Ketvirtadienis, 18.04.2024, 20:17
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Kelias namo per TIESA>MEILIA>SVIESA I 7D (Meilia, zinios, sviesa patarimai kaip vibruoti aukstai.)
Kelias namo per TIESA>MEILIA>SVIESA I 7D
monntosData: Pirmadienis, 08.10.2012, 09:27 | Pranešimas # 136
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Neigimas sakai.Dazniausia pats parodau,kad yra ir kitoks mastymas,gal jau tas senasis
per daug nusistovejas biggrin Aisku,kaip ateina Lina plejediete,,kur man yra totali nesamone as nieko nesakydavau ,nesikabindavau.Kol neprasidejo gazdinimai ,kad sudeks nusidejeliai ir visoki mesla.Tai kaip man neneikt ir nepasikabinet biggrin Jei ji ir siuncai ta meiles energija,tai negativioji pas ja ir renkasi ir kaskur nueina.Tik kaskodel jai atrodo kitaip.
Paimkim tave.Tu pristatai save,kaip sviesa.As ziuriu is sono ka as matau.Uzsipuoli zmones,kad taves nesupranta,kad jie tamsus.Kokia tada siunti energija? Sviesa? Na tikrai ne biggrin O tai kaip tam tamsiam suprast tada,kas yra sviesa,jei jis tokios negauna biggrin Man asmensikai isvis ateiviai ,reptiliojos,tai lik fantastinis filmas as ju nemates ir net neisivaizduoju ar ju yra biggrin


Pranešimą pakeitė monntos - Pirmadienis, 08.10.2012, 09:28
 
valdismartinData: Pirmadienis, 08.10.2012, 10:12 | Pranešimas # 137
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
zodziu vel prasideda as atsiprasau ka esu pasakes tamsaus ir nuo siol skleisiu tik sviesa smile
dziugu kad daug juokies tai irgi gerai smile tarkim ateiviu nera neisnesa samone, tada yra korporacijos kurios mus isnaudoja. ir kodel tiek daug neigiamo visur? viskas tik del pinigu ir valdzios? rokfeleris su rotcheldu turi gal puse viso pasaulio pinigu, kam jam dar? esi mates ka nors is david icle?
kiek dar atakuosi plejediete lina?
ji ir as nesam tobuli, bet stengiames tokiais buti, meile tobula, mylintis zmogus yra tobulas smile
 
BraskeData: Pirmadienis, 08.10.2012, 11:03 | Pranešimas # 138
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
ne, Valdi. manes tokiu metodu nepakabintum, bo as ziuriu ne kaip pasake, o ka pasake. faktai yra faktai. va nuo Tavo meilios zmonem darosi bloga, tai darykis isvadas. nuo taves mergos bega - darykis isvadas, as irgi begciau, man cia imtu bernas pasonej aukstai vibruot, negaliu ne pagalvot... pasikelusiu nieks nemegsta, taip jau yra. ir dar tokiu, kurie aplink mato tik bukuma, gobsuma, ka ten dar sakei.... aplink mane tiap ner tongue

nu gal as irgi reptilija, kartu su monntuku biggrin nuo mano meiles nieks neziaukcioja, kad ir reciau jos duodu biggrin

SIUNCIU TAU MIAILIOS BANGA!


į dangų su čebatais
 
laumeData: Pirmadienis, 08.10.2012, 12:35 | Pranešimas # 139
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Laba diena,
skaitau komentarus, ir liūdna yra, ir nesuprantama yra.Tiek daug temų yra.Kodėl du- trys asmenys tik bruka savo tiesą.Priešgyniauja pateikiamai informacijai
Sutinku pilnai su to temos įkūrėju: IR REPTILIJOS YRA, IR ATEIVIAI YRA ,IR matrica [sistema} yra. Jei kam nepatinka lina, ir jos informacija, ir siunčiama meilė ir šviesa, rašykit į kitas temas.
valdismartin tiek svarbios informacijos pateikė ne vien apie save.Bet du trys asmenys nebandė įsiklausyt , pamąstyt, o SVARBIAUSIA--- TRUKDO kitiems gauti informaciją bei šviesą, meilę, naujas vibracijas.
Mandagus žmogus nebruka visur-kur reikia ir nereikia savo neigiamą nuomonę.
 
BraskeData: Pirmadienis, 08.10.2012, 12:47 | Pranešimas # 140
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
as esu nemandagi biggrin ir neketinu tokia vaizduot ;D ir is mandagumo neliaupsinsiu apsimetinejimo

į dangų su čebatais
 
laumeData: Pirmadienis, 08.10.2012, 13:29 | Pranešimas # 141
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Šitoj temoje kalbama apie šviesą ir meilę.Ir ne tau spręsti ,kas apsimetinėja, kas tiesą rašo.Tad netrukdyk gauti informacijos iš tų asmenų, šiuo atveju kalbu apie valdismartin, kurie turi ką pasakyti,
o ypač įdomu, kokias civilizacijas jis yra nagrinėjęs,koks jų ryšys su Žeme, ir.t. toliau.
 
BraskeData: Pirmadienis, 08.10.2012, 13:39 | Pranešimas # 142
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
kokia cia informacija, cia melas paprastasis
is darbu geriau matos nei is kalbu


į dangų su čebatais
 
laumeData: Pirmadienis, 08.10.2012, 13:50 | Pranešimas # 143
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kam melas, o kam realybė ir tiesa, šviesa ir noras gauti dar daugiau ,,gyvos,, informacijos.
Šiame linke nešti melą , juo tikėti, arba skelbti --tolygu užsidirbti užsidirbti tokią karmą, kad šis tavo gyvenimas atrodytų nrojus.
Jeigu tau ir tai melas---tai akivaizdu, kad tu pasirinkai tamsą, kurią ir skleidi šioje temoje ir linke.

Kiti pasirinko šviesos kelią, ir informacija apie Visatoje gyvenančias civilzacijas jiems gali atverti kelius netolimoje ateityje.
 
valdismartinData: Pirmadienis, 08.10.2012, 14:07 | Pranešimas # 144
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
laume sako tiesa smile kodel as kazka tureciau meluoti? smile kam man tai smile
braske sakiau moontos sakau ir tau kad gal pasirinkit tema pvz apie viska smile
skaitet priespaskutini virgio pranesima, ten kalba apie tai kad angelai vedasi zmones i kambarius pagal ju issivystimo lygi ir kaip samone praplesta.
tiesiog cia ne jums sita tema o esat cia kad priesgyniauti pastoviai, juokinga kaip mazi vaikai smile
labiausiai man patinka pasakymas AS NETIKIU nu prasom netikekit argi kas vercia smile
braske dar mokykloj moke kad neverbaline kalba zymiai daugiau pasako nei verbaline smile


Pranešimą pakeitė valdismartin - Pirmadienis, 08.10.2012, 14:08
 
BraskeData: Pirmadienis, 08.10.2012, 15:16 | Pranešimas # 145
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
as nesakiau, kad netikiu tuo, jog yra ateiviai ir t.t. taip, yra. bet as netikiu Valdi tavo miailia ir sivesa, nes tai nera sviesa ir nera meile.

nu ka, sita tema kaip suprataui yra palata, i kuria ne bet kas ileidziamas, tia jus cia vietiniai skleiskit savo miailias tarpusavy biggrin

Добавлено (08.10.2012, 15:10)
---------------------------------------------
LAume, pameni, kaip kalbejom apie samokslo teoriju ir pan dalyku aukas? ir jei kas pasiulo sveiku protu vadovautis nors retkarciaias, jau iskart tamsos jegoms priskiri? paziek kiek sviesos pati atnesi, ar tai sviesa? as bent jau nesiskelbiu isminties bokstu ir sviesos neseja, nes tik zmogus esu, o jus su savo sviesom tikrai negerus dalykus darot, netylesiu. kodel tureciau tylet ir paklusniai laumems nusilenkti? jei matau kad kazkas daro blogai - as taip ir pasakau. turiu tokias paciais teisaes kaip ir jus, palatos gyventojai.

Добавлено (08.10.2012, 15:16)
---------------------------------------------
kazkokia laume atejus man nurodys ka daryt ir ko negalima, apkaltins kazkuo, blin.

atsirado sviesos darbuotoja mat. pas VAldi i mergu buri isirasykk, duos tau miailios valanda i savaite. blemba. galesit vibruot ta valanda aukstai.


į dangų su čebatais
 
WhoKnowsData: Pirmadienis, 08.10.2012, 15:28 | Pranešimas # 146
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 2
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Braske tai kokiu išvis tikslu tu šiam puslapy lankaisi, nes iš tavo pasisakymu galima manyt, kad tu nei tikra tyra meile netiki, nei vibracijom.
 
laumeData: Pirmadienis, 08.10.2012, 15:33 | Pranešimas # 147
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
NeĮmanoma garbingai ir nuoširdžiai ginčytis su kvailiu M. de MONTENIS [ Etika]
 
xMxData: Pirmadienis, 08.10.2012, 15:58 | Pranešimas # 148
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kodėl ir mano nuomonė sutampa su monntos...?

Dažnai akcentuojat meilę ir pan. Aš nesakau, kad meilė yra blogai. Bet jūs nematot savęs iš šono. Jūs manot esą teisūs, nors iš šono atrodo, kad esat fanatikai. Remiatės daugiau žiniom, kurias įgijote perskaitę, kokį straipsnį ar dalyvavę, kokiuose nors seminaruose ir pan. Bet jūs nesiremiat žiniom, kurios yra jusų viduje. Neinikit per daug į visokius chaneliningus, pasiimkit iš to, tik tai, kas jum yra naudinga ir priimtina, netikėkit apsoliučiai viskuo, kas ten yra rašoma/sakoma, būkit savimi. Gal jum pasirodys, kad aš klystu, visai nusišneku, bet pameginkit pažiūrėt į save iš šono, atmetus visą informaciją, kurią esat sukaupę.


Pranešimą pakeitė xMx - Pirmadienis, 08.10.2012, 15:59
 
BraskeData: Pirmadienis, 08.10.2012, 16:06 | Pranešimas # 149
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
Quote (WhoKnows)
Braske tai kokiu išvis tikslu tu šiam puslapy lankaisi, nes iš tavo pasisakymu galima manyt, kad tu nei tikra tyra meile netiki, nei vibracijom.


tyra meile ir vibracijom tiket nereikia, jos YRA.

sitas puslapis nera vien sizofreniski kliedesiai, cia yra labai geru dalyku, to ir lankausi, o ir zmones man cia patinka.
tik po kontakto su Laume man buna bloga fiziskai. kiek kartu ka;lbejau su ja, tiek kartu vemiau paskui.
nes tai nera tyra meile ir aukstos vibracijos. va Valdis irgi ne visai tyra meile nesa, jei zmonems nuo jos bloga (pats pasakojo), ir isnaudot daug moteru vienu metu taip pat nezymi dideles meiles ir aukstu vibraciju. irgi pats apie tai pasakojo. buvo jis ir ant Doremi pasnekejes labai graziai - sena tarka ir panasiai pasiunete kazkur... tyra meile ir aukstos vibracijos? i darbs ziurekit, o ne i poza.
tai stai.
o zmoniu cia yra puikiu. tik kad anieji nesiskelbia kad sviesa nesa, nes jiem nera reikalo kazka vaidint ir tuo paciu aplink save kurt blogi.


į dangų su čebatais
 
monntosData: Pirmadienis, 08.10.2012, 19:56 | Pranešimas # 150
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Valdi,nesu cia tam,kad kaskam kenk ar tembdit sviesa kaskieno.Tu pats nesi blogas zmogus.Tavo tikslas geras.As ikisu savo trigrasi tam,kad tu labiau pamastytum.Nes is sono atrodo persistengi.Tau reik daugiau kantrybes ir nesikelt auksciau uz kitus,bet kelt kitus auksciau uz save.

Добавлено (08.10.2012, 19:56)
---------------------------------------------
Laume citatas iskalus atmintinai ar kiekviena karta vis skaitai is naujo?
Laume +Lina = viena vibracija biggrin
Gal galetum kokia sekta parekomenduot?

 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Kelias namo per TIESA>MEILIA>SVIESA I 7D (Meilia, zinios, sviesa patarimai kaip vibruoti aukstai.)
Поиск: