Penktadienis, 29.03.2024, 09:16
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Besikeičiantis supratimas (Ko laukti toliau)
Besikeičiantis supratimas
DoremiData: Trečiadienis, 11.07.2012, 13:58 | Pranešimas # 196
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
galiu papasakoti kaip vaikystėje miegojau geležinėje lovelėje ir trankėsi perkūnija naktį,
toliau pasakojo teta
vadinasi pamatė pečiaus kokline sienele slenkantį nediduką kamuolį ugnies, tas kamuoliukas žemyn slydo, lovelė prie pat sienelės pristumta, kamuoliukaspraslydo per lovelę, patalynę ir į grindis nulindo
tetos dantys net tauškėjo, kai budino mane, sužinoti ar gyva biggrin
o štai mano kaimynė papasakojo
susirinko jaunimas banditizmo laikais pasišokti į vieną sodybą
ir artinasi perkūnija, užėjus debesiui ,merginos panoro uždaryti langus, bet sėdintis ant palangės jaunuolis prieštaravo
mergaitės jam sakė, kad per atvirą langą gali įtrenkti perkūnas, o vaikinas sėdi, tabaluoja kojom ir sako
- aš jam kai trenksiu.......
ir iškrito pro langą nutrenktas žaibo
ką nedarė, ir žemėm kasė nutrenktąjį ir gaivino- nebeatsigavo
aš žaviuosi senaisiais pasakojimais smile
 
BarnisData: Trečiadienis, 11.07.2012, 14:01 | Pranešimas # 197
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tuom man ir idomus kamuolinis zaibas, jis turi samone, jis gali sudeginti, pagydyti arba nieko nepadaryti. Esu girdejas pasakojimu, kaip kamuolinis zaibas iskrido i namus, isdegino visa kambari, o zmogui nieko nepadare.
 
DoremiData: Trečiadienis, 11.07.2012, 14:05 | Pranešimas # 198
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
barni, atidaryk naują pasiplepėjimų temą, kad ir laisvų pokalbių tema, aš bėgu į virtuvę pietus ruošti, ateisim ten vis kalbėtis apie bet ką
ši tema jau turi pavadinimą, kraustylimės į naują smile ok?
 
KupolėData: Trečiadienis, 11.07.2012, 16:41 | Pranešimas # 199
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 32
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kodėl jūs tokie tikri, kad mirties nėra? Aš kai prisiskaičiau čia pas jus apie biorobotus, tai kažkaip nesu tikra, kad aš nesu viena iš jų... Nemačiau jokių šviesų tunelio gale, nesišneka su manim jokios aukštesnių tankių būtybės. Šitas klausimas mane gal net labiau neramina už pasaulio pabaigą.... biggrin
 
monntosData: Trečiadienis, 11.07.2012, 16:59 | Pranešimas # 200
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kupole-uztat gali gyvent savo malonumui be jokio tikslo,tik savo pasitenkinimui :DNezinau kiek ten tiesos apie robotus,bet turetu but manau pas juos programa,kuri neleistu net pagalvot,jok jie kaskokie robotukai biggrin Tokia info atmestum,kaip niekam nereikalinga.Kaip pvz buna sneki su zmogum jam kaska pasakoji ir jis atrodo lik susidomejas,bet matai,kad tai ka pasakei jam ejo ir praejo,jis informacijos neprieme.Buvo uzdetas blokas ir galbut jis ta info gali atkartot,bet suprast ne biggrin
 
DoremiData: Trečiadienis, 11.07.2012, 17:19 | Pranešimas # 201
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
nesirūpink, kupole, ir man nešneka ir nesirodo biggrin o tu būk atidi ir išgirsi mintyje savo angelą sargą, jeigu dar negirdėjai
 
KupolėData: Trečiadienis, 11.07.2012, 17:45 | Pranešimas # 202
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 32
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Monntos, tai bent 99 proc. mano pažįstamų iškart tą info atmestų kaip visišką briedą. Kitas 1 proc. patylėtų ar iš mandagumo, ar todėl, kad su bepročiu geriau nesiginčyt biggrin

Doremi, tai tu tuos savo augalėlius išgydai stebukliniu būdu - negali būt tik kažkoks robotukas. Be to, čia jau kažkur skaičiau apie nykštuką - tavo vaikystės draugą love Man nieko panašaus nebuvo.
 
monntosData: Trečiadienis, 11.07.2012, 17:51 | Pranešimas # 203
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi- ir kas per durni norai greiciau mirt ??? biggrin Nepagalvoji,kad tavo mintis gali but uzkreciama ir gali pereit kitam.Juk tai mintis emocija mes jomis dalinames periemam kitu ,savcm pasidalinam su kitais..Nepagalvojei,kad su tokiom mintim skaudini artimuosius?Kad artimieji atsimins jas ir po tavo mirties ,ir jas net galbut analizuos,,kodel,kas kaip ir net galbut uzsikres ir tokiom mintim.
O gal tu kam is artimuju esi kaip zmogus i kuri jie nori ligiuotis is ko mokintis.
Nepagalvoji,ka tavo artimieji galvoja apie tai istikruju?
As cia atejas pasijauciu kaip papuoles i depresijos bureli.Daugumai blogai ir nebenori gyvent.Tai nesuprantu kokie cia gali but ateities kurejei.
Pasidalinau su tavim doremi tokiom mintim,nes pats girdedavau tokius zodzius,,,as nebenoriu gyvent,,budavo skaudu girdet,, zmogus mire,iskito artimo zmogaus girdedavau,,,as nenoriu gyvent greit mirsiu,,, laikui begant tuos zodzius jau priimdavau ,kaip nora atkreipt i save demesi ir tada jau nekreipdavau demesio,,paskutini karta sake,jau daugiau nebepasimatysim ,,,numojau ranka nes maniau,kad vel nusisneka.Mano artimu zmoniu jau pilnos kapines.Pagalvok ir tu,koki emocini palikima paliksi vaikam ir anukams kuo pripildisi ju syrdeles.As jus myliu ir noriu greiciau numirti.Tai jei tau tokia kancia cia gyventi,kam laukeisi vaikuciu.Kad palikt vaizda mociute nuzaibuota ant toleto biggrin
Turetum pati surast priezastis savo nepasitenkinimo ir jas isiaiskint.Butu tada lengviau perlipant naujus barjierus judan i prieki ir atrast paaiskinimus rupimiems klausimams. smile

Добавлено (11.07.2012, 17:51)
---------------------------------------------
na gal del to nesiskaito,kad jie robotai biggrin
pats asmeniskai nelabai suku del to galva biggrin o jei neturi sielos,kaip mirsi,reiskia mirsi ir tikrai del to nepergyvensi-

 
KupolėData: Trečiadienis, 11.07.2012, 18:43 | Pranešimas # 204
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 32
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi, už tokias kalbas ir aš jau nekart norėjau iškaršt tau kailį biggrin Bet kadangi esu čia naujokė, tai tvardausi shy
 
DoremiData: Trečiadienis, 11.07.2012, 19:01 | Pranešimas # 205
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tai ko čia užsiūžei cry
aš tai žinau jau trisdešimt metų ir natūraliai pati priimu, be to laukiu, jokiu būdu nera taip kad nekesčiau gyvenimo
mano dūšelė pavargo šioje sistemoje, aš nepaliauju piktintis melu, blogiausia, kad farmaciniai gigantai gali žmones išgydyti, tačiau tik sargdina sąmoningai, kad lobtų ,tuktų iš ligonių
nu nepajėgiu toleruoti tokios pasaulio politikos
jezaumarija, jei kur nors yra žemėje tokia karalystė su geru karaliumi ir laimingais žmonėmis- tai atsiliepkite, aš pavargau aiškinti visiems kaip yra pavergti
negaliu gi tiek išsiplėsti- puikiai žinome kaip gyvename,
jei mano septyniolikmetis vaikas nori ,kad dingtų technologijos ir elektra, žmonės pradėtų gyventi natūraliai, tai ką jau apie mane kalbėti, nors jo to nemokau ir vilniuje gyveno pastaruosius keturis metus, mokėsi, tai tikrai ne mano įpūsta mintis
reikia, reikia keistis ir keisti žemę,
kas tas galingasis?
tik pakylėjimas biggrin
todėl aš taip parašau ir ne dėl dėmesio, montos, mano namai net ūžia nuo dėmesio kaip bičių avilys,
aš tik nuojautą turiu seniai seniai
pasidalinu su jumis, o jūs čia priežastingumus nustatinėjat angry
aš jum sakau, arba mano protas nespėja su amžiumi arba nupušau ir suvaikėjau per anksti
teisingai, arian, buvo nykštukai, pernai įsigijau tą retąją vazoninę gėlę, kurioje veisėsi nykštukai ir dabar vėl laukiu
ir pamatysiu, ir bandysiu užmegsti bent telepatinį ryšį, o gal daugiau
nupušus doremi tongue
otbaikit arzyt
 
KupolėData: Trečiadienis, 11.07.2012, 19:09 | Pranešimas # 206
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 32
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Čia aš rašiau apie nykštuką tongue Tikrai nesišaipau, norėčiau ir aš tokį vaizdelį pamatyt smile
 
monntosData: Trečiadienis, 11.07.2012, 19:14 | Pranešimas # 207
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
visu pirma tai as taves nepuolu ir nereik raukitis,jei pastebejimas tave pykdo tu negali priimt mano minties biggrin antra mes visi is cia iseisim ir nebutina kartot kiekviena diena belenkiek metu biggrin
 
BarnisData: Trečiadienis, 11.07.2012, 19:43 | Pranešimas # 208
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi, jeigu tu nekartosi visiem, kad farmacija yra blogai, tai kas tada kartos? Kas dar zmonem tavo kraste atvers akis? Visi dabar prabunda tik jiem reikia siokio tokio postumio. Tavo vaikas turejo postumi augdamas su tavimi, todel jis jau yra prabudes ir zino, kaip turi buti is tikruju. smile
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 12.07.2012, 09:16 | Pranešimas # 209
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
montos, man rauklytis privaloma, visos raganos turi būti nors kiek piktos, taip sako jėzuitai
 
monntosData: Ketvirtadienis, 12.07.2012, 22:40 | Pranešimas # 210
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
doremi as nezinau kas ten da jezuitai ir ka jie sako biggrin tu esi tokia kokia esi ir neturi but tokia kokia tikimasi is taves smile
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Besikeičiantis supratimas (Ko laukti toliau)
Поиск: