Penktadienis, 29.03.2024, 11:22
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
ViliariData: Pirmadienis, 11.07.2011, 19:20 | Pranešimas # 91
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
valdismartin, o ko naujo tu nori? smile

Virgi, ar galima paklausti iš kur tu gauni informaciją? Pradėjau skaitinėti, bet su visa medžiaga dar nesusipažinau. Tai ką aš pati matau ir atrandu iš dalies sutampa, iš dalies ne. Nes aš matau kur kas platesnę Esybę. O mes visi jomis ir esame. Tiek šviesūs, tiek tamsūs, jei galima taip pavadinti. Esybės nesudaro tik Siela ir fizinis kūnas. Jei eit iš eilės, tai ją sudaro fizinis kūnas, logika, protas, širdis, Siela, Dvasia, Aukščiausieji (kitur vadinami AŠ Esmi) Aukščiausieji dar pagal savo vibracijas gali augti į Elohimu, Efrohimus, Imohimus ir t.t. Kieviena mūsų dalis turi savo paskirtį ir savo rolę. Kai žmogus neprabudęs, jame dominuoja protas, logika ir širdis. Taip kaip Siela yra arčiausiai fizikos, ji gali įtakoti per sapnus, intuiciją (šeštas jausmas). Virš Sielos, aukštesniuose lygiuose, jau veikia Dvasia, o jau dieviškuose lygiuose - Aukščiausieji. Prabudęs, sąmoningas žmogus bendrauja su visomis savo dalimis ir gauna informaciją iš jų visų. Nes kiekviena dalis turi savo lygį ir savo matymą. Siela būdama arčiau fizikos gali geriau matyti ir pajusti žmonių tarpusavio santykių esmę, kylančias problemas. Tačiau ji nemato perspektyvos tolimos, tą puikiai mato Dvasia ir Aukščiausieji, kurie apskritai mato visa kas yra. Ir prabudusiame žmoguje, kurio visos dalys dirba darniai, Dvasia, Siela ir Aukščiausieji bazuojasi energetinėje širdyje. Sudaro trilapį žiedą.

Ir kūrėjais yra visi smile Tiek šviesūs, tiek tamsūs. Visi buvo sukurti būti dieviškais, tik eigoje vieni "krito", kiti išliko švarūs. Ir bet kuris šviesus gali tapti tamsiu ir bet kuris tamsus grįžti į šviesą.

P.S. aš atsiprašau Virgi, kad pateikiu šiek tiek kitokią informaciją nei tu. Tiesiog pamaniau gal Jums bus įdomu ir tai, ką aš matau, ką žinau. Esu atvira diskusijoms smile

valdismartin ar tai buvo kas nors naujo? Beje, man nereikėjo jokių samaniškų gėrybių pagalbos, kad galėčiau pradėt gaut informaciją biggrin
 
virgisData: Antradienis, 12.07.2011, 17:47 | Pranešimas # 92
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Viliari,
Quote (Viliari)
Virgi, ar galima paklausti iš kur tu gauni informaciją?

informaciją kaip ir daugelis, gaunu per internetą. Su aukščiausiuoju "AŠ" dar nesusisiekiu. Nemažai tokios info yra rusų kalba, ją bandau susistemint ir išvers lietuviškai. Kartais man užtenka pagalvot apie vieną ar kitą dalyką ir info tarsi pati "ateina". Tai kas domina randu būtent tame straipsnyje, kurį tuo metu skaitau...
O atsiprašinėti nereikia... Informacija ir nuomonės neribojamos.... išskyrus keiksmažodžius ir religinių fanatų sapaliojimus. Visa ši jūsų info man irgi žinoma, tik gal neviską dar spėjau išreikšti straipsniuose, kaip visad laiko stygius... v
 
valdismartinData: Antradienis, 12.07.2011, 21:47 | Pranešimas # 93
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Matai Viliari, Virgis pirma pagalvoja, o paskui iesko informacijos, ar informacija anot jo pati ateina. Tai va man reikia apie kazka pagalvoti, apie kazka tokio ko paprastai neina sugalvoti. Samaniskos gerybes leidzia pagalvoti apie kazka tokio kas paprastai net neateitu i galva, dar labiau jos leidzia jausti tai. Ziurejau kad tas dedule biggrin neatsimenu jo vardo kur DNK atrado jis saujom valge LZD, kad atrastu tai. Dar daugiau pvz yra.
Ir kai as atrandu ta minti, apima didziulis noras susizinoti daugiau, su tuo noru ateina didziule energija, tiek daug kad vos telpa biggrin
Dar cia sian pajutau, kad kai as baigiau darba, tarsi tik darbo pabaigoje grizau i savo kuna. Kazkaip idomiai.
Gal galima dirbti, ir tuo paciu metu buti kitur? biggrin
Va si tai jau butu idomu, dar negerdeta. ''Aukščiausieji (kitur vadinami AŠ Esmi) Aukščiausieji dar pagal savo vibracijas gali augti į Elohimu, Efrohimus, Imohimus ir t.t.''??? Galite gerbiamoji Viliari papsakoti daugiau. Dekui.

 
ViliariData: Trečiadienis, 13.07.2011, 10:06 | Pranešimas # 94
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
virgis,

ačiū kad leidi dalintis savo patirtimi ir informacija smile Aš irgi pradžioje daug ieškojau internete, daug skaičiau anglų, rusų kalbomis. Po to "atsitiktinai" gavau kvietimą į vieną forumą, kur pagal išdėstytą metodiką dirbdama sugebėjau atkurti ryšį su savo Komanda ir dabar jau visą informaciją gaunu iš jų. Bet pomėgis skaityti liko smile Dabar skaitau Luisos Džouns Teloso knygas.

vladismartin,

prajuokinai su savo metodu biggrin man problemų su klausimais nekyla, nuo gimimo matyt jų turiu aibę. Tad neprireikė nei grybukų, nei ko nors kito. Baisu prisipažinti, bet nerūkau ir alkoholio nevartoju shy

Kas liečia Aukščiausiuosius. Visos mūsų dalys veikia savo lygmenyje. Aukščiausieji yra aukščiausiam lygmeny, tai mūsų dieviškoji dalis. Galima sakyti mūsų atstovai pas Dievą biggrin Būtent iš jų aš gaunu atsakymus apie Dievą, apie tai kaip viskas sutverta, kas buvo, kas bus ir t.t. Taip sakant visi strateginiai atsakymai - pas juos smile Kadangi dieviškas pasaulis - lygmuo yra nemažas, tai mūsų dieviškos dalys taip pat turi kur tobulėti ir augti. Alegoriškai sakykim taip: Aukščiausieji yra pakilę virš lygio 5 km ir mato atitinkamą regėjimo lauką, Elohimai - 10 km ir atitinkamai didesnį regėjimo lauką ir t.t. (skaičius imu tik kaip pvz). Tad kuo labiau tobulėja mūsų dalys, tuo geriau mes "matome" realybę tiek fizinę, tiek ne fizinę. Kam to reikia? Veiklos maštabai kiti. Sau puikiai padėti galima ir turint Aukščiausiuosius. Su jų pagalba galima tiksliai eiti savo keliu ir priimti teisingus sprendimus. Kai jau kalba eina apie pagalbą kitiems, darbą su žmonėmis, tada aišku kuo platesnis regėjimo laukas tuo geriau. Yra dar visokių niuansų, bet kol kas gal apsiribosiu tokiu paaiškinimu.

Beje, kai jau turi ryšį su Komanda, tai jie stengiasi patarti absoliučiai visose situacijose smile Net parduotuvėje renkantis prekes. Kartą rinkausi vieną prekę, maniškiai aiškiai sakė, kad totali bjaurastis. Bet kadangi aš vis dar dažnai mąstau grynai iš žmogiškų pozicijų, nekreipiau į jų žodžius dėmesio. Finale paaiškėjo, kad produktas buvo supuvęs.

Dėl tavo kito klausimo valdismartin, ar galima dirbti ir tuo pačiu metu būti kitur. Žinoma kad galima. Mūsų Esybės yra tokios didelės, kad šiuose kūnuose jos tėra keletas procentų. Ji vienu metu gyvena ne vieną paralelinį įsikūnijimą. Todėl dažnai žmonės atviri energijoms ir jautrūs vibracijoms gali pajusti, kad "yra ne čia". Tavo atveju fizika liko su sąmone, o visos kitos dalys, tame tarpe ir protas, buvo "išėję". Beje, kol žmogus neprabudęs ir nekontroliuoja savo dalių, jos daro beleką. Nes kai Esybė nusprendžia įsikūnyti, pagrindinę kontrolę Siela, Dvasia, Aukščiausiais ir kitomis dalimis perduoda fizikai.

Oi, na ir prirašiau. Tikiuosi kad bent jau aiškiai?
 
virgisData: Trečiadienis, 13.07.2011, 14:25 | Pranešimas # 95
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Idomu, p
Quote (Viliari)
Po to "atsitiktinai" gavau kvietimą į vieną forumą, kur pagal išdėstytą metodiką dirbdama


įdomu būtų pažiūrėt, pasimokyt... Jei jau dirbi su komanda, tai gal gali įvertinti straipsnius, kurie su melu, kurie to turi mažiau. Būtų įdomi tavo nuomonė. Galiu patalpinti ir tavo straipsnius, jei norėsi... Budinimas visų bendras reikalas ar ne taip?.... flower
 
ViliariData: Trečiadienis, 13.07.2011, 14:46 | Pranešimas # 96
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (virgis)
Budinimas visų bendras reikalas ar ne taip?


Pritariu smile

Quote (virgis)
Jei jau dirbi su komanda, tai gal gali įvertinti straipsnius, kurie su melu, kurie to turi mažiau. Būtų įdomi tavo nuomonė.


Gerai, galėsiu parašyti. Tu ten nuoširdžiai padirbėjęs, straipsnių daug smile

Quote (virgis)
įdomu būtų pažiūrėt, pasimokyt...


galiu duot pačio forumo nuorodą, bet dabar ten tiek daug visko, kad išsigrynint metodiką pačiam sunku. Vis galvoju prisėsti kada ir padaryti santrauką lietuvių kalba. Kol kas turiu tik rusų sad
 
valdismartinData: Trečiadienis, 13.07.2011, 16:29 | Pranešimas # 97
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
turesiu dabar kokius penkis kartus perskaityti biggrin kol daeis kas nors biggrin

Pranešimą pakeitė valdismartin - Trečiadienis, 13.07.2011, 16:29
 
virgisData: Trečiadienis, 13.07.2011, 18:04 | Pranešimas # 98
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Viliari)
galiu duot pačio forumo nuorodą, bet dabar ten tiek daug visko, kad išsigrynint metodiką pačiam sunku. Vis galvoju prisėsti kada ir padaryti santrauką lietuvių kalba. Kol kas turiu tik rusų

Gerai man tiks.... Duok nuorodą pradžiai...
 
ViliariData: Trečiadienis, 13.07.2011, 18:33 | Pranešimas # 99
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
http://www.usladushka.com/forum/index.php
 
amaliData: Penktadienis, 15.07.2011, 20:18 | Pranešimas # 100
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 5
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Laba diena, labai naudingos informacijos randam sitame saite, noriu labai padekoti. Sedim cia abu su vyru cool labai idomu. Aciu jums Virgi labai..

Добавлено (15.07.2011, 20:18)
---------------------------------------------
viliari,
labai sudomino jusu atsibudimas, gal gallima butu gauti ziniu kaip tai jums pavyko ? Labai noretusi pajaust daugiau nei intuicija, kadangi ta intuicija ir taip daznai PROTAS uzspaudzia. Gal galima butu gauti ta metodika, kad ir rusu kalba, pamegintume ? Buciau labai dekinga...
Mano emeilas lantapuo@gmail.com
smile

 
valdismartinData: Šeštadienis, 16.07.2011, 18:09 | Pranešimas # 101
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
as tai pagaliau supratau apie tas vibracijas. biggrin is tu aukstu vibraciju taip nesinori grizti i zemas biggrin jeee.... as vibruoju biggrin biggrin biggrin
 
ViliariData: Pirmadienis, 18.07.2011, 16:27 | Pranešimas # 102
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (amali)
viliari,
labai sudomino jusu atsibudimas, gal gallima butu gauti ziniu kaip tai jums pavyko ?


Sveiki amali

pavyko tiktai darbu smile Apie 4 men. dirbau su negatyviomis energijomis, issakydavau savo Komandai prasymus valyti mane. Tie, kas jau turejo rysi su Komandomis padedavo pakelti praeitus gyvenimus, kuriuos valiau nuo neagtyviu energiju ir uzdarinejau.

Visa tai galima pasiekti dirbant paciam su savimi, be pagalbos. Bet tada tiesiog ilgiau uztrunki. Nes minimalu rysi turi visi. Sirdi jaucia absoliuciai visi, reikia tik ismokti jausti ka ji perduoda. O per ja butent Siela ir duoda informacija. Zinoma, kol zmogus negirdi arba nemato, viskas vyksta pojuciu lygyje. Dauguma tai laiko intuicija, 6 jausmu.

Metodikos santruka persiunciau.
 
amaliData: Pirmadienis, 18.07.2011, 23:22 | Pranešimas # 103
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 5
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
viliari,
aciu labai,kad atsiliepet. Kaip tik pries gera menesi nusprendziau,kad truks plys vistiek kaip nors susisieksiu su savo Auksciausiuoju As, bet neturejau zalio supratimo,kaip tai padaryt, ir stai skaitau si puslapi ... surprised man net visas kunas pradejo vibruot, supratau,kad reikia jums parasyt..
Gaila, neina prisiregistruoti tame puslapyje kuri davet, tai noriu paklausti, gal galima butu jusu paprasyti pagalbos jei prireiks, kad taip pat butu galima sparciau visa tai patirti ? Ir ar galima butu rasyti jums i jusu elektronini pasta jei ka ?
Esu be galo jumi dekinga, Aciuuuu.. happy

P.S. Galit i mane kreiptis tu smile
 
valdismartinData: Penktadienis, 22.07.2011, 21:52 | Pranešimas # 104
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
klausimas Viliari. kai vibruoji aukstas vibracijas ir jautiesi kaip danguje. Bet vistiek turi sugristi ir galvoti apie materija.
Ka daryti, nes cia jau tampa taip nebeidomu? Jauti kad kiekviena karta pagalvojes apie materija, tave traukia prie zemes. O negatyvas tai is vis kaip kablys.
ir kas ta komanda?
gal galima priprasyti komandos nario, kad uz mane dirbtu o as ten dangui kaifuociau, tipo apsikeistume? biggrin
 
ViliariData: Trečiadienis, 27.07.2011, 08:22 | Pranešimas # 105
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Matosi, kad už lango vasara smile Forumuose nėra kada pabūti.

valdismartin, mes atėjom į gyvenimą tam, kad išmokt dirbt su materija ir būti tarp materijos. Yra labai lengva išeit į miškus, kalnus, dykumas, atsiskirt nuo žmonių ir ieškoti nušvitimo. Ten jį rast labai lengva, o tu pabandyk surast nušvitimą būdamas tarp žmonių, gyvendamas kasdieninį gyvenimą ir sukdamasis tarp negatyvių energijų smile Va čia tai iššūkis. Ir visi mes jį priėmėm. O kaip kuriam sekasi su juo tvarkytis, čia jau kiekvienas pats žino. Todėl man keistai skamba kai kuriuose forumuose, ezoteriniuose puslapiuose skambančios mintys, kad tereikia galvoti apie tai, kaip daugiau meilės jausti savyje, atsiriboti nuo aplinkinio pasaulio, bendrauti tik su tokiais pačiais, meilę jaučiančiais ir t.t. Bet juk mes atėjom į Žemę ne to dry :
1. visų pirma, kaip tu gali savyje jausti meilę, jei visą laik kišai į save negatyvą? Kol jo iš savęs neišvalysi, jokia meilė tavyje neapsigyvens. Jei tiesiog nėra ten vietos
2. mes atėjom išmokt dirbt su negatyviom energijom. Pažinti jas, suprasti jas ir išmokti transformuoti jas į dieviškas. Tiek savyje, tiek aplink save.
3. fizinis pasaulis pats iš savęs nėra blogas. Blogu padarom jį mes. Jei mes jį priimam kaip vietą pažinimui, kaip vieną iš savo evoliucijos etapų, jis iškart įgauna savo tikrąją reikšmę ir pavidala.
4. Kuo daugiau žmonių pradės sąmoningai dirbti su negatyviomis energijomis, tuo mažiau jų liks fiziniame pasaulyje ir natūraliai jis pasikeis. Ir nebetrauks tada kaip inkaras prie savęs smile

Quote (valdismartin)
O negatyvas tai is vis kaip kablys.


Taip yra, nes negatyvas yra "sunkus", žemų vibracijų, todėl ir sugeba gerai užkabinti ir sunkiai paleidžia. Be to, žmonės labai gerai intuityviai pajunta, kai šalia jų esantis žmogus pradeda vibtuot aukštesnėm energijom ir tada stengiasi sumesti ant to žmogau kuo daugiau savo negatyvo. Noriu pabrėžti, kad dauguma tai daro nesąmoningai. Pati praėjau tą etapą. Kol neišmokau gražinti tai, kas man nepriklauso ir gerai perdirbti negatyvo buvo nesaldu.

Quote (valdismartin)
ir kas ta komanda?


Komanda aš vadinu mūsų Esybės dalis: širdis, protas, intelektas, Siela, Dvasia, Aukščiausieji, mūsų šviesiosios ir tamsiosios dalys. Pagrindinė komandos dalis: Siela, Dvasia ir Aukščiausieji. Ir visa tai esi - TU. Sudarytas iš įvairių dalelių esančių įvairiuose lygiuose ir planuose. Apie tai kad dar egzistuoji tuo pačiu metu ir paraleliniuose pasauliuose gal nepasakosiu biggrin Kitam kartui paliksiu.

Kai Esybė ateina į fizinį pasaulį, laivo kapitonu, jei galima taip išsireikšti :), tampa fizika, t.y. fizinis mūsų įsikūnijimas. Tačiau kol kas dauguma žmonių suvokia save labai skurdžiai, tik kaip tai ką mato veidrodyje. Ir kol taip yra, visos kitos jo dalys yra paliktos saviveiklai. O jau jos suranda ką veikt biggrin Aplink save nuolat stebiu, kaip atrodo žmogus šiaip neblogas, kuklus, tuo metu energetiniame lygyje jo dalys tai užgrobia ką nors, tai kitą kokią šunybę iškrečia.

Beje, dauguma ezoterinių šaltinių nutyli vieną dalyką. Pasak jų, ryšį su savo Aukščiausiuoju Aš, savo Komanda ar kaip kitaip bepavadintume gali įgyti tik dvasiškai augdamas, t.y. eidamas Šviesos keliu. Gaila, bet taip nėra. Tikrai yra žmonių, kurie turi puikų ryšį su savo komandomis ir sąmoningai su komandos pagalba vykdo tikrai ne šviesius darbus.

O apsikeisti tau su niekuo nereikia. Pats su savimi juk negali apsikeisti smile
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: