Antradienis, 19.03.2024, 05:22
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
BarnisData: Antradienis, 03.07.2012, 20:34 | Pranešimas # 766
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Valdi, pritariu pilnai Doremi. Seime, kad ir su sviesiausia partija nieko nepakeisi. Nes turi grazinti milijardines skolas valstybe.. Tai yra apsurdas. Venksiene bando passisavinti svetima vaika.. Kodel turi buti vaikas atskirtas nuo motinos? Tose laidose apie venskiene rodama tik agresija, isterija ir t.t. Kur dingo meile vaikui? Jos visos ta vaika tik drasko ir gadina jam gyvenima. Jeigu per tv rodo ja tai as iskart perijungia kanala..
antras dalykas del kurio nesutinku, Doremi yra zolininke ir vaistus ji gali parinti tik kiekvienam zmogui atskirai, nes jei vienam pades kitam gali pakenkti. Todel vaistiniu negali buti.
Trecia, tik neisizeisk, bet uzteks medituoti ir kol turi fizini kuna padirbek su juo.. Vaziuok i kaima, soda. Sodink, bendrauk su gamta. Dirbk fizini darba, nes jis atveria visus kelius. Jei tu miegosi ir medituosi, taip ir liksi miegantis ir medituojantis. Tau sake, kad virsi kristaliniu, bet kai zinia tavo elgesys gali itakoti ateiti ir gal nevirsi. Nes vien medituodamas tu atsiskiri nuo pasaulio ir neini su juo aukstyn. Sakei, kad tau nepatinka bendrauti su "zemesniu vibraciju" zmonemis. Tada tenka nuzeminti savo vibracijas ir bendrauti, o tai tau nepatinka.. Manau esi siek tiek stipriai pasikeles. Visi lygus tik jie dabar to gal nesurpanta ka tu supranti. Nezinia gal tam kuris dabar turi zemas vibracijas atsivers preitu gyvenimu ismintis ir jis pakils auskciau taves.. Kai esi aukstose vibracijose reikia kuo daugiau bendrauti su zmonemis.. Patarciau perskaityti Konkoredijos Antarovos "Du gyvenimai" knyga, jeigu turi laiko tarp miego ir meditavimo. smile
Bet kai kurios tavo idejos geros, kad mes turime veikti, bet ne tokiais metodais. Reikia nauju ir kardinaliu.
 
valdismartinData: Antradienis, 03.07.2012, 21:35 | Pranešimas # 767
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
nu zodziu cia su jumis nieko nenuveiksi smile tas pats per ta pati smile
patys bukit tadom blinda, man tai nelygis tas blinda smile
jeigu rodysi agresija i matrica, matrica rodys agresija i tave smile
 
BarnisData: Antradienis, 03.07.2012, 21:53 | Pranešimas # 768
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
jeigu rodysi buka biurokratizma i matreica , tai matrica rodys buka biurokratizma i tave,
Visi seimai ir t.t. yra apsurdas, paziurek kaip ten istatymai renkami...
 
valdismartinData: Antradienis, 03.07.2012, 22:19 | Pranešimas # 769
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
nuostabu smile palieku jus su jusu tiesa smile viena zole kitas medis smile
daugiau manes cia nebus, baigesi mano patirtis siame forume smile
apskritai zmones tokie buki, kad ka bedarytum anyway bus blogai smile
patinka skurdas ir agonija, tai tebunie jums skurdas ir agonija dar visa amziu, 2600m smile
 
xMxData: Antradienis, 03.07.2012, 23:55 | Pranešimas # 770
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Valdi,
Ko tu taip užsiparinai? biggrin
 
DoremiData: Trečiadienis, 04.07.2012, 09:21 | Pranešimas # 771
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kuo tave įžeidžiau valdi?
man patinka taip kaip dabar gyvenu, nemoku uždirbti pinigų, dalintis moku, tai ką gi man daryt?ne visi vienodi mes, ne visi verslininkai ir ne visi paklūstame miniai,
 
BarnisData: Trečiadienis, 04.07.2012, 17:51 | Pranešimas # 772
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi, maziau jaudinkis del Valdo, nes ji paveike kritika beto ne tu ji izeidei, o as biggrin . Zinai kai zmogus labai aukstai pakiles su savo EGO ir ji kas nors pakritikuoja iskart puola arba bega. Siuo atveju abudu variantai.
Gal as zemas nezinau, bet man jo padriki tekstai nerodo, kad jis butu aukstai. Zmogus bunantis aukstai jis pradeda kurti, o kurybe nebuna padrika. Leiskim jam toliau miegot ir medituot. biggrin
 
DoremiData: Trečiadienis, 04.07.2012, 18:08 | Pranešimas # 773
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
wacko gerai, gerai, juk nepažįstam, kodėl dabar taip iš karto wacko gal mes čia per daug žemiški ir kvaišos,
su laiku atsirinksim, biggrin
 
KupolėData: Trečiadienis, 04.07.2012, 18:49 | Pranešimas # 774
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 32
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Visi mes turim skirtingą gyvenimo patirtį, savo nuomonę. Ir nėra ko įsižeisti, kad kiti mąsto ar gyvena kitaip smile
 
valdismartinData: Trečiadienis, 04.07.2012, 19:39 | Pranešimas # 775
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
barni tavo as galvoju pries mano as jauciu yra nulinis. Jausmams nereikia logikos, ir nereikia pritarimo. meile yra pati is saves yra tobula ir jai nereikia pritarimo. ka as parasau is lowe, pure lowe energy.
raso sirdis, jei rasyciau tai is dvasines puses ar dar auksciau tu nieko nesuprastum apskritai.
uzjauciu kad tu neskiri ego nuo meiles, nes kaip ir sakiau esi medis.

Добавлено (04.07.2012, 19:20)
---------------------------------------------
siaip cia tema sukurta apie musu parbudima, as ir kalbu apie prabudima. Zole ir medis yra vienu zemiau. ten ir diskutuokit apie mediena ir zoliena, ten as net neinu nes man tai neidomu. Jus esat 3-4 ismatavimo concessness beings o medis mineralai zole yra 1 ismatavimo. Patirtis yra renkama tarp 3-4 ismatavimo, bet jei jums atrodo, kad jus cia esat tam kad bendrauti su mediena ar uoliena, tai man belieka tik uzjausti.

Добавлено (04.07.2012, 19:39)
---------------------------------------------
ir dar barni apie ego kuris pas mane uzkeltas per aukstai. jei mano ego ir gautu proga pasisakyti, jis pasakytu viena. Ko tau cia tame forume??? ka tu cia is vis veiki??? kur naufa is barnio tu gi nieko nzn ir nieko nemoki, kokia nauda is taves. jokios. kritika, kritika, ir dar kazkas neigiamo. tai cia gaunasi kad is tai taves ne tik kad jokios naudos, bet ir zala. savo neigiamom tu zaloji mano CNS, Aciu.

Pranešimą pakeitė valdismartin - Trečiadienis, 04.07.2012, 19:20
 
BarnisData: Trečiadienis, 04.07.2012, 19:39 | Pranešimas # 776
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
as skiriu kas yra meile ir bandau viska isjausti o ne ismastyti. Vadovaujuosi taip pat jausmais. Medziu buti man negeda smile
Mes esame cia, kad tobuleti ir kurti. Kaip tu kursi be medienos ar uolienos? Zadi kazka sukurti sededamas kambaryje arba miegodamas? Kaip tu isivaizduoji tobulejima? Prabudima? Zmogus mokosi bedirbant, bekuriant. Noriu paklausti kaip tu tobuleji?
Jei visur rasoma, kad reikia atsigrezti atgal i gamta, norint toliau tobuleti. Reikia tapti harmonijoje su visa gamta, o ne sedint kambaryje skraidyti.. Visisas prabudimas bus kai sugebesim tapti harmoningi ir nebebus naivo isizeidimo. biggrin
Linkiu Valdai tau laimes ir tikiuosi, kad atskirsi kur tikroji meile, o kur tik EGO manantis, kad yra prabudes. smile Prasau parasyk atsakyma, noriu diskutuoti, taip atrasiu nauju idejo ir gal suzinosiu ka nors nauja. smile taigi mes cia tobuleti.
 
valdismartinData: Trečiadienis, 04.07.2012, 21:27 | Pranešimas # 777
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
pas mane vaizdas pro langa su tiek gamtos ir dar upe dane yra kad man niekur nereikia eiti. as dazniau i dangu ziuriu o ne i zeme jei ka. man patinka su dangum kalbeti o ne su medziu su dvasia klabeti. Ji pagrindine is elementu. nenuvertinu ir medzio jis taip pat elementas.
apie ka su tavim barni diskutuoti? o tu zinai kas yra harmonija? jei kalbi apie ja?
tai neizeidinek ir negriauk harmonijos.
zinai medi, zinai meile, zinai ego ka dar zinai?
nzn as gi zadejau is vis cia nesilankyti, nes man pabodo jusu mediena ir zoles.
 
DoremiData: Trečiadienis, 04.07.2012, 21:33 | Pranešimas # 778
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
aš irgi tas pats kas edis, žolynas, gėlė ,visai toks pats tvarinys, tur būt todėl girdžiu augalų kalbą
aš tas pats kas mano katinas, ar miško laputė, todėl aš suprantu jų kalbą ir kalbuosi
ir kaip barnis sako, noriu tobulėti, noriu daugiau žinoti, suprasti, todėl aš čia
bėda tame, kad nesu visamylinti, va skriaudikų, veltėdžių nemyliu, bet noriu tobulėt vistiek tongue
aš medis ir žolė

Добавлено (04.07.2012, 21:33)
---------------------------------------------
palauk, valdi, bet mes, medis, žolė, juk reikalingi taip pat,
ar nejauti, kad pats mus niekini ir laikai žemesne forma?dvasingas žmogus taip negali rlgtia

 
valdismartinData: Trečiadienis, 04.07.2012, 21:43 | Pranešimas # 779
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
savainaudziai egoistai nori tobuli, nuostabu smile tai tobulekit kas neleidzia, bet savo saskaita, ieskokit ir rasit smile
doremi tu nemyli veltedziu, skriaudiku, ir dar aiskini kaip man elgtis? aiskini ka gali ir ko negali dvasingas? smile
kuom tu geresne uz juos? smile

Добавлено (04.07.2012, 21:42)
---------------------------------------------
ar as turiu dalinti meile ir zinias, o manais gauti, neigiama? smile

Добавлено (04.07.2012, 21:43)
---------------------------------------------
eikit pas medi ir prasykit, kad jums padetu, jus gi taip mylit ji smile

 
DoremiData: Trečiadienis, 04.07.2012, 21:49 | Pranešimas # 780
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tur būt geresnė tuom, kad sociali ir nesu visuomenei našta
elkis kaip tu nori,
mes einam pas medžius ir kalbamės
ir ką?
o nieko
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: