Antradienis, 23.04.2024, 16:02
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
BarnisData: Antradienis, 12.06.2012, 09:53 | Pranešimas # 631
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Milda, kaip ir as sakiau. Kokia prasme turi sita mantra? Jokios. Ji tave kelia? Bet kokius zodzius kartok ramiai ir lygiai kvepuodama ir bus tas pats veiksmas. cia atpalaiduoja ne tie zodziai, o kvepavimas. Tu apie nieka nebegalvoji ir tiesiog kartoji tuos pacius zodzius kaip robotas. Tai as vadinu kvepavimo pratimais biggrin
 
MildaData: Antradienis, 12.06.2012, 11:02 | Pranešimas # 632
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
PlejadieteLina, butent as ja taip ir kartoju smile

Monntos, moteris ,kurias aprasei po pakylejimo,taip gyvens turbut tik Norvegijoj biggrin
Rojum pavadinau ta prasme ,paemus kaip bendra jausma. konkretaus vaizdinio neturiu.

labas, Barni.vakar isbandziau tavo metoda.susiliejau su gamta ,veju, debesimis,tiesiog stebejau ir nieko neveikiau.paskui isplauke mintys''laiminu dangu-dekoju dangui.laiminu pauksciu ciulbejima-dekoju ir t.t.praradau laiko pojuti,aprimo mintys,tikrai buvo nuostabu smile
Ta mantra, kuria ir Lina parase, cia tik jos fragmentas, ji yra labai ilga.
Ji mane kelia, ji yra galinga. As nesneku tusciai .
Pati isbandziau ir patyriau .
Ir as nesiulau jos kitiems ikyriai, gali buti kad ji jiems ir netiks,bus nepriimtina ,galbut jausis nejaukiai.
Kas man netinka ,as paprasciausiai atmetu, ir nesuku del to galvos smile
 
BarnisData: Antradienis, 12.06.2012, 11:44 | Pranešimas # 633
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Liko savaite iki birzelio 20 d. kaip plejedieteLina sake, birzelio 20d. neatsikrate dualumo jaus deginancius skausmus arba isvis sudegs be pelenu. Kaip manote as atsikratete dualumo? Ruosiates deginantiems skausmams? biggrin Kaip reguotumete jeigu jusu artimieji birzelio 20d. "sudegtu" ar negrystumete i ta dualuma vel?
 
DoremiData: Antradienis, 12.06.2012, 20:31 | Pranešimas # 634
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
eik jau barni, tu vis dar tiki?
gal b8t mes ka=kada gruody masi6kai mirsi, gal b8t
wolmer labiau tikėčiau biggrin
 
monntosData: Antradienis, 12.06.2012, 20:45 | Pranešimas # 635
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Barni-gal tai ir imanoma,bet sunkiai itikinama,nors pagalvojus ne tiek daug ir reikia biggrin suprantu is dalies,kaip zmogus turetu galvot,kuom vadovautis,bet nesupratu,kaip galetu zmones taip pasikeist.

Добавлено (12.06.2012, 20:45)
---------------------------------------------
milda-moteris taip cia ir gyvena,,vyrai ir vaikus priziuri ir valgyt dar ir visa kita o dauguma moteru isvaziuoja su meiluziai i kitas salis pailset o vyrai tai zino ir sedi laukia namuose biggrin ir tai ne juokas smile ne visos,bet jau nomune susidares,kad tai daug daug daugumos biggrin

 
BarnisData: Antradienis, 12.06.2012, 20:53 | Pranešimas # 636
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
As netikiu, bet tikiuosi. Noriu pokyciu ir kuo greiciau. Nes nebegali taip toliau buti kaip dabar yra. Viskas turi pasikeisti.
Doremi, Wolmer minejo ten 3 ar keturis variantu. pirmi 2 liktais ramus, kad pokytis ivyks ramiai, o trecias, kad pokytis bus kardinalus ir keis zmoniu mastyma per katastrofas. Tai norejau suzinot visu nuomone, kaip manot kas bus?
 
SetData: Antradienis, 12.06.2012, 21:01 | Pranešimas # 637
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Stipriai jaučiasi kryžiuočių įtaka jūsų mąstymui.
Nepamirškite mūsų kalbos, rimti - mirti. Nežinau apie kokias mantras jūs čia kalbate ar kas jos yra. Nieko kalbėti ar daryti nereikia norint nurimt, tiesiog nebemastykite, o jauskite kas yra aplinkui. Išties yra gan nuostabus jausmas, bet tokį pojučio intensyvumą daugumai yra sunku ištverti, nes pagal jūsų suvokimą jis neegzistuoja, nes nėra nei geras, nei blogas. Abėjoju ar suvoktį yra įmanoma suvokti tai ko tu nesugebi suvokti, o suvokti jog tu kažko nežinai yra įmanoma, tai ir yra kelias į supratimą.

Добавлено (12.06.2012, 21:01)
---------------------------------------------
Barni, bus pokytis ar nebus, tai nėra svarbu, vistiek tavo žinojimas nieko nepakeis.

O šiandienos įvykiais remiantis, jis bus labai greitai. Pastebėk dangų, kaip yra purškiami tie chemtrail'ai. Pamatysi, jog mums po šiuo dangum nedaug liko. Augalai kenčia, sunkiai auga pastaruoju metu, bitės beveik visos išmirusios, liko viena kita beskraidanti (gal pasislėpusios, bet kaip išgyvena?). Kiek aš suprantu tai išgyvens tik stiprūs organizmai, o silpni neatlaiko, galima sakyti jog vyksta natūralioji atranka. Pastaruoju metu daugybė aplinkinių serga, miršta.

 
monntosData: Antradienis, 12.06.2012, 23:59 | Pranešimas # 638
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
va yra dar zmoniu kurie blaiviai masto biggrin nuodija mus is dangaus ,kaip mes su diklafosu muses purskem biggrin Tik mus biski leciau,bet va isibegeja vis po daugiau ir liks isrinktieji kuriu genetika geriau prisitaikys biggrin
Vinuose salyse viskas viksta aikivaizdziai o pas mus su sypsena veide ir mazai kas ta supranta,o ka suzino,tai numeta kvailystem :D:D:D
 
MildaData: Trečiadienis, 13.06.2012, 09:44 | Pranešimas # 639
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Barni, o kas yra dualumas ?as kai ko nesuprantu...
Paimsiu savoka''geris -blogis''.
Galvojau ,kad atsikratyti dualumo ,tai priklausyti geriui,daryti gerus darbus,myleti ir pan.ir nesielgti blogai.
Bet jei atsikratyti dualumo, vadinasi -nepriklausyti nei nuo blogio ,nei nuo gerio.
Tai kas tada slypi virs tos savokos?
Kaip tai ivardyti? kokia tai busena?

Kas virs dualumo savokos turetu buti-
TOBULA RAMYBE ?
Ar tai turetu buti -
TOBULAS PASAULIO PRIEMIMAS?
Ar tai neivardijama niekaip?

paaiskinkit man kas nors wacko noriu tikslumo.

Set,kaip tu galvoji ,ar mintis turi jega?
as galvociau kad turi.
jei pradeciau kartoti ,pvz kad ir''laiminu Zeme'',
ar ta mintis neigytu jegos?
Gal Zeme istikruju taptu palaiminta.

as tik savo nuomone parasiau ,gali but kad ir nusisneku biggrin

Monntos, tada tikrai nepavydziu vyrams ,o varge wacko
 
BarnisData: Trečiadienis, 13.06.2012, 10:26 | Pranešimas # 640
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Milda, paaiskinsiu kaip pats suprantu, gali buti, kad ir klystu :P . Skaiciau vienoje knygoje, kad kai harmoniziuojasi blogis ir geris zmoguje atsiranda visiskai nauja energija - harmonija. Blogio ir gerio turi buti vienodai. Neturi buti per daug altruistiskas ir pamirsti save, turi buti grieztas bet teisingas. Kai atsiveria harmoja zmoguje jis igauna nauju energiju, kurybiniui energiju. Tai mano manymu atsikratyti dualumo reikia buti harmoningam, negali virsyti nei blogis nei geris.
Mano supratimu mintis yra labai galina. Bet vien kartoti "laiminu zeme" neuztenka tu turi jausti tai. Beto bandyk daryti su tuo kas tau aktualiau. ne zeme laimink, o savo seima ar dar ka nors.
 
MildaData: Trečiadienis, 13.06.2012, 10:56 | Pranešimas # 641
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Siek tiek aiskiau.
apie sudegima as sau isvedziau laabaai ilga teorija.
kad nenugribauciau i lankas ,paskaitau kartais Wolmer kalend.3-ia varianta.
ten ,kad degs zmones neparasyta ,ji kaip zmogus ,man kelia pasitikejima.

Is kitos puses ,jei nuo to ,kad sudegsiu bus geriau zemei,tau ,vaikams ,Doremi ,monntos ir visiem kitiem ,
Tai tada -LAI BUNIE biggrin as sutiku sudegti ,ne tik kad be pelenu ,bet ir be dumu,
kad tik pagaliau ,butu pokytis i gera.

todel as neatmetu nei vieno varianto.
negaliu sakyt to nebus ,arba kad bus.

bet kuzda nuojauta ,kad jei kazkas ir vyks,
tai dvasiniam ligmeny.
 
SetData: Trečiadienis, 13.06.2012, 12:05 | Pranešimas # 642
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Milda, tada glausimas tau, ką reiškia tas tavo laimunu žemę, ar tu jai suteiki žemės, linki sekmės ar pripažįsti jos egzistavimą, ar ką? Aš nelabai susigaudau tavo žodžiuose?
Ir kas iš to kad tu laimini? Tai ničnieko nepasikeis, o jeigu nori dėl to geriau jaustis, vietoj laiminimo, tiesiog išeik ir ramiai pabūk gamtoj. Gal pajusi, jog ta žemelė čia jau daugel metų ir jai mūsų pagalbos nereikia, čia mums jos reik.
 
DoremiData: Trečiadienis, 13.06.2012, 13:37 | Pranešimas # 643
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
sveiki, mantros ,meditacija, man vis dar svetima, a6 nemoku to gerai daryti, ir mano kvaila galva, užtenka mylėti žemę ir gyvūniją aplink save, pastebėjus sužeistą medį, reikia jį užgydyti, atsiradus sergančiam kad ir svetimam katukui, šuniukui- reikia jį pagydyti, skruzdės nemindyti, sraiges nukelti nuo tako ir dar visaip kaip, tai toks mano supratimasnors patinka wolmer mantros, gražios,
marti mano budistė......tailandietė, tai tikra moters inteligencija,
apie pasikeitimą, pakylėjimą ar kitaip, aš visko galiu tikėtis, lengvai aukoti gyvybę- tik tebūna geriau likusiems,
dar kitaip galvoju,
kažkoks didelis noras palikti šitą kūną, nes reikia eiti namo, su žmogiškuoju kiautu neįmanoma man keliauti namo,
tai tik mano nuojautos ir jau trisdešimt metų dažnai lepteliu, kad paliksiu klumpeles penkiasdešimties metų,
šiurpinu kai ką, kitiems keistuolė atrodau, o sūnus šiandien sako
- mama, o jei tu gyvensi dar metus?ar tada nebetikėsi savo intuicija?o gal savo dievu ar nykštukais?
nežinojau kaip atsakyti, nes net neįsivaizduoju situacijos, kad mano" žinojimas" nepasitvirtintų
todėl aų nežinau ar kas degs ar kariaus, ar sprogs, aš tik žinau kad pati gausiu diplomą žemės universiteto ir vykstu namo, ačiū dievui,
nusišnekėjau jūsų akimis, bet atvirai pakalbėjau, nesakykit tongue

Добавлено (13.06.2012, 13:37)
---------------------------------------------
žinokit pas man į kompą įmontavo tajų kalbą, buvau pradėjusi jums riesti tajų rašmenimis biggrin biggrin biggrin šakės, nutryniau pastebėjusi, bet jei norit parinksiu pirmą sakinuką tajų raidėmis biggrin
หอำรารม ทฟืะพนหม ทำกระฟแร่ฟม ทฟื อรห กฟพ หอำะรทฟม ฟุม ืำทนาี ะน เำพฟร กฟพัะรม รพ ทฟืน าอฟรสฟ เฟสอฟม ีชะำืาฟ ทัสภะร ชำท-

 
MildaData: Trečiadienis, 13.06.2012, 16:39 | Pranešimas # 644
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Set ,tai kazin ar as sugebesiu zodziais paaiskint
tai ne tik zodziai ,tai ir jausmas kartu.
as jauciu zeme ne tik kaip paprasta zeme ,
bet kaip gyva butybe ,lyg butu gyvas zemes rutulys .

laimindama ,siunciu jai dvasine sviesa ir meile,
tai aprepia kartu ir gamta, vandenynus ir visas gyvas butybes,

Kai siunciu jai meile ,laiminu ,
tai tikiu ,kad kad po ta palaiminta taikinga Zeme ,
begios ne tik mano vaiku,
bet ir viso pasaulio vaiku mazos kojytes ---

Ar Zemei kaip gyvai butybei, pakanka tik to ,kad niokotu ir terstu?
Ar jai nereikia meiles?

Doremi ,nenusisneki biggrin nesakyk taip biggrin
tai ,aisku reikia saugoti ir myleti gamta ir gyvunus ,
nes ko tada verti mano zodziai, jei skiesiu :
''oi kaip as cia myliu zeme'' ,
ir nematysiu kas salia vyksta, auga ,zydi ,ir kam skauda .

parasiau kaip jauciu tai.tai tiek. smile
 
valdismartinData: Trečiadienis, 13.06.2012, 16:57 | Pranešimas # 645
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
nuostabi planeta galima dar biskuti cia ir pabuti smile tik reikia siokiu tokiu korekciju smile

Добавлено (13.06.2012, 16:57)
---------------------------------------------
kodel uzdare ignalinos atomine? ji nesaugi? smile o nauja bus saugi??? smile 30m dirbo ir nieko neatsitiko smile kas nusprende kad ja reik uzdaryti? EU? smile

 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: