Penktadienis, 29.03.2024, 02:13
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Antros pusės paieškos (Patarimai)
Antros pusės paieškos
BraskeData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 16:29 | Pranešimas # 46
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
DOremi, nezinau kaip gyvenu, ant asmenu kazkokiu vaikstau. kazkokia savo puse sutikau, ne tikraja turbut, bet svarbia. plejadietiskai tariant karmine biggrin

į dangų su čebatais
 
Ponas_BebrasData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 17:54 | Pranešimas # 47
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 39
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi -> tą frazę apie razumėlį sakėt 2012 m. liepos 10 d. straipsnio "Pirmapradžiai Kūrėjai Sielos evoliucijos dinamika 1 dalis" #2 komentare biggrin Na, ten visai kita potekstė buvo, bet man labai buvo juokingas tas pats išsireiškimas, tai va ir prisiminiau biggrin
Grįžtant prie temos, tai ar tikrai būti reikalingu kažkam yra pirminis egzistencijos tikslas? smile
Bet kaip bežiūrėsi, vistiek viskas susiveda į egoizmą. Net jei stengsies būt visiem geras ir reikalingas, tai galų gale šitai darai dėl to, kad būtum šviesesnis, būtum vertas kažko daugiau ir pan. Pati "tobulėjimo" sąvoka jau viską susieja su egozimu savaime, galbūt kartais ir nesąmoningai.
Vistik manau svarbiau yra išmokti nepažeisti kitų laisvos valios principo. Tas savos nuomonės kišimas visur ir visiem irgi yra egoizmas, bet jis visiškai skiriasi nuo to egozimo, kuris pvz. būna gyvenant vienam asketiškai, siekiant pažint visatos paslaptis ir patį save smile Ir vienu atveju ir kitu viską darai dėl savęs, bet dalykai čia skirtingi smile Net jei padedi kitiems ir gyveni dėl kitų, vistiek tai darai, nes tai tau teikia džiaugsmą biggrin Nepabėgsim nuo savo egozimo niekur biggrin Tik čia skirtumas kaip kas tą egozimą vadina: gyvuliškas aš, žmogiškas aš, aukštesnysis aš, dieviškasis aš, ir t.t. Plius kaip su ta alegorija yra, kad jei aš esu visatos dalis, ir tuo pačiu visata yra manyje, tai iš to seka, jog jei aš kažką darau dėl savęs, savaime aš tai darau dėl visų (visos visatos), nes aš ir visata esame viena.. O jei aš kažkam kenkiu, tai aš ir sau kenkiu. Sudėtingi čia klausimai šnekant, nelogiški, nepaaiškinami, bet viduje lyg ir nėra prieštaravimų jokių, susistato viskas į savo vietas biggrin
Hmm.. Na nežinau jau, pasimečiau pats tarp visko čia biggrin
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 18:03 | Pranešimas # 48
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kuo toliau į mišką- tuo daugiau medžių, gal toks trečio D supratimo lygis, žmogus nori siekti laimės, džiaugsmo, pasitenkinimo savo veikla
 
MildaData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 18:21 | Pranešimas # 49
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Bebre,kazin ar pasimetei,viena ''perliuka'' radau smile
Quote (Ponas_Bebras)
kad jei aš esu visatos dalis, ir tuo pačiu visata yra manyje, tai iš to seka, jog jei aš kažką darau dėl savęs, savaime aš tai darau dėl visų (visos visatos), nes aš ir visata esame viena.. O jei aš kažkam kenkiu, tai aš ir sau kenkiu.

Mane jau tikrai egoizmas kankint buvo pradejes,kad darau viska tik del saves,ir esu savanaude .
Kazkaip ramiau pasidare biggrin
 
Ponas_BebrasData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 18:23 | Pranešimas # 50
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 39
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Na taip, bet kad ir kiek eitum tuo mišku, kažkada išeisi kažkur, nebent pastoviai ratais vaikščiosi, kas atitiktų tuos įsikūnijimus nuolatinius, jei čia taip iliustruoti biggrin Tačiau vieną kartą visi anksčiau mėgti daykai ir veikla, kurie teikė laimę, džiaugsmą ir pasitenkinimą lieka tik atsiminimais, kad va o kažkada buvo taip smile Anksčiau smėlio dėžė daugiabučio kieme buvo visas pasaulis visiem kiemo vaikam. Kiek ten ir gero ir blogo būdavo, tačiau pradėjus eit į mokyklą buvo išeita už smėlio dėžės ribų. Ir jau nieks nebegrįžta į tą smėlio dėžę, kadangi ten viskas jau pažinta ir patirta biggrin O štai atsivėręs naujas pasaulis traukia smalsų protą pažinti viską kas nauja smile Gal ir čia panašiai smile
Nežinau ir aš čia nieko, kaip tas pasaulis surėdytas, bet dalinuosi tik tuom, kaip šiuo momentu pačiam atrodo smile

flower
 
xMxData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 19:32 | Pranešimas # 51
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote
šiuo momentu pačiam atrodo
Pamegink pamiršti šiuos pamąstymus, toli toks požiūris tavęs nenuves. biggrin
 
Ponas_BebrasData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 19:45 | Pranešimas # 52
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 39
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Negaliu jų pamiršti, jie tai mano dalis, kuri šiuo metu yra tokia biggrin Toli gal ir nenuves, bet kito kelio nežinau dabar biggrin Iki artimiausios sankryžos bent jau, kur galėsiu rinktis vėl biggrin Hmm.. Nu užteks gal čia abstrakcijom kalbėt, daug prirašyta, nieko nepasakyta biggrin Na, pabandysiu konkrečiau:
Norint adekvačiai vertinti susidariusią situaciją reikia atsižvelgti į tai, kad ne viskas taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, ir neužmiršti, kad gyvenimas yra ne tik sunkus, bet ir įdomus, todėl negražu inkšti, skųstis, ieškoti kaltų ar panašiai, bet drįsčiau siūlyti retrospektyviai žiūrint iš didesnio atstumo į visumą ir grįžtant prie mūsų temos prisiminti, kad esant įvairioms aplinkybėms, kurios gali susidaryti, mūsų mąstysena ir elgesys sąlygojamas susietų, kartais ir itin prieštaringų, veiksnių, todėl ir pabrėžiu, nenorėdamas daryti skubotų ir nepagrįstų, ar kitaip, sakyčiau, ne pilnai argumentuotų išvadų, rekomenduočiau, kaip jau minėta auksčiau, suprasti ir įsigilinti į suvokimą iš esmės ta prasme, kuri principe, švelniai tariant, pabrėšiu, švelniai tariant, ir, netgi pasakyčiau, priešingai, yra taip sunkiai pastebima, kad šioj ašarų pakalnėj yra beveik galutinai pamiršta, kas priveda prie šitokių dalykų, ką kiekvienas mato aplinkui ir be vargo gali nurodyti šitos „koalicijos“ (kaip mėgsta sakyti mažiau išprusę žmonės vietoj krizės) priežastis bei sunkias pasekmes. ir apie tai reikia kalbėti, negalima visiškai užmiršti šitų problemų, ir man labai keista, kai aš girdžiu visokių pasakymu, kad, drįstu pareikšti, net nejauku darosi dėl to, kas, pasikartosiu, ir sąlygoja mūsų sudėtingą situaciją.
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
 
xMxData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 20:01 | Pranešimas # 53
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Nu ir "sausai" tu čia pavarei, nelbai supratau, net ką tu norėjai pasakyt biggrin
 
Ponas_BebrasData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 20:18 | Pranešimas # 54
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 39
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Čia buvo pokštas tas tekstas biggrin Menas daug kalbėti ir tuo pačiu nepasakyti nieko biggrin Čia iš interneto kažkur tas tekstas, turiu kompe, kartais smagu kur nors jį įterpt vardan bendro chaoso laugh biggrin
 
xMxData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 21:39 | Pranešimas # 55
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
gerulis toks biggrin Vadinas neveltui nesistengiau jo nagrinėt biggrin
 
BraskeData: Penktadienis, 07.09.2012, 13:29 | Pranešimas # 56
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
Quote (Ponas_Bebras)
Norint adekvačiai vertinti susidariusią situaciją reikia atsižvelgti į tai, kad ne viskas taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, ir neužmiršti, kad gyvenimas yra ne tik sunkus, bet ir įdomus, todėl negražu inkšti, skųstis, ieškoti kaltų ar panašiai, bet drįsčiau siūlyti retrospektyviai žiūrint iš didesnio atstumo į visumą ir grįžtant prie mūsų temos prisiminti, kad esant įvairioms aplinkybėms, kurios gali susidaryti, mūsų mąstysena ir elgesys sąlygojamas susietų, kartais ir itin prieštaringų, veiksnių, todėl ir pabrėžiu, nenorėdamas daryti skubotų ir nepagrįstų, ar kitaip, sakyčiau, ne pilnai argumentuotų išvadų, rekomenduočiau, kaip jau minėta auksčiau, suprasti ir įsigilinti į suvokimą iš esmės ta prasme, kuri principe, švelniai tariant, pabrėšiu, švelniai tariant, ir, netgi pasakyčiau, priešingai, yra taip sunkiai pastebima, kad šioj ašarų pakalnėj yra beveik galutinai pamiršta, kas priveda prie šitokių dalykų, ką kiekvienas mato aplinkui ir be vargo gali nurodyti šitos „koalicijos“ (kaip mėgsta sakyti mažiau išprusę žmonės vietoj krizės) priežastis bei sunkias pasekmes. ir apie tai reikia kalbėti, negalima visiškai užmiršti šitų problemų, ir man labai keista, kai aš girdžiu visokių pasakymu, kad, drįstu pareikšti, net nejauku darosi dėl to, kas, pasikartosiu, ir sąlygoja mūsų sudėtingą situaciją.


sitas tekstas susitraukia i tris zodzius: visko gali buti smile

Добавлено (07.09.2012, 13:29)
---------------------------------------------
visi dvasiniai tobulejimai praranda bet kokia verte isimylejimo akivaizdoj. totaliai nieko nebelieka is viso to.


į dangų su čebatais
 
Ponas_BebrasData: Penktadienis, 07.09.2012, 13:38 | Pranešimas # 57
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 39
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Braske)
visi dvasiniai tobulejimai praranda bet kokia verte isimylejimo akivaizdoj. totaliai nieko nebelieka is viso to.

gali būt biggrin Bet negaliu nieko pakomentuot, nes neturėjau tokio atvejo dar (atmetus visokius susižavėjimus, žinoma) biggrin Bet kitą vertus, manau, jog be dvasinio pagrindo, ta meilė irgi ilgai nedegs.. cool
 
BraskeData: Penktadienis, 07.09.2012, 14:28 | Pranešimas # 58
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
ir nera jokiu straipsniu kurie pasakytu ka daryt dabar.

į dangų su čebatais
 
Ponas_BebrasData: Penktadienis, 07.09.2012, 15:31 | Pranešimas # 59
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 39
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Aha, teks dabar pradėt viską savo galva galvot ir daryt fear
 
BraskeData: Penktadienis, 07.09.2012, 19:01 | Pranešimas # 60
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
ne, niekur normaliai neraso ka daryt isimylejus ka nereik. dvasine prasme ka daryt. juk i sitas busenas patenki anaiptol ne nusvitimo momentu
ir visa ka iki tol zinojai apie dvasinguma praranda absoliuciai bet kokiav erte. tai nebetinka. tam atvejui.


į dangų su čebatais
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Antros pusės paieškos (Patarimai)
Поиск: