Penktadienis, 19.04.2024, 19:35
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
redalertData: Trečiadienis, 01.08.2012, 13:08 | Pranešimas # 886
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ilgaamziai zmones zino zino kaip uzgesinti ugni bet pastangu biggrin tiesiog nedeti i ja malku .
 
BarnisData: Trečiadienis, 01.08.2012, 21:28 | Pranešimas # 887
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Valdi, jei nori ir as galiu ten nerasyti smile busi karalius savo temoj smile
 
OzkelaData: Ketvirtadienis, 09.08.2012, 21:51 | Pranešimas # 888
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Sveiki, aš čia naujokė, bet turiu aibę klausimų skaičiau atsakymus apie pakylėtuosius. Mano atvejis buvo bendravimas su aiškiarege, kuri dėjosi mano mokytoja (pati jokių minčių ta linkme neturėjau). Kas man įstrigo- ji visada pabrėždavo, kad yra labai švari (jau įtarimas-ką reiškia švarus). plius sekdavo kiekvieną mano žingsnį ir valydavo nuo negatyvo. Kitas įdomus reiškinys- jei tik kalbėdavau su kita drauge apie tai, iškart strigdavo gerklėje, trūkdavo skype ryšys, mistiškai neišėjo susisiekti telefonu-jie užlūždavo. Bet koks mėginimas nutraukti santykius baigdavosi nesėkmėmis. Dabar to nepastebiu, o ir nebendraujame. Gal turite kažkokių minčių,kur buvau ,,įlindusi:? Pačiai tai aiškeregei gyvenimas sunkus, sako-toks likimas ir akys nespindi. Man kažkaip švaraus žmogaus bruožas yra spindinčios akys ir visai nepaisant to,koks jo gyvenimas.... Dėkinga už mintis.

chm, nežinojau kurion temon kišti, jūs jau susibendravę, padiskutavę, tai pradžioje čia iš komentarų straipsnio talpinu. Na ,man aktualu biggrin


Pranešimą pakeitė Ozkela - Ketvirtadienis, 09.08.2012, 21:52
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 09.08.2012, 22:02 | Pranešimas # 889
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
vis7 pirma mokyti mokytojas gali tik to, k1 pats moka,
jei gyvenimas mokytojos sunkus- ji nei6mokys lengvai gyventi, jei pati ji nelaiminga- nei6mokys tave b8ti laiminga
rinkis mokytoj1 tik gerai pa=indama =mog7, analizuodama jo nuveiktus darbus
jei tau reikia sėkmingos santuokos- atkreipk dėmesį į paties to kuris tau duos receptą, santuoką, jei tau reikia sėkmingų vaikų- tu peržvelk to gudročiaus vaikus, jei tau reikia ko kitą- tu tą sferą ir tikrink- atkris daug apsišaukėlių
kur buvai įlindus?
nagi pas kvailę, kuri nesirūpina savo ateitimi, bet ir svetimas ateitis mindo,
dabar jau kapstykis
 
OzkelaData: Ketvirtadienis, 09.08.2012, 22:34 | Pranešimas # 890
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Doremi, ir aš taip manau,kad gali žmogus mokyti tik to, ką pats moka. Bet atvejis kitas- pats nemoka, bet žino, ko reikia man -ir tikrai žino (kas įdomiausia-nes aiškiaregė). Tik aš nesu akla visai vištai,kad besąlygiškai vykdyčiau kito reikalavimus- man svarbu-kodėl tai turiu daryti ir kaip. Man netinka-pasakė-šok į ugnį ir šoku biggrin Tad kybo klausimas-kaip su savim nesusitvarko (na, toks likimas), o protingus patarimus man dalina... Gal ir taip galima? bet kai paskaičiau straipsnyje, kad gal galima tam tikras būtybes pasijungti ir žinoma jų aukas, tai fantazija atšoko biggrin Vos ne zombis.. tiesiog noriu išrišti situaciją... man buvo keista, kad žmogus pats neatleidęs, mane moko atleisti. Taip, teisingai, tai reikalinga man...bet.....Gimsta tema apie tai, kas iš viso gali mokyti ir ką.....O atleidimas juk taip elementaru ir pradžių pradžia...
Doremi, o ar taip negali būti, kad žmogaus tikrai sunkus likimas,pas kurį papuoliau? wink
 
xMxData: Penktadienis, 10.08.2012, 00:55 | Pranešimas # 891
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ozkela,
Priviet, nezinau, kur tu ten buvai ilindus, bet turbut per savo dideli smalsuma, ir kiek is tavo postu supratau, kad liko pasekmiu...
Ma dar idomu:
kokiu budu tave sekdavo, kaip vyko valymas, pateik pavyzdziu smile gal pavyks daugiau ka izvelgt smile
 
OzkelaData: Penktadienis, 10.08.2012, 01:15 | Pranešimas # 892
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
xMx, jetau, taigi esu smalsiu be galo.... Niekur pati nelindau, bet kažkaip savaime į spąstus....
O kokias įtari pasekmes? Klausiu tik todėl, kad pati nesuprantu kokios, tik kažkaip norisi suprasti kokios.
Taigi- jusdavo mano kiekvieną judesį, mintį ir t.t. Sakyčiau gal kliedžiu, bet yra sms smile negana to, aš pati ėmiau jausti svetimas mintis, norus ir t.t. (irgi nekliedžiu)- norėjosi kuo tolyn nuo to, bet dažnai nesugebėjau. supranti, kad ne tavo, bet kankiniesi.
Dėl valymo pavyzdžių- jusdavau,kaip tai vyksta. kažkas sunervindavo, negerai pasijusdavau, o štai ateina ir pravalo. Jauti, kaip išeina šaltis iš kūno, jauti, kas vyksta su tavimi smile
 
xMxData: Penktadienis, 10.08.2012, 01:47 | Pranešimas # 893
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
eina sau - tave "pravalydavo"... nuo tokiu is kart bekt... uz tave juk negyvens. Kad ir jei geriau nuo to pasijusciau, mesciau ta reikala.
del pasekmiu - tai visokie atsirade matymai, kurie trugdo gyvent, jei taip toliau tai isvis gali baigtis prastai...
o del tu jutimu seip as nuo vaikystes jauciu zmobiu jausmus, emocijas, buna kad ir per daug isijauciu, bet per tiek laiko ismokau kontroliuot save ir tai panaudot.
Pasakyk man kaip suprast ta "savaime i spastus"? smile man kazkaip dar toks jausmas, kad tavo ta "mokytoja" norejo tiesiog nusiurbt is taves energija arba bala zino, kaip yr is tikro, gal norejo perduot savo sunku gyvenima... biggrin
 
OzkelaData: Penktadienis, 10.08.2012, 02:02 | Pranešimas # 894
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Man irgi nepriimti tie pravalymai- pati gi turiu suprast,kad jei prisidirbau, tai ir prasivalyti. Kitaip gi galima ir daržove tapti.
Su tais matymais irgi nežinau, nes sutapo etapas-ir su savim dirbau, ir geradėja buvo. Ėmiau jausti, ką kitas jaučia- tiesiog kūnu svaekatos problemas ar pasijungiant prie žmogaus-labai slidi riba tarp galvojimo iki kito žmogaus pojūčių,kai neskiri,kur tavo, kur kiito. Man kiek kebloka, nes pati esu labai jautri, tad kaip skirti, kur primesta kažkieno, o kur mano pačios?
Savaime į spąstus, reiškia, kad man buvo draugė, po to apsireiškė kaip guru (nes man buvo įdomūs visi mistiniai dalykai),kuri mane privalo atvesti į kelią smile Negaliu sakyti-davė tikrai gerų patarimų, bet jos pačios gyvenimas mane vertė iš koto :)Gali būti žmogus neapdovanotas sėkme, bet jo akys juk žibės?Ar tai tik mano stereotipai?Po šiai dienai nesuprantu,kas įvyko. Dabar toks jausmas,kasd man tk pavydėjo....
O kaip beje galima perduot sunkų gyvenimą? Buvo grasinimai- tau nsiseks, nes manęs nesupranti, tu gausi pers skaudžias vietas, o kai nusprendžiau ją velniop mest-pasakė,kad ateis kitas,kuris mane skaudins biggrin
Deja viskas įdomiai kllostėsi- mane ji davarė vos ne iki savižudybės, kur po pusmečio atsidūrė pati...... tai ir nežinau toliau nieko....
 
xMxData: Penktadienis, 10.08.2012, 02:35 | Pranešimas # 895
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
vajei ir kaip cia jum taip iseina tokiu zmoniu prisigaudyt.. biggrin na svarbu viskas baiges ir daugiau niekas negrasina, ar taip? biggrin
 
DoremiData: Penktadienis, 10.08.2012, 08:53 | Pranešimas # 896
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
nu ką, vaikeli.........tave pajungė savo valiai,
teks atsikabinti tau jos čiuptuvus, ji atliko juodosios magijos apeigą, kad pasinaudotų tavo gyvybine energija, atėmė dalį tavo gyvenimo sėkmės, nors pati vistiek nemokėjo tuo pasinaudoti
svetimų pojūčių skaitymas nesunkus reikalas, svetimos mintys taip pat, sensityvė tavo draugė ir tiek, pasijungusi į tavo asmenybę bando išgyventi, nes kitaip neišeina
atsikratyk
paskui parašysiu kaip turėtum užkirsti jai kelią jungtis į tave
dar pasakysiu štai ką
kodėl aš dažniausiai konsultuoju internetu?
todėl kad pati jungiuosi į žmogų, kad matyčiau jo savijautą, jo organų darbą ir tiksliai paskirčiau vaistus, kas užtikrina pasveikimą,
kai tai darau internetu, aš nematau žmogau, patariau ir viskas pasibaigia, tačiau būna atvejų, kai įsileidžiu atvykti,tuomet ir skanuoju, po visko tuoj pat pamirštu, todėl žmogus niekaip nejaučia mano įtakos, aš net vardų nežinau pas mane apsilankiusiųjų,
jo, tai sensityvo technika, tačiau naudojama piktybiškai kito asmens atžvilgiu yra baudžiama, baudžia ir skriaudžia iš aukščiau, ne žemiški teisėjai, tai dėsnių pažeidimas, žmogaus laisvos valios pažeidimas
net paprastas pamokymas kaip privilioti kitą asmenį kad pamiltų yra baudžiamas, ir kailin gauna ne tiek kvailas viliotojas, kiek mokytojas, todėl visus tuos dalykus turi jausti įgimti tiesos jausmu
tokie mano pareiškimai šia tema

Добавлено (10.08.2012, 08:53)
---------------------------------------------
jei manai kad ta draugė tave prakeikė, užkeikė gali padaryti tai
reikia vienos žvakės
vieno aštraus peilio medine rankena
indo su vandeniu
ant ugnies įkaitini peilį iki raudonumo ir meti į vandenį su greitu užkalbėjimu
"tavo darbas- tau į kūną
smėlis- tau į akis
pelenai ant tavo liežuvio
tada vandenį išpili kryžkelėje, o peilį nunešk prie draugės namo

 
OzkelaData: Penktadienis, 10.08.2012, 11:37 | Pranešimas # 897
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Ačiū xmx ir Doremi

Oho,pasirodo,tai rimtas reikalas.... va kodėl, kai nuo jos ėmiau tolti,ji staigiai man parašė sms,kad jai stoja širdis...Dar po mėnesio,kai nusisukau-ji vos nenumirė. Vadinasi gerokai savo syvais maitinau wacko
Sakė,kad kadangi jai gyvenime nesiseka,vietoj baltosios,dabar imsis juodosios magijos cool O sveikata jos tikrai labai silpna.

O vakar, rašant šitas žinutes, siaubingas šaltis iš manęs ėjo, taip jaučiuosi atsikratydama visokių nesąmonių. Nieko blogo daugiau nejuntu. Nejaučiu ir jos. Dabar turbūt ir aiškios šaknys,kodėl jai gyvenime nesiseka. Nemanau,kad esu prakeikta, aš jos žodžių nepriėmiau.Kai išsiskyrėm giliai viduje pajutau ramybę. Tik šalia kažkokia kaltė gruzino,kad man tiek padėjo, o aš nuo jos nusisukau, bet dabar susidėliojo taškai.
Tik kelius prie manęs junginėtis tikrai norėčiau užkirsi. Dėkinga už info smile
p.s mano vidus nepriima jokių maginių apeigų....


Pranešimą pakeitė Ozkela - Penktadienis, 10.08.2012, 11:49
 
BraskeData: Penktadienis, 10.08.2012, 11:54 | Pranešimas # 898
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
Ozkela, vakar po musu pokalbio as negalejau labai ilgai uzmigt, saltis purte ir pykino labai baisiai.

manau reik dabar ieskoti Tau budo isjungti sita "kanala"

Doremi, o tas ritualas nebutu kaip kerstas? nu pasekmiu velgi ratas nepasisuktu?


į dangų su čebatais

Pranešimą pakeitė Braske - Penktadienis, 10.08.2012, 11:57
 
DoremiData: Penktadienis, 10.08.2012, 11:58 | Pranešimas # 899
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
niu, tuomet pagalvosiu ir parašysiu kaip blokuoti jos priėjimą
apie magijas
su magija reikalų gali turėti tik tas, kas pajėgus valdyti energetines jėgas, jei bent kiek suabejosi savo jėgomis ar baiminsies, jėgos užgrius kaip auką, tuomet nežinau jokios išeities
manau ta moteris garbėtroška, ji norėjo didžiuotis savimi, valdanti gamtos jėgas, kažkas stipraus ją išgąsdino- to pakako kad ją pradėtų naikinti jėgos kaip dėsnių pažeidėją, priešę,
stvėrėsi šiaudo, kito žmogaus gyvybės, bet ir vėl nepavyko išlaikyti
tokia yra kaina
bet kokį nesėkmingą žmogų apeik, juolab sensityvą, jie pavojingi
tuoj peržvelgsiu žolynus apsaugai ir parašysiu
 
OzkelaData: Penktadienis, 10.08.2012, 12:10 | Pranešimas # 900
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Braške, jautruole Tu smile labai įsijauti į svetimas problemas, matyt....

Добавлено (10.08.2012, 12:10)
---------------------------------------------
Doremi, nesijaučiu stipri,kad galėčiau valdyti, dėl to ir nenoriu kišti nagų. Noriu greičiau pamiršti šitą reikalą. Jei jau ko ir pridirbo-iš aukščiau tegul seikėja,kas ir kam priklauso. Va, žolytės labai tinka smile

oi, ji sakė,kad žmones gelbėja nuo nelaimių wacko ir dar daug daug protu nesuvokiamų kliedesių....

 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: