Ketvirtadienis, 25.04.2024, 12:39
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Mūsų prabudimas
RmXasData: Sekmadienis, 14.08.2011, 23:08 | Pranešimas # 121
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Nu cia klausiu virgio ir kitu istengenciu man atsakyti .

Netikra gimimo data
 
ViliariData: Pirmadienis, 15.08.2011, 18:03 | Pranešimas # 122
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveiki visi,

ilgokai cia nebuvau. Atostogavau smile

Quote (valdismartin)
Klausimas To Viliari.
Kaip tu padedi zmonems? Pamatyti tai kas vyksta istikruju.


Padedu tik tiems, kurie to praso. As vadovaujuosi taisykle, nepirsti savo nuomones ir savo tikejimo kitiems. Juk nevisi tiki, kad galima tureti rysi su savo Komanda, kad reikia valyti karma. Gaila, bet dazniausiai apie tai susimasto kai liga paguldo arba kita nelaime i kiema ateina sad O kaip padedu, pasakau priazastis problemos, nes as jas matau. O zmogus toliau jau pats sprendzia, nori jis jas salinti ar ne.

valdismartin, nebuciau tokia griezta zmonems tavo vietoje. Kiekvienas is musu atejo su savo uzduotimi, ir ne visu uzduotis - prabusti smile Beje, apie uzduotis. Virgi atleisk, bet per atostogas neparasiau straipsnio apie zmogaus uzduotis. Pabandysiu per sias dienas, nors is manes prastas rasytojas smile

Добавлено (15.08.2011, 17:59)
---------------------------------------------
Quote (RmXas)
As noriu paklausti kas atsitinka sielos lygmenyje kai isimylime is pirmo zvilksnio ..


Priklausomai nuo to i ka isimyli smile Gali buti Sielos lygyje daliu uzgrobimai.

Добавлено (15.08.2011, 18:03)
---------------------------------------------

Quote (Set)
O kas gražiausia, tai kad galiu matyti naturalios materijos ornamentus, akmenų, smėlio, žemės, rūdos bet ne augalų... Bandžiau su medžiu ir mediena - NIEKO. Jų lyg nėra ar nebuvo ten išvis, dingsta iš akių.


Set, augalai yra kitame lygyje. Tu kol kas matai tik mineralu lygi, todel mediz tau ir dingo is akiu.


Pranešimą pakeitė Viliari - Pirmadienis, 15.08.2011, 18:00
 
valdismartinData: Pirmadienis, 15.08.2011, 20:31 | Pranešimas # 123
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Pagaliau Viliari grizo biggrin O kaip del pinigu ar yra budas, budai kaip ju pritraukti. ?
 
RmXasData: Antradienis, 16.08.2011, 10:33 | Pranešimas # 124
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Aisku kad mergina :DDD .. o ji pvz mane isimyli , toks rysys kad paziuret i akis neina norisi sypsotis smile

Netikra gimimo data
 
ViliariData: Antradienis, 16.08.2011, 21:30 | Pranešimas # 125
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Labas vakaras smile

Quote (valdismartin)
O kaip del pinigu ar yra budas, budai kaip ju pritraukti. ?


Sunkus klausimas. Pinigus sukūrė ne Dievas ir ne dieviškas pasaulis tai sugalvojo. Tai buvo, oi ir yra, dar vienas būdas kontroliuoti žmones. Šiuo metu situacija keičiasi ir dieviškas pasaulis stengiasi paskirstyti materialius srautus, bet visos nedieviškos būtybės dantimis ir nagais laikosi įsikabinę į juos ir gražiuoju atiduoti nenori. Tad kad teleloto Dievas išlošti nepadės.

Quote (RmXas)
Aisku kad mergina :DDD .. o ji pvz mane isimyli , toks rysys kad paziuret i akis neina norisi sypsotis


Suprantu kad merginą biggrin Aš tik bandžiau paaiškint, kad ne visada meilė būna tyra ir natūraliai atėjusi. Tave galiu tik pasveikinti smile Jūsų meilė švari. Kai susitinka du žmonės, kuriuos galima būtų pavadinti dieviškomis puselėmis, tai be fizinės meilės, jausmų ir t.t., susijungimas vyksta dar ir energetiniuose lygiuose. Jei pora išauga iki dieviškos poros, tai jų energetika ir vibracija ima maišytis. Jei vaizdžiai paaiškint, vat kaip Žemės magnetinis laukas: viename ašigalyje išsiskiria, kitame vėl susijungia į vieną srautą. Energetiškai tokia pora yra stipri, jų poveikio laukas platesnis. Tikiuosi, kad sugebėjau aiškiai paaiškinti.

Virgi, reiškiu didelę padėką už tavo veiklą. Nežinau kaip tu viską suspėji, išverst tiek medžiagos. Fantastika smile Kažkada klausei dėl straipsnių informacijos švarumo. Iškart galiu pasakyti, kad vienas švariausių - Krajonas. Li Kerol sugeba iki 80% teisingai perduoti informaciją.

Tu tiek daug visko perskaitei, praleidai per save. Kartais nejauti išbalansavimo viduje nuo per didelio kiekio informacijos?


Pranešimą pakeitė Viliari - Antradienis, 16.08.2011, 21:41
 
virgisData: Trečiadienis, 17.08.2011, 15:25 | Pranešimas # 126
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Viliari)
Tu tiek daug visko perskaitei, praleidai per save. Kartais nejauti išbalansavimo viduje nuo per didelio kiekio informacijos?

Ne. Bet norisi vis daugiau. Kartais kyla abejonių, kaip ir visiems. Remiuosi tomis žiniomis kurios kartojasi įvairiuose šaltiniuose. Tai panašiau į tiesą. Aš ieškotojas kol kas...
 
valdismartinData: Ketvirtadienis, 18.08.2011, 17:44 | Pranešimas # 127
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
as noriu paklausti? ar is puolusiu angelu atsirado nephilim? Tie kur paslepti konijos dykumoj? cia ne tie patys kaip is planetos nubiru?
 
AirijanData: Ketvirtadienis, 18.08.2011, 22:24 | Pranešimas # 128
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 43
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveiki visiems. wink Noreciau suzinoti kas laukia TU, kurie "gyliai" kapanojasi zemose vibracijose per ateinanti laikotarpi. Kaip atsiriboti nuo kenkejisku ju veiksmu (tarkim, prakeikimais, grasinimais ir pan.veiksmais). Tikiu, kad geris nugales smile , bet ka daryti kai ju veiksmai perzengia visas ribas. Aisku, atsiriboti nuo to man pavyksta ir dar labiau skatina tobuleti.. Bet kas laukia ju? Aciu smile
 
ViliariData: Penktadienis, 19.08.2011, 10:39 | Pranešimas # 129
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tokie žmonės pamažu išeidinės iš gyvenimo. Ne staigiai, ne katastrofiškai, bet palengva. Ypač tie kurie sąmoningai kenkia kitiems. Dabar aplinkui jei atkreiptum dėmesį, tai ir vyksta. Jauni žmonės suserga senatvinėm ligom, pas kai ką netikėtai aktyvuojasi vėžys ir kai atranda, būna jau pažengusioje stadijoje, tai ką nors susprogdina, tai avarijos ir t.t. Gėris tikrai nugalės, tik nereikia teisti kitų. Ir galiėti jų nereikia, nes gailesti negatyvi energija. Reikia jausti jiems užuojautą ir siųsti jiems meilę. Ateis ir jų laikas kažkada pabusti, bet ne čia ir ne dabar.
 
sniegenaData: Antradienis, 23.08.2011, 19:11 | Pranešimas # 130
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 8
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Laba diena. Ne visai sutinku. Kiekvienas tri šansą pakreipti savo gyvenimo kreivę. Tai jau tikrai taip.
 
ViliariData: Ketvirtadienis, 25.08.2011, 08:13 | Pranešimas # 131
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Taip sniegena, tu 100 proc. teisi smile Visi turi pasirinkimą, bet deja, kai kurie pasirenka nesikeisti. Apie tokius aš ir kalbėjau.
 
BenasData: Antradienis, 30.08.2011, 14:00 | Pranešimas # 132
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 28
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Viliari)
Ateis ir jų laikas kažkada pabusti, bet ne čia ir ne dabar.
kas nusprendžia/apsprendžia kam ir kada pabusti/nepabusti? ar čia susirinkę visi miegantys?
 
ViliariData: Antradienis, 30.08.2011, 14:34 | Pranešimas # 133
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Labas Benai

Quote (Benas)
kas nusprendžia/apsprendžia kam ir kada pabusti/nepabusti? ar čia susirinkę visi miegantys?


Kiekvienas sprendžia už save. Čia susirinkę jau nemiegantys smile ieškantys.

Toks klausimas, gal kas iš Jūsų esate buvęs susitikime su Krajono komanda (Ly Kerol ir kiti) kai jie buvo atvykę į Latviją?
 
xMxData: Trečiadienis, 31.08.2011, 00:38 | Pranešimas # 134
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Man tai asmeniskai, nevisi Krajono pasakojimai patinka(kaip ir alaje, ick'o, kavasilas'o), o gal del to kad daug ir kitu variantu prisiskaites. Bet su jo trumpais patarimais/maldom tikrai sutinku. Ir seip kas liecia sita visa atsibudimo tema, tai, kad ir kiek buciau prisiskaites(visus virgio straipsnius, be to is kitu saltiniu, garsines informacijos(tiek angliskai, rusikai)) neturiu pakankamo suvokimo apie visata, jauciu, kad mano zinios ribotos, tokiu mastymu(sugebu susistemint viska, sudeliot, taciau tvirtai zinau, kad cia dirbtinas suvokimas), net labai, bet taipat jaucias, kad truksta tiek nedaug(tarsi pezengt slenksti), toks jausmas kazkas man neleidzia to padaryt, atsiranda vis kazkoks barjeras-gal as pats ji sukuriu, nezinau. Viliari, kaip viena labiausiai pazengusiu, galetum ka nors patart tokiam zmogeliui? smile Kazkada, cia, forume buvau uzmates, kad tu, kazkam paprasius, atsiuntei ten ,,prabudimo'' ar kokia tai metodika ir
ar butu galimybe atsiust ir man, kad ir rusu? wink
Buciau labai dekingas, pastas butu: sivzamxmx@gmail.com smile
 
BenasData: Trečiadienis, 31.08.2011, 11:57 | Pranešimas # 135
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 28
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Viliari)
Kiekvienas sprendžia už save. Čia susirinkę jau nemiegantys smile ieškantys.

Viliari, ko ieškai tu?
Mano mintis ta, kad neverta užsimerkti, dėvėti rožinių ar nepermatomų akinių, nereikės ir pabusti. Verta matyti realybę tokią, kokia ji yra, o ne tokią, kokios norėtum, verta išsiugdyti gebėjimą kritiškai vertinti... Pvz., rašai "netikėtai aktyvuojasi vėžys". Ar tikrai netikėtai? Gal dėl gyvenimo būdo, aplinkos sąlygų?..
Kitas pvz., kaip "dvasingam" suprasti "gėris tikrai nugalės". Argi pasaulis ne tobulas? Argi jame yra ir "blogis"?...
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Mūsų prabudimas (Ką apie tai galvojat)
Поиск: