Antradienis, 19.03.2024, 07:55
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
valdismartinData: Penktadienis, 20.07.2012, 15:48 | Pranešimas # 811
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kiek laiko pas tave euforija, kiek laiko tas jausmas gali trukti? smile
 
BarnisData: Penktadienis, 20.07.2012, 15:52 | Pranešimas # 812
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
apie valanda, nes tada reikia sugrysti i materialu gyvenima. Todel bandau ta jausma suaktivuoti vakare, kad galeciau uzmigti su juo smile tada miegas buna nuostabus smile
 
valdismartinData: Penktadienis, 20.07.2012, 16:01 | Pranešimas # 813
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kas ta hipnotine busena? smile
 
redalertData: Penktadienis, 20.07.2012, 18:15 | Pranešimas # 814
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Hipnotine busena tai busena tarp miego ir nemiego tiksliau tavo kunas miega o tavo samone ne sioj busenoj gali pasiekti tam tikru rezultatu pvz iteigti sau kad esi nemirtingas ,jausmas nuostabus ... biggrin zinoma viskas turi buti proto ribose ir tai yra mokslas o del euforijos trukmes tai tas jausmas man buvo uztrukes viena kart pusantros valandos po mantros kalbejimo...Nuo tada jau pasidare aisku kaip diena ar naktis jog dziaugsmas ateina is vidaus o ne is isores ir nieks jo neatstos niekada nors ir milijonas litu butu padovanos biggrin nieks gyvenime man nebuvo sukele tiek dziaugsmo kiek tas rytas ..O del to mano vidinio jausmo jo trukme nenustatyta manau ji galeciau islaikyti 5 ar 10 minuciu jei atvirai kalbant niekada nemaciau prasmes tikrinti kiek laiko taip galiu izbuti ,todel tiksliai nezinau .
 
BarnisData: Penktadienis, 20.07.2012, 20:10 | Pranešimas # 815
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
taip kai patiri "euforija" supranti, kad materialaus pasaulio gerybes yra siuksles palyginus su tuo jausmu. smile man net issvajotas namas tiek laimes nesuteikti, nu nebent suteiktu geresni atsipalaidavima tada dazniau butu tokia busena.. As irgi niekada neskaiciavau laiko, tik primetu kiek mazdaug. Reikia dziaugtis tokiu jausmu ir skleisti ji kitiem, aplinkiniams. Kaip ir sakiau, kad kai mokau kitus man atsiranda tas jausmas ir zodziai liejasi patys. Daznai pradedu save stebeti is sono ir stebiuosi is kur tai eina.. Nes niekada apie tai gal net nebuvau pagalvojas ka sakydavau taip uztikrintai. Ir delnai degdavo malonia siluma, atrodydavo galiu kalna nuversti savo mintimis. ( gal jau kartojuosi, atsiprasau biggrin )
 
redalertData: Penktadienis, 20.07.2012, 21:02 | Pranešimas # 816
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biggrin Tas gyvenimas tikras smagumelis biggrin biggrin biggrin ..Turiu klausima kadangi sakai kad mokyni sio meno kitus tai esi kaip ir meistras angel gal teko tau kada susidurti su tokia situacija kai tau ziuri i akis ir ta zodzio prasme tave pakrauna kitas zmogus...bet cia jau jausmas kitoks nebe euforija o jauciasi jega ,stiprybe nors cia gali gal pasireiksti ivairi energija . Man taip buvo atsitike tik karta bet nepamirstama . biggrin Paklausiau draugo kaip tai padare jis sako ka padariau biggrin sakau as jam kai imane ziurejei susikaupes as jauciausiai labai stiprus ... biggrin cia energetine prasme

Taip sutinku su tavimi ,zodziai liejasi patis ir tada pasidarai atsparus neigemoms emocijoms tarsi jos nebeegzistuoja biggrin trumpai kalbant ,viskas n kartu pagereja aplinkui... biggrin biggrin biggrin Argi nenuostabu kokia galia yra zmoguja nors mes kalbam apie viena praktika kai ju yra daugybe ..Gal dar viena is priezasciu butu kodel mes reinkarnuojemes kad surasti visus kelius i sviesa biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
 
BraskeData: Penktadienis, 20.07.2012, 21:42 | Pranešimas # 817
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
geri aktoriai ismoksta sita daryt irgi ant scenos

į dangų su čebatais
 
valdismartinData: Penktadienis, 20.07.2012, 23:16 | Pranešimas # 818
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biblijoj raso, kad tik zmogus nesuzinotu kas gera ir kas bloga ir kad tik netaptu vienu is musu smile
euforija meile, viltis ir galia reik jausti tris viename smile
ismokyk zmogu atsikratyti neigiamu minciu, iki euforijos toli grazu cia smile
samone ir yra aktorius cia zemei smile
gali buti ir pasamonei, ten viskas sukasi aplink tave smile euforija ir viskas aplink tave kaip aplink saule smile infinit energy of lowe smile
5d smile
tai gali testis ir 2paras smile tik kad zmones tave nuleis i 3d smile su savo negative smile

Добавлено (20.07.2012, 23:16)
---------------------------------------------
dar del neigiamo, samone tavo blokuoja neigiama, jei bunu aukstai pasireiskia kaip galvos skausmas.

 
BarnisData: Šeštadienis, 21.07.2012, 01:08 | Pranešimas # 819
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
per daug prisigyriau. biggrin ne tai norejau pasakyti, mokinti teko tik savo mama, nes ji man dave ezoterikos pradmenis, bet megsta i kiekviena nauja pasinerti visa galva, todel man tenka jai pasakoti ir aiskint ( man tai patinka). ir dar viena zmogu teko mokinti... Bet daugiau ne, nes daugiau niekas nesupras. Aisku isskyrus cia esancius, bet jums nereikia pamoku, as galiu duoti tik pradmenis. O cia susirinkusieji yra pazenge smile
Del energijos perdavimo, tai priklauso pagal zmogu. Vieni yra vampyrai, kiti neutralus, o kiti pakrauna. Visi neigiami zmones( tai tie kurie linke i neigiamas emocijas) yra vampyrai, jie paiima is zmogaus energija per pokalbi, intensyvu akiu kontakta, bando suerzinti ir t.t.. Antra yra neautralus, tai tie kurie tolsta nuo minusiniu emocijus bet nera pakankamai stiprus suteikti energijos, bet tuo paciu jiems ir nereikia jusu energijos. Ir galiausiai trecia grupe zmoniu, jie yra stiprios energetikos zmones, jie gali ir nieko nezinoti apie energijas. nes atejas zmogus turi viska prisiminti, vieni greiciau, kiti leciau. Bet savo sugebejimus turime. Jeigu nori pakrauti kita zmogu energija, turi jaustis laimingas, stiprus ir mylintis, kitaip zmogui gali tik pakenkti ir prisidaryti karminiu skolu, nes tai jau darai samoningai. Kuo daugiau ziniu, tuo didesne atsakomybe.

p.s. kalbu siek tiek nerisliai, bet stengiuosi sukonkretinti smile
 
redalertData: Šeštadienis, 21.07.2012, 10:22 | Pranešimas # 820
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Manau aisku viena biggrin jogs universitetas negamina milijonieriu kaip ir aisku kad jokia religija nekuria pakiletuju biggrin vienintelis aiskus ir suvokiamas tai kas tikra yra jausmas tavyja. Kad buciau teisus as turiu suklysti taip mes tobulejam biggrin Pats musu gyvenimas kuriame mes gyvename yra kartu ir musu mokytojas kiekvienas is musu atsimenam kaip pradejom rasyti pirmaja raide biggrin Gal man pasakys kad mokykla yra tam kad suklaidinti zmogu bet is ten ismokom kad ka bedaritum turi tiketi tuo ,tiketi kad gali .Vienas is pakiletuju yra pasakes . Yra tik dvi klaidos ir viena is ju tu gali padaryti kelyja i tiesa:D nenueiti viso pasirinkto kelio ir net nepradeti eiti pasirinktu keliu ..Gyvenime yra per daug bet lik juos kazkas speceliai dalintu biggrin biggrin biggrin biggrin Ka as noriu pasakyti kad didziausia pergale tai pergale pries save jeigu mano kelias aiskus kaip diena ir naktis biggrin As atveruu save galimybems nes tik eidamas i prieki as galiu pamatyti kas yra uz sekancio kalno..Manau cia galima testi be pabaigos biggrin biggrin biggrin Apsisprendimas tai jau atsakymas biggrin
 
valdismartinData: Šeštadienis, 21.07.2012, 11:00 | Pranešimas # 821
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
zmonems atrodo mistika, kaip jie gali dovanoti meilia siaip uz nieka smile o tai daryti butina, jei nori jaustis tobulai, ryte atsibundi kaip degtukas, pilnas energijos smile ko daugiau dovanoji tuo daugiau gauni ryte.
 
BarnisData: Šeštadienis, 21.07.2012, 12:38 | Pranešimas # 822
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
jei dalysi meile visiem be egoistiniu noriu ka nors gauti uz tai. Tada pati visata tau ja grazins 7 kartu daaugiau jos. smile
Redalert, kaip vienoje knygoje skaiciau " uz kita nenuieisi nei vieno centimetro" pirma blogai buvau suprates, dabar po tavo zodziu supratau tai daug geriau. smile Zmogaus kelias yra skirtingas, tai kas tinka tau netiks kitam ir jeigu bandysi zmogu stumti i taip tariant tavo prasvesejima gali tik pakenkti. Todel dar egzistuoja visa dualybe, nes zmones eina skirtingu greiciu ir skirtingu keliu. Vieniems dar vis reikia stipriu smugiu , kad jie galetu pamatyti sviesa, taip tariant tik pamate dugna isvysta virs saves sviesa. Kitiem uztenka pamatyti maza sviesos spinduleli ir jie jau visom keturiu mete visa materialuma bega ten. Reikia zmones sakyti pagrindines tiesas, bet tik tada jeigu zmogus nori jas girdeti. As kai pradedu kalbeti su zmogumi pirma kalbu uzuolankom ir stebiu ar jam tai idomu ir aktualu, jeigu ne tada kalbu toliau materialiom temom. Jeigu jis domisi tada informacijos suteikiu po truputi, nes per daug info vienu metu zmogu suklaidins. smile Geriausia religija yra vidinis pajautimas smile
 
valdismartinData: Šeštadienis, 21.07.2012, 19:48 | Pranešimas # 823
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
gauni dovanas smile galetu kas nors mercedes privaryti biggrin su statoil kortele unlimited biggrin

Добавлено (21.07.2012, 19:48)
---------------------------------------------
maziausiai 2m kaip dalinu meile i kaire ir i desine smile be jokio ego smile bet pastebejau kad kas pusmeti kazkur ateina krize kai pradeda uzknist visi ir viskas:D dievas ar tu bomzas vistiek turi moket uz viska ir nieko negausi nemokamai cia apie materija smile o dovanu esu gaves is firmos tusinuka uz 50cnt, biggrin ir nieks nieko man neduoda nemokamai biggrin

 
MildaData: Šeštadienis, 21.07.2012, 21:01 | Pranešimas # 824
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Valdismartin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin be komentaru biggrin
 
BraskeData: Šeštadienis, 21.07.2012, 21:30 | Pranešimas # 825
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
valdismartin, imk nemokamos meiles is manes biggrin

į dangų su čebatais
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: