Šeštadienis, 20.04.2024, 09:00
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
  • Страница 9 из 10
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • »
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Antros pusės paieškos (Patarimai)
Antros pusės paieškos
spurgelisData: Sekmadienis, 11.11.2012, 21:51 | Pranešimas # 121
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
O tai tu,Bebriuk tykiai tykiai užtvanką daryk,gal kokia ir pakibs netyčia ant rąstuko biggrin

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
OzkelaData: Sekmadienis, 11.11.2012, 21:53 | Pranešimas # 122
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Bebrai, prašau,tik negalvok,kad aš čia pataikauju,tiesiog labai teigiamai apie Tave galvoju, tad tą ir rašau. Tu ne joks zanūda, kaip bandoma primesti, o nesitaikai su išore, kas dabar populiaru-mažai tokių žmonių, ypač jaunų,kurie turi jėgų nepasiduoti. Bus laikas ir susitiksit, na sakiau, pas mane į namus atėjo, taigi būna stebuklų, ar ne? O ir sėdim namuose dažnai, nes taip gera, daug geriau nei lėbauti iki ryto ar eiti į renginį,kad kitiems papasakoti,jog buvai. Kiek teko bendrauti- yradaugiau tokių žmonių, kurie nemėgsta kompanijų bei to, kas priimta šiuo metu visuomenėje.
 
DoremiData: Sekmadienis, 11.11.2012, 22:03 | Pranešimas # 123
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tai eik in šokius ar nežinau kas dabar vyksta wacko būna koki robaksai gi,
mano pacukai tai lakia uodegas parietę in šokius kaimo wacko
vinei
meškeriotojas -tai toks su čebatais valtyje ,dykaduonis trumpai tariant tongue
tu gi mėgsti labai apšokinėt, šlepetes paduot, pečkurio tau nereik, anas anksti kėles pečių iškūrenes, dirvonais laksto- nepasgausi
 
Ponas_BebrasData: Sekmadienis, 11.11.2012, 22:12 | Pranešimas # 124
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 39
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Spurgeli -> kaip tais pralenda pro užtvanką, o jei ir patenka, tai spurda spurda kol išspurda lauk biggrin
Ožkele -> tai nereik čia jokių pataikavimų, aš gi ne koks nors šyška didelis biggrin Plius aš taip ir negalvoju, kad kas nors pataikauja, bėgčiau tolyn nuo pataikavimo, tik va nejauku ir sarmata būna kai žmonės puola padėt ar ten girt kaip nors biggrin O šiaip tai vat čia šitam forume labai gera terpė nuoširdžiai pašnekėt visiem happy Ten ta tavo istorija su namais, tai joa, įkvepianti tokia smile O aplamai tai jo, vat daug kas kažką daro, vien tam, kad tik kitem pasakytų, kad tą dariau, ten buvau ir pan.. Tuštybių mugė biggrin biggrin biggrin
Doremi -> ai, kad man tie šokiai ne prie širdies, nors va damoms patinka, kai jaunuolis moka ir mėgsta šokt, ale kam čia iš savęs karikatūrą daryt biggrin Geriau būsiu savim, sėdėsiu čia internete šiltai namie ir guosiuos forume kaip viskas blogai, kokia supuvus sistema ir pan. biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
A jei va taip pridūrimui dar, tai va žiūrau pokalbis įsiplieskė tarp Doremi ir Vinigretos, tai va ryšium su tuo ir aš parašiau ant juokų, ir va gavosi kone visas puslapis diskusojos iš to biggrin Priskaldėm vežimą iš degtuko biggrin biggrin biggrin


Pranešimą pakeitė Ponas_Bebras - Sekmadienis, 11.11.2012, 22:16
 
OzkelaData: Sekmadienis, 11.11.2012, 22:19 | Pranešimas # 125
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Bebrai, ne, negiriu,tiesiog pasakiau,ką galvoju ir tiek smile Ir pasidalinu,kaip būva kartais smile Aš šitame forume irgi daug ką supratau, suprasi ir Tu, jei norėsi, o nori matosi labai smile Sėkmės
 
monntosData: Sekmadienis, 11.11.2012, 23:51 | Pranešimas # 126
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ponaiti-norint rast ,siais laikais niekur ir eit nereikia biggrin pilnas internetas,pilna pazinciu puslapiu,pilna motereliu ivairaus plauko biggrin Lakstuniu,namisedu,linksmu,niuriu ir t,t biggrin
 
DoremiData: Pirmadienis, 12.11.2012, 13:30 | Pranešimas # 127
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biggrin na, bebre, kuri tavo- nedings, atsiras pačiu laiku, ko ir linkiu
būkit žmonės po du
vinė iššoko iš traukinio, todėl dabar laukia kito maršruto, o bebras .....jis jau sėdi traukiny
nežinau kodė taip pamaniau wacko nu greit pamatysim
tąjįanąjį, čia šeimyninis pokalbis tarp vinės ir do būna, bet nieko tokio, labiau pažinsite dvi personas
laukiu dvigulio fotelio, nes dažnai tenka vinei susirangyt dvilinkai ant jotulės kampučio, įpač po švenčių, galva an žemės uodega an sofutės tongue
padarė kartą nuotrauką vargšo apstinento petriuko, guli petras ir miega ant sofutės, aišku blaivas vaikas, naujųjų naktis buvo, aplink petriuko guolį tvarkingai sustatyti vyno ir šampano buteliai, viskis ir brendis dar biggrin
 
VinigretaData: Penktadienis, 16.11.2012, 00:58 | Pranešimas # 128
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 22
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biggrin Oi ta Dorė... Na taip- tokią personą yra ką pažint..
 
valdismartinData: Antradienis, 20.11.2012, 19:03 | Pranešimas # 129
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
vinigreta gal jau radai ko ieskojai? smile
 
VinigretaData: Antradienis, 20.11.2012, 21:26 | Pranešimas # 130
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 22
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Nežinau ar to, ko ieškojau, radau ar neradau. Aplinkoje yra potencialių randamųjų, tik gal geriau lai viskas nutiks neieškant..
 
valdismartinData: Ketvirtadienis, 22.11.2012, 15:04 | Pranešimas # 131
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
skamba kaip matematine isvada biggrin
 
VinigretaData: Penktadienis, 23.11.2012, 00:35 | Pranešimas # 132
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 22
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Turiu matematiko geną- gal todėl ir suskambėjo įdomiai biggrin
Bet kur teisybė? Tik išsinešdinot į bendrą čiatą, tai ir visiškai čia nutilot... Ar gražu? cry
 
AndaData: Sekmadienis, 23.06.2013, 10:19 | Pranešimas # 133
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 32
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Цитата (Braske)
kaip i pasimatyma pakviesti galiu pamokint. galiu pamokint ir kaip romana uzsukti. bet kaip tikra meile ir tikrus santykius sukurt, as nezinau.
O aš kaip tik galiu pamokyti, kaip tikrą meilę sukurt. smile Nereikia vaidinti to kuo nesate,tiesiog užkalbinti,bendrauti(čia jau Braškės pamoka),atsijojant tuos kurie netinka.Tokiu būdu nereikės savęs versti nei vengti eilių rašymo,nei kalusti apie sąskaitą banke ir darbą.Tiesiog susikalbėsite arba ne.
Temos pradžioje vaikinas protingai pasakė-bendravimas turi praturtinti(ne cituoju,bet apibendrinu).Va,tuo ir reikia remtis ieškant rimtos partnerystės.
 
GeleData: Penktadienis, 28.06.2013, 12:12 | Pranešimas # 134
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 21
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Smagu, kad naujokai skaito jau senai ir pribręsta prisijungti wink Ko dar nori-turi išmokti Andina?
 
AndaData: Penktadienis, 28.06.2013, 14:18 | Pranešimas # 135
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 32
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Skaitau dar tik nuo Joninių,nepasakyčiau,kad senai. smile   Ko noriu išmokti?Tikriausiai,kaip papulti į "dangų su batais". smile
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Antros pusės paieškos (Patarimai)
  • Страница 9 из 10
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • »
Поиск: