Ketvirtadienis, 25.04.2024, 14:54
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
valdismartinData: Trečiadienis, 04.07.2012, 22:01 | Pranešimas # 781
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
ir ka medis tau pasako man labai idomu? smile
 
BarnisData: Trečiadienis, 04.07.2012, 22:05 | Pranešimas # 782
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
patikek medziai daugiau gali padeti negu tavo dangus ir dvasios.. Nezinosi su kokiom dvasiom klabi.. as zinau viska pagal savo auksti, dar paauksiu daugiau suzinosiu. Apie harmonija zianu daug. Ir ji nera tieisiog ramybe. Harmonija yr atada kai esi gamtoje, susilieji su ja, tampi visuma su visa zeme, pasauliu, vistata ir tada jauti milzininiskai ikvepima, ramybe ir meile, tada buna Pure Love. Tikroji meile kuria turime skleisti visiem. O kaip tu ja pajusi uzsidares 8 aukste as neisivaizduoju. tarp keturiu sienu ir ziurint pro stikla i gamta, bijant i ja iseiti...
As galiu pamilti ir skriaudikus ir apgavikus, taciau dar nemoku pamilti tu kurie vaizduojasi esantis auksciau kitu.. Visi mes lygus: as, tu, Doremi, Milda, Virgis, visi medziai, augalai, zoles, vabalai ir t.t. VISI ESAME VISUMA!!! O visuma yra vienybe. Tai reiskia viskas yra viena. As esu ir medis ir vabalas ir paukstis ir zmogus ir dievas, viskas viename. Budamas uzsidares niekada nebusiu harmonijoje su viskuo.. Aisku jeigu tau atrodo, kad tau uztenka sedeti tarp 4 muriniu sienu su vaizdu i gamta, tai saunu. Pranesk kai tavo siela panores tobuleti.. Prisijunk tada vel cia . smile
 
valdismartinData: Trečiadienis, 04.07.2012, 22:12 | Pranešimas # 783
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
nzn nesiruosiu daugiau klausyti situ jo nesamiu, tai bukit trise tu doremi ir jusu harmonija ai da pala medis tai keturiese biggrin
 
xMxData: Trečiadienis, 04.07.2012, 23:02 | Pranešimas # 784
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kas tau Valdi pasidarė.. Čia tikrai galima ižvelgt pasikėlimą, be to nušvitę taip neisielgia. Taip pat - norint kažką pasiekt reikia tobulėt, o kaip galima tobulėt gyvenant tik savo sukurtame pasaulyje, neišklausant kitų... Čia jau panašu į gyvenimą iliuzijose.
Aš tau nepamokslausiu, bet mano nuomone tu tikrai klysti.
 
valdismartinData: Ketvirtadienis, 05.07.2012, 13:10 | Pranešimas # 785
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
patamsejes pasvesejes, dar ka nors zinot be to? biggrin visas forumas tai barnis ir doremi. Nesupranu kodel nera nauju zmoniu, ir ar jie viska zino, kad neklausia ir t.t. Medis net nera elementas, bent jau ne visur. zeme elementas.
eina ir kalba su medziu, o su upe nekalbat ar kalnu? biggrin kalnas kur kas galinges uz medi.
krc sedi kaime ir turi medi, sumedeje zodziu smile ir dar aiskina man ka as turiu daryti smile ne cia tai nuostabu smile tai tie kurie gyvena dangoraizi tai is vis sutamseje ania? biggrin children club biggrin
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 05.07.2012, 13:29 | Pranešimas # 786
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kodėl man tiek dėmesio skiri, žmogau, aš juk neverta
nejaugi visas forumas tik barnis ir doremi?ar kiti ne forumiečiai?
 
BarnisData: Ketvirtadienis, 05.07.2012, 16:29 | Pranešimas # 787
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdi, tie kurie gyvena dangoraizyje jie sugeba iseiti i lauka, o tu jau nebe.. Tai bendraujam su viskuo ir su kalnais ir su upemis ir su veju. Pamirsai pamineti Milda ir xMx, jie irgi forumo dalis..
Zodziu Valdi eik siek tiek fizikai padirbeti, nes tavo protas jau ciuozia.. ir baik skraidyti ten labai aukstai..
 
RmXasData: Penktadienis, 06.07.2012, 22:24 | Pranešimas # 788
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Norit zinoti kodel cia nera nauju nariu , apsviestuju - Jiems nereikia rasineti forume koki jie pakyleti jiems nereikia girtis kad gali viena ar gali ana .Jiems nereikia neigemos energijos , kazkieno grasinimo iseiti , barniu . Baikit pestis smile Sitame pasaulyje yra viskas svarbu ir turi priezasty smile .. Beje nei viena valdzia neatnese nieko gero . Zmonems nereikalinga valdzia ,zmones tai suvoks tik tada kai supras visatos ystatymus smile

Netikra gimimo data
 
BarnisData: Šeštadienis, 07.07.2012, 09:22 | Pranešimas # 789
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
RmXas, nyksciai i virus. Sutinku su tavim 100%! smile
 
valdismartinData: Sekmadienis, 08.07.2012, 17:52 | Pranešimas # 790
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
sitas forumas kaip knyga, reikia ja perskaityti o ne naujas temas uzvedineti. smile
kad bent kazkame kame pradeti gaudytis smile
 
RmXasData: Sekmadienis, 08.07.2012, 19:40 | Pranešimas # 791
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
As daug maz perskaiciau kas man reikalinga smile .. o forumas tam ir skirtas - aiskinimuisi .

Netikra gimimo data
 
SetData: Pirmadienis, 09.07.2012, 23:14 | Pranešimas # 792
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Šviesiems žmonės nereikia valdžios. o masei reikia.

"Kai suvoki kokia yra religijos (religija=valdžia) esmė, tau jos nebereikia."
 
redalertData: Trečiadienis, 11.07.2012, 14:07 | Pranešimas # 793
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin hands angel angel angel
 
valdismartinData: Trečiadienis, 11.07.2012, 21:39 | Pranešimas # 794
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
barni uzkisk ta savo kakarynia, buka biggrin nes jau atsibodai biggrin
ir eik dvasiskai padirbeti smile

Добавлено (11.07.2012, 21:38)
---------------------------------------------
nieko nibicina o reiskias belekaip biggrin jauciu kiaura para stebi, kas ka parase smile biggrin

Добавлено (11.07.2012, 21:39)
---------------------------------------------
o redalert, cia kam redalert? tik tau ar visiem? smile

Pranešimą pakeitė valdismartin - Trečiadienis, 11.07.2012, 21:32
 
redalertData: Trečiadienis, 11.07.2012, 22:58 | Pranešimas # 795
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
redalert tai man tai asocijuojasi su tobulejimu bet zinoma ir kiekvienam ar kiekvienai kad tik tiktu pagal pasirinkima angry ..Nusprendziau ir as prisijungti nes cia labai malonu apsilankyti biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin ir plius rasti atsakymus ...
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: