Antradienis, 23.04.2024, 08:16
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
xMxData: Ketvirtadienis, 21.06.2012, 23:52 | Pranešimas # 691
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdismartin,
Viską mes žinom smile
O dėl daugumos žmonių, tai mano nuomone - jie tiesiog nori gyventi gerai, nori matyti tik gerą, tingi kažką keisti, nes tai padarius gali būti labai sunku, dėl to tuo pačiu ir vengia. Dar juos valdo steriotipai, baimės, minios inkstinktas. Jiems yra gerai, linksmai praleist laiką, tiesiog jaustis gerai, nelabai ir stengias sužinot, kaip, kas ir kodėl. Aišku čia tie masonai prisidėję, kiek tukstanmečių pratinę žmonija... Bet atsiranda vis tokių žmonių, kurie, kad taip kaip gyvename dabar, yra blogai, kad taip toliau negalima. Ir tokių daugėja, jie keičia žmonių suvokimą, nepaisant to patys žmonės keičiasi, bet nelabai sparčiai smile
 
DoremiData: Penktadienis, 22.06.2012, 08:29 | Pranešimas # 692
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
barni, man atrodo, na rodosi biggrin , kad milda dirba ūkyje ir jai patinka dirbti, ji kuria karaliją savo kieme, aš taip manau tik nerado dar bendraminčių savo aplinkoje,
aš turiu draugų kalbėtis šiomis temomis, bet vistiek dar ieškau atsakymų, žinių, tiesos, paskui dalijuosi realybėje su tais žmonėmis
seniai kai reikėjo tyliai tūnoti kad neišvežtų pas psichiatrą biggrin sunkoka buvo nesikalbėti su niekuo, bet pabandžiau su vyru- ir pavyko biggrin tada buvom jau dviese nupušę, besidomintys ne tik materialiuoju gyvenimu
 
MildaData: Penktadienis, 22.06.2012, 10:47 | Pranešimas # 693
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Vat ir mokausi is jusu wink Barni,ta tokia intensyvi meditacija pacioj pradzioj buvo ,kai norejau kazko, bet nezinojau ko...
Paskui viskas apsijungia. Viska apjungus, ir darbas,bendravimas, gaunasi kaip meditacija, pats gyvenimas pakinta.

Kas liecia mano antraja pusele,kai uzsimenu ta linkme,matau kad nervinasi,nenoriu lyst ikyriai,
nors jau apsiprates su mano keistybem,bet stengiuosi kalbet atsargiai.
Juk ir tie sunkumai ateina ne siaipsau, o kad kazka ismokti.
Nors istikruju yra pora zmoniu ,su kuriais pabendrauju,bet tas retai buna.
Galbut tos vienatves paprasciausiai man ir reikejo, gal jos pati nesamoningai ir ieskojau.
Nera ko ir slepti-is tikruju megstu vienatve.

Man jauku su jumis ir tuom dziaugiuosi biggrin
(tiesa,Barni,kai rasiau kad blogai jauciausi ,as greiciausi zemuogem apsivalgiau biggrin
Monntos komentara pikta parase,o as tik pajuokavau biggrin )
 
valdismartinData: Penktadienis, 22.06.2012, 15:10 | Pranešimas # 694
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
sneketi labai lengva, rasyti lengva, o daryti yra visai kas kita smile teip teip smile
 
BarnisData: Penktadienis, 22.06.2012, 19:15 | Pranešimas # 695
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
man kaip tik daryti lengva, o isreiksti savo mintis sunkiau..
 
monntosData: Penktadienis, 22.06.2012, 21:03 | Pranešimas # 696
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
as piktu nerasau,tik juokauju visada biggrin
 
MildaData: Penktadienis, 22.06.2012, 21:18 | Pranešimas # 697
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tai va, kad sneketi lengva ,o kai reik kazka konkreciai padaryti nelabai kas ir iseina sad

Barni,graziai tu tas mintis reiski...
Tik va as susipainiojau visai.prisiminiau viena minti , esme tokia:
''Jei nekuri tobulai,tai nekurk,nes kam dauginti vidutinybe ,jos ir taip pilna''
Ar cia nesamone? man ji taip uzsifiksavo galvoj,kad apleista pomegi dar labiau apleidau sad
Kam kurti, jei to nedarau tobulai?
Nors ta darydama pamirsdavau valgyt.gert, miegot,net laikas sustodavo.
 
BarnisData: Penktadienis, 22.06.2012, 21:43 | Pranešimas # 698
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kaip tu supranti tobulybe? Visada viskas gali buti geriau. Reikia daryti taip tobulai kaip sugebi. Jeigu skaitai knyga tai skaitai ne kas trecia eilute, o kiekviena. Jei duodi vaikam valgyti tai valgidini visus, o ne viena is ju. Tai daryk kas tau patinka bet daryk kaip moki geriau ir neziurek ar kiti gali geriau ar blogiau padaryti tai. Daryk is sirdies, o ne is reikalo tai. smile Dabar tu mane sudominai, kokia veikla uzsiiminejai? smile va sugalvojau gera pavyzdi: medzio sodinias yra kuryba, tai sodinti reikia taip tobulai kaip moki. Reikia saknis i zeme ir t.t. Kiti sakys cia ne tobula, papildomai juodzemio neipili i duobe ir t.t. ( nepykit jei nusisneku biggrin ) bet tai kuryba, tu pasodinai medi taisiklingai ir jis augs, aisku visada galima geriau, tobuliau, bet tu tai padarei savo tobulumo lygyje, pasodinusi 5 medzius tu jau padarysi tai geriau ir tobuliau negu pirma karta. Tai zmogus ir mokosi gyvendamas ir kurdamas. Nepaleisk ka bebutum dariusi. Per laika istobulesi, niekas negime mokedami visi visko ismokome smile
 
MildaData: Penktadienis, 22.06.2012, 21:56 | Pranešimas # 699
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
aciu ,kad paguodei ,labai jau''nudusus'' buvau biggrin
tai as ir stengiuosi daryti viska kuo geriau,ir indus plauti, ir vaikus maitinti biggrin
nenusisneki ,tu tikrai tobulai man paaiskinai biggrin
niekuo ypatingu neuzsiimdavau,
tiesiog piesdavau savo malonumui.
esu dovanu dazu gavus,o jie stovi neliesti, gal 2 metai...
 
BarnisData: Penktadienis, 22.06.2012, 22:27 | Pranešimas # 700
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tai piesk kaip moki ir per laika ranka igus smile piesk del saves smile as tikiu, kad tu viska darai tobulai, bet as buvau tai kaip pavyzdi panaudojes smile Viska reikia daryti iki galo, netgi buti istikimam paciam sau iki galo smile
 
xMxData: Penktadienis, 22.06.2012, 22:30 | Pranešimas # 701
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Milda,
Jeigu tau patinka piešti tai piešk smile Turi tai daryti dėl savęs, o ne dėl kitų.

Barni, ale pan. mąstom biggrin


Pranešimą pakeitė xMx - Penktadienis, 22.06.2012, 22:31
 
BarnisData: Penktadienis, 22.06.2012, 23:00 | Pranešimas # 702
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
xMx, sutiku biggrin
 
MildaData: Šeštadienis, 23.06.2012, 09:41 | Pranešimas # 703
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Aciu, Barni, xMx smile
Barni suprantu ka norejai pasakyt,tik as pati gal ne i tema kartais parasau biggrin

Na ,jei taip sakot, reiks pasiryzt ...
Nors per ta laika ranka tikrai atpratusi jau bus.
O ka jus megstat daryti? Barnis kazka yra minejes apie medi, ar as apsirinku? xMx ,ka tu?
Doremi, zinau kad dalininke ,idomu butu pamatyt jos paveikslus wink
 
BarnisData: Šeštadienis, 23.06.2012, 09:45 | Pranešimas # 704
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Milda, as noreciau ka nors su medziu daryti, bet dar nesu nieko dares. Ir deja bet dabar nera man galimybes. Siaip as esu svarstykles ir niekaip neina apsispresti ka as noriu daryti. Tai pradedu dainuoti tai dar ka nors tai pianinu groti, ir nieko nebaigiu, nes tai ne mano sritis. Zodziu busiu labai laimingai kai rasiu savo sriti ar megstama uzsiemima. smile
 
xMxData: Šeštadienis, 23.06.2012, 10:37 | Pranešimas # 705
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Aš tai mėgėjas pasportuot, kašę palošt biggrin Šeip moku ir piest, tik kažkodėl manęs taip netraukia.
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: