Penktadienis, 26.04.2024, 06:34
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Kelias namo per TIESA>MEILIA>SVIESA I 7D (Meilia, zinios, sviesa patarimai kaip vibruoti aukstai.)
Kelias namo per TIESA>MEILIA>SVIESA I 7D
spurgelisData: Penktadienis, 03.08.2012, 03:13 | Pranešimas # 76
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ponaiti, Valdismartinai, nu ko čia taip širsti? Nu rimta ta tavo tema,nesijuokiam gi iš meilias biggrin
Visiems mums čia susirinkusiems meilia yra svarbiausia,dėl to ir dalinamės ja, tokia forma,kokia mokame.
ir man nebūtina burkuot su Barniu ar dar kuo,aš turiu vyrą. Bet ir tai man neuždeda rėmų,galėčiau ir paburkuot ir paflirtuot, tik kad neturiu tokių poreikių ir ne nuo to jaučiuos laimingesnė. Aš ir šeip kasdien esu laiminga,net pikta kitiems dažnai dėl to darosi. Bet dėl jų aš negaliu pasidaryt nelaiminga,kad patenkint jų skurdžią kasdienybę. Juk ne iš jų aš atimu tą laimę,aš pati ją susikuriu.
Gyvenimas yra gražus, Valdi,labai gražus smile smile smile


Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
redalertData: Penktadienis, 03.08.2012, 10:06 | Pranešimas # 77
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tai kaip tobuleti dvasiskai tik noretusi kazko naujo nes tapati nuomuone primena monotonija biggrin Uzburtas ratas ,as greit begu bet gristu prie starto biggrin ,viskas per ta pati ,kur tas naujas vaisius kurio paragavus apsals amas ..? Tikriausiai sakysit jis viduja ta as puikiai zinau biggrin Ir vel as elgiuosi nuodemingai vel as reikalauju biggrin As alkanas naujam supratimui ..Jauciuosi taip lyg tureciau bankomato kortele nuo milijonines saskaitos ir as taip noriu ja isigrinint biggrin ...Zinoma sitam klausime yra ir atsakymas kad didziausia indeli turi inesti pats i savo laime bet mes ta juk puikiai zinom nereikia kartoti simta kartu ...O gal as jieskau sau mentalinio maisto kad pasotinciau ego ..? biggrin Ar kas nors iseina uz apskritimo ribu ..?
 
BraskeData: Penktadienis, 03.08.2012, 12:57 | Pranešimas # 78
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
redalert, tau norisi nauju ispudziu? smile buna, kad uzsimori nauju dirgikliu, oi buna biggrin
ieskok ir rasi cool


į dangų su čebatais
 
MildaData: Penktadienis, 03.08.2012, 13:56 | Pranešimas # 79
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Redalert,manyciau kad tavo siela nori dvasinio maisto...
Manoji irgi nori smile
Net ir nezinau ar yra koks universalus receptas, kas tiktu visiems.
Turbut kiekvienas ieskom kas tiktu butent sau paciam smile
 
redalertData: Penktadienis, 03.08.2012, 14:34 | Pranešimas # 80
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ko man norisi tai naujo supratimo , vakar as vaiksciojau ir galvojau sau .Audriau pasakiau sau biggrin Kaip ateina nauji dalykai i gyvenima jie ateina kai jiems yra vietos ,atsakiau sau biggrin Tada pasijutau nusviestas ir tai kas sena turi buti priimta kaip teigema nes tik ismokes i kalti vini jo daugiau nebeuzlenksi ir gali mokytis nauju dalyku kurie ateina i tavo gyvenima ..Stai toks mano monolgas buvo .. biggrin Ta akimirka visos bedos kurios buvo sumazejo per pus o kaip tai atsitinka as nezinau ,zinau kad atsitiko ..Taigi kaip kiekvienas is jusu bendrauja su savo sazine biggrin Milda koks tavo receptas pasijusti senden geriau nei vakar ..? Braske kokius tu dirgiklius atrandi biggrin ..? Ko as noriu kad jus papasakotumet kodel vakar ar senden pasijutot laimingos ..Gana siusti laivus i nezine biggrin
 
BraskeData: Penktadienis, 03.08.2012, 14:46 | Pranešimas # 81
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
hm hm. del ko vakar pasijutau laiminga. na, per paprastus dalykus. labai laiminga buvau kai susitvarkiau issivaliau namus. laiminga buvau, kai kalbejausi su draugemis. labai laiminga vakare pasijutau juokdamasi cia kartu su monntos. laiminga vakar buvau, kai vaikui pasakojau apie kai kuriuos dalykus ir ji suprato smile siryt laiminga atsikeliau gerai pailsejusi, turguje su darzoviu peardaveja pajuokavom apie svogunu laisku bukle per karscius smile laiminga dabar esu, nes fiziskai jauciuosi geriau, pas mane paprasta viskas smile ne visada taip buvo smile
o dirgikliu (arba maisto sielai) ieskai ir randi. buna per knygas einu, buna, po interneta nersiu, kitu zmoniu mintys - labai labai geri nauji dirgikliai smile nauja meilia superinis dirgiklis smile dar bunu labai labai laiminga, kai sukuriu nauja drabuzi ir pavyksta tai igyvendint praktiskai smile kai piesiu smile kai vaikstau po gamta smile

paprastume laime


į dangų su čebatais

Pranešimą pakeitė Braske - Penktadienis, 03.08.2012, 14:47
 
redalertData: Penktadienis, 03.08.2012, 15:05 | Pranešimas # 82
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Braske. Tai tau teikia dziaugsmo isoriniai dalykai irgi puiku ,aisku taip ir turi buti biggrin ...O kaip tada kai buni viena kambaryja kai nieko nera kas tada privercia tave sypsotis viduja ....? Turiu omeni kai pamirsti kad yra isore kai lieki tu su savimi ar gali save pradziuginti savo mintimi ..? Atsiprasau kad klausiu tokiu kurijozu man tiesiog smalsu biggrin

Pranešimą pakeitė redalert - Penktadienis, 03.08.2012, 15:08
 
MildaData: Penktadienis, 03.08.2012, 15:22 | Pranešimas # 83
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Na, kai kai siunciu meile visai Zemei ir laiminu ja,ir viska kas joje yra...
Kai einu basa per zole...
Kai ziuriu i debesis...
Kai kregzdes skraido virs tvenkinio,suslapdamos pilvukus...
Tiesiog tai pastovi busena...

Buvau karjere,ten smelio kalnai kokie...
Begau nuo ju zemyn,jauciausi tokia lengva...
Atrode ,jei atsispirsiu -pakilsiu ...
Ir buvo keista - kodel gi as neskrendu...
(cia siaip,toks pamastymas biggrin )
 
redalertData: Penktadienis, 03.08.2012, 15:41 | Pranešimas # 84
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Milda tavo pamastymas saunus ...as klausiu nes man idomu ar sugebesiu pajausti tavo dziaugsma biggrin antra dalys apie smelio kopas tikrai atkreipe mano demesi ...Iisivaizdavau tave begancia zemyn ,palaidais plaukais ir basa biggrin
 
BraskeData: Penktadienis, 03.08.2012, 16:15 | Pranešimas # 85
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
realert, tuos isorinius dalykus kuriu pati kartu su vidiniais. nera atskyrimo isoriniu nuo vidiniu.
viena kambaryje bunu rgi labai daznai, man tai patinka, nes nebera atskyrimo saves nuo viso kito. kaip tau pasakyt. visas nepasitenkinimas kyla kai atskiri save nuo kito.
nu ziurek, vienas sededamas gali jaustis nelaimingas tik tuo atveju, jei jauti atsiskyrima (manes nemyli su manim nebendrauja, as vienisas ir kitoks nei visi, man nepatinka pasaulis aplink, as jo nemegstu, ten KITI)

Добавлено (03.08.2012, 16:15)
---------------------------------------------
Valdismartin, kazkaip dabar man tokia mintis atejo, kad jeigu tu prieini pire kito zmogaus atnesdamas savo besalygine meilia, o tas zmogus ima ziaukcioti, tai gal ne anas kaltas, kad reptilija yra, o gal tu kartais ne visai meilia atnesi? kaip tu supranti kas yra tavo meilia?


į dangų su čebatais
 
redalertData: Penktadienis, 03.08.2012, 16:17 | Pranešimas # 86
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biggrin Braske regis kitaip supranta vidinius nuotikius biggrin Na as tik teiravausi kaip tu bendrauji su savimi kad atrastum kazka naujo ,nes per tokia bendravimo forma galima save praturtinti ....tai turi kazkoki pavadinima bet as jo nezinau biggrin Viskas cia labai idomu cool
 
BraskeData: Penktadienis, 03.08.2012, 16:24 | Pranešimas # 87
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
su savimi kaip bendrauju.
nebendrauju, as esu pati su savimi ir savyje smile

nu is tikruju manau klausi apie santyki su savimi, taip?
cia svarbu saves neengti ir neteisti, nevertinti. tiesiog priimti save. taip ir isore priimi, neber to poreikio pakilti virs aplinkos ar nuo jos atsiriboti. tas atsiribojimas ir saves isskyrimas turejo praeiti kartu su paauglyste, bet nepraejo, taigi dabar darba nudirbt turiu smile
o jei klausi ka as veikiu viena budama, tai arba kuriu, arba mokausi, arba nieko nedarau - medituoju ilsiuosi, miegu, siaip mastau apie viska smile pajunti malonuma nuo to, ka esi. Buvimo dziaugsma, egzistavimo.
nepamanyk, kad as nuplaukus ir nuolat patenkinta apkvaitus nuo meilias, as zmogus emocionalus ir neketinu virsti i nusvitimo robotuka. biggrin


į dangų su čebatais
 
redalertData: Penktadienis, 03.08.2012, 16:33 | Pranešimas # 88
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biggrin Ne as neklausiu apie santiki su savimi ir ka tu veiki ,paklausiu taves kitaip is kur pas tave ateina tas jausmas kai lyg atidarai skrinia o ten atsakymas bet tuo metu esi monologe su savimi ....Arba as nemoku paklausti ar issireiksti bet esme ta kad buni susikaupias ir tada oplia ir atsakymas biggrin o gal cia bendravimas su aukstesniu as ..?
 
BraskeData: Penktadienis, 03.08.2012, 17:17 | Pranešimas # 89
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
intuicija

na ji yra ir tiek.
per atsipalaidavima galima, per meditacija, per stebejima isores

Добавлено (03.08.2012, 17:17)
---------------------------------------------
tas labai priklauso nuo santykio su savimi ir KITAIS


į dangų su čebatais

Pranešimą pakeitė Braske - Penktadienis, 03.08.2012, 17:17
 
RamunasData: Penktadienis, 03.08.2012, 20:09 | Pranešimas # 90
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 7
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
http://vzglyadzagran.ru/news/deti-indigo-samoe-vazhnoe-poslanie-dlya-chelovechestva.html#more-33660

Добавлено (03.08.2012, 20:08)
---------------------------------------------
pamastymas. O galbut:))

kalbat apie dirgikliu, kur ir kaipo juos rasti, kas yra laime ir panasiai....
Jei turite viduje, o Jus, draugai, tikrai turite, bent krupelyute meiles viduje,tapkite stebetojais ir tik tame procese tapsite dalyviais. Stebejimas- aktyvus dalyvavimas viskame su pauze, ivertinant, koks viso to turinys, kas uz kokio veiksmo slypi. Nereikia galvoti, kad tai super duper analitinis darbas, uzimantis daug laiko. Tiesiog, pasielge zmogus, tarkime graziai, isiziurekite, nusisypsokite ir pagalvokite:"kaip saunu...". +, kas butina - kaip aspasielgciau? Ka as buciau dares/iusi. Bukite Dievo metrastininkai, kuriu bus paklausta- kokie zmones, ar verta juos issaugoti... Pagaunat, kampa:)) (zargionas-sorrius:))), bet aiskiau nesumasciau:))). Vat cia ir yra stebejimo kertinis akmuo, nes tebint mokinamasi, pastebimas geris, isryskeja blogis ir suprantama, kad zmones valdo ar vercia juos kazkaip elgtis kazkas.... Yra pasakyta ir tai tiesa, kad kiekvienas musu renkasi. Pasirinkite, pradziai, gal pades, gal isjudins is sastingio tasko, pirma stebetojo funkcija. Po to, kitas etapas- imkite uzduoti klausimus Dievui ir t.t, ieskant atsakymo- kodel....
Ismokes pamatyti ir isgirsti, ismokes isgirsti -sugebesi ismokti suprasti, o ismokes suprasti - pateisinsi ar pamokinsi, patarsi, arba stosi salia ir eisi kartu...koks tas kelias ar atstumas bebutu...

Isivaizduomkite, kad kievieno musu gyvenimas - eskalatoriaus takelis. Tie takeliai persikryziuoja, eina salia, greta, auksciau, zemiau viens kito ir mes gebame, galime viska matyti. Vieni, kuriu takeliai buna salia, bendrauja, bent kuri laika, kiek skirta, jei kada takelis pasuka i kita puse, ne zmogaus kalte, nereikia kaltinti, tiesiog, naujos galimybes...

Atminkit, jei nebutu blogio, nesuprastumeme, kas yra uzuojauta, meile, atleidimas, geris....

O gal tik tapus stebnetojais, taptumeme tuikri gyvenimo keitejai i geraja pused, o ne haotiski, inertiski jo dalyviai, bandantys isgyventi ir taip viskas tesiasi, tesiasi, persiduoda musu vaikams ir t.t. Baisiausia, kadpersiduoti gali neveiklumas ir sastingis...

Добавлено (03.08.2012, 20:09)
---------------------------------------------
sorrius, uz gramatika...

 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Kelias namo per TIESA>MEILIA>SVIESA I 7D (Meilia, zinios, sviesa patarimai kaip vibruoti aukstai.)
Поиск: