Šeštadienis, 20.04.2024, 13:53
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
jakelData: Ketvirtadienis, 29.03.2012, 12:55 | Pranešimas # 496
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 2
Reputacija: -1
Statusas: Off Lain
Patarčiau rimtai perskaityti http://www.otkroveniya.ru/links.html
 
virgisData: Šeštadienis, 31.03.2012, 17:34 | Pranešimas # 497
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (jakel)
Patarčiau rimtai perskaityti http://www.otkroveniya.ru/links.html

Kam tu čia vis kiši tą tinklapį, jis seniai mums žinomas ir jo reklamuoti ir įkalbinėti nereikia
 
valdismartinData: Penktadienis, 13.04.2012, 18:40 | Pranešimas # 498
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Viliari smile labas, kaip sekas? kada supazindinsi mane su ta klaipediete kur zadejai? smile

Добавлено (13.04.2012, 18:40)
---------------------------------------------
Pranesimas nr. 499 smile LOVE FOR EVERY smile welcome to 5D smile


Pranešimą pakeitė valdismartin - Penktadienis, 13.04.2012, 18:41
 
ViliariData: Sekmadienis, 15.04.2012, 16:19 | Pranešimas # 499
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdismartin,

sekasi puikiai smile Ačiū kad paklausei. Su klaipėdiete supažindinsiu. Kaip tik su ja susitiksim ateinantį savaitgalį, užklausiu ar ji jau pasiruošusi bendravimui biggrin

Kaip pats? Tipo persikėlei į 5D? smile
 
valdismartinData: Pirmadienis, 16.04.2012, 18:10 | Pranešimas # 500
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
nuostabu smile
joa noreciau bet nzn kaip smile
 
ViliariData: Pirmadienis, 16.04.2012, 20:33 | Pranešimas # 501
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kai ateis laikas - sužinosi smile
 
valdismartinData: Antradienis, 17.04.2012, 16:40 | Pranešimas # 502
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tai kada jis ateis? smile geriausiu atveju 2016m smile as noriu zinoti bent apytiksliai, bet nerandu ir tikrai nejauciu atsakymo i sita klausima.
nu aisku jei kalba eina apie 2032m. tai net neidomu tada.
 
DoremiData: Antradienis, 17.04.2012, 19:26 | Pranešimas # 503
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin baikinykas
 
xMxData: Antradienis, 17.04.2012, 19:45 | Pranešimas # 504
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
2 * * * - du, bet koks skaicius, bet koks sk, bet koks sk.
o gali ir * * * * ar * * * * * smile


Pranešimą pakeitė xMx - Antradienis, 17.04.2012, 19:46
 
valdismartinData: Trečiadienis, 18.04.2012, 19:10 | Pranešimas # 505
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
2999 biggrin nu bent papasakokit ka veikiat, kas naujo? smile
i olimpiada vaziuosit londono? smile
big bena sprogdins smile butu idomu pamatyti smile
 
RmXasData: Ketvirtadienis, 03.05.2012, 21:58 | Pranešimas # 506
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
AS esu pasimetes energijose ,, Randu daug straipsniu panasiu ir daukas sutampa su seis smile .. bet nera laiko skaityt .. noriu ir neina nes spaudzia galva laikas ... Gal man palaukti kol vel susidomejimas bus didesnis uz betka kita ? Noriu tobuleti bet neina ,, lyg kokia nasta uzgriuvus mane ir ja tempiuosi kartu su savim. Kaip man tai perlipt . O gal perlipsiu kai ateis laikas o mano dar neatejo ?

Netikra gimimo data
 
valdismartinData: Pirmadienis, 07.05.2012, 19:24 | Pranešimas # 507
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
cia greiciau baime, baime nepadaryti kazko ar per mazai daryti smile
plius agresija i laika smile
yra youtube pilna vaizdu susijusiu su liberating fear, paziurek.
Rekomenduoju sita http://www.youtube.com/watch?v=F8kwc1lkiAQ&feature=related
7min laiko vakare tikrai atrasi, po savaites tokie klausimai apskritai nebekils smile turiu omeny kad tas tikrasis poveikis psichoterapijos atsiranda po sav. ar 2sav ziurejimo.
subalansuoja chakras, energijos atsiranda labai daug, juos subalansuotos, nuotaika ir t.t. smile
 
RmXasData: Sekmadienis, 13.05.2012, 17:28 | Pranešimas # 508
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Geras dalykas aciu smile

Netikra gimimo data
 
valdismartinData: Pirmadienis, 14.05.2012, 20:36 | Pranešimas # 509
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kadangi forumus merdi, i pagrindini nieks neleistu, todel bandysiu talpinti cia, noriu pakalbeti apie prota. Na mes visada kalbam apie meile, aukstesne samone, bet neprabude zmones galvoja kad jie yra protas, nori buti protingi, intelektualus, logiski ir t.t. Na norisi zibalo ipilti truputi i foruma kad butu apie ka sneketi.
Is kart atsiprasau uz klaidas visas ten z,c,s man jos niekada nepatiko, mes turim viena kalba, ugnies kalba is jos atsirado hebraju kalba. Ten tikrai nemaciau, jokiu nosiniu, umliotu, ir kitos bereikalingos rasliavos.
uz struktura irgi nepykit, nes neturiu laiko tike, ir taip jau 4val.
pirmaprades savokos paimtos is vikipedijos, del bendro supratimo, kad viskas eitu eiles tvarka, ir jeigu viska atitidziai perskaitysit tai jus gausit ta zinute kuria as cia bandysiu supakuoti. Na jus turite ja kazkaip ispakuoti, kad ir kaip padrikai jinai supakuota.
Tai gi protas

Tai gi kas yra protas???? kas yra protinga??? ir t.t. pabandysiu pakalbeti apie prota:)))

wikipedija > Protas - sugebėjimas mokytis ir išmokti, susivokti naujose situacijose, atskleisti reiškinių ryšius. Jis apima įvairius žmogaus intelekto,sąmonės bei pasąmonės pažinimo vyksmo aspektus, kylančius smegenyse (mintis, suvokimas, emocijos, jausmai, valia, atmintis,pažinimas, vaizduotė), tai aukščiausias pažintinės veiklos laipsnis; mąstomoji, protaujamoji galia; sąmoningo, išmintingo veikimo pagrindas. Protas atsiskleidžia subjektyviai - sąmonės tekmės pavidalu. Sąvoka dažnai minima norint apibūdinti mąstymo procesą.

Sąmonė psichikos dalis, apimanti įvairias mentalines būsenas, mintis, emocijas, suvokimą irprisiminimus nukreipta į išorinį bei iš dalies ir į subjekto į vidinį pasaulį (savimonė).
Labiausiai domina aukstesne samone, auksciausioji samone, ir galymybe ja plesti.
Plesti reiskia> is AS, DARBAS, MAXIMA, NAMAI, TV, ZINIOS, MIEGAS iiiii....... na pvz
rytas meditacija, meile, laime, dziaugsmas, gamta, puiki sveikata, ir iki kiek isnesa ta samone.

Pasąmonė yra visuma psichinių procesų, kurie subjektyviai nekontroliuojami. Psichologijoje pasąmonė yra sąmonės priešingybė, ne visada tiesiogiai suvokiama, tačiau veikianti sąmoningą elgesį.
cia kaip truputi auksnesnysis as. Jo negali valdyti, bent paprasti zmones. Jei kiekviena diena ziuresi siaubiakus, ar kokias avarijas, mirtis, t.t. tai visa prades lysti i samone. Jei galvosi apie meile visada, tai uzpildysi aukstesnyji as meile, o jam tik to ir tereikia + plesti samone.
Suvokimas yra psichinis procesas – daikto, situacijos ar įvykio visumos atspindėjimas sąmonėje dėl fizinių dirgiklių tiesioginio jutimo organų dirginimo. Tuo būdu žmogus suvokia aplinką, gali joje orientuotis. Suvokimo rezultatas – vaizdas (suvokinys) tikrinamas ir koreguojamas praktinėje veikloje, bendraujant.KAZKOKIA NUOBODYBE.:))
Pažinimas – vyksmas, kuriantis mūsų sąmonę, tame vyksme dalyvauja atmintis, potyriai, pojūčiai ir pasaulio sandaros supratimas. Pažinimas yra elgesio valdymo posistemės vykdomas informacijos apdorojimas. Pažinimo procesas labiau išsivysčiusiuose organizmuose valdo smegenys. ZODZIU CIA JEI NORI PLESTI SAMONE TURI DOMETIS, IESKOTI ZINIU.
Mąstymas (mintis) – apibendrintas ir netiesioginis tikrovės atspindėjimo sąmonėje procesas, leidžiantis pažinti ne tik tikrovės daiktus, įvykius ir kitus reiškinius, bet ir jų santykius bei priežastinius ryšius. Mąstymo, kaip psichikos pažinimo proceso, esminis ypatumas yra tas, kad jis neatsiejamas nuo kalbos.
JEI MATAI KAD ZMOGUS KALBA VOS VOS, ARBA NEPAKALBA, KAIP ALKOHOLIO VEIKIAMI ZMONE, JIE NEBEPASNEKA, REISKIA MASTYMO PAS TA ZMOGU NERA.

Добавлено (14.05.2012, 20:33)
---------------------------------------------
Aukstos samones zmogus visada kalbes ramiai, siek tiek nuleistu tonu ir jo tonas isliks nepakites visa pokalbi.
Labai aukstos samones zmogus pasakys 2-3 sakinius max ir tiesiog iseis savai keliais, pasakys kazka grazaus su meile ar panasiai.
Atmintis - gautos informacijos įsiminimas, laikymas ir atsiminimas tada kai jos prireikia.
Vaizduotė – gebėjimas iš gausybės atsiminimų sužadinti sąmonėje tam tikras sudedamąsias dalis ir sukurti iš jų naujus psichologinius darinius: vaizdinius, garsus, jausmus. KA MES ISIVAIZDUOJAM TA KURIAM, ATEITI KURIAM.
Emocija – stipri, greičiausiai ne sąmoningai, bet automatiškai, nervų sistemos sukeliama dvasinė būsena, savo ruožtu įtakojanti teigiamas arba neigiamas fiziologines reakcijas.
aukstos samones zmogus pilnai kontroliuoja savo emocijas.
Labai aukstos samones zmogus moka, sugeba kontroliuoti savo mintis.
Kontroliuoti savo mintis nera sudetinga, tiesiog reikia praktikos, skirti tam laiko, ir labai to noreti.
Intelektas – Tai gebėjimas mokytis ir išmokti, susivokti naujose situacijose, atskleisti reiškinių sąsają Kitaip – atpažinti sąryšius ir rasti optimalų problemos sprendimą. intelektas. Pasireiškia kaip individo gebėjimas spręsti klausimus remiantis abstrakcijomis ir bendrosiomis žiniomis, įgytomis neformaliai bendraujant su aplinka. Intelekto pagalba greitai ir veiksmingai sprendžiami uždaviniai, orientuojamasi neįprastose situacijose. Akcentuojama sąlygiškai tarpusavyje nepriklausomos kompetencijos kaip verbalinis suvokimas, erdvinis mąstymas, atmintis ir matematiniai, loginiai gebėjimai.
ZODZIU MAN TAI OPTIMALUS ISKILUSIOS PROBLEMOS SPRENDIMAS. DAR TIKSLIAU>>> IMANOMA VARIACIJA KAIP PIGIAUSIAI<<< GAUTI MAXIMALIA, NAUDA. DAR TIKSLIAU>>>PIGIAUSIA NAUDINGIAUSIA NAUDA<<<
PAS MANE NERA PROBLEMU, YRA TIK PATIRTIS, IR KAIP PIGIAI AS TA PATIRTI NUSIPIRKSIU, DAR TIKSLIAU>>> GREITAI, IR PIGIAI PERKU PATIRTI<<<
KEICIU LAIKA IR PINIGUS I >>>PATIRTI<<<:))))
ateiti i maxima prisikrauti pilna vezima slamsto, slamsto kuri parode per televizoriu(taip yra veikiama zmoniu pasamone)

Добавлено (14.05.2012, 20:34)
---------------------------------------------
jie patys nesupranta kodel perka, nu bet perka, nu man tipo reikia. zodziu prisiperka, visko ko nereikia, paskui ismeta 30proc. jei ne daugiau. TAI KUR TAS INTELEKTAS??? KUR OPTIMALUS PROBLEMOS SPRENDIMO BUDAS???
AAAAA........ JAU ZINAU!!! MAXIMOS KORTELE!!!!:))) JA TURI NA KOKIE 80PROC. PIRKEJU. VA CIA TAI INTELEKTAS, VA CIA TAI ISMINTIS, NUOSTABU:))) greitai be korteles neiseisite ir niekur neieisite:))))
Pakalbekime apie NORA, arba AS NORIU:) mazas vaikas iki ten kazkurio amziaus sako Petriukas nori, veliau as noriu.
As noriu to, as noriu ano, man reikia to, ir dar ano. Noras yra galvoje, tai protas, nepastebejote, kad norai greiciau keiciasi nei jus spejate susivokti ko jus norite:)))
Mazi vaikai ir seni vaikai(velyvasis amzius) nebesusigaudo savo norose visiskai:))) noriu, noriu, jau nebenoriu, ai is vis nebezinau ko noriu, ai jau nieko nebenoriu. Tai sizofrenija, noriu ir nenoriu.
Ir ka tai rodo???? tai rodo zema samones lygi, maza samonele, arba kaip juokinga kai zmogus kazko uzsimano, uzsinori ir bet kokia kaina siekia to daikto, nesvarbu kiek jam tai kainuos.
Aukstos samones zmogus pilnai kontroliuoja savo norus.
Labai aukstos samones zmogus turi 2 norus tai yra meile, ir plesti samone.
Geras pavyzdys naujas automobilis. Perka lizingu zinoma. Amerikoje tik 1proc yra nuperkamas uz grynus ir atsiskaitant iskarto. Tai gi: perka nauja auto, moka lizinga 5m(palukanu norma labai auksta), perka casco, aptarnavimas naujo auto kainuoja laaabai daug, ir megstamiausias dalykas tai nuvertejimas:))) perki uz 70k nauja, po 5m lieka kokia 25k, + palukanos 15proc. kokia.
Tai kur cia intelektas? Ar brangiai, ir labai brangiai pirkti patirti yra intelektualu? NEEEE..... tai buka.
bet va Antanui, ar Zigmui akys isprogs kai pamatys kokia automobili isigyjau.
Cia intelekto visai nerasta nei su ziburiu, cia EGO. Auksciausia proto israiska yra EGO.
Man geriau, nes tau blogiau. As va ziurek turiu o tu ne, nevykeli. Man reikia, As noriu. Mano protas nori. Mano Ego reikalauja.
Zigmund Froid >>>> ID>>>>>EGO>>>>>>SUPEREGO(pasamone)
ID tai identity saves suvokimas, kaip as esu, EGO, man reikia, Ego tai mano noras, noras man, man, man, man. Ne mums o man.
Zigmun Froid sake, kad SUPEREGO negalima kontroliuti. Galima, tiesiog reikia, moketi tai daryti, tai nera taip sudetinga, kaip kalbama. Prota apgauti, nukreipti kita linkme nera sudetinga.
Jei tai butu neimanoma, jus nepirktumet apelsinu uz akcija maximoj, nesirenktumet kaip rodo televizorius, nedainuotumet paskui rijanas su lady gagom ir t.t.
Man labiausiai patinka stai kas. SIA VASARA MADINGIAUSIOS SPALVOS YRA MELYNA, RAUDONA IR BEGE.
Gal kas nors zino kas tai sugalvojo??? kodel melyna? kodel raudona?
kodel melyna madingesne uz raudona truputeli???
O pvz mano Ego sako kad sia vasara madinga spalva yra oranzine, ir viska pirksiu oranzines spalvos, nes mano Ego taip liepe.
Ir juokingiausia, kad buvo straipsnis delfi kad musu lietuvos zvaigzdunas vienas, ten verslininkas, rubais prekiauja berods, pastoviai jis visur mirga, buvo sumuse ziauriai ji, neatsimenu vardo. Na va ir raso delfi, nu va kad jis pamego zydra spalva:))) na ne jis sugalvojo, jau uz ji buvo sugalvota kad bus zydra. Taip pat ir maxima sugalvoja ka jus rytoj ar ateinancia savaite turetumete pirkti. Man visos 7 spalvos yra vienodai madingos.
Greitai turesim 27:))))

Добавлено (14.05.2012, 20:36)
---------------------------------------------
Superego kontroliuoja per psichoterapija, tv, radio, zurnalai, facebook, all kinds of media. Nu ir is superego viskas pareina i EGO. Is pasamones, i samone.

Dar trumpai apie musu protingiausius zmones, mes juos laikome protingais, nes jie buvo filosofai, atradejai, tyrejai ir t.t.
Platonas - koks didziausias pasiekimas? Platoniska meile? tik tiek? :)))
Pitagoras - svarbiausia yra harmonija. taip beveik. yra 144.000 posityvu, jausmu, kuriuos zmogus turi pesiekti, ar jausti, kad butu harmoningas pilnumoje, 100proc, ir zinoma nejausti jokios neigiamos, nei vienos, nei trumpam. Gal ten Tibete kazkuris ir gali tai, nors jauciu kad nemoka to nei vienas, aisku nebuvau ten todel pasakysiu gal ir moka, ar sugeba ir kiek laiko tai gali idomu.
Kazkuris parase veikala Respublika, hmm..... respublika nuostabus dalykas:)
Kazkuris parase veikala Demokratija, hmm....demokratija nuostabus dalykas:)
Kazkuris pagamino atomine bomba, hmm... atomine bomba nuostabus dalykas:)

Tai gi ka mes turim PROTINGIAUSIO???
O gi >>>DEMOKRATINES RESPUBLIKAS SU ATOMINEM BOMBOM<<< :)))

NE GI NENUOSTABU, STAI KA GALI PROTAS, NUOSTABU, EURIKA:)))))

Ir stai pagaliau ilgai laukta isvada:)))
Protingiausia, kas yra siai dienai 2012 05 14. 20:00. tai naudoti atomines demokratines respublikas savo ego tenkinti.
Protas = EGO.

 
RmXasData: Trečiadienis, 16.05.2012, 22:28 | Pranešimas # 510
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Prirasiai visko smile .. nu man nebudingos jokios mados joki niekai , zinau ko man reikia ko as noriu , jauciu ka daryti ka ne , suprantu karma nes ji lb greitai daro atoveiksmius man smile .. Proto kartais nesuvaldau ir iteigiu ka nors zmonem net nenoredamas arba tiesiog pabandymui ar pavyks (zinau kad to daryti negalima to ir nedarau bet kartais buna tokiu mazu isimciu kai norisi isitikint ar esu vis dar tame paciame lygyje ) . Neturiu idealo tokiu kaip mokslininkai muzikantai ar filosofai smile .. Darau kas man patinka kas man prie sirdies - stengiuosi gauti ko as noriu bet del per dideles baimes to nepadarau per tai neperlipu cia viskas ir stoja ...Beto ir as nlb mekstu tas nosines ir pns , mekstu rasyti laisvai nesivarzant nesvarbu su klaidom ar ne bet taip kad suprastu ir to uztenka . smile . Kaip suprasti ar ego nori ar man paciam patinka ? .. pz kaip troskimas masinos pvz Mitshubishi galant .. as pvz noriu su je vazinet ir siep lb grazi ir pns mna prie sirdies biggrin - tai cia ego ?

Netikra gimimo data
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: