Penktadienis, 19.04.2024, 18:09
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
xMxData: Sekmadienis, 24.06.2012, 23:24 | Pranešimas # 721
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Valdi,
Quote
man svoris krenta, vien kaulai irgi negrazu
Kažkaip nieko gero tame nematau, gal reikėtų valgyt daugiau? Nes jei taip toliau gali atsirast problėmų su krauju ir ne tik.
 
valdismartinData: Pirmadienis, 25.06.2012, 00:13 | Pranešimas # 722
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
as 2m geriau diena is dienos ir nieko smile paskui kaip tie kur menesi nevalgo ir kas jiems nieko smile
numirti butu per daug lengva smile turesiu dar si bei ta nuveikti smile stebekit sapnus, kuo jus labiau issivyste tuo sapnai tampa kaip busima realybe smile
 
monntosData: Pirmadienis, 25.06.2012, 00:15 | Pranešimas # 723
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Is savo puses apie maista.Buvo laikas,kaip badavau ir neturejau ka valgyt.Atejo laikas,kaip galima sakyt,valgiau tik mesa ir zmones stebedavosi kaip as tiek galiu suvalgyt.Poto pradejau dometis zaliu maistu ir pameginau atsisakyt mesos.Bet as gan nemazai dirbu plius fiziskai,tai pasekoja ko numeciau daug kg ir vos judejau,kaip plevesa tik silpnumas.Nes as vaisiu negaliu valgyt,labai minimaliai,man nuo ju negera,,nuo miltiniu,makaronu.ryziu,beveik nieko negaliu susikist i burna,jei atvirai nebezinojau ka man isvis valgyt,kad turet iegu.As vel pradejau valgyt mesa nes turbut buciau ir galus atidaves.Supratau tai,kad negali kasko pamegdziot ir bandyt elktis ale gerai,priverst save buti kitoki nei esi pats isvidaus.Galbut ateis laikas ir man isvidaus ateis,kad viskas,gana,nebevalgyk mesos.Tada ir sustosiu.
Tau siuliciau pasidomet vegetariska mityba ir jos paskemes o jos nebuna tokios,kaip dauguma mano,kad jie sveikuoliai.Jei tu taip matintumes jau kokia 10 metu ar daugiau,tai nebutu ka ir pasakyt,jei pradejai tik dabar.Bandik apie tai parinkt ziniu.Pirma tai galima sakyt visi pasijaucia zvalus kupini jiegu energingi,po mazdaug keliu metu,jau kaip issenka vitamino b12,jei neklystu atsargos plius jei vaisiu daug valgai,tai gauni per daug cukraus ir vel liga.Nors visada gali pasitaikit isskirtiniu,gal tu toks ir zinai ka daryt.
 
xMxData: Pirmadienis, 25.06.2012, 00:17 | Pranešimas # 724
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Na jei žėt į mano sapnus tai būsima realybė nekokia laukia biggrin Nes dauguma jų susiję su katastrofom, pats nežinau kodėl.
 
monntosData: Pirmadienis, 25.06.2012, 00:18 | Pranešimas # 725
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Labai tikiuosi,kad mano sapnai netaps realybe biggrin
 
RmXasData: Pirmadienis, 25.06.2012, 00:36 | Pranešimas # 726
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Issipildyti galintys sapnai yra sapnuojemi ryte pries pabundant ..Bet jie yra uzkoduoti . Reik juos issiaiskyti, beto tai tik realybe kuri gali yvyktii kure galima keisti priklausomai ka pasirinksite.

Netikra gimimo data
 
valdismartinData: Pirmadienis, 25.06.2012, 01:02 | Pranešimas # 727
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
jo jo rytais smile man pastaruoju metu trumpi sapnai pries atsibundant smile kartais tiesiai sveisiai pasako smile
sedi vyras ir sako: gerai mes tave padarysim kristaliniu ir viskas atsibundi smile
paskui kai kurie kartojasi, pvz sapnas kad moku skraidyti, bet skrist pradedu kai supykstu smile
tada 7 stebuklingi rutuliai atskrenda tokie labai spalvoti smile
o pasaulio pabaiga sapnuoju daznai, ir pacia pabaiga, kai lieka gal kelios val. ir viskas neber nieko smile
dazniausias sapnas buvo kad vel turiu eiti i mokykla, ir vel egzaminai, gal kokius 8kart sapnavau smile
nemalonus sapnas vienas kuris kartojasi, kad turesiu listii i kazkokia uola,ar piramide, kur tokia neigiama energija, kad net ieiti negaliu, o 2 su automatais, tai nieko stovi ir nieko jiems smile smile
 
MildaData: Pirmadienis, 25.06.2012, 09:38 | Pranešimas # 728
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Valdismartin, nezinau kas yra,
nuo vakar negaliu ,nors is tikruju net ir nebenoriu nusileist is tu aukstybiu,
ir turbut jau niekada nebenoresiu...

Sapnu neprisimenu .
Tik jei sapnuoju kazka ipatingo ,tada prisimenu,
pvz: didziule aki per visa dangu ir nezemiska sviesa.
Arba kad skrendu.bet tas labai retai buna.
Dazniausia as ju neprisimenu ir nezinau kodel.
 
DoremiData: Pirmadienis, 25.06.2012, 11:58 | Pranešimas # 729
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
žinote, straipsnis yra, deja internetinės versijos nerandu,
 
MildaData: Pirmadienis, 25.06.2012, 16:34 | Pranešimas # 730
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kaip gaila, Doremi sad
 
DoremiData: Pirmadienis, 25.06.2012, 20:59 | Pranešimas # 731
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
nieko, Milda, atradusi laiko, perra6ysiu, jei ne kitaip
laikraštis yra privataus asmens, jis atrenka straipsnius ir nekelia į internetą, kad žmonės išpirktų laikraštį,
 
RmXasData: Trečiadienis, 27.06.2012, 10:12 | Pranešimas # 732
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdismartin , tu vis dar esi cia , nepamirsk kunui reikia reikalingu medzegu tu dar negali ju isgauti is niekur kitur. Beto kunui sveikiau yra +5 kg negu - 5 kg prisimink sita .

Netikra gimimo data
 
MildaData: Trečiadienis, 27.06.2012, 10:32 | Pranešimas # 733
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Valdismartin, ilgai galvojau ,rasyti ,ar ne, ka noriu pasakyti, ir apsisprendziau.Juk cia ir esame tam, kad dalintumes vieni su kitais.
Kiek kartu skaiciau tavo meiles -paketuka,rezultatas vis tas pats -nevaldomai kylu aukstin...
Galbut todel, kad panasiai jauciame..? ilgai negalvojus galiu pratesti,tavo mintis...

Sedziu ir as debesu smile uz nugaros kyla tekancios saules spiduliai smile esu apgaubta besalygines meiles sviesos smile sedziu ant debesies krasto, ir ziuriu zemyn smile : matau gyvenimas teka kaip upe smile stebiu kaip laikas bega ,kinta,teka ,mainosi... smile

Ilgai negaliu taip buti,nes jauciu, kad esu pasidalinusi i dvi dalis.Taip jaustis per daug skausminga.Kunas cia, o dvasia aukstai...
To istverti beveik neimanoma, nes dingsta noras gyventi cia...

Noriu kai ka patarti, jei nepriimtinos mano mintys -atmesk.
As nezinau kokiais budais pakilai taip aukstai,ar nenoretum pabandyti tai apjungti ?
Ta sviesa , besalygine meile nuleisk iki materijos, apjung viska aplink save...

Tada dirbsi ir busi toj sviesoj... smile
Tada bendrausi ir busi toj sviesoj... smile
Tada mylesi ir busi toj dangiskoj sviesoj ir meilej... smile
Tada eisi per zeme, ir noresi skristi... smile

Tada sirdis nurims ir nebesiplesys i gabalus... smile
(aciu, kad perskaitet ir supratot)
 
DoremiData: Trečiadienis, 27.06.2012, 11:05 | Pranešimas # 734
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
nesupratau, aš per kvailas, ant debesies nesėdžiu wacko
 
BarnisData: Trečiadienis, 27.06.2012, 17:17 | Pranešimas # 735
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Milda, supratau tave pilnai. smile Noriu sukonkretinti tavo minti. smile Reikia ta auksti ta sviesa nuleisti i zeme ir dalintis ja su visais esanciais. Taip tu greiciau pakilsi ir kitiem atsibudusiems padesi. Jeigu tu ten taip aukstai skraidysi tik su sava dvasia, o kai reikes iseiti i zmones ir neijausi jiems tos dieviskos meiles kuria jutai budamas aukstai, nieko gero nebus. Tada tu tik zinosi, o ne sugebesi. Zinoti ir nedaryti, tai reiskia isvis nezinoti. Jeigu pakyli aukstai ir to aukscio negalinu nuleisti kitiem reiskia nebuvai taip aukstai kaip galvojai
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: