Penktadienis, 29.03.2024, 08:27
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Forumas » Test category » Šviesos keliu » akmenys ir jų reikšmės (Teigiama, jog kai kurie akmenys turi tam tikrą reikšmę, todė)
akmenys ir jų reikšmės
monntosData: Antradienis, 24.01.2012, 22:18 | Pranešimas # 1
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Nesenai pradejau dometis apie akmenukus.Gal atsiras forumieciu kurie nores apie tai pasidalint savo nuomone,patirimais.Nesidrovekit gal jusu jau esama patirit pades kuriam is musu sustipret ar tai tik mitas ir mum nereik akmenuku pagalbos?

Pranešimą pakeitė monntos - Antradienis, 24.01.2012, 22:20
 
RmXasData: Antradienis, 24.01.2012, 22:23 | Pranešimas # 2
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Nieko negirdejau apie akmenukus tik apie runas smile

Netikra gimimo data
 
monntosData: Antradienis, 24.01.2012, 22:29 | Pranešimas # 3
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Jei mus sekina,atimineja energija,nuodija chemikalais-tai norisi surast budu,kaip nuo visko apsisaugot,sustipret isvalyt savo kuna nuo nuodu.Gal akmenukais ar dar kokiais budais tai galima daryti.Dalinames forumieciai mintimis,gal taip galesime padet kitam zmogui o padet kitam,tai padet sau.

Добавлено (24.01.2012, 22:29)
---------------------------------------------
yra daug info prirasyta,bet as turiu nuli patirties tik skaitimai.Nors ir mano pazystami sneka,kad viena akmeny gali nesiot kitas sunkus pasidaro ir greit nusimest reik,nes nemalonu,bet galbut atitinkamas akmuo gali tikrai sustiprint zmogu.

 
xMxData: Antradienis, 24.01.2012, 23:09 | Pranešimas # 4
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Iš kai kurių akmenų gali būti nauda, bet nauda gali būti ir iš betkokių, jei tu jais tiki(minties galia). Norint apsisaugoti, nebūtinai reikia nešioti, kokius nors akmenukus, galima apsaugos prašyti Kurėjo, be to apsaugos yra pačiame žmoguje, tik reikia daugiau pasitikėti savimi, galbūt, bet galbūt tai taip pat priklauso nuo žmogaus sąmoningumo lygio.
Ant tų akmenukų ciklintis tikrai neverta, aš pastebėjau, kad dauguma pratę pasikliaut pagalbiniais prietaisais – ta prasme atiduot tam save, savo valią. Pvz. dauguma laukia/ieško kažkokio stebuklingo prietaiso, kuris juos pagydytų, suteiktų jėgų ir pan. To tikrai nereikėtų daryt. Nemanykit, kad jūs tokie silpni smile Ieškokit akmenukų savyje biggrin


Pranešimą pakeitė xMx - Antradienis, 24.01.2012, 23:10
 
PlejadieteLinaData: Antradienis, 24.01.2012, 23:46 | Pranešimas # 5
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 47
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Jokie akmenikai tikrai nepades, jeigu zmogus nebus atsigrezes i savo vidu. VISKAS yra viduje. Juk kiekvienas zmogus yra Kurejas !
 
monntosData: Trečiadienis, 25.01.2012, 00:51 | Pranešimas # 6
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
skaiciau,kad ne butent pagalba,bet sustiprina zmogaus bruozus.Gal kaikuriems zmonems tik trupucio ir reikia kad zenktu zinksni.Nors is keliu jusu ats,galiu susidaryt nuomone,kad tai tik butu isitikinimas.Lauksim ir daugiau pasisakanciu smile
 
DoremiData: Trečiadienis, 25.01.2012, 12:35 | Pranešimas # 7
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
prieš kelis metus darže radau didelį gabalą akmens, baltas, tarsi druskos kristalai sulipę, net palaižiau patikrinti ar ne sūrus
aš negaliu atpažinti, internete vėpsodama nuotraukas , pamaniau kad tai baltas kvarcas, tačiau apsilankė šeimos draugas juvelyras ir sako kad tai baltas titnagas, tik keistai sudarytas iš kristalų
laikau ant palangės, jis toks gruoblėtas, įdomus
gal tai su akmeniu susiiję, o gal taip turėjo būti, kad pradėjau daugiau suvokti ir radau mane tenkinančius atsakymus į tai, kas neduodavo ramybės, kaip pvz. girdėjimas augalų, supratimas gyvūnų kalbos, audros debesies pastūmimas, stiprios minties materializavimas,
visa tai stebino ir baimino, nors ir dabar nesijaučiu tvirtai, baiminuosi pagalvoti negerų dalykų, kad neatneštų negerų pasekmių žmogui ar gamtai, dabar, skaitydama archyvą, baiminuosi, kad manimi naudojasi reptilija
gerai tai, kad nesu labai galinga biggrin tačiau vengiu pykti
atvirauju čia jums, kai kas juokiasi iš manes wacko
jau nebijau pašaipų, spauda pavadino ragana, taip ir prilipo
žinote, aš labai bijau karo, gal nebijau, bet man širdis kraujuoja matant invaziją pas musulmonus,
na kodėl tie šlykštūs amerikiečiai neišsitenka užgrobtoje amerikoje?jaučiu jiems neapykantą, kad žudo žmones, kad išleidžia milžiniškus pinigus karo pramonei, tuo pačiu versdama ir kitas valstybes taip elgtis
jei ne naikintuvai, ginklai, raketos- žmonės gyventų geresnėse ekonominėse sąlygose
ir štai pernai raviu daržą, svogūnus
vvvmmmmmmmm-,girdžiu virš galvos, aišku, čia ne keleivinis laineris, net dūmų juostos nėra, tai spigus naikintuvo garsas, drožia pasižvalgyt į kaliningrado sritį angry
raviu ir galvoju
-kad tu (keiksmažodis) nukristum, mirties nešėjau
kitą dieną per pietus vėl raviu ir vėl virš galvos
- vvvvvmmmmmm
aš vėl tą patį
-kad tu (keiksmažodis)nukristum....
trečič dieną pasikartojo eilės tvarka vvvvmmmmm ir mano pasakymas
vakare septintos žiniose ir klausau
- prie zoknių susidūrė du naikintuvai ir nudr angry ibo į pelkę, lakūnai išsigelbėjo,
aš ir vėl
-dėkoju tau dieve
netikusi esu, kad sutapimai- tai itin dažni būtų, visaip galvoju wacko
 
monntosData: Trečiadienis, 25.01.2012, 14:38 | Pranešimas # 8
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kodel tu negalvoju o kad jus reptilijas (keiksmazodis) istrauktu i dienos sviesa ir visi zmones pamatytu kas jus tokie biggrin stipresnes emocijos stipresne jiega.
Reiktu kada katina pas tave atvest,nes jis tiek daug sneka.Tiksliau tik miauksi su emocijom atrodo lik sneketu daug -butu idomu suprast ji biggrin Siaip pagalvojus,jei slubuoji,gali geriau eit pasiemes lazda,dar greciau su dviraciu mint ar masina vaziuot ir skrist gali.Tai papildomos priemones kurios tau daug padeda-tai gal ir akmenukai ar kaskas dar papildomo gali padet but stipresnem.
 
DoremiData: Trečiadienis, 25.01.2012, 15:48 | Pranešimas # 9
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kartais katinai būna itin šnekūs, kai kurie, bet retai, apie ką jie kalbėdavo?čia būtų mano katinai, kurie dažnai žūdavo
yra miaukusi katukė apie negerą kaimyną, kuris ją skriaudė, sakydavau, kad neitų ten, bet ji atkerta ,kad pas jį tiek daug žiurkių, kad tai smagu, turėjau piktą juodą katiną, visus žmones kando, drėskė, purškė ir kitaip rodė piktumą, tikras lachmitka, aš jį mažutį išgelbėjau, pagydžiau, su manim buvo geras, tačiau valkata, medžiotojas, buvo tam, kad krėstų eibes visoje gatvėje, ne vienas kaimynas svajojo jį sugaut ir damušt, paskutinius metus vaikštinėjo tik su puse ausies, karuose prarades vieną visą ausį, kitos pusę, o galvelė buvo išraižyta daugybės randų, parėjo pernai rudenį, prisiglaudė toks ramus, pavarges, paglosčiau ir pajutau iš pilvuko ugninį karštį- apnuodytas katukas parėjo,
kuo gi padėt?tik ramiai numirt....vandenėlio šalia lėkštutę pastačiay ir vis paglosčiau kad jam lengviau būtų
rytą katiną užkasė vaikas
katinai kalba jei apie ateitį, tai visai netolimą, dvylikos valandų bėgyje, jiems svarbu tik tai, kaip jie jausis, jei žiema- tai jie norėtų šiltai tupėt, jei vasara- ieško kur sausiau, junta paralerinius pasaulius, energijas, junta žmogaus emocijas ir kalba apie tai
taip pat viską suvokia pažodžiui ką jiems sakau
turi širdį, kupiną meilės ir visokių jausmų, kaip ir juodis , piktumo buvo pilnas, tačiau toks švelnus buvo man, mačiau kaip man atvežta viena katytė žuvo, o jos sesutė po dviejų dienų numirė būdama sveika tik iš sielvarto, ji nemiaukė, bet akys sakė
- aš nenoriu gyventi ir negalėjau nieko pakeisti, katė yra asmenybė
tai tiek apie katinus
 
xMxData: Trečiadienis, 25.01.2012, 16:03 | Pranešimas # 10
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
monntos,
Quote
Tai papildomos priemones kurios tau daug padeda-tai gal ir akmenukai ar kaskas dar papildomo gali padet but stipresnem.
Ir kam tau tie akmenukai? "pagalbinė priemonė" - pats negali, jau reikia pagalbos? Prdaėk dirbt su savimi, nejaugi be pagalbos tu nieko nesugebi? smile

Doremi,
Quote
-kad tu (keiksmažodis)nukristum...
nereikia pykt, nereikia keiktis. Žaloji save ir kitus smile
P.s truputį per žiauriai apie tuos katinukus papasakojai smile Bet dėkoju už pasidalintą informaciją smile


Pranešimą pakeitė xMx - Trečiadienis, 25.01.2012, 16:27
 
DoremiData: Trečiadienis, 25.01.2012, 16:36 | Pranešimas # 11
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
xMx, kodėl per žiauriai?aš sakiau realią tiesą, juk jūs nenorite kad meluočiau, o ir prigimtis neleis meluoti apie bet ką, ne tik apie katinus
man vistiek atrodo, kad pykau teisingu pykčiu, nors pykti man tikrai negerai, tuoj pat įlenda į galvą aštrus diegiantis skausmas, aš stengiuosi nepykti, bet negaliu likti abejinga smurtui ir netiesai
 
xMxData: Trečiadienis, 25.01.2012, 17:30 | Pranešimas # 12
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote
kad pykau teisingu pykčiu
Abejoju, kad toks dalykas egzistuoja smile Anksčiau aš irgi pykdavau: ant JAV, ant visų jos daromų nesamonių, juokingų paaiškinimų, kuriais tiki žmonės, žmonių žudymo(savo tautos ir kitų), kad suvienytų tautą ir kitų "tupų" priežasčių, jų kišimosi į visus pasaulio reikalūs - aplamai pasaulio valdyma, sitemos manipuliavimo manimi... Bet, kas iš to pykčio, nuo jo tik blogiau - pyktis nukreiptas į priešą, jį dar labiau sustiprina, maitina. Geriau jau ramiai po biški budint kitus, ir žingsnis po žingsnio šią valdymo sitemą griaut, o jai susilnėjus iki tam tikro lygio - pribaikt visiems laikams. smile
 
monntosData: Trečiadienis, 25.01.2012, 18:34 | Pranešimas # 13
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
jei savo katina subaru,tai nuejas i kita kambari isireke biggrin

Добавлено (25.01.2012, 18:34)
---------------------------------------------
pirma tai as nedirbu su savim ir nezinau ka ten reik dirbt nuo ko pradet ir t,t.Akmenukai sudomino,pirma kristolas nuo kristoliniu kaukoliu ale kuriuose yra daug informacijos. Ir dar del kaikuriuos jau asmeniskai rupimos informacijos.O tu man cia iskart uzsaldai tema,kad visi esame vos ne dievai ir mum net nereik nei valgyt gert ar oro biggrin Cia tik mano nuomone,kad reiktu gal pirma pazint ir viska kas tave supa aplinka zemeja o nekilt iskart i kosmosa.Viskas yra susieja ir akmenukas ar zemes gabalelis,kas materealu ar be materijos.Bet jei tu esi auksciau pazenges ir tikrai zinai,kad akmenukai ir t,t visiskai nereiksmingi daiktai.Neketinu su tavim gincitis ir irodinet atvirsksciai:)

 
DoremiData: Trečiadienis, 25.01.2012, 18:51 | Pranešimas # 14
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
xMx, esi teisus, tačiau pirmiausia reikia išmokti valdyti savo emocijas, o tik po to pasaulį
su savimi dirbti yra nepatogu ir labai sunku, todėl tai vadinama tobulėjimu jei bent centimetrą pasistumi pirmyn
monntos
mus supa gamta, mes esame dalis gamtos, būtina pažinti ir mylėti, saugoti, gyvūnėliai ir augalėliai atlygina tuo pačiu
prisimink pasakas lietuvių liaudies
kaip pikta ragana(čia aš tongue )vijosi našlaitę per girią, obelis pakėlė savo šakas kad mergaitė greičiau prabėgtų, o piktai raganai užtvėrė kelią
aš vis dar tikiu pasakomis, juk jos iš niekur neatsirado, iš nutikimų atsirado
gal tavo katinas keikiasi išėjes į kitą kambarį ir vadina tave kvaiša, begalviu pasipūtusiu šeimininku biggrin biggrin

Добавлено (25.01.2012, 18:51)
---------------------------------------------
pardon, kodėl aš tapau seržantu? wacko ar dėl komentarų skaičiaus?

 
xMxData: Trečiadienis, 25.01.2012, 19:06 | Pranešimas # 15
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
monntos,
Quote
O tu man cia iskart uzsaldai tema,kad visi esame vos ne dievai ir mum net nereik nei valgyt gert ar oro
Na atleisk, norėtusi, kad tobulėjimas žmogaus būtų greitesnis smile Domėkis, gal už kurio laiko tu suprasi smile
Doremi,
Quote
kaip pikta ragana(čia aš )
Na ir kam tu pastoviai tai akcentuoji? smile Tapk neragana smile Nebent tai tau patika, bet pradžioje jug nelabai priimdavai tai smile
Quote
pardon, kodėl aš tapau seržantu? ar dėl komentarų skaičiaus?
Taip, bet tai jug nera svarbu. Ar tu seržantas ar leitenantas ar majoras ar dar balažino, kas smile
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » akmenys ir jų reikšmės (Teigiama, jog kai kurie akmenys turi tam tikrą reikšmę, todė)
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск: