Ketvirtadienis, 25.04.2024, 01:02
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
MildaData: Sekmadienis, 10.06.2012, 18:20 | Pranešimas # 616
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
labas, Monntos.ne is sirvintu as .is anyksciu rajono ,paprasta kaimiete wink biggrin
Taip ,senovej blogiau buvo .bet juk viskas vyksta kitime .
siandien nera kaip vakar ,rytoj nebus kai siandien .praeitis nepersikels i dabarti .
Neidomiausias dalykas man ta istorija smile
 
monntosData: Sekmadienis, 10.06.2012, 18:31 | Pranešimas # 617
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ta ka Mildai siuntei biggrin Tu neisivaizduoji,koks as dabar pasiutes,kiekviena sekunde kovoju su pykciu,tiek visko susirinke,kad su dalgiu galeciau eit ir sienaut viska,kaip zoles,bet bandau islaikyt ramybe smile O del darbu,tai ir dilema juoda.Dirbt pradejo pasmus mano draugas senas ir pusbrolis.Tai galvas uzkele,visiskai nesistenge,pradeda skaiciuot kiek as uzdirbu,beto dar ir dirbt nemoka ir dar keletas daliku su jeis susieja kur pykti kelia.Tai vo tokia juodai didele dilema,kaip pasielkt geriau ir nesusipykus,nes prie to veda,kad reiks ismest ir aisku liksiu kaltas as biggrin Net nenoriu dabar pagalvot apie zmogu kita kuris negaletu dirbt savarankiskai
 
DoremiData: Sekmadienis, 10.06.2012, 18:56 | Pranešimas # 618
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
gerai, persi8siu ir tau, jei tu skaitei apie k1 kalb4jome su vald=iu, to pokalbio tesinį kaip pavyzdį išsiunčiau privačiai valdžiui , paskui barniui, po to mildai, dabar tau, tai mažas įvykis, bet įdomus, gaudyk
o apie adomą pagalvok, nes jis su šeima, būtų pastovus ir darbštus žmogus, beje, jis skaičiuoja savo, svetimas pelnas nerūpi mano vaikams biggrin
o jeigu aš tau meluoju...................tegu neteksiu sėkmės gydymo žolytėmis mene
tai jau užkeikimas, rimtas
 
monntosData: Sekmadienis, 10.06.2012, 22:14 | Pranešimas # 619
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Istorija tai neatsiejama dalis rytojaus biggrin Taip mes gyvenam dabartija ir siandien 10,bet kaip bus 11 yr vel bus siandien ir po 10 metu bus siandien.Vakar juk atsikelus ir planavai ka darysi siandien biggrin Mes gyvenam esamuoju laiku ir tik prisiminimai gali but praeities - planai rytojaus biggrin Nesidomi istorija,tai gal esme tame,kad toj istorijoj mes svajojom apie sita diena o kaip gavom vel negerai biggrin

Buvo diena,kaip sove tokia mintis-fantazija apie gyvenima,kur nera pinigu kriziu,draugiski visi ir taip sakant,toks gyvenimas apie kuri svajoja.Galvojau ,kaip galetu suktis toks gyvenimas,be pinigu.

Ar bent kas gali numest koki pavyzduka,kaip isivaizduoja ta kitoki geresni gyvenima ir jo eiga?
 
BarnisData: Sekmadienis, 10.06.2012, 22:52 | Pranešimas # 620
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Milda, man tos mantros nuskambejo juokingai, as gal ne toks pakiles kaip tos mantros buvo. Mane zavi paprastumas. todel manau, kad jos turi eiti is sirdies kiekvienam zmogui. Svarbu ne ka sakai, o kaip sakai ir ka jauti tai sakant.
monntos, ka dirbi norvegijoje? Pykti reikia isleisti (ne ant zmoniu aisku), negalima ji uzslopinti, nes gali pasireiksti netinkamiausia akimirka kaip ugnikalnis ir sugadinti viska.. mano asmeninis pasiulymas, kad daryk taip, kad butu pirma tau geriau, o tada kitiem, jei jie tau sukelia pykti tai varyk juos atgal i Lietuva. Arba dirba arba ne. Jie tau turi buti dekingi, kad tu juos pasikvietei, o ne tu jiem, kad jie atvaziavo.
 
monntosData: Sekmadienis, 10.06.2012, 23:40 | Pranešimas # 621
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Man jie tik dalele visu esamu linksmybiu biggrin Siuo metu manes nekomouoja jokie rupesciai,tai lik persikrovimas,,kiek tai laiko truks,gal penkias minutes,gal valanda ar iki rytojaus,bet dabar ramus.Turbut isijunge koks ausiklis,kad neperkaisciau biggrin Pc nieko neprivartojas jei ka.
As buna megstu isukius ir pasirenku sprendimus ne lengviausius.

greiciausia kaskur skaiciau,kad ko mes tikimes is zmoniu jie tokie ir buna..Jei visi sakys,kad daleiskim Petras blogas jis anoks ir toks ir tu jo nepazinodamas ir jau turesi isankstine nomuone apie ji ir greiciausia su juo susibendravus jis tau ims ir prisiks biggrin Bet ir blogiausiam izvelges geri,gali ji atskleist.Taip,kad bandau vertint zmones is kitos puses ir daugiau apgalvot viska.
Seniau tikrai toks nebuvau biggrin tai va esu susibendraves su tokiu zmogum kuri visi laiko vos ne siuksle ir jam visda sekas vis pridibrt kitiem,net jam paciam to nesuvokiant biggrin meginau ziet i ji kitaip ir jis buvo su manim kitoks,,reiskia padeda biggrin

yra ir is manes tikejasi kaikuriu daliku kuriu as net negalvojau,jok galiu padaryt,bet paimiau ir padariau.Patis kalti,nes patis to tikejosi.Taip kad dabar stengiuos vertint situacija is visu pusiu.
Mes nuolat gaunam pamokas ir laikom uzduotis,,viena islaike gaunam leidima kitai,tuo eidami pirmin i supratima apie viska.Yra zmoniu,kurie ir taip supranta,kaip viskas deliojasi.Na o as dar tik mokinuos.
 
BarnisData: Pirmadienis, 11.06.2012, 08:34 | Pranešimas # 622
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
man tai dazniausiai buna, kad galvoju viena, o kalbu kita tiesiog nesamoningai ir nesuprantu kodel taip pasakiau.. Bet stengiuosi dabar kontroliuoti savo kalba. Seniau kalbedavau nepaliovos, reikia, nereikia. biggrin
 
MildaData: Pirmadienis, 11.06.2012, 11:17 | Pranešimas # 623
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Barni ,tu turbut pagalvojai, kad as is taves saipausi? tikrai ne... tu labai jaunas ir protingas zmogeliukas smile
Man labai patiko kaip tu issireiskei apie ta mantra ,tavo poziuris i viska- lengvas ,sviesus...

O man kaip tik to truksta. Ziuriu i viska perdaug rimtai .
Neketinu vaidinti protingesne nei esu istikruju ,nematau toj vaidyboj jokios prasmes.
Visi cia ateidami atsinesem skirtigas patirtis.

Tiesa ,gal gali parasyti ,kas ta mantra tau pasiule?ar seminare kokiam? ar tai asmenine mantra ?
jei asmenine ,tai turbut negalesi jos avirai parasyti ?
man tiesiog smalsu wink

Добавлено (11.06.2012, 11:17)
---------------------------------------------
Monntos ,ziurint is to tasko kaip parasei ,viskas taip ir yra .
Viskas vyksta vienu metu -praeitis ,dabartis, ateitis ,ir laiko- kaip tokio nera.
tiesiog rasydama ,kad neidomi istorija ,turejau galvoj ,tuos sausus faktus ,kuriuos kiso mokykloj,
ir kuriuos atmesdavau kaip nereikalinga informacija ,
nes kam kisti i galva neikalingas datas ,apie karus ir revoliucijas.

Esu bandziusi isivaizduoti pasauli be pinigu ,be ligu smile
tai turetu panaseti i roju ...

 
BarnisData: Pirmadienis, 11.06.2012, 11:33 | Pranešimas # 624
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Milda, net nebuvau pagalvojas, kad saipaisi. biggrin Mano mama domisi visokiais ezoteriniais dalykais, kaip ir as. Ji skaite daugiau knygu ir vienoje knygoje ar kazkur isgirdo mantra. Pasiule man ja. Dabar as jos nepamenu. Bet prisimenu tai, kad kartojimas zodziu kurie tau nieko nereiskia yra kvaila. Kai kalbi mantras jos turi atitikti tavo norima rezultata ir rezonuoti su tavo vibracijomis. Siaip kalbeti zodziu kuriuos kazkas pasake, kad jie geri ir tave kels ar tu greiciau pakilsi yra beprasmiska, nes jie su tavimi nesusirisa. Kievienas zmogus turi skirtinas vibracijas, tuom mes ir esame unikalus. Jeigu viena mantra tinka man tai tau netiks. Milda tu tik pati gali sukurti sau tinkama mantra kurti tave keltu ir sulietu i harmonija su gamta. Nueik i pieva kur taves neikas netrugdytu, atsipalaiduok ir pamastyk ka tu nori pasiekti, su kuo tu nori susijungti. ir kartok skiemenis kurie tave prives prie harmonijos, jie sklis is tavo sirdies. Tai gali buti nesuprantama kalba ar kas nors, tiesiog kartok tai kas tau butu malonu. Kiekviena raide reiskia na nors. Del to reikia tarti raides skiemenis, o ne zodzius kuriuos suvoki protu, o ne sirdimi. smile nu mano nuomone tokia. Gal ir klystu, jei galvojate kitap parasykite man idomios jusu mintis. smile
 
MildaData: Pirmadienis, 11.06.2012, 11:53 | Pranešimas # 625
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
ar esi ta buda isbandes praktiskai ?ar pavyko ?
Tu mane tikrai stebini wacko
Esi rases kad tau patinka paprastumas ...
kas genealu-paprasta ,kas paprasta-genealu...
as taip pat UZ paprastuma biggrin
 
BarnisData: Pirmadienis, 11.06.2012, 12:04 | Pranešimas # 626
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
istikruju nesu bandes. nes mantros ne mano stilius biggrin kaip sakau as uz paprastuma. As tiesiog bandau pasijungti su gamta ramiai medituodamas. As viska darau mintimis ne garsiai, mintyse jauciuosi stipresnis ir tvirtesnis negu kalbedamas zodzius ar skiemenis. bet kiekvienas turi savo metodus. As tiesiog parasiau savo nuomone apie mantras.
 
MildaData: Pirmadienis, 11.06.2012, 15:42 | Pranešimas # 627
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
mintyse ir as, ir medituoju ir mantras kartoju .
tikrai ju neburbu garsiai biggrin o ,man atrodo tai nera butina.

einu per soda,pieva ir kartoju :
SVENTA SVENTA PALAIMINTA YRA MANO ZEME
ir man gerai,jauciuos laiminga
o ir Zemei ,manau to reikia...
 
monntosData: Pirmadienis, 11.06.2012, 20:54 | Pranešimas # 628
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Barni-galvoji viena,sneki kita..moterys taip dazniausia elgesi biggrin nepriimk rimtai cia tik juokas biggrin
Del zodziu tu pilnai teisus,ne zodziu tarimas svarbiausias.Tai emocijos,jausmas sudaro viska pralauzia.Na gal yra ir stebuklingu zodziu,bet as nezinau biggrin

Добавлено (11.06.2012, 20:30)
---------------------------------------------
Taip niekas ir nepasake,koks tas pasaulys geras butu biggrin

Добавлено (11.06.2012, 20:54)
---------------------------------------------
Milda -pasaulys be pinigu rojus..na ne tame esme :D:D:D kaip viskas turetu suktis.Ar pasaulys geras rojus,tai kaip nieko neveiki nueini i darziuka pasodini gelyte grizes namo randi pilna stala maisto.Pripega vyras nunesa ant ranku prie stalo,poto nunesa i lova.kur pilnas kambarys geliu,jei aisku patinka ir t,t ryte vel pusryciai i lova ant ranku visur nesioja ir apsaliuciai viska sutvarko biggrin cia galima dar test biggrin

O kas dirba?,teim kuriem patinka turbut biggrin juk reikia kaskam statyt namus ir autobuso vairotoju :D:D:D maistas pvz ar tikrai bus tiek daug norinciu zmoniu,kad gamintum kitiem kurie tures kitu uzsiemimu.Kaip vistisis mokslas biggrin nebebus priemiju del kuriu mokslinikai taip stengesi biggrin dinks zmonem stimulas.Aisku gal atsiras motivacija daryt viska is idejos,bet ar atsiras tu idejiniu visiem paprasciausiam darbam ir visi bus ligus-ar bus ligus idejinei siuksliu isvezejei ir statytojei tiltu i dangu kurejei geriau pavadinkim.
Kaip viskas suksis tam naujam pasauli biggrin ar pakiletieji pasidarys energiniai ir vsio daugiau nieko nebereikia,tik sedi ir kuri biggrin koks tas naujas pasaulys turetu but nelabai suprantu...
Nes energiniai tai jo viskas aisku,,na bet cia turbut uztenka numirt biggrin

 
BarnisData: Pirmadienis, 11.06.2012, 21:25 | Pranešimas # 629
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
monntos, naujas pasaulis turetu buti toks, kad ka zmones megsta ta jie daro. Pvz yra zmoniu kurie dirba nemegstama darba tik del pinigu, o mieliau dirbtu kitoki darba bet jis maziau apmokamas. Mano nuomone po perejimo tai tariant rojuje turetu buti visi energingi supratingi. O siuksles is kur? Jeigu visi tokie tobuli tada buna rusiavimas, daug kas organika, o organika i komposta. jeigu zmogui patinka ir jam sekasi statyti tiltus ir jis nedirba vien del pinigu. Jeigu visi statytu tilta, nes jo reikia ir visi savanoriskai as tikrai prisideciau ir galeciau dirbti ilgai. Darbas su dziausmu yra lengvas ir malonus. Nebelieka konkurencijos, pavydo, kad kitas gauna daugiau pinigu ir uzima aukstesnes pareigas, tiesiog kiekvienas daro tai ka sugeba geriausiai. Jeigu as gerai kepu pyragus as kepsiu visiem su malonumu. Butu nuostabu gyventi tokiam pasaulyje, bet tai tik svajone. Paziuresim kas bus po perejimo.
 
PlejadieteLinaData: Antradienis, 12.06.2012, 00:43 | Pranešimas # 630
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 47
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Jeigu norit kartoti mantras, tai siuo metu geriausia yra kartoti sias:

Ikvepiant: SVENTA SVENTA SVENTA
Iskvepiant: YRA MANO ZEME
Ikvepiant: SVENTA SVENTA SKAISTI
Iskvepiant: SKAISTI YRA MANO ZEME

Sios mantros geriau pades fiziniams kunams priimti ir itvirtinti Kosmine energija.
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: