Ketvirtadienis, 25.04.2024, 00:59
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
BarnisData: Penktadienis, 08.06.2012, 10:24 | Pranešimas # 571
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdismartin,
tas visas cabal reikalingas dar. Nes tu pamatei kas jis yra, tau jis nebekenkia, bet padeda labai stipriai tobuleti, tave jis sustiprino kai ismokai ji nugaleti. Ar nori atimti is kitu zmoniu ju tobulejima? Uz kita zmogu nenugyvensim nei minutes. Todel tokius dalykus turi daryti mases ( naikinti cabal) jeigu sunaikinsi tu vienas, tai atnes dar daugiau bedos. Auksas nera toks blogas dalykas, jis turi gydomuju galiu. Bet zmones ji panaudojo kaip piniga, todel tai tapo blogai. Kaip ir deimantas, kas yra deimantas tai anglis, paprastas akmuo, bet zmones ji pradejo garbinti ir tai negerai. Ne auksas ar deimantas blogas. Blogas zmogau poziuris i ji. Jeigu sunaikinsi auksa kaip DOREMI ir sake atsiras kitas metalas ar akmuo kuri zmones garbins. Reikia kad zmogaus samone uzaugtu iki tokio lygio, kad jis suprastu, kad auksas tik metalas.

Doremi sudominai labai mane gal gali ir man atsiusti ta pavyzdi?
P.S. Doremi, as niekaip nesuprantu kodel tu kai kuriuose savo komentaruose save laikai zemiau uz kitus? Man atrodo, kad tu esi auksciau uz visus cia esancius.

.
tai reikia naudjo plano, bet dievas savo plana jau sukure, kad mes patys naudodamiesi savo laisva valia tobuletume ir iseitume is sitos pragariskos mokyklos.


Pranešimą pakeitė Barnis - Penktadienis, 08.06.2012, 10:25
 
valdismartinData: Penktadienis, 08.06.2012, 10:36 | Pranešimas # 572
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Barni tu teisus todel as ir niekur nebeskubu. as pirma karta gyvenime jauciuosi toks FREEEEEEE.........
as niekur nebeskubu, man norisi pazinti pasauli vel is naujo, as pastebiu, geles. medzius, saule, zeme, auksa kitaip.
visai kitomis akimis.
ir as apsistoju ties 9, nes jei lendu auksciau pakyciai kuriuos inesciau gali buti tokie kad pvz vulkano issiverzimas cia vaiku darzelio lygio.
 
DoremiData: Penktadienis, 08.06.2012, 10:41 | Pranešimas # 573
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
ai, barni wacko aš nesu išmintinga, yra daug išmintingesnių už mane žmonių, tik sunku juos sutikti,
jie tylūs,
aš nesu aukščiau už jus, už savo katiną, už obelį, aš lygi su žole, vanduo aukščiau už mane, jis geba talpinti beribę informaciją, ją pernešti, dalinti, tik žmogus aš ir darbai mano maži, žmogiški
gaudyk, persi8siu
p.s.pamačiau tave prisijungus ir jau žinojau, paprašysi persiūsti tau tai ką siunčiau valdžiui
milda dar nori.........
štai taip skaitomos mintys, išmokit tai daryti, juk lengva patikrinti ar teisingai nuskaitei
 
valdismartinData: Penktadienis, 08.06.2012, 10:55 | Pranešimas # 574
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
mielieji manau laikas pradeti svesti tai kad mes esame cia smile lowe for every smile
 
BarnisData: Penktadienis, 08.06.2012, 10:58 | Pranešimas # 575
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
aciu uz pasidalinta patirti, as dar budamas kokiu 12 metu, kaime guledavau ant zoles ir bandydavau nukreiti debesis mintimis, aisku net nebuvau pagalvoje, apie jokius pakylejimus ar ka nors kita, as tik nenorejau, kad man saules uzstotu.. biggrin ir man buvo pavyke, biggrin tokia mano patirtis, aisku ji maza bet vistiek patirtis. biggrin
Valdis, gal zinai kokiu susiburimu klaipedoje kur galeciau gauti daugiau informacijos? Nes noreciau pasiekti tavo ziniu lygi, o iki to man dar toli. skaiciau, kur buvo norima susitikti vilniuje, kad esi klaipedietis. Tai gal zinosi ka? Tobuleti as labai noriu, tik nezinau is kur gauti informacijos daugiau.
Doremi, tu mum lieji savo isminti ir sakai, kad nesi ismintinga biggrin pokstininke. Bet tu teisi visi mes lygus, mes gyvunai, augalai, viskas. Turi buti harmonija, niekas nera nei auksciau nei zemiau.
 
valdismartinData: Penktadienis, 08.06.2012, 10:58 | Pranešimas # 576
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
ir dar noriu mercedes GL 63 AMG smile balto
 
BarnisData: Penktadienis, 08.06.2012, 11:00 | Pranešimas # 577
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
o man tau tas Mercedes GL 63 AMG ir dar baltas?

Добавлено (08.06.2012, 11:00)
---------------------------------------------
kam*

 
valdismartinData: Penktadienis, 08.06.2012, 11:00 | Pranešimas # 578
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Barni galim susitikti kokia dienele pasneketi, as is klp.
 
BarnisData: Penktadienis, 08.06.2012, 11:00 | Pranešimas # 579
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Vladismartin, butu labai malonu smile
 
valdismartinData: Penktadienis, 08.06.2012, 11:00 | Pranešimas # 580
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
ir man reikia 3mln EURU geriems darbams. aciu smile
 
DoremiData: Penktadienis, 08.06.2012, 11:06 | Pranešimas # 581
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
dabar aš , mažiau turėdama galimybių už valdį, galiu sakyti
jis priplaukęs arba apsirūkes,
bet nedarau to, nes žmogaus galimybės didelės, tik man mažiau duota, jam daugiau,
tai būtų pateisinima toks plajedietės mintims,
dažnas jei nesupranta ar nesuvokia kas tai yra, jau linkes pasmerkti apsvaigimui
yra geriau tiesiog gyventi, domėtis, siekti žinių, galų gale tobulėti ir gali būti taip, kad suprasi vėliau apie ką anas žmogus kalbėjo

Добавлено (08.06.2012, 11:06)
---------------------------------------------
valdi, man užtektų poros tūkstančių litų ir tik tam, kad pagaminčiau pakankamai žolinių vaistų šiems metams biggrin biggrin biggrin , deja biggrin
ačiū, barni, bet mano išmintis didoka tik liaudies medicinoje tongue

 
valdismartinData: Penktadienis, 08.06.2012, 11:09 | Pranešimas # 582
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
bus tu pinigu, pazadu smile galesim keisti pinigus i vaistazoles smile
 
DoremiData: Penktadienis, 08.06.2012, 11:11 | Pranešimas # 583
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
o k1 judu veikiate dabar?atostogaujate?
a6 pietus verdu, dar gaminu savaigaliui, b8rys svečių kas savaitgalį būna, prieinu prie kompiuterio, jums parašau ir vėl į virtuvę biggrin
 
valdismartinData: Penktadienis, 08.06.2012, 11:15 | Pranešimas # 584
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
labiausiai uz viska tai myliu savo brangiaja kad ir kas ji butu plejediete ar sirijiete smile

Добавлено (08.06.2012, 11:15)
---------------------------------------------
ir super 8 irgi nuostabu, aciu uz nuostabia patirti biggrin

 
BarnisData: Penktadienis, 08.06.2012, 11:18 | Pranešimas # 585
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
eh as dabar ieskau darbo, tik negaliu surasti pagal save, nezinau ka daryti, esu stipriai pasimetes biggrin noreciau pameginti ka nors su medziu, bet neturiu tam praktikos. O grysti prie amatu dabar yra pats laikas. smile kas tas super 8?
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: