Penktadienis, 29.03.2024, 16:31
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » LIAUDIES MEDICINOS RECEPTAI (kaip pasigaminti vaistus iš turimų vaistažolių)
LIAUDIES MEDICINOS RECEPTAI
OzkelaData: Pirmadienis, 01.04.2013, 15:36 | Pranešimas # 121
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Ačiū labai Doremi už siuntinuką, nežinau,ar sms pasiekė,visgi šventės. Labai kvepia visi vaistai. Neiškenčiau,jau dabar išgėriau kadagio tinktūros smile Dar vėliau paklausiu,jei kas bus neaišku.

P.S Ta taukė labai faina. Skaičiau,kad ir venoms galima tepti,ar ne? Ir ar ,,nesusipjaus" kadugio tinktūra su ugniažolės raugu? Dilgėlių,kai tik prasikals,pati pasirinksiu, dar planuoju to vištakojo, tai nereikės. Nebent arkliarūgštės,nes nepažįstu,nežinau kur auga. Nesusipeš tos žolės tarpusavyje organizme? na,aš tokia maximalistė labai, jei darau,tai viską iškart ir daug.
P.s sms pasiekė :)ir laimingos vištos margutį įdėtą ryt išbandysiu su kolegomis darbe.


Pranešimą pakeitė Ozkela - Pirmadienis, 01.04.2013, 19:24
 
DoremiData: Pirmadienis, 01.04.2013, 21:36 | Pranešimas # 122
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
į: sveikata ožkele suknisau kalbas kompiuteryje nemoku atitaisytč sunkoka rašytič 
jus toki lengvi ligoniukai patys pasigydysitč susirinksite reikalingas žolytes ir gydykites pavyks nesibaiminkit
blin kaip skyrybos ženklas_tep č raide šakes kol isiminsiu vel
negaliu dabar nesidalinti džiaugsmu_sunkiosios ligos traukiasi nereikes transplantacijos organu vienu žodžiu_džiaugiuosi ta aiškerege prisake dekoti vis angelams|,.
 
AldasData: Antradienis, 02.04.2013, 16:25 | Pranešimas # 123
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 60
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
isivaizduoju doremi isivaizduoju, jauciasi visgi netgi tavo parasytam tekste , neveltui raides makaluojas smile galiu irgi pasidziaugt, kazkaip sitie 2013 labai jau ypatingi, zmones labai keiciasi ir nezinau ar cia man tik taip atrodo bet kazkaip daugiau dziaugsmo aplink. Bet to jauciasi kad esi pasikeitus bet zinai, pats atsisukes atgal i preitus metus galiu pasakyt kad esu labai irgi pasikeites. Bet kokiu atveju visados dziugu isgirst geras naujienas is kitu zmoniu. Kartais atrodo tiek nedaug reikia kad butum laimingas. Pvz preita savaite nusipirkau pirma gyvenime smartfona tai laimes buvo daug bet va dziaugsmo tai tikrai nesuteikia, visgi but salia drauges yra zymiai geriau nei naujas smartfonas kisenej. jokie zmogaus sukurti daiktai niekad neatstos to kas sukurta gamtos ir kartais tikrai gaila kad supranti kaip svarbu brangint tai ka turi kol vos to neprarandi. preita savaite pirma karta gyvenime nuejau i jogos klase tai likau labai suzavetas. sveikata yra pats didziausias turtas (neskaitant isminties) del to tikrai svarbu tuom pasirupint patiems nes kas kitas uz mus tai padarys? del to tikrai sutinku su mintim kad gydytis tiek fiziskai tiek psichiskai niekados nevelu.
 
DoremiData: Antradienis, 02.04.2013, 17:38 | Pranešimas # 124
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Aldai, tu švenčių dienomis prapuolei, todėl sveikinam tave su pavasariu širdy, nes už lango dar kalėdos
na, aš nebetilpau savyje vakar, aš taip džiaugiausi kad žmonės gyvena ir sveiksta, ne todėl kad mano žolės įsikišo, o todėl kad jie patys pasikeitė visų pirma, tie jaunuoliai uoliai tikintys į dievą tapo, malda jų stiprybė, o čia dar mane nugirdo netyčiom, 
nemanyk kad aš apgaudinėjau ir kažką žadėjau, 
vaistus paruošiau, išsiunčiau ir pasakiau
-vilkligė ir hepatitas c-man pirmas kartas, aš bandau jums pagelbėti ir tik dievo valioje ,kaip pasiseks
tuo palikau abejonę jaunuolių širdyse, bet po savaitės gydytojų konsiliumas apžiūrėjo kepenis ir pranešė"kažkodėl nereikės transplantuoti, bet operacija neatmetama"ir tai tik po septynių dienų vaistų vartojimo
aldai, ar tai ne džiugu, kai ir pati stebiuosi
o vilkligė gyveno penkiolika metų su hormoniniu prednizalonu ir kitokiais vaistais, staiga iškviestas į vokietiją darbui, o daktarų vaistų neturi, nusipirkti ir nespėjo ir lėšų nebeturėjo, tai brangu, išlėkė su mano lauknešėliu
sako
-guliu vakarais ir bandau įsiklausyti į savo kūną, ar jau artėja priepuolis, nes nieko neturiu tik žoliniai preparatai
ir neartėja tie priepuoliai ir gerėja sveikata
tai pasakyk, kaip išlaikyti savyje nešaukus tokiu ,tiesiogine prasme,exsperimento rezultatus?
džiaugiuosi be galo ir jokiu būdu neatsaisakau patarti, padėti žolėmis ar kuo kitiems, lengvesnėmis ligomis sergantiems, bet prašau tik pasistengti ir pabandyti susirinkti sau reikalingas žoleles, 
jei ką- visada parašysiu, patarsiu, galų gale atsiūsiu, tik stengiuosi išmokyti kiekvieną pasirūpinti savimi
man neškada kad žolininkai darosi biznį, bet vistik tai nėra sunku kiekvienam pasirūpinti savo šeima ir savimi
keičiamės, iš tiesų, o kas tave pakeitė?
nelabai draugiškai tave sutikome pradžioje, nebuvom tolerantiški ir tai garbės mums nedaro,
klaviatūrą sugebėjau pastatyt taip, kad anglų kalba dabar rašo lietuviškai, o lietuvių kalba tai varo kablelius wacko
 
OzkelaData: Antradienis, 02.04.2013, 18:24 | Pranešimas # 125
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Kaip smagu skaityti,ui negaliu tverti  smile Doremi, Aldai už jus ir už sveikstančius, einančius pirmyn, besikeičiančius. Jėga.
 
DoremiData: Antradienis, 02.04.2013, 20:48 | Pranešimas # 126
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
labas, dėkui, ar tau viskas aišku kaip naudoti vaistus?
ar turi receptą kaip išsivalyti druskas iš sąnarių lauro lapais?tai rusų žolininko ivanovo receptas
 
OzkelaData: Antradienis, 02.04.2013, 21:09 | Pranešimas # 127
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Doremi,labas, gal aš parašysiu,ką darau, o jums bus aišku,ar man aišku, nes darau,kaip šviečia. Taigi geriu tą ugnniažolių raugą po šaukštą 2-3 x, tik biškį jau vengiu, nes man atrodo,kad jis valo kepenis ir iš ten kelia kažkokį pyktį (nu gal sutapimas), bet veikia gerai virškinimui, nukrito svorio, jaučiasi lengvumas. 
Toliau geriu tą kadagio tinktūrą nuo vakar šaukštą. aprišau sąnarį su kaulažole ir patepu 3xkadaginiu aliejum. Dar asiūklių arbatos neįvedžiau. Vėliau pridėsiu vištakojus ir dilgėlę. Radau apie laurus, bet nežinau,kur geriau juos terpt, nes ir taip visko jau daug. Gal turėsit kokių minčių šitame valymo režime. Ar po kadugio tinktūros? Dėkinga.
 
DoremiData: Antradienis, 02.04.2013, 21:20 | Pranešimas # 128
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
laurus tik po raugo, kai pasibaigs raugs,tuomet galėsi laurukų, jų kursas yra trumpas, vaistus išsidėlioji taip kaip tau leidžia tavo dienotvarkė, bet kadugio tinktūra negalima vakarais, ji neleis miegoti, tonizuoja, arbata tiks vakarais, o šarkakojis kam tau dabar?gal vėlesniam laikui atidėk, būsi pagėrusi ožkabarzdį, prasidės sula- tai valiai sulą, po du litrus kasdien, po sulos būtinai beržo grybo, papildys kalį magnį,tiesa, sula praplauna ir sąnarius, pakentėk su tais laurais
tiesa, vienodas vaistažolių arbatas gerti tik dvidešim vieną dieną, ne ilgiau, reikia kaitalioti vaistažoles, juk tai pačiai diagnozei yra daug tinkamų žolelių, bet jos skirtingos ,jei vienos turi vienų gydomųjų savybių, tai kitos turi jau kitokių papildymų arba neturi tų, kurias jau gėrėte ilgoką laiką-taip nesidubliuoja gydymas ir gaunamas gan efektyvus gydymas, organizmas vis iš naujo pastimuliuojamas naujais papildais
 
OzkelaData: Antradienis, 02.04.2013, 21:25 | Pranešimas # 129
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Ačiū labai,suvirškinsiu info,šiai dienai ji atrodo man per sudėtinga,gal kad vakaras smile

tiesa,sula man patinka, bet kur jos padorios gauti didmiestyje,kai patys neužsiimam. Gal kokioj kioskėj užtiksiu netyčia.
 
DoremiData: Antradienis, 02.04.2013, 21:26 | Pranešimas # 130
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
pala, vištakojais tu vadini mano asiūklį, o aš supratau kaip šarkakojį-pataisą miškinį, ir negalėjau suprasti kam tu jį gerti ruošiesi
 
OzkelaData: Trečiadienis, 03.04.2013, 06:52 | Pranešimas # 131
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Vištakoju vadinu garšvą, paskaičiau,kad labai gerai, tai noriu ir jį dar pridėti smile
 
MildaData: Trečiadienis, 03.04.2013, 10:54 | Pranešimas # 132
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kad kazkas keiciasi i gera,tai tikrai. O paskutiniu metu tai nerealiais greicio tempais.
Bent jau man , nuotaika pakilusi labai,o kai nuotaika gera,tai ir savijautai atsiliepia.
Tikrai smagu ,kai ir kitiems gerai sekasi  smile

Doremi ,tos ''č ''raideles  tavo tekste buvo labai vietoj ir tiko ,visai netrukde  smile
Tik pagalvojau : wau,kaip Doremi graziai raso, turbut dzukiskai  biggrin

Idesiu grazia daina,gal dar kam nors nuotaika pakels

http://www.youtube.com/watch?v=teyBeOjP3lA
 
DoremiData: Trečiadienis, 03.04.2013, 13:03 | Pranešimas # 133
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
nieko panašaus, milda, do nenuvokia kompiuterio galimybių su angliškom komandom, todėl pripainiojo, beje, dzūkai naudoja ne č, bet c raides, jei nori išversiu į dzūkų šnektą tai ką dabar parašiau tau

"nieko padabno, mylda, do nesgaudo kompiuterin su su anglicka komandavone, tai primilino, da dzūkai nesnaudoja savan drukan č ale c, kad akvata, tai  pabajisiu  po dzūkiškai šnektai tų, kų dar sudrukavojau tau"
tongue
 
AldasData: Trečiadienis, 03.04.2013, 16:18 | Pranešimas # 134
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 60
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
as doremi kaip pauksciukas, atsibundu ryte , paziuriu lauke grazu, saulie sviecia ir man jau svente smile gal nebent per zodiako sventes kazkiek susimastau bet va ir tai dazniausiai tik per ziemos saulegryza, nes visgi saules "gimimo" dienos laukiu, net i kalendoriu zvilgcioju kada jau, minutes ir dienos ilguma skaiciuoju, o poto jau lauke poterus kalbu kai lauki nesulauki tos silumos ziuredamas i besitraukianti seseli vis nekantraudamas. Preitais metais ypac, vos ne keliais po kiema sliauziojau kaip saules norejosi.  Tai va pas mus jau antra diena virina nors vejas dar siaurinis bet jau viskas, ziemai kaip sakant kaput smile
O del praeities neverta krimstis, viskas gerai. Esme ne ka mes darem ar sakem kazkada o kokie mes esam dabar. Praeitis tai tik atskaitos taskas ivert savo dabartine busena smile svarbu ka jauciam sau ir kitiems dabar
 
DoremiData: Trečiadienis, 03.04.2013, 17:40 | Pranešimas # 135
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tur būt mes pakylėjime dabar wacko keliaujame kartu visi ir su žemės rutuliu į ketvirtąjį matavimą, 
palyginus su praėjusiu laiku, gal du tūkstančiai dešimtaisis pvz, aš beveik nesikeikiu tongue anksčiau kas žingsnis vis šokdavo rupūžės gyvatės iš burnos, dabar dar kvietkai nebyra, bet ir parazitai nelakioja biggrin
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » LIAUDIES MEDICINOS RECEPTAI (kaip pasigaminti vaistus iš turimų vaistažolių)
Поиск: