Ketvirtadienis, 25.04.2024, 16:03
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
monntosData: Antradienis, 31.01.2012, 19:32 | Pranešimas # 436
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Daug ju ir mieste ir turbut jie piktesni nei kaime biggrin Kur gyvenau ju isvis daug buvo.Tik gerdami is bobulku spirita labai daznai jie mirsta.Net ner noro ir skaiciuot kiek is tu kuriuos zinojau ar gyveno salia jau mire ir artimesni ir tik siaip pazystami.Sita problema visoj Lietuvoj yra.Gaila,kad gerentis zmones neizvelgia tame problemos ir taip nusivaziuoja iki galo.Siuo metu gyvenu No-cia jie irgi geria,bet dazniausia namie ir daug,bet beweik visi nuo pirmadienio vel pradeda dirbt ir nieko jiems nepasakysi biggrin Yra ir jau stipriai gerenciu,bet juos islaiko valdzia,tai jiems kaipo ir lengviau.Na cia jei narkomanas esi,tai tau padeda,tu gauni kur gyvent ir dar gauzi doze kasdenine,kad nereikt vokt ar galu atiduot.
 
RmXasData: Sekmadienis, 05.02.2012, 18:52 | Pranešimas # 437
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
http://www.tv3.lt/kodel idomi laida rodys biggrin .. pakomentuokit :d kai paziuresit arba dbr biggrin

Netikra gimimo data
 
xMxData: Sekmadienis, 05.02.2012, 19:11 | Pranešimas # 438
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Bergžias laiko praleidimas - mano manymu smile Bet jei taip įdomu, tai galima žiūrėt smile Tik nereikia pradėt panikuot ir pan., ir nereikia aklai tikėt viskuom, ką jie ten sako smile Man toks jausmas, kad ten jie atvyko žmonių pajuokint arba pagazdint(kiekvienas reaguoja skirtingai) smile
 
EmaneiData: Antradienis, 14.02.2012, 21:52 | Pranešimas # 439
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 9
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Aš vėl su klausimu atėjau:) Gal pamatys, kas suprantantis ir atsakys netyčia:D

Mokausi dabar va medituoti. Kai būna jau ramu viskas, tai išlenda man tokie vaizdiniai. Nejudantys dažniausiai. Paprastai tai būna kokių nors man nepažįstamų žmonių veidai portreniai. Ką tai galėtų reikšti? Kodėl jie iškyla?
O kitas klausimas yra toks, kad tarp tų vaizdinių man kartą pasirodė ir tokios žydros durys užvertos. Pasižiūrėjau simbolių žodyną, kuriame rašoma, kad durys – tai namų ženklas ir simbolizuoja ir perėjimą iš vieno gyvenimo tarpsnio į kitą arba iš gyvenimo į mirtį. O va būtent uždaros durys reiškia ką slepiamo, paslaptį, draudimą ir neprieinamumą. Ar tai reiškia, kad man negalima lįsti ten niekur į kitus pasaulius?:DD
Tai pat išlenda vandenyno vaizdai. Jie taip gražiai atspindi saulės šviesą. Bet vanduo ne kaip jūra, o kaip gilus vandenynas, ten lyg vieta kur nors esanti vidury vandenyno. Pasižiūrėjau reikšmę ir va rašo, kad vanduo simbolizuoja visų galimybių išsipildymą arba pradžių pradžią bei dvasinį gyvenimą ir vaisingumą. Ar galima imti vandens reikšmę kai galvojama apie vandenyną? ar reikia atskiros reikšmės ieškoti, kurios neradau aš?
Kaip manote, ar tai turi kokios nors reiškmės ar tai visiškai nereikšminga?
 
RmXasData: Antradienis, 14.02.2012, 22:33 | Pranešimas # 440
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Jau kur tu tuos paaiskinimus radai meditacijos ? :d .. matyt skaitai sapnininka kurio paaiskinimai netinka . Medituojent protas kisa vaizdus bet gali buti kad ir vieni vaizdai gali ateiti is savo esybes kai ji nori ka nors tau pasakyti , bet manau su je geriau kalbeti mintimis .. smile Mano manymu meditacija yra rysios stiprinimas tarp savo auksciausiojo as ir taves smile

Netikra gimimo data
 
monntosData: Trečiadienis, 15.02.2012, 18:37 | Pranešimas # 441
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
man ir idomu kur galima rast paaiskinimus,del meditacijos,,bet turbut kazin ar tokie yra,nes tai turetu but susieja tiesiog viskas su paciu zmogumi.
 
EmaneiData: Ketvirtadienis, 16.02.2012, 18:27 | Pranešimas # 442
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 9
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
RmXas, visai ne iš sapnininko:D Per google susiradau kažkokį simbolių žodyną. Taip pasižiūrėjau, pagalvojau, kad gal rasiu atsakymą ten kokį netyčia, bet gal netinka, gal specialių simbolių reikšmių reikia ieškoti.
 
RmXasData: Penktadienis, 17.02.2012, 00:25 | Pranešimas # 443
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Nezinau :d nepasitikiu meditacijos vaizdais nes nesu tikras kad tai ne mano smegenu darbas biggrin

Добавлено (17.02.2012, 00:25)
---------------------------------------------
Kai skaitau maldas pradejo atsirast ziovulys jas skaitant .. Tai reiskia kad jos man netinka ?ar tai sistemos priesinimasis ,,norint iteikti kad tai nuobodu:)


Netikra gimimo data
 
valdismartinData: Sekmadienis, 19.02.2012, 11:52 | Pranešimas # 444
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
viskas cia labai bet kada Viliari atsidarys portalas? smile
 
PlejadieteLinaData: Pirmadienis, 20.02.2012, 22:41 | Pranešimas # 445
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 47
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
VALDISMARTIN,

Ir koks portalas turi atsidaryti? Kur? Ar pas Tave?

RmXas,

Ir kam Tau tos maldos? Su Dievu reikia savais zodziais kalbetis. Kalbetis su Beribe Meile, kuri turi eiti is Tavo DVASIOS, t. y. Vidines SIRDIES.

Visus apkabinu ir LAIMINU.
 
RmXasData: Antradienis, 21.02.2012, 20:03 | Pranešimas # 446
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Maldos tik padeda suformuluoti i esminius dalykus kuriu mums reikia (tiksliau ko reikia paprasyti ).

Netikra gimimo data
 
PlejadieteLinaData: Ketvirtadienis, 23.02.2012, 02:28 | Pranešimas # 447
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 47
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
RmXas,

Tad sakyk, o ko Tu prasai is Dievo?
 
RmXasData: Ketvirtadienis, 23.02.2012, 20:05 | Pranešimas # 448
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
To kas parasyta maldose smile man viso to reikia smile

Netikra gimimo data
 
PlejadieteLinaData: Ketvirtadienis, 23.02.2012, 23:44 | Pranešimas # 449
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 47
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
RmXas,

Is Dievo galima prasyti tik ... MEILES. Daugiau nieko!
 
RmXasData: Ketvirtadienis, 23.02.2012, 23:55 | Pranešimas # 450
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Seip as manau kalbu su savo auksciausiuoju as .. (atsiprasau gal netaip tave supratau ).. ir tas mano auksciausesis as man padeda atstatyti ir sustiprinti mano apsauginius laukus smile kurie mano manymu buvo sugadinti , tai padarinys mano praeitu laiku smile .. mano kunas buvo uzgrobtas ne viena karta smile man reikia atstatyti save i vezes ir kaip imanoma daugiau istobulet kol dar galiu smile

Netikra gimimo data
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: