Ketvirtadienis, 18.04.2024, 16:43
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Besikeičiantis supratimas (Ko laukti toliau)
Besikeičiantis supratimas
VidmantaskunData: Šeštadienis, 29.10.2011, 13:04 | Pranešimas # 121
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 30
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Prašau perskaityti labai praktišką knygą: Robin Sharma-Vienuolis kuris pardavė Ferarrį arba Robin Sharma-Šventasis,Banglentininkas ir Vadovas.Tose knygose rašoma ką būtent reikia daryti,ten tikrai bė jokios mistikos.... tas knygas skaito ir skeptikai.Robin Sharma klientų sąrašas:FED EX,NASA ir kitos garsios kompanijos.Prašau tavęs ir kitų jas perskaityti ir pritaikyti gyvenime.Tai ką perskaitysi gali tave nustebinti ... tu pamatysi kaip ten viskas teisingai parašyta.TEREIKIA VEIKTI.VEIKTI....o aš noriu kad kiti būtų laimingi .... Aš veikiau ir buvau laimingas.Siūlau tai ir kitiems.KLAUSIMAS: Ar perskaitysi ?

Добавлено (29.10.2011, 13:04)
---------------------------------------------
O dėl tų straipsnių kuriuos išvertė Virgis sakau: Jie man ir kitiems šviesnešiams buvo labai naudingi ir padėjo.... smile Kai skaičiau pagalvojau: Čia rašoma teisybė.Pasijutau tarsi skaityčiau tikrąsias naujienas. smile O ne kokį nors laikraštį kur dažnai daug kas nutylima....Ačiū ... Kai padedi kitiems tavo gyvenimas taip pat gerėja.... smile

 
SetData: Šeštadienis, 29.10.2011, 17:21 | Pranešimas # 122
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Nu jeigu dar ir tokios kompanijos verčia darbuotojus skaityti tokias knygas, reiškias jos veikia psichiką. Man tai visai nepatinka.
 
VidmantaskunData: Šeštadienis, 29.10.2011, 18:21 | Pranešimas # 123
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 30
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
KĄ ? Set-klysti, tose knygose yra išmintis sukaupta iš daugybės knygų.Ir jos neveikė psichikos.Jos kaip tik jums.Garsioms kompanijos sekasi todėl ,kad jos žino t,ai ko pav.nežinai tu.Ir ,tai kas tose knygose parašyta yra labai akivaizdu.Tu net nustebtum kaip paprasta yra pasiekti sėkmę. Bet kaip nori.Kiekvienas turi teisę skaityti arba neskaityti... Tose knygose tiesiog gyvenimiški patarimai.Nors norėčiau kad paskaitytum,bet gali neskaityti jeigu tau nepatinka.Vadinas dar nepasiruošęs.Bet tu net nepažiūrėjai internete apie ką tos knygos tad kaip gali sakyti ,kad jos veikia psichiką ? O gal bijai šviesos ?
 
vaisganteData: Penktadienis, 11.11.2011, 13:25 | Pranešimas # 124
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 7
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Knygų išleista labai daug, bet kai kurios išleistos turint tikslą sujaukti skaitytojo protą...Pvz., prisiskaito žmogelis knygose apie kuriamąją vizualizaciją, kad jis yra kūrėjas, kad jam viskas priklauso, ir pradeda vizualizuoti namą, nes jis to "nusipelnė". Žiūri į ant šaldytuvo priklijuotą svajonių namo nuotrauką ir vizualizuoja mėnesių mėnesius, eikvodamas energiją, kurią galėtų panaudoti vidinei transformacijai...

Meilė myli, Meilė šviečia, Meilė saugo.
 
IgoData: Pirmadienis, 14.11.2011, 09:00 | Pranešimas # 125
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 1
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kalbama apie atgimima.pakilima.Bet domina toks klausimas,nes ir Lietuvoje jau greitai ims tai veikti-kunu deginimas.Kokia JUSU nuomuone ar zinos apie tai ,kaip energetiskai geriau:laidoti i zeme,ar deginti kuna
 
valdismartinData: Pirmadienis, 14.11.2011, 16:55 | Pranešimas # 126
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Geriau jau graziai sudegintu, nei negraziai suvalgytu.
 
SetData: Pirmadienis, 14.11.2011, 17:16 | Pranešimas # 127
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Jeigu po mirties jausi skausmą tai geriau būti sudegintam negu ilgai ir skausmingai pūti bei būti ėdamam.
 
RmXasData: Pirmadienis, 14.11.2011, 22:50 | Pranešimas # 128
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Mes nejausim nieko sitas kurnas tai tik kostiumas kuri nusimesim

Netikra gimimo data
 
SetData: Antradienis, 15.11.2011, 19:37 | Pranešimas # 129
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tada man visiškai vienodai.
Spėjui artimiesiems bus lengviau nešti tiktais pelenus.
 
RmXasData: Penktadienis, 18.11.2011, 02:10 | Pranešimas # 130
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Vidmantaskun)
Добавлено (29.10.2011, 13:04)
---------------------------------------------
O dėl tų straipsnių kuriuos išvertė Virgis sakau: Jie man ir kitiems šviesnešiams buvo labai naudingi ir padėjo.... smile Kai skaičiau pagalvojau: Čia rašoma teisybė.Pasijutau tarsi skaityčiau tikrąsias naujienas. smile O ne kokį nors laikraštį kur dažnai daug kas nutylima....Ačiū ... Kai padedi kitiems tavo gyvenimas taip pat gerėja.... smile


Mano akys skaitant virgio tekstus kaikada norejo asaroti smile ne is melo is teisybes ...


Netikra gimimo data
 
egluteData: Antradienis, 22.11.2011, 00:20 | Pranešimas # 131
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 1
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveiki, idomu paskaityti ir norisi pasidalinti kas vyksta su manimi. Man pasikeitimai prasidejo labai stipriai 2009m. sausio 31d. I terasos langa pabelde dekoratyvinis balandis ir susalusi as priglaudziau. Ta nakti as sapnavau, kad atejo Vandenio era. Po to daug labai tikrovisku ir isimintinu sapnu buvo. Supratau, kad turiu kazko dar mokytis. Nors jau turejau III Reiki pakopa, ieskojau internete dar kazko ko nezinojau, kas uzkabintu ir viskas kas susije su energetika. Uzkabino Kabala, bet paskaiciusi supratau, kad as jau viska zinau... Pries Kaledas nuvykau i Sv. Benedikto vienuolyna. Kai paklausiau vienuoliu giedojimo, pajauciau kad issiskleide mano sparnai tiesiogine to zodzio prasme, netilpo po mano paltu. Keistas jausmas, bet nesureiksminau. N uvykau pas Zalatoriene 2010 vasari, ji pasake, kad pagal horoskopa esu aiskerege ir kad kai prasides Vandenio era man issiskleis sparnai. As sakau, kad man jau prasidejo Vandenio era, bet as esu verslininke, o ne aiskerege. Po 2 men. netiketai nuvykau i Lopaicius, i A.Lileikos paskaita, pakeliui paemiau viena nepazistama dailininka. Per paskaita daug priestaravimu mano sirdyje vyko, intuicija vis pasakydavo. kad Aivaras ne visiskai tiesa sako ir t.t. Bet prie pagr. "dolmenu" prisimiau viena savo sapna, kuri sapnavau pries kokius 12 metu, kas as buvau tarsi isventinta prie siu akmenu. Nuo tos dienos viskas labai pasikeite - yra noras lankytis stipriose energetinese vietose, tokiose kaip piliakalniai. Pradejau ten girdeti aiskinimus pvz. kaip skiriasi zmoniu, geriau reiktu sakyti butybiu, daznis, net paveiksliukais buvo parodyta. Tiesiog stoviu meditacinej busenoj ant kalveles miske ir eina vaizdai. Aisku nuo tada labai jauciu vibracijas kieviena ryta, kartais ir diena kai ramiai sedziu kokioj istaigoj. Pradejau matyti aura, gydyti zmones ir t.t. Tai kartais sunku patiketi, nes esu imones direktore, verslininke, investuotoja ir aisku megstu kuryba. Dabar suprantu, kad mes esame beribiai ir kuriame patys. Tai atrodo, kad neimanoma, bet yra kitaip. Jei mylime, tiksliau esame nuosirdus, geri, esame darnoje su savimi ir aplinka - viskas atsiveria. Tiesiog sunku tai apsakyti, bet mes esame patys kurejai ir esame nuostabus. Dziaugiuosi galedami pasidalinti tuo su Jumis, nes dalinuosi beribe meile...
 
xMxData: Antradienis, 22.11.2011, 00:35 | Pranešimas # 132
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Puiku eglute smile
Nors aš jau jaučiu norą būti tik geru, bet nelabai jaučiu naująją erą, ir kada tai įvyks.

Quote
esu aiskerege ir kad kai prasides Vandenio era man issiskleis sparnai.
Reiškias tave dar ir sutiksim biggrin

Quote
Tai kartais sunku patiketi, nes esu imones direktore, verslininke, investuotoja ir aisku megstu kuryba.
Tau pačiai sunku patikėti, ar mum tūrėtų būti? smile

Ką naujo pajusi ar pametysi, nebijok, pasisakyk daugiau biggrin
 
valdismartinData: Antradienis, 22.11.2011, 07:15 | Pranešimas # 133
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 245
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Daznai buna, kad atvaziuoja mokyti, nors reikia mokytis patiems. Eglute pati gali pamokyti. smile Keista bet balandis pas mane irgi atskrides buvo, baltas grazus toks.
Siaip pastebejau, kad ypatingu gebejimu turi dazniausiai tie zmones is kuriu tikrai to nesitiketum.
Noriu paklausti, kam tiek daug laiko skiri sapnams, ir paskaitom?
Jei visa energija skirtum savo aukstesniajam as, atrastum si bei ta nuostabaus.
 
ViliariData: Pirmadienis, 05.12.2011, 21:52 | Pranešimas # 134
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveiki,

perduodu visiems žinutę nuo Virgio. Šiuo metu jis laikinai neturi galimybės būti forume bei atnaujinti straipsnius. Lauksime jo artimiausiu metu sugrįžtant į eterį smile
 
GeleData: Trečiadienis, 04.01.2012, 23:33 | Pranešimas # 135
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 21
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveiki,

Esu laiminga, "netiketai" radusi sita puslapi, vidus sako kad tai yra tai ko ieskau ir labai smagu skaityti pasikartojancia fraze kad "nereikia prisiristi" - esu kelyje, nesamoningame visa sita gyvenima, samoningame "bundanciame" tik tik. Siaubas kaip tingumas ir kiti dirgikliai kasdien bando atitolinti nuo esmes, is kitos puses pagalvojus jeigu "viskam ir kiekvienam savas laikas" tai ziuresim kaip seksis, bet tikiuosi padarysiu kas man priklauso siame isikunijime, nieko nepraleisiu ir patobulesiu tiek, kiek galiu cia ir dabar - aciu kad esate.
p.s. apie sapnus - vaikysteje daznai kaip kosmara vis sapnuodavau gyvates, jos nepuldavo, bet iki siol ju bijau ir gyvu ir siaip, idomu ka tai galetu reiksti happy kazkur sulaukus 25m. tie sapnai isnyko, o apie demeles akyse irgi vaikysteje sergant daznai matydavau ir dabar kartais "islenda"...dar pamenu jausma is vaikystes sergant (kai nemaza temperatura) per sapna budavo toks jausmas kad kazkas kaip plokscias arteja, nori lyg uzgulti-pribaigti, bet visada is to "islipdavau sveika", dar daug vaikystes sapnu kad krentu tarp laiptu tureklu is 5a i 1a. , viena is teoriju kad augdami kunu sapnuojame kritimus, kokios kitos versijos ta tema? happy
Aciu kad esate ir dalinates, keiciates nuomonemis, pojuciais
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Besikeičiantis supratimas (Ko laukti toliau)
Поиск: