Antradienis, 19.03.2024, 09:48
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
MildaData: Šeštadienis, 30.06.2012, 15:37 | Pranešimas # 751
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
mano gmail:

milada0826@gmail.com

nezinau, bandziau siusti i tavo pasta, rodo kad neissiuncia, taicia parasiau.


Pranešimą pakeitė Milda - Šeštadienis, 30.06.2012, 15:50
 
BarnisData: Šeštadienis, 30.06.2012, 17:10 | Pranešimas # 752
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Aciu uz straipsni DOREMI happy
 
AirijanData: Sekmadienis, 01.07.2012, 13:38 | Pranešimas # 753
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 43
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ačiū, Doremi, už gražius sveikinimus,.. ir kitiems už palinkėjimus. Maloniai nustebinot smile
 
valdismartinData: Sekmadienis, 01.07.2012, 18:20 | Pranešimas # 754
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
www.atlantis-motherland.com tiesa apie atlantida smile
daug istoriju yra apie atlantida, bet sita man artimiausia, zinoma anglu kalba smile
 
KupolėData: Sekmadienis, 01.07.2012, 20:37 | Pranešimas # 755
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 32
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveiki smile Jau kuris laikas pasiskaitinėju, ką jūs čia rašot biggrin Šiek tiek domiuosi visais tais dalykais ir aš... Ir aišku, iškyla daug daug klaustukų...
 
BarnisData: Sekmadienis, 01.07.2012, 21:07 | Pranešimas # 756
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdismartin, aciu, kad anglu kalba, o ne rusu, nors sykart ir as ka nors suprasiu.

Kupolė, laukiam tavo klausimu, i visus atsakysim kaip tik galesim. smile nesidrovek ir rasyk viska kas tau neduoda ramybes. Visi cia savi, nes einam viena linkme smile
 
MildaData: Sekmadienis, 01.07.2012, 21:09 | Pranešimas # 757
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Labas,Kupole smile
Na ,tu klaustuku mums visiems iskyla biggrin
 
valdismartinData: Antradienis, 03.07.2012, 18:53 | Pranešimas # 758
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Pastarosiom dienom truputi politika pasidomejau. Cia tokia dabar ant bangos Drasos kelias yra su n. venckiene.
Venckiene cia pasiruosusi kovoti su seseliais biggrin gaila man jos, nu bet ji taip nori kovos smile laimeti kova pries zmogaus ego yra neimanoma, bent siuo metu smile
siaip kai lendi i politika vibracijos zemeja smarkiai ir jauties aisku kad nekaip, yra 40 partiju, is kuriu nei viena toli grazu ne proglamuoja to ko reikia.
kaip jums pvz politine partija SVIESOS KELIU smile kuri butu visiskai kitokia nei kitos, kurios sviesa apakintu visus pavydelninkus, vagys ir t.t. per tiesa i sviesa.
Virgi ka manai apie tai kad sviesos keliu toliau vystytusi, ir padetu zmonem, remtusi paprastais zmonem, o ne pramoninkais ir t.t. ?
as manu kad cia grazi mintis, kuria reikia ispletoti.
i partija priimtume tik sviesius zmones, mokslininkus, dvasingus
zmones, kurie savo sviesa apakintu visus. Ir su tokiu palaikymus kuri mes turim, tai butu kazkas nuostabaus.
mano galios su kiekviena diena auga, nes as ka darau tai tobulejukiekviena diena, miegu ir tobuleju. Bet kelrode zvaigzde islieka ta pati tiesa>meile> sviesa.
noriu kad LIETUVA taptu tokia didi kaip vytauto laikais, kol jogaila musu nepardave.
as susipazinau su visa istorija, detaliai nuo atlantidos, graikijos, romos, judaizmas, 3d skaiciau apie annunaki ir ka jie cia veike, ju klaidas, babilonas egiptas, ldk, visi ordinai ir herbai. 2galvis erelis kuris gime lenkijoj, liutas kuris gime germanu tautoi, visa ta agresija kuri kilo is romos ir ju tas erelis turi jau pasitraukti.
Noriu uzbraukti ta ju sesiakampe zvaigzde, kuri cia tiek reikalu pridare. Ir gristi prie pentagramos, prie penkiakampes zvaigzdes. Viskas baigesi you annunaki owl domination, dabar ateina new age, new age of aquarius. ir jis jau man rods veluoja 12m
man brangioji siaip is niekur nieko sako: judejai nori sukurti nauja realigija, nu jau ne ne su jais as tikrai nieko nekursiu. turi ar turejo savo enlili, paskui yahve, tai tegu toliau jo ir klauso. Vienaip ar kitaip visi jie isgaudyti, anu, anlil, enki, inanna, liucifer. Eleminuoti sesiakampe zvaigzde, kuri uzlipo ant penagramos. Ir taip pentagrama > spirit, earth, fire, water, wood. Metalas eleminuojams, ir vietoj jo dvasia, o ne 999, 666.
Yra toks metalas scandis, kuris turi buti kaip kontrole auksui, arba atrastas naujas, ten mendelejevo lenteleje yra palikta vieta. zemiau AU aurum auksas.
Turiu pakankamai isminties kad padaryti viska teisingai, be to vienaip ar kitaip jei darai su meile, tai bus vienaip ar kitaip tiesa.
ir tai nebus kova, su tokiu palaikymu is auksciau kuri mes turim. spiritizmas, okultizmas, ezoterika LOWE ir .t.t o ka jie turi nieko smile
Show them LOWE AND ABUDANCE OF EVERYTHING smile

is it good, please subscribe smile

Добавлено (03.07.2012, 18:53)
---------------------------------------------
siaip manau kad situacija jau Lietuvoje negali buti blogesne. Badas ir maras siaucia pilnumoje. Blogiau tik pasaulio pabaiga, bet cia butu per daug lengva susipakuoti ir dingti. Kad ir i Xylanthia, star system syrius smile

 
DoremiData: Antradienis, 03.07.2012, 18:53 | Pranešimas # 759
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tu juk pats pasakei, politikoj žemėja vibracijos
aš sakau
- politika yra blogis, tai mechanizmas, ištobulintas taip, kad papuolusį idėjinį žmogų privers dirbti politikai, ne žmonėms
ar tu toks naivus ar tu nesuvoki kas tai yra?
jei dar tikiesi kampučio rojaus po mirties, tai gal nesišūdink politikoje, net ir žemiausiose pakopose,
ten verda tooookią košę, viena seimo narė rinkosi mane patikėtine lazdijams..............
tada dar nebuvo interneto ir jos laiškus popierinius ignoravau, neatsakinėjau, kitaip nesuvokiau kaip atsisakyti, kad neįžeisti, tai b.vėsaitė,
vis galvojau, koks velnias mane nešė į tą konferenciją, kur ir pastebėjo ta ponia
todėl valdi atsipeikėk, nė vienas protingas ir sąmoningas žmogus neis nei su tavo partija, nei su venskienės, o ta irgi velnių priėdus, nedėk jos į kišenę
prie lovio visi kiaulėmis pavirsta
 
valdismartinData: Antradienis, 03.07.2012, 19:38 | Pranešimas # 760
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
mes esam cia kad mokytumesi myleti neigiamoj aplinkoj, politika neigiama, nes zmones ja tokia padare.
doremi ne lovio reikia man. o patirties. kad as tapsiu kristaliniu, man jau senai buvo pranesta.
jeigu mes nedarysim nieko tai ir nieks nieko nepadarys. Tau gerai, tai kodel nenori kitiems padeti? padeti placiu mastu, pvz tureti vaistiniu tinkla kur galetu ateiti zmones ir isigyti zoleliu ar ka ten, o ne pirkti chemijos.

Добавлено (03.07.2012, 19:13)
---------------------------------------------
doremi kas yra tavo dievas ir ko jis nori ??? trilitrainio zoliu? viralo is dilgeliu ir saku?

mano dievas yra tiesa>meile>sviesa, as esu tiesa>meile>sviesa, ir mano dievas nori, kad as skleisciau tiesa>meile>sviesa.

Добавлено (03.07.2012, 19:16)
---------------------------------------------
cia milda klause smile kas as esu, tai va cia atsakymas smile

Добавлено (03.07.2012, 19:38)
---------------------------------------------
infinit concessness of light smile
Dede Virgi prasau parasykit ka jus apie tai manot? smile
negaliu pasigrobti pavadinimo be jusu leidimo smile

 
DoremiData: Antradienis, 03.07.2012, 19:43 | Pranešimas # 761
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
aš negaliu steigti tinklo vaistinių, nes esu tik žolininkė ir bet koks žmogus gali man kelti baudžiamąją bylą jei neišgydysiu
aš gamtatikė
man gerai tik todėl, kad pakeičiau požiūrį į aplinką,
žmones seime suėda sistema
jei tu nori eik- tapsi eilinė auka
ne vienas ten ėjo, tikėdamas savo teisumu, nespėjo apsičiupinėt, kai pasijuto beesantis eilinė seimo kiaulė prie lovio
 
valdismartinData: Antradienis, 03.07.2012, 20:02 | Pranešimas # 762
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
vienas be komandos as niekur neisiu smile o kas ten tokie ejo? smile man jie visi buki siaip smile ir ka jie tikejo ten eidami smile
cia tokia nesamone pasakei smile tas pats kas tu etejusi i prekybos centra, ir pabuvusi ten 30min. begi i vaistine pirkti citramono smile nes pamirsai kad esi gamtatike smile

Добавлено (03.07.2012, 20:02)
---------------------------------------------
ir tu savo mintim doremi jau dabar kuri man nesekme, aciu tau smile linkedama man tapti kaiule smile tiesiog nuostabu smile

 
DoremiData: Antradienis, 03.07.2012, 20:07 | Pranešimas # 763
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
vau, tik išsakiau nuomonę, pardon
tik tu eik, eik, bile noras yra
da dadėsiu jei nori
ne nuo politikos vyksta pasikeitimai
ar žinai kas vykdo pasikeitimus?
kariniai perversmai
būk tadu blinda- tada eisiu aš ir penki mano sūnūs
ko tau ne komanda?
 
KupolėData: Antradienis, 03.07.2012, 20:09 | Pranešimas # 764
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 32
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Deja, bet pilnai pritariu Doremi. Apie politiką ir aš galvoju vien neigiamai. Ten tokia sistema. Ir visiškai nesvarbu, kokiai partijai tu priklausai. Be to, yra įsipareigojimai ES, NATO ir kt. organizacijoms, kurioms mes priklausome.
 
DoremiData: Antradienis, 03.07.2012, 20:13 | Pranešimas # 765
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
ne, nu šventas žmonių naivumas biggrin biggrin iš tokių kuriamas dangus tongue

Добавлено (03.07.2012, 20:13)
---------------------------------------------
būtent, kupole, sistema, pagrįsta įsipareigojimais........ne žmonėms, o valstybei, kuri sukurta ne kvailių, vėliau naivus seimo narys pamažu įsipareigoja kolegoms už tą už aną ir įsistates kiaulės akis , sočiai parijes, postringauja darbo liaudžiai apie savo sunkų darbą

 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: