Šeštadienis, 20.04.2024, 06:48
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Besikeičiantis supratimas (Ko laukti toliau)
Besikeičiantis supratimas
virgisData: Sekmadienis, 04.09.2011, 19:41 | Pranešimas # 46
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Benas)
Anapusinės tikrovės nėra (man, tokiems kaip aš), bent jau jokių faktų iki šiol niekas taip ir nepateikė...

O kaip dėl Tati Valo (Beketova), kuri atsimena, po sąmonės praradimo, 121 savo gyvenimų ir moka panašų skaičių kalbų, su senoviniais akcentais ir tarmėmis?... Patvirtinta ekspertų. O kaip dėl foto amerikiečio H.Dekinos, kai augalo sėklos nuotraukoje matosi būsimo augalo halografinis vaizdas, kitame planetos lygyje. O kaip dėl tūkstančio žmonių iš skirtingų vietų, po komos pasakoja vienodai.Bent jau perskaityk mano straipsniu, kur rasi žymiai daugiau daugiamatės erdvės įrodymų, nes neturiu laiko ir noro tai vardini ir perpasakoti, švieskis pats. Kas nori tas randa...
Su pagarba ir meile Virgis
 
BenasData: Pirmadienis, 05.09.2011, 16:07 | Pranešimas # 47
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 28
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
... galiu pratęsti: o kaip dėl šimtų tūkstančių, o gal milijonų, mačiusiųjų ateivius, gaunančių informaciją iš "ten" ir t.t.? Bet nei vieno įrodymo??? Kaip gi taip yra: milijonai tai „žino“, o įrodyti negali? ...
Pastebėjau, kad čia besilankantys ir komentuojantys netiki (abejoja) mokslu, t.y., akivaizdūs įrodymai (faktai) - ne įrodymai. Manau, tokie žmonės gali tikėti bet kuo... Bet toks pasaulis, ir nesiruošiu to pakeisti smile Tokių žmonių tarpe turiu didžiulį pranašumą - galiu įtikinti, pvz., jog galiu skraidyti, kiaurai eiti per sienas, ir, būdamas jų viršininku, visada, kiekvieną minutę žinau (be didelių pastangų, panorėjęs galiu sužinoti), kas ir kuo užsiima... Apskritai, tai, ką turiu, ko pasiekiau – pasiekiau dėka savo išskirtinumo (esu ekstrasensas), gebėjimo tiksliai numatyti ateitį (galiu įrodyti: per krizę visų pajamos sumažėjo, investicijos „sudegė“, mano pajamos padidėjo keletą kartų, o visos investicijos duoda neregėtą pelną, vid. 80 proc./met)... 

Viliari, kam tau „žemiškas“ išsilavinimas, jei turi „tikras žinias“. Juk girdėti ir matyti „ten“, turėti ryšį su savo siela, dvasia... visa tai ir yra tas kitas planas? Nieko nėra paprasčiau, kaip pasiklausti pas „ten“ arba dar geriau, nukeliauti „ten“ ir pasižiūrėti, „kaip viskas bus“. Kam dirbti, šviestis, ugdyti kokius tai įgūdžius...
 
ViliariData: Pirmadienis, 05.09.2011, 16:42 | Pranešimas # 48
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Benas)
Viliari, kam tau „žemiškas“ išsilavinimas, jei turi „tikras žinias“. Juk girdėti ir matyti „ten“, turėti ryšį su savo siela, dvasia... visa tai ir yra tas kitas planas? Nieko nėra paprasčiau, kaip pasiklausti pas „ten“ arba dar geriau, nukeliauti „ten“ ir pasižiūrėti, „kaip viskas bus“. Kam dirbti, šviestis, ugdyti kokius tai įgūdžius...


Benai, bet juk aš atėjau gyvent ir pažint fizinį gyvenimą. Todėl man reikalingas ir mokslas ir profesija. Tai irgi kelio ir pažinimo dalis. "Ten" aš gyvensiu kai sugrįšiu. Dabar aš esu "čia", tai ir gyvenu čia pagal esančias sąlygas. Taip, aš pasiklausiu, pasikonsultuoju, bet gyvenu kaip ir visi žmonės smile Žinios iš "ten" padeda lengviau eiti gyvenimo keliu, tai nereiškia kad nereikės nieko daryti. Tada kam mes čia atėjome? Galėjome sėkmingai likti ten iš kur atėjome ir stebėti kitus. Pažiūrėti kaip viskas bus nėra taip paprasta. Kas bus? Ateitis, ekonomika, politinė situacija? Kuo didesniu mastu žiūri, tuo nenuspėjamesnis rezultatas ir tuo daugiau galimų ateities sprendimų. Nes visi dalyviai turi pasirinkimą ir tu negali jų priversti pasirinkti tau palankų variantą. Šiuo atveju žiūrėjimas į ateitį tolygus tikimybių teorijos studijavimui smile Todėl ateitį galima tik nuspėti, matyti tikėtiną variantą. Ir meluoja tie, kurie sako, kad gali tiksliai pasakyti kas bus. Galima pasakyti tik kad yra pvz 70% tikimybė, kad taip įvyks. Arba 50%, 30% ir t.t.

Kad gali skraidyt ar vaikščiot kiaurai sienų tu manęs neįtikinsi niekaip, nes šis pasaulis nesuteikia tokių galimybių. Mane irgi galima vadint ekstrasense, bet tai nėra joks išskirtinumas. Tai gali absoliučiai visi. O jei jau tu taip džiaugiesi turimu išskirtinumu, tai turi ir jausti atitinkamą atsakomybę. Ir niekada savo sugebėjimais nepakenkti kitam žmogui smile

Žinoma, tavo turima patirtis nemaža. Galima tave už tai pagirti smile Ir nors tu juokiesi ir netiki, gyliai širdyje tu nori taip pat matyti, būti "ekstrasensu", gauti informaciją iš "ten" ir tuo pačiu to bijai. Klausimas ko? Aš pasikartosiu, visi gali matyti ir girdėti. Netgi tu smile Sėkmės Benai plaukiant per gyvenimo jūrą smile


Pranešimą pakeitė Viliari - Pirmadienis, 05.09.2011, 16:54
 
BenasData: Pirmadienis, 05.09.2011, 16:55 | Pranešimas # 49
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 28
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kad galiu vaikščiot kiaurai sienų ir pan. - lochatronas - tavęs neįtikinčiau, nes pasisakiau, kas esu, kaip gyvenu, kaip vertinu visa, kas mane supa...
Įtikink mane, kad gauni info iš "ten", kad atėjai iš "ten" ir sugrįši į "ten" (nes mano kūną tai sugrauš kirminai, arba sudegins mano vaikai). Pasiprašykim į naujienų agentūros studiją ir padarykim sensacingą pranešimą - būsi pirmas/pirma pateikęs įrodymus. O tas faktas, kad turi net du universitetinius išsilavinimus, turėtų tik papildyti tikinčiųjų, taigi ir "pateptųjų" gretas... taip pagreitinsi "atsibudimą"
 
virgisData: Pirmadienis, 05.09.2011, 20:46 | Pranešimas # 50
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Benas)
galiu pratęsti: o dėl šimtų tūkstančių, o gal milijonų, mačiusiųjų ateivius, gaunančių informaciją iš "ten" ir t.t.? Bet nei vieno įrodymo??? Kaip gi taip yra: milijonai tai „žino“, o įrodyti negali?

Matyt stipriai veikiamas iliuzijos. Nes matai tik tai ką nori pats, ignoruodamas faktus, pasiduodamas informacijos melui ir iliuzijom. Tai tu man paaiškink kokiu būdu ta mergina gali mokėti tiek kalbų, skaityti užrašus, kuriems apie 10 000 metų. Kad tai realu, patvirtina įvairių šalių kalbininkai ir senovės diskų tyrinėtojai. Tik negali paaiškinti. Kaip gali išgyventi 76 metus indas, kuris nieko nevalgo ir negeria vandens ir toks ne vienas, yra ir Rusijoje. Tai patvirtina jūsų medikai, stebėdami ir tirdami. Tik va bėda, niekaip negali paaiškinti to reiškinio šiuolaikinis mokslas. O kaip dėl to kad šiuolaikinis mokslas pripažino nesuprantantis 90% supančios materijos ir veikiančių juose dėsnių. Daitonas Mileris įrodė eterio egzistavimą, tam pašventęs 26 savo gyvenimo metus, atlikęs kelis tūkstančius bandymų. Nors tai buvo pastebėta atliekant Maikelsono-Morlio bandymus, bet praignoruota sąmoningai. O kaip dėl tikros Mendelėjavo cheminių elementų lentelės, kur buvo elementas Niutonis, nulinės eilės ir nulinio stulpelio elementas, vėl patvirtinantis eterio egzistenciją. Tokių fizinių faktų dar turiu ne vieną... Kaip gali paaiškinti tuos prieštaravimus. Ar tavo maišas turi plyšių ar beviltiškai tamsus? Patogiau klausytis melo per TV nei ieškoti tiesos, tai neduoda naudos...
Quote (Benas)
Įtikink mane, kad gauni info iš "ten", kad atėjai iš "ten" ir sugrįši į "ten" (nes mano kūną tai sugrauš kirminai, arba sudegins mano vaikai).

Kaip gali vienas matantis įtikinti dešimt neregių, kad jis mato mėlyną dangų? Kadangi visi likę dešimt tvirtins esant jį juodu, nes jie negali matyti. Matantis bus apkaltintas ir pareikalauta įtikink...jei męs nematome, vadinasi jis negali būti mėlynu, nes mūsų daugiau, todėl mes turime teisę taip tvirtinti.
Bet kadangi tamsta esi čia, vadinasi maiše yra skylučių. Praplėšk jį ir nesijaudink dėl to, ką pasakys aplinkiniai. Tai tik iliuzija, tavo ego grandinės, kurios riša tave su sistema...
Sėkmės
 
AirijanData: Antradienis, 06.09.2011, 00:33 | Pranešimas # 51
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 43
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Klausimas Viliari ir kitiems: Pasak Krajono nuo Liepos 25 dienos mes jau 4-je dimensijoje. Ar Jus kazkokias vibracijas jautete, ar kitokius pojucius patyrete?
 
ViliariData: Antradienis, 06.09.2011, 08:07 | Pranešimas # 52
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Benai,
kam nors ką nors įrodinėti nėra prasmės. Įrodymų aplink mus tiek daug, kad tereikia juos matyti. Bet nenorinčio patikėti neįtikins niekas, ką be parodytum. Parodys TV, sakys - sufabrikavo, parašys, sakys - išsigalvojo ir t.t. Tam įrodymas straipsnis prieš keletą dienų Delfyje apie mokslininkus, kurie nustatė kad po mirties smegenyse įvyksta elektros iškrova. Jie pradėjo mąstyti apie tai, kad gal pagaliau surado žmogaus Sielos buvimo įrodymus. O ką atsakė kiti jų kolegos? Nesąmonė, tai cheminiai procesai ir t.t. smile Viename rusų forume padėjome vienam žmogui. Jis gavo tikslų aprašymą savo situacijos, kodėl įvyko, kaip įvyko, kokia jo būsena ir kas jo laukia. Išvados - mes iš spec. tarnybų, užsimaskavę, sekam žmones ir jais manipuliuojam smile

Norintys tikėti - patikės, norintys matyti - pamatys.

Airijan,
perėjimai jau vyksta nuo pat metų pradžios. Ir taip, tai jaučiasi. Jei anksčiau man kad girdėti informaciją reikėjo daug pastangų ir koncentracijos, dabar tai vyksta lengvai ir be jokių praktiškai pastangų. Kol kas kitokio fizinio pasireiškimo naujų erdvių nėra. Tiesiog "uždanga" suplonėjo, žmonėms, tiems kurie to nori, lengviau pajusti ir atverti savo sugebėjimus ir galimybes. Suaktyvėjo "nuojautos", "6 jausmas", atsiranda regėjimai, vizijos, pranašingi sapnai ir t.t. Viskas kol kas vyksta nematomoje sferoje. O žiūrint fizine prasme, padaugėjo taip vadinamų prabundančių žmonių ir jiems tai daug lengviau padaryti nei prieš metus laiko.
 
BenasData: Antradienis, 06.09.2011, 15:20 | Pranešimas # 53
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 28
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (virgis)
Matyt stipriai veikiamas iliuzijos. Nes matai tik tai ką nori pats, ignoruodamas faktus, pasiduodamas informacijos melui ir iliuzijom.

Mano klausimas: kokios iliuzijos esu veikiamas?
Matau tai, kas yra, ką galiu matyti ar suvokti visomis turimomis juslėmis... Jei matai/suvoki daugiau, - pasidalink. Pvz., kaip suvoki, jog yra kitų matavimų? Kaip suvoki (be faktų) Beketovos atvejį? Pasakymas „įrodyta ekspertų“ nieko nereiškia. Juk ir Vangos, ir Nostradamo ir Sai Baba, kitų panašių „pranašų“ „gebėjimų“ „įrodymai“ taip ir liko ore?
Quote (virgis)
O kaip dėl to kad šiuolaikinis mokslas pripažino nesuprantantis 90% supančios materijos ir veikiančių juose dėsnių.

Šiuolaikinis mokslas negali to „pripažinti“ būtent taip, kaip tu pateikei. Jis (mokslas) tik pripažįsta, jog ne viską gali paaiškinti, o pasakymas kiek procentų gali/negali, tolygu „žinoti“ kas yra tie 100 proc. smile Tai yra mitai, kaip ir apie Mendelejevo lentelę, Einšteino teoriją...
Quote (virgis)
Ar tavo maišas turi plyšių ar beviltiškai tamsus? Patogiau klausytis melo per TV nei ieškoti tiesos, tai neduoda naudos

Taip, turiu namuose ir televizorių (ir kitokios buitinės technikos, kuri palengvina gyvenimą, aparatūros...:)), tik nelabai žiūriu, beje, laikraščių, žurnalų, media kanalų taip pat l. mažai klausau/žiūriu/skaitau... Turiu nuostabiausią šeimą (daug vaikų, išmintinga žmona), visi esame sveiki ir laimingi. Todėl pakanka prasmingos veiklos ir rūpesčių, visą laisvalaikį leidžiame kartu. Pasakymas „tiesa slypi kažkur anapus“ man neturi prasmės.
Dėl faktų: aš ir klausiu - kur jie? smile Ar sugebi atsakyti tik taip kaip kunigai (kiti dvasininkai) ar tikintieji: "dievu/velniu/likimu/antigamta galima tik tikėti, to pažinti/suvokti neįmanoma". Tai kuris gyvename iliuzijomis? Juk tikriausiai žinai, kas yra "įrodymas", tiksliau "faktas"? Pasiremsiu jau minėtais dalykais:
Faktas - teiginys, pagrįstas praktinėmis žiniomis, kurių teisingumu neabejojama. Faktais dažniausiai vadinami realiai įvykę/vykstantys reiškiniai, kurių autentiškumas yra patvirtintas moksliniais eksperimentais. Moksliškai patvirtinti faktai gali būti naudojami kaip įrodymų dalis. Jei be įrodymų tiki, kad egzistuoja „anapusinis pasaulis“, kad siela nemirtinga, kad yra ateiviai (protingos reptilijos:)), tai tau niekas nepaneigs, jog yra tai matančių, gaunančių iš „ten“ info :).
Manau, kad mano pasaulėžiūra yra tokia laisva, plati, kokia tik gali būti. Būtent tvirtas stovėjimas ant kojų suteikia man ir žinių, ir jėgų pažinti vis daugiau ir daugiau, keliauti ir sutikti skirtingų bet labai įdomių žmonių, pavadinčiau „grynuolių“. Spėju, kad tavo pasaulėžiūra yra „suformuota“ liguisto susireikšminimo, kuomet susiviliojai „tikrų žinių“ skleidėjais, ir dabar manai, jog turi dėl to pranašumų :). Todėl ir „skleidi šviesą“, kvieti „atsibusti“... Bet Tiesa yra labai paprasta, kukli ir akivaizdžiai matoma – tavo pasaulėžiūra „leidžia“ tau turėti tai, ką ir turi, ne daugiau. Jei esi pilnai patenkintas tuo, kas ir koks esi, ką veiki, ką turi, kuo būsi, ką turėsi – ok, nieko ir nekeisk.

Добавлено (06.09.2011, 15:20)
---------------------------------------------
Viliari,

Quote (Viliari)
kam nors ką nors įrodinėti nėra prasmės. Įrodymų aplink mus tiek daug, kad tereikia juos matyti. Bet nenorinčio patikėti neįtikins niekas, ką be parodytum.

Aš noriu patikėti :). Juk negaliu tikėti aklai, todėl ir klausiu įrodymų...
Quote (Viliari)
Tam įrodymas straipsnis prieš keletą dienų Delfyje apie mokslininkus, kurie nustatė kad po mirties smegenyse įvyksta elektros iškrova. Jie pradėjo mąstyti apie tai, kad gal pagaliau surado žmogaus Sielos buvimo įrodymus. O ką atsakė kiti jų kolegos? Nesąmonė, tai cheminiai procesai ir t.t.

Skaičiau šį straipsnį. http://www.technologijos.lt/n/pasaulio_paslaptys/S-21189/straipsnis?name=S-21189&l=1&p=1
Kaip jau minėjau, tikintysis tiki be įrodymų smile Skaityk atidžiai, atkreipk dėmesį į žodį "hipotezė"...
Jei nesugebi analizuoti teksto, padėsiu smile :
"Viso pasaulio žiniasklaidos džiaugsmui, tyrėjai tuomet pareiškė, jog aptiko fiziologinį pagrindą, kuriuo galima paaiškinti mistinius regėjimus ir patyrimus, susijusius su pomirtiniais išgyvenimais. Sensacingus tyrėjų pareiškimus netrukus palydėjo ne mažiau sensacinga hipotezė: encefalogramose užfiksuota ne kas kita, o sielos atsiskyrimas nuo mirusio kūno."
"Tikintieji tokiuose eksperimento rezultatuose, žinoma, netruko įžvelgti įrodymų, jog siela iš tiesų egzistuoja. Nesvarbu, kad tie „įrodymai“ – labai trapūs ir ginčytini. Juk daugiau panašių, diagnostine aparatūra užfiksuotų atvejų nėra ir nebuvo. Tiesa, egzistuoja tam tikra hipotezė, jog galimo sielos atsiskyrimo nuo mirusio kūno procesas primena elektros kondensatoriaus iškrovą: mirties momentu „išsikrauna“ maždaug 90 proc., o likę 10 proc. „išsikrauna“ po mirties praėjus nuo devynių iki keturiasdešimties dienų."
 
ViliariData: Antradienis, 06.09.2011, 16:14 | Pranešimas # 54
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Benas)
Turiu nuostabiausią šeimą (daug vaikų, išmintinga žmona), visi esame sveiki ir laimingi. Todėl pakanka prasmingos veiklos ir rūpesčių, visą laisvalaikį leidžiame kartu.


Tai ką tu čia veiki? biggrin Ko ieškai? Ko blaškaisi?

Hipotezės reikšmę žinau, blogiausiu atveju, moku naudotis žodynais lol Straipsnį skaičiau prieš kelias dienas ir užsiminiau tau apie jį iš atminties. Ir pateikiau tau ne kaip faktą, o kaip pavyzdį.

O dėl tikėjimo pasakysiu tau tai, ką atradau per šiuos metus. Tikėjimo nerasi, jokie įrodymai jo neaktyvuos, ir niekas to neišmokins. Tikėjimas yra kiekvieno mūsų širdyje ir tu iki jo arba dasikapstai arba ne.

Aš jau savaitgalį norėjau parašyti čia kai kurias savo mintis dėl dvasinio tobulėjimo. Kaip aš jį suvokiau paskutiniu metu. Tai pati gyliausia savianalizė, kai pažvelgi į visas savo baimes, negatyvias savybes, įpročius. Pamažu šalini tai iš savęs ir jauti kaip ateina palengvėjimas ir gyvenimas keičiasi. Nebandai jų užslopinti ar ignoruoti, o būtent šalini. Dvasinis darbas tai nėra mistikos vaikymasis, ar Dievo paieškos. Tai darbas su savimi, o visa kita ateina kaip to pasekmė.
 
virgisData: Antradienis, 06.09.2011, 19:48 | Pranešimas # 55
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Benas)
Mano klausimas: kokios iliuzijos esu veikiamas?

Tomis kurios supa. Valdomas sociumo, sistemos...
Pateikiu mistikų, kaip tu vadini...
http://glubinnaya.info/science/mendeleev/mendeleevtable.htm
http://quantmagic.narod.ru/volumes/VOL742010/p4139.pdf
http://ether-wind.narod.ru/glava10.htm
http://www.levashov.info/Articles/Source-2.html
http://gnozis.info/?q=node/3655
http://physicsworld.com/cws/article/news/2810
http://abdullin.blogspot.com/2011/05/blog-post_1988.html
http://www.lvavasil.com/kos_mos/index.html?show_news=411
Šiuolaikinio mokslo krizė, kuri šiandien yra akivaizdi: Nobelio premijos skiriamos atradimams, kurie padaryti 40 metų atgal, o per 30 paskutinių metų nėra nė vieno fundamentalaus naujo mokslinio atradimo... Tai visiška mokslinė krizė.
Kad išspręsti šias problemas, reikia išeiti iš pozityvizmo ribų. Reikia suprasti, kad kiekvienas reiškinys ir procesas nevyksta be reikalo. Kiekvienas procesas, o šiuo atžvilgiu – mokslinė krizė, turi savo valdymo sistemą. Mokslas iš principo yra valdymo priemonė ir niekuo nesiskiria nuo mitų, pasakų ir religijos. Kai kam patinka dogmos, o kai kam - postulatai.
Esmė tame, kad šiuolaikinės valdžios atstovai puikiai žino, kas yra žmogus, kokie yra gamtos dėsniai, ir ką veikia šiuolaikinis bandymų mokslas. Bet atiduoti valdymo, tiesos žinias universitetams, mokykloms, akademijoms valdžia negali, nes tai neįeina į jų planus, ir juos galima suprasti.

Tikras žinias duoti „bandai" yra pavojinga, nes yra nenuspėjama, o kaip gi ji jas panaudos? Daug lengviau yra sukurti iliuziją, kad mokslas ieško tiesos, eina amžino progreso keliu žmonijos labui. Teorijos yra tokios sudėtingos, jų yra tiek daug... kad patys didžiausi pasaulio protai sako, kad tai labai sudėtinga... Mokslininkams yra sukuriami specialūs melagingi tikslai, kurie atitraukia juos nuo tikros tiesos ieškojimo. Kai Einšteino paklausė: „ar jūs žinote, kad reliatyvumo teoriją žino tik du žmonės?" Jis nustebo: „o kas antrasis?"
 
xMxData: Antradienis, 06.09.2011, 19:58 | Pranešimas # 56
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Benai,
Manai, kad tie žmonės, kurie domisi dvasiniais dalykais, niematomu pasauliu ir pan., klysta? smile Manai turbūt dar, kad jie švaisto savo laiką, ar dar ką tai darydami, yra paveikti pasakų, nesamonių, valdomi kitų? Taip, dalis tiesos yra tame: yra šarlatanų, kurie tik ir siekia sau materialinės naudos, bet ne visi. Tu nepastebėjai, kad i visus dvasinius vadovus žvelgi tik neigiamai. O ar nepagalvojai, kad tu pats gali būt įklimpęs į kitą tikėjimą, tik tas tikėjimas vadinasi:,,Sistema". Tu tiki kažkokiais mokslininkais, už kūrių yra valdžia, manai, kad esi laisvas, nepriklausomas. Remiesi kitais, nors pats žinai, kad vienintelis tiesos šaltinis tavyje, jug visokius išorinius jutiminius organus ir kitką, atradai ne tu. Tad jei sieki tikrosios tiesos, tai patarčiau pamiršt tas visuomenės nustatytas nuostatas ir paieškoti pačiam. Galbūt mes tau atrodom juokingai, bet į skeptikus žvengiant, kyla juokas nė ką nemažesnis. smile
 
ViliariData: Antradienis, 06.09.2011, 20:41 | Pranešimas # 57
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Siūlau baigti šias diskusijas smile

Benai, gerbiu tavo nuomonę, būtų puiku jei ir tu gerbtum mūsų. Šis formas vadinasi Šviesos keliu ir čia renkasi tie kurie tiki, ieško arba nori tikėti. Jei tu neturi tokio poreikio, tai tada palik mus ir nesiek pakeisti mūsų mąstymo bei pasaulio suvokimo. Jei tavo tikslas skleisti negatyvą, bandyti sukelti kuo daugiau neigiamų emocijų, tai šis forumas tikrai ne tam.
 
BenasData: Trečiadienis, 07.09.2011, 12:27 | Pranešimas # 58
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 28
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Viliari,
Quote (Viliari)
Tai ką tu čia veiki? biggrin Ko ieškai? Ko blaškaisi?

Aš tikrinu savo žinias, gebėjimus, pasaulėžiūrą... smile Tik durnius nekeičia savo nuomonės. biggrin Viskas nuolat kinta. Vienintelis nekintantis dalykas pasaulyje – nuolatinis kitimas :). Norint kokybiškai gyventi, svarbu išsiugdyti gebėjimą prisitaikyti prie besikeičiančios aplinkos, sąlygų. Smegenų lavinimą/treniravimą suvokiu lygiai taip pat, kaip ir kūno (fizinį) lavinimą. Juk jūs taip pat kas bėgiojate, plaukiojate, kopiate į kalnus, grūdinatės ar dar kitais būdais stiprinate/palaikote fizinę sveikatą. Taip ir smegenim nuolat reikia naujų patirčių, patikrinimų... Beje, kaip, kokiais būdais jūs pasitikrinate savo pasaulėžiūrą (ar ji dar nesugriuvo), jei nediskutuojate su kitaip manančiais? Drįstu manyti, kad jums to nereikia? Viliari, kaip manai kuris turi daugiau šansų nugalėti evoliucinėje kovoje: ar tas kuris nuolat tikrinasi, siūlydamas kitiems sugriauti jo pasaulėžiūrą, taip darydamas pokyčius - tobulėdamas, ar tas, kuris įsikibęs vienos „versijos“, bando ją pagrįsti nepagrindžiamais dalykais, išanksto atmesdamas visas kitas, kaip negalimas?
Dar vienas esminis pastebėjimas. Stipriems, atsakingiems, savikritiškiems, drąsiems, turintiems aukštą savivertę nereikia slėptis – anonimiškumas jiems svetimas. Ribotiems savo mąstymu, požiūriu, bailiems laisva ir skaidri aplinka nepriimtina. Jie kuria įvairias sąmokslo teorijas, kad pagrįsti savo neįgalumą – negebėjimą prisiimti atsakomybę už visas savo sėkmes ir nesėkmes. Jūsų virtuali bendravimo erdvė ir „informacijos“ sklaida, netikri vardai (slapyvardžiai), nuotraukų nebuvimas būtent taip atrodo... Ko bijote? Ar gi jus žeistų kitokia nuomonė, kritika? Manęs tai visiškai netrikdo, o atvirkščiai, įpareigoja atsakingai ir konstruktyviai diskutuoti. Kai žmogus sako, kad jo kas nors nesupranta, ar patys tai patiriame, galime situaciją išversti kitaip ir paskatinti savęs paklausti: ar aš save tinkamai išreiškiu? Suvokimas savęs ir suvokimas kitų, laimei, procesas, kuriame galima lavinti šiuos įgūdžius. Žinoma, gali atsirasti kas ir mane tuo pačiu apkaltins (netikras vardas, nėra foto)? Atsakau, jog gerbiu jus ne mažiau, nei bet kurį kitą žmogų ir priimu jūsų taisykles. Jei nuspręstumėte padaryti skaidrų tinklapį (kaip siūlau), paliekant visą ten esančią info su komentarais ir diskusijom, su dalyvių tikrais vardais, nuotraukos, pažadu tą pačią dieną „nusirengti“.

Добавлено (07.09.2011, 12:01)
---------------------------------------------

Quote (Viliari)
Straipsnį skaičiau prieš kelias dienas ir užsiminiau tau apie jį iš atminties. Ir pateikiau tau ne kaip faktą, o kaip pavyzdį.

Pavyzdį – ko? Juk rašei „Tam įrodymas straipsnis prieš keletą dienų Delfyje apie mokslininkus, kurie nustatė kad po mirties smegenyse įvyksta elektros iškrova. Jie pradėjo mąstyti apie tai, kad gal pagaliau surado žmogaus Sielos buvimo įrodymus.“ Vis dėl to: ar kaip pavyzdys, ar kaip įrodymas?  Ar nebegali adekvačiai mąstyti (kontroliuoti savęs), kai neturi „kur dingti“, jei susikerti? Na, man nesvarbu, sau atsakyk jei nori.
Quote (Viliari)
dėl tikėjimo pasakysiu tau tai, ką atradau per šiuos metus. Tikėjimo nerasi, jokie įrodymai jo neaktyvuos, ir niekas to neišmokins. Tikėjimas yra kiekvieno mūsų širdyje ir tu iki jo arba dasikapstai arba ne

Pasitikiu savimi, tikiu, jog skiriu, kas yra tikėjimas, pasitikėjimas, teiginys, įrodymas...  Tu atsakei kaip ir visi „tikintieji“. Savo teiginyje pakeisk „tikėjimas“ į „dievas“ – reikšmė ta pati ([dievo] nerasi, jokie įrodymai jo neaktyvuos, ir niekas to neišmokins. [dievas] yra kiekvieno mūsų širdyje ir tu iki jo arba dasikapstai arba ne) 
Vis dėl to, akiračiui praplėsti, rekomenduoju perskaityti ir kritiškai įvertinti kelias skiltis iš laisvamanių pasaulio :
http://www.satan.lt/Klausimai_ir_Atsakymai
http://www.satan.lt/Apgavikai_ir_Sektos
Quote (Viliari)
Aš jau savaitgalį norėjau parašyti čia kai kurias savo mintis dėl dvasinio tobulėjimo. Kaip aš jį suvokiau paskutiniu metu. Tai pati gyliausia savianalizė, kai pažvelgi į visas savo baimes, negatyvias savybes, įpročius. Pamažu šalini tai iš savęs ir jauti kaip ateina palengvėjimas ir gyvenimas keičiasi. Nebandai jų užslopinti ar ignoruoti, o būtent šalini. Dvasinis darbas tai nėra mistikos vaikymasis, ar Dievo paieškos. Tai darbas su savimi, o visa kita ateina kaip to pasekmė.

Mano nuomone, nėra „dvasinio“ tobulėjimo, yra visapusiškas tobulėjimas. Bet koks skirstymas (dvasinis, mentalinis, protinis,...) tai ribų/dogmų pripažinimas...
Quote (Viliari)
Siūlau baigti šias diskusijas smile
Benai, gerbiu tavo nuomonę, būtų puiku jei ir tu gerbtum mūsų. Šis formas vadinasi Šviesos keliu ir čia renkasi tie kurie tiki, ieško arba nori tikėti. Jei tu neturi tokio poreikio, tai tada palik mus ir nesiek pakeisti mūsų mąstymo bei pasaulio suvokimo. Jei tavo tikslas skleisti negatyvą, bandyti sukelti kuo daugiau neigiamų emocijų, tai šis forumas tikrai ne tam.

Taip, gerbiu jūsų nuomonę, todėl paliksiu jus . Turiu poreikį gerinti savo gyvenimo kokybę. Neturiu tikslo skleisti negatyvo, pakeisti kažkieno mąstymo... Siūlau žvelgti plačiau ir laisviau. Šis forumas tikrai ne man.

Добавлено (07.09.2011, 12:03)
---------------------------------------------
Virgi,
Kokiu tikslu įdėjai tas nuorodas? Aš apie jas žinau  Ir tą info apie mokslo krizę esu skaitęs, berods tarp pirmųjų tavo šedevrų... ir šiap, pilnas internetas įvairiom kalbom. Galiu pasakyti, kad nieko juokingesnio ir absurdiškesnio nesu girdėjęs ). Vien tik internetas ką davė, kokį technologinį šuolį! Nekalbu apie lazerines, nano technologijas, genų inžineriją…
Dar kartą pasiremsiu jau „apvirškinta“ info:
Tai, ką davė mokslas žmonijai, galima rašyti "non-stop". Tačiau pateiksime mūsų manymu vieną svarbiausių dovanų. Mokslas davė žmonėms keturis kartus ilgesnę gyvenimo trukmę:
Kol žmonės tik medžiojo ir rankiojo, tikėtina gyvenimo trukmė buvo maždaug 20-30 metų. Tokia pati trukmė Vakarų Europoje išliko ir vėlyvosios Romos imperijos laikais bei viduramžiais. Ji nepasiekė 40 metų iki maždaug 1870-ųjų. 1915-aisiais ji pasiekę 50 metų ribą, 1930-aisiais – 60, 1955-aisiais – 70, o šiandien siekia bemaž 80 metų. Kokia gi tokios stulbinančios, beprecedentės humanitarinės permainos priežastis? Teorija apie bakterinę ligų kilmę, visuotinė sveikatos apsauga, vaistai ir medicinos technika. Tai brangi dovana, kurią mokslas įteikė žmonijai – nei daugiau, nei mažiau kaip gyvenimo dovaną. Mokslu paremti būdai yra šimtus ar tūkstančius kartų efektyvesni už kitas alternatyvas. Mes galime melstis už choleros auką arba kas dvylika valandų suleisti po 500 miligramų tetraciklino. Mokslo dėka, žemėje galima išmaitinti šimtus kartų daugiau gyventojų, kurių skaičius šio šimtmečio pabaigoje gali pasiekti 10-12 milijardų, nekertant miškų ir neniokojant gamtos. Apie pagerėjusias komforto sąlygas, efektyvų darbą, dėl kurio atsirado daugiau laisvo laiko, ir naujas technologijas galite pagalvoti ir patys.
Genų inžinerija - didelis XX a. laimėjimas, išsprendžiantis daugelį globalinių problemų. Svarbu, kad taikant šiuos metodus laboratorijoje galima sintetinti hormonus, vaistus. Sukūrus herbicidams atsparius augalus, ūkininkams mažiau reikia ravėti laukus. Transgeninių augalų, turinčių atsparumą vabzdžiams, nereikia purkšti pesticidais, nes augale jau yra pasigaminęs nuodas. Genų inžinerija remiama ir Jungtinių Tautų organizacijos. Tai vienas iš būdų aprūpinti maistu badaujančias šalis - sukurtos veislės yra derlingesnės, jas lengviau prižiūrėti, jos atsparesnės klimato pokyčiams.

Добавлено (07.09.2011, 12:04)
---------------------------------------------
xMx,

Quote (xMx)
Manai, kad tie žmonės, kurie domisi dvasiniais dalykais, niematomu pasauliu ir pan., klysta?

Taip kaip tu suformulavai – taip, aš manau klysta. Bet kurioje diskusijoje, pirma privaloma susitarti dėl terminų. Taip, kaip tu vartoji „dvasiniai dalykai“, aš galiu pasakyti povandeninis dramblys – reikšmė ta pati, tiksliau, tokie žodžiai neturi reikšmės, taigi ir prasmės... Bet čia atskira tema. „Nematomas pasaulis“ iš tos pačios operos. Bet, manau, norėjai oponuoti dėl „antgamtinio pasaulio“ (antigamtos)? Tai pats (sau) ir atsakyk – yra gamta, visata... o ar yra antigamta, antivisata? Gal būt? Bet nors vieną tokį faktą gali pateikti? smile Dar dėl „nematomo pasaulio“. Be abejonės, mes žinome mažiau, nei galime. Ir tai, ko nežinome, ar negalime suvokti savo juslėmis, dar nereiškia, kad to negali būti. Ar esi matęs, čiupinėjęs elektroną? – ne, bet juk suvoki, kad jis egzistuoja...
Quote (Viliari)
ei sieki tikrosios tiesos, tai patarčiau pamiršt tas visuomenės nustatytas nuostatas ir paieškoti pačiam

Aš taip ir gyvenu smile
Quote (xMx)
Galbūt mes tau atrodom juokingai, bet į skeptikus žvengiant, kyla juokas nė ką nemažesnis. smile

Jūs man atrodote „pasiklydę“... bet jei linksma, pasijuokim

Добавлено (07.09.2011, 12:27)
---------------------------------------------
Virgi,
neprisimenu kur minėjai piramides kaip ateivių statinius ar pan. smile Čia dar viena hipotezė http://www.technologijos.lt/n/mokslas/istorija_ir_archeologija/S-21334/straipsnis?name=S-21334&l=2&p=1

 
virgisData: Trečiadienis, 07.09.2011, 13:22 | Pranešimas # 59
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Benas)
Dar vienas esminis pastebėjimas. Stipriems, atsakingiems, savikritiškiems, drąsiems, turintiems aukštą savivertę nereikia slėptis – anonimiškumas jiems svetimas. Ribotiems savo mąstymu, požiūriu, bailiems laisva ir skaidri aplinka nepriimtina.

Nuo pat pirmo straipsnio patalpinimo ir šio puslapio egzistavimo pradžios visada pasirašinėju savo tikru vardu, foto ir netik mano bet ir mano šeimos gali pamatyti foto albume, kuris irgi egzistuoja nuo pat pradžių. Tai kur čia paslaptys ir kas čia slepiasi...
Quote (Benas)
Kokiu tikslu įdėjai tas nuorodas? Aš apie jas žinau

Tam kad prašei įrodymų...ar tau įrodymai tik tai kas patinka tau ir tavo globojamai sistemai. Na taip, juk ji tave padarė turtingu, sugebėjai apmauti kitus, krizės metu, kaip pats rašei... Tai svarbus nuopelnas. Man tai nereikšminga ir aš to neįvertinsiu...
Quote (Benas)
Tai, ką davė mokslas žmonijai, galima rašyti "non-stop". Tačiau pateiksime mūsų manymu vieną svarbiausių dovanų. Mokslas davė žmonėms keturis kartus ilgesnę gyvenimo trukmę:
Kol žmonės tik medžiojo ir rankiojo, tikėtina gyvenimo trukmė buvo maždaug 20-30 metų

Aš tau nepateiksiu tau daugiau nuorodų, nes matau tai beprasmiška, tas pats kad aklus įtikinti kad dangus yra mėlynas.... Patarimas - nueik į kapines ir paanalizuok užrašus ant antkapių, gal pasidarys aiškiau. Prašei fizinių argumentų....Pasiklausk pažįstamų gydytojų, jei tokių turi, pasiklaus ar jie pritaiko tuos gydymo metodus sau ir artimiesiems
Quote (Benas)
Genų inžinerija - didelis XX a. laimėjimas, išsprendžiantis daugelį globalinių problemų. Svarbu, kad taikant šiuos metodus laboratorijoje galima sintetinti hormonus, vaistus. Sukūrus herbicidams atsparius augalus, ūkininkams mažiau reikia ravėti laukus

Bet gi tu tuos nuodus irgi valgai. Taip kad kirminas protingesnis už tamsta.... Aš buvau geresnės nuomonės apie tave, "ilgaamži", greitai pakratysi kojas, valgydamas modifikuotus produktus... Atvažiuok duosiu normalių obuolių ir pomidorų, nors trumpam duok pailsėti organizmui nuo nuodų virškinimo. Ar čia tik mums juos reklamuoji?
Čia žmonės apsiskaitę tais klausymais ir asmeniškai patyrę sveiko gyvenimo naudą, be jūsų sistemos medicininio genocido, toks akivaizdus melas sukelia tik nusistebėjimą.
O gal tu čia su užduotimi???
 
virgisData: Trečiadienis, 07.09.2011, 13:39 | Pranešimas # 60
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Benas)
Virgi,
neprisimenu kur minėjai piramides kaip ateivių statinius ar pan. smile Čia dar viena hipotezė

O kur čia prieštaravimas, kad tie statytojai nebuvo ateiviai, nors ir naudojo mechaninių įrankius, apie tai aš irgi rašiau savo "pirmuose šedevruose" kaip tu vadini...., nuorodų nepateikiu, nes pats viską matęs ir skaitęs, bet dėl visko, pasižiūrėk A. Sklerovo filmus, ten rasi aibes įrodimų apie monolitų apdirbimą ir Baalbeke, pietų Amerikoje ne tik Egipte. Paskaityk paskutinį Selo Reičelo vertimą, ten irgi rašoma apie Egipto piramidžių statybą, ateivių iš Plejadų Toto...
Sėkmės...
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Besikeičiantis supratimas (Ko laukti toliau)
Поиск: