Ketvirtadienis, 25.04.2024, 20:03
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
DoremiData: Šeštadienis, 09.06.2012, 21:37 | Pranešimas # 601
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
aš būtinai tai darysiu, tik vis žmonių daug pas man, bet rasiu laiką, tenusistovi visi įvykiai'
susibendravę gal todėl kad bendraujame, netylime,
 
valdismartinData: Šeštadienis, 09.06.2012, 23:33 | Pranešimas # 602
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
mielieji kam priklauso lietuves upes? smile seimui, vyriausybei? smile savivaldybei? smile ar zmonem? smile musu tik 3mln smile o to vandens tiek daug musu lietuvoj smile
 
BarnisData: Sekmadienis, 10.06.2012, 00:34 | Pranešimas # 603
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdi, upes nepriklauso niekam, jos ramiai sau teka ir viskas, jei kas savinsis jiem nepavyks, taip pat kaip ir ora savintis. Negalima pasisavinti tai kas ne tavo. Nesuprantu kaip vyriausybe gali kazka savintis ir neleisti zmonem naudotis gamtos istekliais.. Man tai yra protu nesuvokiama.
As esu girdejas apie mantras, bet dar niekada nebandziau. Turiu tokia nuomone, nors kolkas dar jos niekas nesugebejo man pakeisti, kad zmogus turi sukurti savo mantra. Kiekvienas turi savo energija atitinkancia mantra ir mudra. Kai medituodavau nezinodavau kur rankas laikyti ir viena diena netycia susidejo is danku mudra, rombo formos o apacioje sirdis gavosi, tai nuo siol kai medituoju naudoju ta mudras, niekur dar neradau tokios, jokiam puslapyje. Geriausia meditacija pagal mane yra is sirdies.
 
MildaData: Sekmadienis, 10.06.2012, 10:59 | Pranešimas # 604
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Barni,kaip idomu ,niekad nebuvau apie tai pagalvojus ,susikurti savo mantra...
Tikrai ,kodel kazkas kitas turi pasiulyti gatava ''produkta''?
Barni ,tu genijus biggrin [as nejuokauju ,rimtai]

Valdismartin ,pas mane yra tokia situacija :vyras mano yra ukininkas ,ir kad dirbti zeme ,isejo istatymas ,kad ja reikia issipirkti .ir patikekit ne kapeikas tai kainuoja ,o gyventi tai reikia...didesnes nesamones nesu girdejusi ,pirkti zeme kuri nepriklauso nie kam ,ir tuo paciu, kuri priklauso visiems -
 
BarnisData: Sekmadienis, 10.06.2012, 11:18 | Pranešimas # 605
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Milda, aciu. Ta mintis man atejo kai man buvo pasiulyta mantra ir ji man skambejo durnai, kazkaip pavirsutiniskai, tada pagalvojau, kad kiekvienas turi savo mantras kurios ji kelia. smile
Girdejau, kad ukininkai turi pasistatyti skaiciukus pries suliniu ir moketi mokescius. Nezinau ar tai tiesa, bet tikrai nesamone. Nesuprantu kodel kazkas turi moketi uz vandeni? Ar zemes lopineli? Taigi lietuva ganetinai didele ir zemes tikrai uzteks visiems. Kartais pagalvoju, kad seniau kai nebudavo valdzios ir t.t. darydavo zmones ka nori laisvai. Todel as labai laukiu 2012 metu pasikeitinu, nes manau, kad taip testis nebegali. Zmones turi buti vel laisvi!!!
 
monntosData: Sekmadienis, 10.06.2012, 14:02 | Pranešimas # 606
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi-bet juk ir man ydomu :P
 
RmXasData: Sekmadienis, 10.06.2012, 14:10 | Pranešimas # 607
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Zeme nepriklauso zmonem tik tarpusavy zmnoniu ta nuosavybes mintis vyrauja

Netikra gimimo data
 
valdismartinData: Sekmadienis, 10.06.2012, 15:29 | Pranešimas # 608
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
ACIU TAU VIRGI UZ VISKA smile
 
monntosData: Sekmadienis, 10.06.2012, 16:17 | Pranešimas # 609
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
prisimniniau del aukso,kad tie kur jau nebezino ka daryt,geria aukso miltelius biggrin tipo sveika.Kiiek tesos tame net neisivaizduoju ir net nezinau ar man smalsu biggrin
Paciam asmeniskai,tai jis netinka,diena laiko galiu isnesiot ant rankos,bet net uzspaudzia visa ranka,grizes namo metu i kampa,kaip sunkiauisia apkausta.
 
MildaData: Sekmadienis, 10.06.2012, 16:31 | Pranešimas # 610
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Barni,mantra skambejo durnai ,negaliu patiketi biggrin kaip mantra gali skambeti durnai? biggrin biggrin biggrin
As apakus ,gal ten nebuvo mantra? biggrin seniai taip nesijuokiau ,eik tu sau biggrin

Norejau dar paklausti ,sakei kad medituoji ,galbut daugiau kas nors ta daro?
Gal galetumete papasakoti savo atveji ,ar duoti pavyzdi ,ka jauciate ar patiriate grazaus ar idomaus meditaciju metu?
Neturiu su kuo apie tai pakalbeti ,man idomu wink

Pasikeitimu zemes ir as laukiu ,nes kas dabar vyksta prasilenkia su bet kokia logika .
Na ,bet yra kaip yra.
 
DoremiData: Sekmadienis, 10.06.2012, 17:12 | Pranešimas # 611
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
logika?o ar žinote kad intuicija visada prasilenkia su logika
kai staiga tau reikia atsakyti į pateiktą klausimą, pasakai pirmą atėjusią mintį ir tai būna tikslu, jei tik leisiesi į loginius svarstymus- susimausi visada,
tai truputis extrasensorikos, ir čia logika atmetama
 
monntosData: Sekmadienis, 10.06.2012, 17:50 | Pranešimas # 612
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Milda-nes kas dabar vyksta prasilenkia su bet kokia logika .Kas dabar vyksta baisiau,nei pries 1000 ar du ar daugiau metu? Vergove,prievartavimai,zudymai,tais laikais,kaip zmogus priklause imperatoriaus nuotaikai.Moterys istekindavo pries jos valia.Ir cia galima test be galo.Kaikuriu daliku siais laikais jau nebera.Kaskodel galvoju,kad buvo laikai,kaip zmonem buvo daug blogiau ir daug daugiau zmoniu kentejo nei dabar.

Добавлено (10.06.2012, 17:50)
---------------------------------------------
Milda tu gal is Sirvintu ar kaskas apitiksliai?

 
DoremiData: Sekmadienis, 10.06.2012, 17:51 | Pranešimas # 613
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
pvz, raganas degindavo lauže tongue ,bet šiandien manes negaudo klebonas
 
monntosData: Sekmadienis, 10.06.2012, 17:59 | Pranešimas # 614
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Norejau apie raganas ir parasyt biggrin Doremi,pasikartosiu-man ir ydomu,kad atsiustum,,, as labai smalsus biggrin

Добавлено (10.06.2012, 17:59)
---------------------------------------------
Milda,nebuvau paziejas tavo profilio.Iskart buvau pagalvojas,jok galim but pazystami .

 
DoremiData: Sekmadienis, 10.06.2012, 18:03 | Pranešimas # 615
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
montos, ką tau atsiūsti? biggrin
tu mano vaikui vietą žėk norwaj, rytoj parsivežu jau iš oro uosto, pabus iki rugsėjo
per tą laiką veik, montos tongue kad netapčiau pasiutus ragana wink
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: