Ketvirtadienis, 25.04.2024, 19:32
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
MildaData: Penktadienis, 15.06.2012, 19:30 | Pranešimas # 661
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
(tai as kai pagalvoju ,tai man kazkaip net protas tokiu dalyku nebepriima)

Tu kai uzdavei ta klausima ,apie birzelio 20,
tai zinai,as galvojau galvojau,ir kuo daugiau galvojau biggrin
tuo labiau man atrodo ,kad cia bus greiciausiai,
suplaktos dvi datos i viena kruva-sita diena ir kas vyks gruodzio men.
manau nieko dabar nebus,tad neverta kapstyt ir ieskot kur teisybe.
Nes turbut jos cia nera tongue

Kaip jums laikas bega?
Va, jus jauni vyrukai esat, pasakykit biggrin
nes siap sako kai zmones sensta ,laikas greiciau bega,
tai noriu suzinot, kaip yra is tikruju biggrin
 
BarnisData: Penktadienis, 15.06.2012, 22:17 | Pranešimas # 662
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
laikas bega labai greitai. Kai baigi mokykla, nes prasideda darbai ir mintis ima suktis apie pinigus. Juk reikia isgyventi kaip nors.
 
MildaData: Šeštadienis, 16.06.2012, 17:09 | Pranešimas # 663
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Klausiau del to ,kad rasoma kad laikas greiteja.
As kai dar nezinojau ,rudeni dar , galvoju kas cia darosi ,
nespeju tu paciu darbu namie pasidaryti, per ta pati laika, biggrin
nes anksciau taip greit laikas nebego...
 
monntosData: Šeštadienis, 16.06.2012, 23:40 | Pranešimas # 664
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kaip pvz,snekuosiu su dviem zmonem,jie jau metuose turi vaiku,viskas gerai einas.Jie yra kartu, viska ka turi bendra,ju gyvenimas bendras,bet moteris sako,oi kaip greit laikas eina ir kuo tolin tuo greitin net nespeju pastebet,kaip viskas prabega-vyras sako man laikas greit neina ir nereik cia sneket nesamoniu.
Jie vos ne kaip du viename,bet poziuris skiresi.Ju laikas eina vienodai,bet ji jo nepastebi jis ramus,nes niekas taip greit neprabega.
Jei tu kartoji,kad jis greit eina,taip ir buna biggrin jei nuolat kartoji,kad jau nieko nebespeji,taip ir pradeda daritis,,nieko nespeji biggrin Beja,zmones daznai laukia konors skubina.
Tu vaiku lik turi,tai turbut laukiai,kol greiciai jis paaugs,poto kad greiciau eitu i mokykla,lauki kokios dienos ir tas laukimas atiema daug laiko biggrin greiciau ateitu treciadienis,nes kaskas bus ,o greiciau ateitu penktadienis,nes zmonem savaidgalis,vis tie savaidgaliai laukiami kuo greiciau ir ziek taip greit viskas pradeda eit,kad pradedi gailetis,kad konors nespejei,nes greit viskas praejo.
As tavo gyvenimo nezinau,tai galiu nebent siaip pasakyt o gal tau jau atsibodus ta rutina,galbut seimininkes gyvenimas,tiksliau sakant rupinimasi tik kitais ir atsibodusiais darbais kuriuos ,kaip ir turi vistiek padaryt ir tu jau nieko nebespeji,kad artimieji duodu siektiek ramybes,,nes tu juk nebespeji ir taip biggrin tu uzimta ir nebeturiu niekam kitam laiko .
 
DoremiData: Sekmadienis, 17.06.2012, 09:50 | Pranešimas # 665
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
laiko ėjimas priklauso nuo jūsų pačių matymo,
jeigu esate įvykių sūkūryje, jeigu esate visas dienas užimtas reikalais, darbais, bendravimu- jūsų laikas lekia dideliu greičiu, jūs skaičiuojate ne dienas, jūs vos spėjate pamatyti mėnesius
štai sausis, surprised vajezau, jau balandis surprised oi, juk jau liepa, surprised šakės- gruodis...............ko dabar laukt
iš tiesų, toks mano laikas, bet yra daug užimtų žmonių ir jie nemato dienų, net savaičių
radau minutę?-jungiu kompiuterį, nes ten rasiu klausimų, į kuriupos turiu atsakyti kasdien, arba senokai matyti draugai rašo šiaip, bileką, kartais susierzinu ir norisi garą nuleist, drožiu tokion vieton ir erzinu vieną personą, nes ji ten kabo ištisą parą, baksnoju pasikeikdama,
dabar jau einu darbuotis, gal dar įšoksiu biggrin
 
MildaData: Sekmadienis, 17.06.2012, 10:11 | Pranešimas # 666
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Taip tikrai ,kad nuo paciu matymo laikas priklauso ,
nes visi sako skirtingai ,vieniem letai bega ,kitiem geitai.
tai zinokit paskutiniu metu ,ai,sakau letinu tempa ,viskas biggrin
ir kad ir ka dabar bedaryciau darau tiesiog letai ,atsipalaidavus ,
tiesiog kad is bet kokio darbo gauciau malonuma.
Ir ziuriu kad visai neblogai man taip einasi .

na ,kas liecia vaikucius ,tai turiu du sunus ,
(na ne keturi ,bet vis sis tas biggrin )
jie jau pkankamai dideli ir rupesciu daug nekelia.
vienam 11,kitam 17m.
jau tokie paugeje vyriskiai mano smile
 
DoremiData: Sekmadienis, 17.06.2012, 11:37 | Pranešimas # 667
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
visada jaučiu malonumą dirbdama prie žemės, su augalais ar su gyvuliais, man tai gerai o sūnūs penki mano
ryte skambino toks beveik draugas tik tolimesnis ir kalbėjo man, kad geriau du vaikai, nes lengviau duoti jiems išsilavinimą ir visa kita,
aha, diskutavom, argi mano penki nesilavino kurie norėjo ir gebėjo?juk ne visi penki muzikai, yra ir dailininkas ir darbininkas, kaip aš, iš dailininkės virtusi ūkininke beveik, ir kareivis ką tik praėjęs sėkmingai komisiją- visų interesai skirtingi, jei simas dirigentas, tai saulius gitaristas, ir ką tu padarysi
vyriausiam seniai dar pirkau gitarą, jis tik juokiasi dabar ir pasakoja kaip anekdotą
šiuo metu ieško pirkti sodybos kaime, mieste jis kaip mires, labai myli gyvuliukus,
taigi, o kaimyno du vaikai, mergaitė geologiją studijuoja, vaikis negebėjo vidurinės baigt su adaptuota programa
ir duok kad gudrus išsilavinimą,
tai jis man sako, kad save nuskriaudžiau su tiek vaikų, o aš manau, čia kaip pažiūrėsi į šį reikalą wink
jei mano prioritetas būtų karjera, materialinės vertybės, tai jie būtų ir negimę,
nekoks čia ir nusiskriaudimas, kad nemačiau kitų šalių ar nebandžiau pramogų
o laikas priklauso nuo krūvio kiek žmonių perleidi per savo širdį, toks krūvis, toks laiko bėgimas,
jei gauni vienatvės tik miegodamas, tai sakau, tik kas trečią pasikeitusį mėnesį pastebi tongue
 
MildaData: Sekmadienis, 17.06.2012, 15:44 | Pranešimas # 668
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Graziai tu cia parasei,Doremi.vaikai sventas dalykas,
jei bus lemta ateiti dar vienam ,tai ir gimdysiu ,lai tik buna.ne velu dar tongue

O is ale pramogu ,baliusku ir t.t.jau seniai isaugau ,bereikalingas laiko leidimas,
viena pazystama gyvena mieste,tai kasdien i kluba eina.
Nesu buvus ,klausiu :ka ten zmones veikia? biggrin

Vienatves turiu daug ,ir dar cia svelniai pasakiau .LABAI daug.
kai pradejau mazdaug pries 8 metus dometis dvasiniais dalykais
,visus tuos metus buvau apsivertusi knygom,
o wolmer buvo sakiusi ,kai pradesit eiti siuo keliu ,ateis kygos ,zmones...

As vis galvojau iki siol :tai kur tie zmones ,kodel as ju nesutinku???kodel jie neatena???
O mokytis savarankiskai ,vien is knygu medituoti ,dometis ,pakankamai sunku yra
tuo labiau ,kad interneta isivedem tik pries pusmeti.

kas gyvena mieste ,tokiu klausimu net neiskyla ,
kad pasijungti interneta,reikejo atskira,specialia antena ant stogo primontuoti ,
nes rysio kitaip nera,o telefonai kalbant issijungineja ,nes irgi rysio negaudo biggrin

tai ka noriu tuo pasakyt?
kad bunant tarp zmoniu jaustis vienisam,
kad neiti su banda ,issiskirti is minios,
pakankamai sunku yra.turbut patys esat tai patyre...

ir dabar patikekit ,kai as rasau jums ,man sparnai dygsta(netiesiogine prasme )
pagaliau jus tie zmogeliukai ,kuriu taip ilgai laukiau...
jei as pasakysiu ,kad jus myliu ,bukit zmones ,nepasiulykit man pasigydyti... biggrin
Na tikiuosi kad to nebus ,nes visi vienodai esame nusoke nuo proto ,
Tik intensyvumas skiriasi.................................................................................................................................... .......
biggrin
 
BarnisData: Sekmadienis, 17.06.2012, 17:49 | Pranešimas # 669
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Milda, visi mes cia tokia, vienisi minioje. Kad ir gyvenu mieste, labai sunku sutikti panasu, su kuo butu galim apabendrauti. Cia radau draugus ir informacija kuriu man reikejo. smile
 
MildaData: Trečiadienis, 20.06.2012, 09:40 | Pranešimas # 670
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi ,gal galetumete ta nuoroda savo interviu ,man i pasta atsiusti?
Jei negalit tai suprasiu.Bet labai noreciau...
Doremi, prasau ,prasau ,prasau... biggrin
as niekam nesakysiu, tikrai.
 
DoremiData: Trečiadienis, 20.06.2012, 10:00 | Pranešimas # 671
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biggrin biggrin biggrin biggrin truputį palauk, net nežinau... biggrin bijau per daug atsiskleisti
 
MildaData: Trečiadienis, 20.06.2012, 11:29 | Pranešimas # 672
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Gerai ,lauksiu kiek tik panoresite,tik atsiuskit.
Doremi ,prasau,mano EGO labai nori kad atsiustumet biggrin
Prasau ,Doremi wink
 
DoremiData: Trečiadienis, 20.06.2012, 11:43 | Pranešimas # 673
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
eik jau, koks dar ego, nesureikšminkit to ego
tiesiog natūrali būtis, gyvenimas
 
monntosData: Trečiadienis, 20.06.2012, 18:44 | Pranešimas # 674
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Manau doremi jau prisisnekejei biggrin Dabar lauks visi biggrin ech tas galvojimas ka daryt :D:D:D

Добавлено (20.06.2012, 18:44)
---------------------------------------------
Doremi as tau bandziau rasyt privaciai,bet rodo vis nenusiusta.Tu gauni sms?

o nebijei,kad ir cia koks zurnalistas atsiras.Poto sureks koki straipsni apie tave biggrin

 
DoremiData: Trečiadienis, 20.06.2012, 20:04 | Pranešimas # 675
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
gaunu sms, o tavo gavau 5 mailą, parašiau atsakymą,
nebijau žurnalistų, nes saugo mane įstatymas, be leidimo jie negali rašyti apie mano gyvenimą, tačiau nesu apsaugota nuo internetinių piktų komentarų, kaip viename saite mane apkaltino viena mergina, na neapkaltino, o šiaip negražiai parašė, priežasties nenurodė kodėl taip elgiasi
o priežastis buvo paprasta
ji susirgo skrandžio vėžiu, paklausė ką daryti po operacijos, nevyniodama į vatą leptelėjau, kad atsikratytų neapykantos visiems žmonėms, kad sumažintų savajį ego ir ateity nebus problemų su sveikata
tuomet ir gavau už tai, kad esu žmonių teisėja, apsimetėlė teisuolė, apsišaukėlė žolininkė ir visaip kitaip
man nesmagu buvo ir yra.....
ne paslaptis čia, vos sužinoję pavardę, pagoglinsit ir rasit tą saitą
o iš tiesų, monntos, privačiai ne vieną žinutę gavau su prašymu atsiūsti nuorodą, todėl tiesiog įdėsiu viešai
straipsnis turėtų išeiti šeštadienį,
dėl nepamatuoto piktumo, kažkokio pavydo dėmesio mano personai iš kitų žmonių, aš lioviausi vykti į šventes, lioviausi rodytis viešumoje, nors tų piktukų mažas procentas, bet vistiek nemalonios man jų mintys,
saugiausiai ir komfortabiliausiai jaučiuosi savo sklype tarp gyvūnų ir augalų, tarp šeimos narių ir bendraminčių
tai tiek

Добавлено (20.06.2012, 20:04)
---------------------------------------------
p.s.
tik negalvokite kad esu kažkas įpatingo, visai paprastas žmogus, sudėtingomis sąlygomis išauginau vaikus ir knisuosi žemėje, nes man tai labai patinka, teptuką ir dažus paimu tik žiemą, taip realizuoju save
tikrai, tikrai, aš kaimietė ir man labai gerai biggrin

 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: