į Motina Žemę savo minčių pagalba, ji juk gyva kaip ir mes. Ką aš tuo dar norėčiau pridurti,kad kiekvieną kartą prieš spjaunant ant jos ar keikiantis, šiukšlinant ar laužant kažką, pagalvotumėte kad tai gyva ir viska jaučia. Todėl po to nenorėkite kad ji jums darytų tik gera (jau ir tai per daug kenčia), kuo mes tai darysime rečiau, nesunkinsime jos karmos, nes tai jos priklauso nuo mūsų pačių karmos. Na vėl mane nunešė.... Bet tai svarbiau šiuo momentu nei fizikos dėsniai, nes jei mes susitvarkysime savo viduje, savyje tai ir dėsniai atsivers tie kurie yra teisingi, nes visa tai randasi mūsų DNR, tai ką "mokslas" vadina 90% šiukšlės. Kitas atsarginis šaltinis tai Motinos žemės sąmonė, tiksliau kristalai, kuriuose kaupiasi visa info, dar skaičiau kad viso šito kopija, turiu omenyje savo DNR sudėta pas banginius, jei kas su žmogumi... Na gana nes aš negaliu sustot...
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: