Penktadienis, 26.04.2024, 01:44
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
RmXasData: Trečiadienis, 11.07.2012, 23:30 | Pranešimas # 796
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdismartin-
Nereikia buti labai dvasingam kad jaustum kas gerai o kas ne smile


Netikra gimimo data
 
valdismartinData: Penktadienis, 13.07.2012, 19:55 | Pranešimas # 797
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
jausti reikia ka kitas zmogus jaucia, ir padeti jam gerai jaustis smile
 
MildaData: Penktadienis, 13.07.2012, 20:42 | Pranešimas # 798
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Butent smile
 
RmXasData: Antradienis, 17.07.2012, 00:03 | Pranešimas # 799
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdismartin nukreipineji pokalby smile Kas nori tas ir jaucia smile

Добавлено (17.07.2012, 00:03)
---------------------------------------------
Red alert mai tai zaidimo pavadinimas biggrin


Netikra gimimo data
 
valdismartinData: Antradienis, 17.07.2012, 21:44 | Pranešimas # 800
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
ne kas nori o kas moka jausti smile sirdis daugumai tai tik kraujo cirkuliacijos organas ir ne daugiau smile

Добавлено (17.07.2012, 21:44)
---------------------------------------------
taip red alert zaidimas arba pavojaus signalas dry

 
BarnisData: Antradienis, 17.07.2012, 23:01 | Pranešimas # 801
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
visi moka jausti, bet nevisi nori jausti.. pagal tave kaip reiktu ismokti jausti?
 
RmXasData: Antradienis, 17.07.2012, 23:17 | Pranešimas # 802
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Jutimai yra igimti tik mes juos daznai ignoruojem tokius kaip sestasis jausmas , intuicija . Siuo metu tokia jausmai turetu sustipret .As pavyzdziui sirdim jauciu ir mes visi turim ta sirdy ir visi galim jausti tik noro reikia .

Netikra gimimo data
 
valdismartinData: Trečiadienis, 18.07.2012, 13:38 | Pranešimas # 803
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
moka jausti biggrin biggrin biggrin man bent metu reikejo kad ismokti sirdi naudoti smile nes visada ego ir protas kalba, ego labai megsta reikstis smile
 
BarnisData: Trečiadienis, 18.07.2012, 16:02 | Pranešimas # 804
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdismartin, pastebejom jau.
 
valdismartinData: Trečiadienis, 18.07.2012, 18:40 | Pranešimas # 805
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
ir vel tu biggrin visur taves pilna biggrin
 
redalertData: Ketvirtadienis, 19.07.2012, 20:07 | Pranešimas # 806
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kadangi kalbat apie jutimus man butu idomu suzinoti jusu nuomuone apie mano toki jutima ...Kadangi jusu samone uz iprastu ribu zmonems biggrin ...taigi ta jutima galiu sau sukelti samoningai tik panorejas ir tai pasireiskia man kaip kazko atsiradimas mano viduja .Isivaizduokit tuscia asoti bet tuo paciu ir kiaura , pilnas su vandeniu kol i ji pilamas vanduo ..nes taip butent atsitinka su manimi ,kol as kaupiuosi jei taip galima pavadinti jauciu ta idome busena atsiraduse mano kune ...sita jausma turiu labai senai gal kokiu 10 desimt metu ir nezinau ka daryti su juo biggrin kai kaupiuosi jauciu spaudima ties smilkiniais visoja galvoja ir visame kune ,tai turi itakos ir regejimui kai tai atlieku vaizdas tarsi susilieja bet nezimiai ,liaujiesi kauptis viskas grista i normalia busena ....

Cia atejas radau atsakyma i viena klausima kuris mane kankino taipogi daugybe metu o skaicius 13 aisku ji tebe lydi mane bet bent jau zinau del ko ,na bent jau mano manimu ....Ir zinoma aciu uz atsakymus biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
 
BarnisData: Ketvirtadienis, 19.07.2012, 22:00 | Pranešimas # 807
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
redalert, gal kai pablogeja vaizdai sustipreja jautimas ar klausa? Mano nuomone, kai tu kaupiesi, tu iseini is savo suvokimo lauko ir patenki i aukstesni, todel ir vaizdai blankoki. Siuo metu turetu jie tapti aiskesni, del energiju stiprejimo ir musu pakylimo. ( mano nuomone pakilimas prasidejo, bet jis bus palaipsniui iki 2012.12.21 , visatos laiku tai mikro sekunde, o mum tai puse metu..)

As irgi noreciau tada pasidalinti savo jutimu. Kai bandau medituoti ar kaip nors kitaip kauptis man nesiseka, per greitai issiblaskau ir nieko nesigauna, kai bandydavau ziureti, nieko nematydavau, nes pries akis pradedavo skrieti ivairiausi vaizdai su niekuom nesusija. Bet paskaites knyga man padeda "du gyvenimai", Virgio ikeltus straipsniu pajuntu didziule jega ir pasitikejima, tada as galiu dirbti dvasiskai ( net ranku delnai sukaista nuo energijos) toks poveikis taip pat buna kai savo mamai bandau paaiskinti esama situacija arba tai ka ji buvo netaip supratusi ( sitoje srityje kuria mes diskutuojame). Tas jausmas buna tiesiog palaimingas.. Bet deja nevisada galiu ji issikviesti. Tikiuosi kuo toliau tuo lengviau man bus ji kontroliuoti. smile
 
redalertData: Ketvirtadienis, 19.07.2012, 22:36 | Pranešimas # 808
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Barni,tas jaumas kuri tu vadini palaimingas tai as ji vadinu euforija biggrin biggrin biggrin i euforija patenku per mantros kartojima arba per meditacija arba tiesiog atveres savo sirdi dziaugsmui del kazko ..Kartais pagalvoju kad 5 tankis ir yra ta nuolatine euforija o is cia atsiranda atsakymas man kad gerais darbais , neatsipirksi ,manau turi buti apetitas sviesai ... angel biggrin As tikiu kad imanoma viskas jei tik sirdis to saukiasi biggrin

Kaip ir minejau tas mano jutimas yra samoningas grynai mechaniskas as noriu as tai darau as nenoriu to nedarau . o del klausos tai galvoja girdisi kazkoks skambejimas dry tarkim padirbes fiziskai jauti nuovargi kojose ar rankose ar visam kune ,tai vat as jauciu koki tai nuovargi galvoja lyg buciau su ja kazka nesiojas biggrin biggrin skamba idomiai bet kaip kitaip isireiksti biggrin kazkada su tuo buvau susitaikes ir priemiau tai kaip patalogija kazkokia .. biggrin
 
BarnisData: Ketvirtadienis, 19.07.2012, 22:46 | Pranešimas # 809
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Redalert, man ta euforija dar vadinu harmonija. Ir 5 tankyje dingsta visas dualumas ir lieka kaip kas vadina, harmonija, euforija, palaimingas jausmas biggrin As stengsiuosi ji kuo dazniau atverti savo sirdyje, bet kai toks gyvenimas, reikia paieskoti tam tinkamo laika. Man geriausiai padeda naktis ir zvaigzdetas dangus. Siltomis naktimis vaziuoju i prie juros, i karkle, kur nebuna jokiu zmoniu, va ten galiu medituoti be jokiu trugdziu smile
Idomus tavo jausmas, noreciau toki patirti smile Pas mane tos "euforijos" metu buna toks jausmas, kad viska zinau ir tuo paciu metu nezinau. Visas zinojimas pereina i chaosa ir nieko nesuprantu.
 
redalertData: Penktadienis, 20.07.2012, 09:56 | Pranešimas # 810
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Barni ,saunu ir puiku kad turi vieta kuri tau padeda susikaupti biggrin ir kad esi is tu kurie zino ir jaucia kita realybe ,vadinasi esi jau pasisotines tuo ka mes vadinam zmogisku gyvenimu biggrin .O del to mano jausmo jei galeciau pamokyciau tave kaip tai atlygti bet esme kad tam nereikia jokio pasiruosimo ar kazkokios technikos cia nieko nereikia tiesiog jauti tai..Pvz paemi su savo desines rankos delnu kaires rankos delna ir spaudi tai vat as jauciu ta susidariuse itampa jei galima taip pavadinti.....Manau tai susija su nervine sistema nes kai tai darau jauciu lyg kazkas nueitu nuo galvos zemyn per rankas ir kojas biggrin Kita vertus kiekviena emocija turi savo energija kai jauti pikti ,jis atitinkamai pasireiskia dabar pagalvojau kad tas mano jutimas nera emocija nes kai tai darau nejauciu nei pikcio nei dziaugsmo ..Turiu dar klausimu biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin Ar cia yra tokiu zmoniu kurie dirba su hipnotine busena .? O gal kazkas bando levituoti biggrin ..o gal yra kazkas kas uzsiima astralinem kelionem biggrin
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: