Trečiadienis, 24.04.2024, 06:14
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Besikeičiantis supratimas (Ko laukti toliau)
Besikeičiantis supratimas
SetData: Ketvirtadienis, 04.08.2011, 17:03 | Pranešimas # 31
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Oj toli iki mokėjimo ir pan., labiau atsitiktiniai vaizdų sutapimai.
 
ViliariData: Pirmadienis, 15.08.2011, 18:04 | Pranešimas # 32
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Set)
Oj toli iki mokėjimo ir pan., labiau atsitiktiniai vaizdų sutapimai.


Didejant samoningumui, vaizdai bus nebeatsitiktiniai. Be to, giliai tavyje yra baime pamatyti. Tu nepasiruoses viskam, ka gali isvysti smile
 
SetData: Pirmadienis, 15.08.2011, 22:54 | Pranešimas # 33
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Baimės tuom atžvilgiu neturiu, nei giliai nei negiliai, jinai atsiranda nuo nežinomybės, o man tai kas nežinoma - įdomu, tad aš galbūt nepasiruošęs, todėl blokuoja(?), bet tikrai to laukiu.

Pranešimą pakeitė Set - Pirmadienis, 15.08.2011, 22:57
 
sniegenaData: Ketvirtadienis, 25.08.2011, 10:00 | Pranešimas # 34
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 8
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Laba diena. Na, baimės turi beveik kiekvienas. Aš norėjau paklausti ar turi mokytoją subtiliame plane. Jei taip, prašyk jo pagalbos, paaškinimų. Jei norėsi dvasiškai tobulėtti,tai neapsiribos matymais.
 
ViliariData: Ketvirtadienis, 25.08.2011, 10:36 | Pranešimas # 35
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Dvasinį lygį ir matau, ir girdžiu, nes turiu ryšį su savo Siela, Dvasia ir su Aukščiausiuoju AŠ. Tad iš esmės mokytojų kaip ir nebereikia. Galiu bendrauti su daugeliu dieviškų būtybių. Atsakymus gaunu ne iš fizinio lygio, nors labai mėgstu skaityti Krajono ir Adamo iš Teloso informacijas.

O apie kokias baimes tu kalbi?
 
sniegenaData: Ketvirtadienis, 25.08.2011, 11:38 | Pranešimas # 36
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 8
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Mano klausimas buvo skirtas Set, todėl ir kalbėjau apie jo baimes ir jo mokytojus. Nes tam, kad bendrauti su savuoju Aš, tai turi prieš tai turi turėti fizinius ar suptilaus plano mokytojus, kurie tave veda. Beje, gamta yra gyva ir galima bendrauti ne tik su žmonėmis, bet ir su akmenimis, medžiais, kaip tai darė mūsų protėviai. Tiesiog reikia žmogui tai prisiminti. Supanti aplinka daug ko išmoko, pataria ir tai ne mistika, o kasdienybė.
 
ViliariData: Ketvirtadienis, 25.08.2011, 12:50 | Pranešimas # 37
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (sniegena)
Mano klausimas buvo skirtas Set, todėl ir kalbėjau apie jo baimes ir jo mokytojus. Nes tam, kad bendrauti su savuoju Aš, tai turi prieš tai turi turėti fizinius ar suptilaus plano mokytojus, kurie tave veda. Beje, gamta yra gyva ir galima bendrauti ne tik su žmonėmis, bet ir su akmenimis, medžiais, kaip tai darė mūsų protėviai. Tiesiog reikia žmogui tai prisiminti. Supanti aplinka daug ko išmoko, pataria ir tai ne mistika, o kasdienybė.


yes thumb
 
SetData: Ketvirtadienis, 25.08.2011, 19:24 | Pranešimas # 38
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Baimių kaip ir neturiu, jokio tiesioginio mokytojo irgi, nes jeigu jis yra, tai jau veikia LABAI netiesiogiai. Viską ką gaunu (jei gaunu) tai yra vaizdai, kuriuos žiauriai sunku suprast, o tuo labiau atsiminti.
 
sniegenaData: Ketvirtadienis, 25.08.2011, 20:19 | Pranešimas # 39
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 8
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Užsirašyk. Tiesiog vesk dienoraštį. Gal praėjus laikui daug ką galėsi suprasti.
 
SetData: Ketvirtadienis, 25.08.2011, 21:00 | Pranešimas # 40
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tai man nėra būtina, nes kas yra svarbu - tą atsimenu.
 
BenasData: Ketvirtadienis, 01.09.2011, 00:00 | Pranešimas # 41
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 28
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Viliari)
Dvasinį lygį ir matau, ir girdžiu, nes turiu ryšį su savo Siela, Dvasia ir su Aukščiausiuoju AŠ

Viliari, tai gal ir su Dievu prasuki kokias dielas (derini veiksmus)? Kaip ten tas mūsų, žemės kirminų, gyvenimėlis susiklostys po 2012 m.? O tu bene vip'u prie jo vartų būsi?

Добавлено (01.09.2011, 00:00)
---------------------------------------------
tiems, kas "mato", "girdi" ANAPUSINĘ TIKROVĘ (esu neįgalus suvokti šių žodžių prasmės sad ) ypač naudinga žinoti kad ir tokią info http://www.satan.lt/Apgavikai_ir_Sektos#Tikejimo_kaina

 
virgisData: Ketvirtadienis, 01.09.2011, 08:49 | Pranešimas # 42
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Benas)
ANAPUSINĘ TIKROVĘ (esu neįgalus suvokti šių žodžių prasmės sad ) ypač naudinga žinoti kad ir tokią info http://www.satan.lt/Apgavikai_ir_Sektos#Tikejimo_kaina

Čia ir pasireiškia tavo laisva valia, rinktis.... Čia nėra aklo tikėjimo ir sektų tikslo, o atvirkščiai sakyčiau, žinojimas nėra tikėjimas. Kitas dalykas kai nenori žinoti ir matyti aplink vykstančių realių procesų, visada bandydamas rasti sau pasiteisinimų. Daugumas čia pateiktos info patvirtinama realiais faktais, kas ieško tas randa, atidžiau skaityk... satan.lt pilnas negatyvo, informacija ištraukta neaišku iš kur, jaučiasi kažkieno režisūra... Laikas nusiimti maišą nuo galvos ir realiai pažvelgti į tai kas tave supa. Žinoma, sistema ir ego taip lengvai nenorės paleisti ir nepaleis, darys viską, kad to neįvyktų... HAARP, Chimtrail, skiepai nuo kiaulių gripo su nana technologijomis, modifikuotas maistas, dantų pasta su floru (kuris nieko neturi bendro su apsauga nuo ėduonies), žemo dažnio generatorių vibracijos skleidžiamos per obeliskus, per TV skleidžiamas absoliutus melas, kosmetika ir cheminės higienos priemonės, surežisuotos revoliucijos ir karai, katastrofos ir žemės drebėjimai, kataklizmai sukelti dirbtinai, kaip ir ekonominės krizės ir dar daug ko skirta tam, kad tavo maišas niekada nenukristų. Nes sistema negali likti be žaidėjų. Tai realus gyvenimas.
Rinktis tau, bet ieškok atsąkymo savo viduje, per širdį... Neatsitiks nieko blogo, jei visą likusį savo gyvenimą pravaikščiosi su maišu. Tokių šiuo metu yra dauguma, bet jų sparčiai mažėja, nepriklausomai nuo visų išvardintų dirbtino proto (matricos) naudojamų priemonių. Vadinasi toks tavo pažinimo kelias, per visokius Satan..., vadinasi toliau tavo siela nusprendė likti šioje dualybės erdvėje, įgyti daugiau patirties. Tai nėra blogai, visatos valios laisvės dėsnis...
Sėkmės patirties kelyje, su meile ir pagarba...
 
ViliariData: Ketvirtadienis, 01.09.2011, 09:12 | Pranešimas # 43
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Benas)
Viliari, tai gal ir su Dievu prasuki kokias dielas (derini veiksmus)? Kaip ten tas mūsų, žemės kirminų, gyvenimėlis susiklostys po 2012 m.? O tu bene vip'u prie jo vartų būsi?


Ačiū Benai smile pralinskminai smile

Virgis atsakė tau nuostabiai. Aš dar taip nemoku. Nors aš ir matau ir girdžiu, tačiau nepretenduoju kol kas į gerų ir šviesių žmonių gretas. Todėl ką nors prasukti su Dievu nepavyktų, VIP gretose neesu ir t.t. Ir kas pagal tave yra anapusinė tikrovė? Tu pats sau prieštarauji. Sakai reikia žiūrėti į realybę, bet pats klausi apie 2012 m.? biggrin :D
 
BenasData: Penktadienis, 02.09.2011, 15:42 | Pranešimas # 44
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 28
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Smagu ir pačiam, kai kitą pralinksmini smile .
Mielieji, atrodo jūs nelabai suprantate jumorą bei sarkazmą, ir prieštaravimų lygioje vietoje surandate... Pasistengsiu perteikti mintį aiškiau :).
Anapusinės tikrovės nėra (man, tokiems kaip aš), bent jau jokių faktų iki šiol niekas taip ir nepateikė... Tačiau religijų, tikėjimų pamatai, jūsų „asmeninės patirtys“ (tokios kaip „dvasinį lygį ir matau, ir girdžiu, nes turiu ryšį su savo Siela, Dvasia ir su Aukščiausiuoju AŠ. Galiu bendrauti su daugeliu dieviškų būtybių. Atsakymus gaunu ne iš fizinio lygio“) kalba būtent apie tai – lyg tai yra kažkokie lygiai/matavimai, kur gyvena šėtonas ir dievas, sielos... smile Apie 2012 m. klausiau taip pat dėl to, kad minite juos (nors dabar jau kuris laikas „ateina“ informacija, kad būk tai kritiniai yra 2013 m. (ir guru Kavasilas tą tvirtina); prieš keletą metų „dvasingieji“ kalbėjo apie 2010 m., bet nieko neįvyko??? Neabejoju, kad neilgai trukus bus paminėti ir 2014 m.).
Satan.lt aptikau atsitiktinai, visai neseniai (gal prieš kokias 3-4 sav.). Ten esančia info pasidalinau, nes tai atitinka mano (realisto, skeptiko, laisvamanio, laisvo) pasaulėžiūrą, kurią perteikti jums užtruktų nemažai laiko. Negatyvo ten nesuradau, atvirkščiai - tik pozityvus, logiškas tokio požiūrio pagrindimas, su nuorodom į pirminius šaltinius ir pan. Didelė dalis ten esančios "kūrybos" - tai sarkazmas. Kaip žinia, sarkazmas galimas tik intelektualių žmonių tarpe, nes tik iš tiesų laisvi, savo veiklą ir gyvenimą kontroliuojantys gali pasijuokti iš savęs ir kitų neįsižeisdami...
Klystate, jei manot, kad nesu susipažinęs su įvairių save vadinančių „mistikų“, „misterijų mokyklų“ teorijom ir praktikom. Asmeniškai pažįstu ne vieną tokį Lietuvoje ir užsienyje. Nekalbu, kad esu susipažinęs/skaitęs (ne po vieną kartą) tokius istorijos "šedevrus" kaip biblija, koranas, vedos, tibeto mirusiųjų knyga,... įvairių filosofų, tesofų, teologų ir ideologų veikalus, tarp jų ir „šiuolaikinių“ (Drunvalo, Lazarevas, Petrovas, Svijašas, Markūnas...), dalyvavęs ar matęs aibę įvairiausių seminarų... Todėl, remdamasis SAVO patirtimi, o ne filmukais, knygutėm ir straipsniais manau, kad tie žmogeliai yra švelniai tariant neadekvatūs. Turiu konkrečių pavyzdžių čia Lietuvoje, kai keli „dvasingieji“ lyderiukai (panašių idėjų šalininkai) „atsiskleidė visu savo grožiu“. Visi iš jų buvo skurdžiai, neturintys pastovaus darbo, savo namų, bet labai apsiskaitę ir „dvasingi“... Bet juk jūs manote esantys laisvi (nuo prievartinės veiklos-darbo; drąsiai ir atvirai reiškiate savo nuomonę visuomenėje; elgiatės pagal savo suvokimo lygį, o ne pataikaujate primestomis „sisteminėmis“ normomis ir taisyklėmis...), nes aš matau jus kai „dvasingumo“, „teisuoliškumo“ siekimo įkaitus, todėl atsakysiu kaip ir Virgis – turite laisvą valią rinktis – nusiimti maišus, arba dar stipriau į juos įsikibti biggrin
 
ViliariData: Penktadienis, 02.09.2011, 16:01 | Pranešimas # 45
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ačiū Benai už gražius žodžius, dėl matymo. Taip, mokslininkai nėra įrodę apie dvasinio pasaulio egzistavimą. Bet juk labai ilgai buvo taip pat vertinamos ir paralelinės realybės. nepamenu dabar kur, bet skaičiau kad mokslininkai jau patvirtino jų egzistavimą realiais eksperimentais. Manau su laiku bus patvirtinta ir visa kita. Beje, prisiminiau, kad mokslininkai jau patvirtino ir realybės veikimą mintimis smile

Dėl intelektualų ir sarkazmo. Aš bent jau iki šios dienos save priskirdavau tokiems biggrin Su jumoru ir savikritika pas mane taip pat viskas tvarkoje. Manau tas pats ir su kitais čia esančiais. Esu žmogus baigęs du universitetus ir jau nemažai laiko dirbu vadovaujančius darbus, taigi nestoviu gatvėje su ištiesta ranka ir neskleidžiu "dieviškų tiesų".

Grįžtant prie tavęs, kyla klausimas. jei esi pilnai patenkintas realybe, nekyla abejonių dėl to kaip viskas yra, ką tu veikia šiame forume, seminaruose? vardan ko tu juos lankai? Koks tavo tikslas? ko tu sieki?

Quote (Benas)
nes aš matau jus kai „dvasingumo“, „teisuoliškumo“ siekimo įkaitus

Nežinau ar aš įkaitė. Nuo realybės neesu nutolusi, tvirtai stoviu ant žemės, juolab kai esu atsakinga už du žmogelius ir jais rūpinuosi viena. Ką man davė dvasingumas? Aiškumą gyvenime. Matau priežastis pasekmių, galiu js valdyti ir mano gyvenimas žymiai palengvėjo ir supaprastėjo. Dabar galiu pasakyti kad gyvenimas yra gražus. Anksčiau taip negalėjau smile
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Besikeičiantis supratimas (Ko laukti toliau)
Поиск: