Ketvirtadienis, 28.03.2024, 22:33
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
  • Страница 2 из 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Kaip kovojate su liudesiu? (Apie liudesio apraiskas)
Kaip kovojate su liudesiu?
ViliariData: Penktadienis, 09.03.2012, 14:11 | Pranešimas # 16
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
monntos,

pabėgti į lodariaus karalystę niekam nepavyks biggrin Juo labiau, kad sąmoningai augti galima tik čia, tik gyvenant normalų gyvenimą. Atrodytų labai paprasta iškeliaut kur į Indiją, sėdėti kokiam ašrame, dainuoti daineles, medituoti ir jau skaityk esi švarus, šviesus ir pakylėtas. Bet tai yra apgaulė. Nes taip tu tiesiog pabėgi nuo savęs ir nuo kitų. Tai aklavietė. O va, pabandyk augti, valytis, šviesėti, kai turi kasdien eit į darbą, kai tave supa žmonės, ne visada puikios nuotaikos, kai viršininkas nusprendžia išlieti savo blogą nuotaiką ant tavęs, kai sergantis vaikas sukelia isteriją, kai tave kritikuoja, tavęs nesupranta ir t.t. va čia ir yra didžiausias iššūkis ir patirtis, išmokti išlikti ramiam visose situacijose ir visose jose įžvelgti teigiamą aspektą, o ne neigiamą.

Nemanau, kad šiame forume yra nors vienas sektantas biggrin Čia visi su savo nuomonėmis, patirtimi ir požiūriu. Ir tai yra galimybė pažinti kitus, sužinoti o ką jie suprato, įsisąmonino, pasisemti kitos patirties. Virgis tiesiog suteikia savo straipsniais daug informacijos. O jau kokią išvadą iš jų kas pasidarys - kiekvieno asmeninis reikalas.
 
monntosData: Šeštadienis, 10.03.2012, 15:25 | Pranešimas # 17
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
O jau kokią išvadą iš jų kas pasidarys - kiekvieno asmeninis reikalas. biggrin saltas protas. As turbut nesu labai dvasiskas,kad suprasciau viska biggrin nelabai ir suprantu blogio ar gerio,kad galeciau nuteist ar atleist.
 
MildaData: Ketvirtadienis, 07.06.2012, 12:24 | Pranešimas # 18
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Labas ,Merkurijau smile .bandau tave suprasti ,nes neseniai pati panasiai jauciausi .na ,susinaikinti noro nebuvo ,bet jausmas
keistas - lyg nepritapciau prie pasaulio ,koks yra dabar .lyg buciau iskritusi is gyvenimo tekmes .gal ta tu turejai omeny ?
igavau nauja kvepavima pries Naujus Metus biggrin ,kai Wolmer kalendoriuje ,perskaiciau apie siu metu permainas .pradejau intensyviau medituoti ,nes buvau siek tiek apleidusi ,na gi ir kas ivyko ? as sau taip sakau: ''protas sugryzo namo''.
nenuleisk ranku ,tikrai ne vienas esi ,tokiu yra daugiau .keisk ka nors savyje ,sveika gyvensena ar pan. pasaulis nusvis naujom spalvom .nekovok nei su pasauliu ,nei su veju malunais ,priimk viska kaip yra.
manau dauguma praeina ta pati.
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 07.06.2012, 14:19 | Pranešimas # 19
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kas mane išmokys medituoti?nesugebu išvalyti galvą nuo minčių, ten visada mažiausiai penkiasdešimt kirba,
 
BarnisData: Ketvirtadienis, 07.06.2012, 15:08 | Pranešimas # 20
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
pritariu Mildai, Merkurijau ne tu vienas toks. biggrin nors as zinau apie permainas viskas, ir skaiciau wolmer kalendoriu. Vistiek atsirado tas milziniskas liudesys kuris vede mane irgi i susinaikinima.. Atsirado jis taip tariant is niekur. Ilgai kovojas radau iseiti kaip su juo kovoti. Man padejo prasmes atradimas, tai yra isnaujo atradau prasme gyventi. Pavyzdziui Milda rado prasme pamatyti pokycius ir paciai pasikeisti, bet klausimas jeigu nieko neivyks pasaulyje, kas tada bus? Ar negysi i pradine depresija?
Zmogus laimingas kai kuria, o kuria tada kai yra prasme kurti. Kuryba be prasmes tai tiesiog issiknisinejimas.
 
MildaData: Ketvirtadienis, 07.06.2012, 15:54 | Pranešimas # 21
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi ,tik penkiasdesimt ? biggrin pas mane buna ir daugiau ,nespeju pavyti biggrin manau ,jei tos mintys sviesios ,tai tegu ir plaukia kaip debeseliai .man labai tiko rekomenduojamos Wolmer praktikos .bet ne man Jus mokyti ,Doremi ,kuri snekasi su gyvunais .esu nustebinta .kaip imanoma tai isgirsti ,suprasti ?kaip jus ta jauciat ,ar imanoma paprastam mirtingajam ta patirti ? kaip ismokti isgirsti?

Barni ,esi teisus .galvojau ,kas bus ,jei nieko pasaulyje neivyks .dar nedrystu zvelgti i prieki .manyciau ,vistik ,kad i pradini taska nebesugrysiu ,kuriame buvau iklimpusi .dar viskas sviezia ,bet jauciu ,tai kaip praeita etapa .dziaugiuosi ,kad palaikai smile
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 07.06.2012, 17:14 | Pranešimas # 22
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tai, Milda, mano mintys, jų daug ir apie visus, būna ir apie jus kai kuriuos užklysta, bet pagrindinės apie žmones, kuriems reikia padėti pasveikti,
dėkinga esu kažkam ,tam, kas su manimi, (dvasia ar angelas), nes aš menkas padaras, tik įrankis, padedantis pasveikti, o garbę priskiria man,
jei man pasirodytų, aš galėčiau visiem pasakyti kas tai, deja niekas nesirodo
bendravimas su aplinka yra paprastas ir nesunkiai parodau bet kuriam žmogui, persakau ko nori serganti gėlė ar kitas augalas kad pasveiktų, apie ką miaukia ar loja, mūkia ar čiulba,
ir kai pasitvirtina- tuomet nelaiko manes apgavike, pasitiki manimi ir aš vis drąsiau galiu sakyti jums visokius panašius dalykus
tačiau aš daug ko nesuprantu dar ir noriu daugiau žinoti,
labai maža sritis yra, ką moku ir dalijuosi su kitais
turiu pasakyti jums, jeigu jūs nekalbate su gyvūnais ar augalais, tai ir jie nkalba su jumis, bendrauja tarpusavy,
gyvūnai kalba garsais ir puikiai supranta kiekvieną žodį, nors intonacija būtų priešinga, todėl reikia vengti kalbėti piktus, užgaulius žodžius gyvūnui, tegu ir švelnia intonacija, nes jie taip įsiskaudina, kad gali susirgti ar net nusižudyti, ar tiesiog būna, kad staiga miršta , plyšta širdukė,
mylėkit gyvūnėlius ir augalėlius, jie teikia jums naudą, atsilygindami ,jie stengsis dar labiau
 
MildaData: Penktadienis, 08.06.2012, 08:44 | Pranešimas # 23
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
miela ,Doremi .ilgai galvojau vakar ka parasete .inesete gaivaus vejo i mano mastyma .mintys leke ir ,joms suvaldyti nebepadejo jokios meditacijos biggrin ir viena atidundejusi mintis man kai ka primine ,ka buvau pamirsusi .to atvejo niekam nesu pasakojusi ,kad nepalaikytu nevisprote biggrin

pries 3 metus buvau delfinu pasirodyme klaipedoje .nuo pat pirmos akimirkos ,buvo keistas pojutis ,kad jauciu delfinu emocijas .jauciau kokie jie linksmi ,zaismingi ,protingi ,o ju sirdutes verke is skausmo ,del to kad jie nelaisveje .gerai kad saleje buvo tamsu ir niekas namate mano asaru ,jos riedejo nevaldomos .tai buvo vienintelis kartas ,kai ta patyriau .

bandysiu keisti santyki ir poziuri i gyvunus ir augalus .as jais rupindavausi ,bet tai ir viskas .visada galvojau kad pasnekesiai su gyvunais imanomi tik pasakose biggrin
bet pgalvojau , jei moka tai Doremi ,vadinasi ir gyvenime imanoma ta patirti biggrin
visada buna pradzia ir pirmas kartas .reik manyti tai neivyks per viena diena ,viskam savas laikas .
 
redalertData: Trečiadienis, 25.07.2012, 16:27 | Pranešimas # 24
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 48
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveiki, noriu jusu patarimo del to liudesio ,kad geriau suprastumet pasakysiu nuo ko viskas prasidejo o viskas prasidejo nuo meiles isimylejau as mergina ir jinai mane pries 8 metus .Mes kartu isbuvom beveik 3 metus ir galiu pasakyti kad tai vienas is nuostabiausiu dalyku man atsitikes gyvenime ..Taigi teko skirtis sad del tam tikru priezasciu o tiksliau gryzes namo jau jos neberadau ir nuo tada mane lydi sis jausmas ,daug kas sake kad pamirsi bet taip neatsiko .Keisciausia kad po issikirimo as buvau beveik visada salia jos to nezinodamas ..Kai as buvau isvazeves i anglija dirbti zinojau kad ir jinai tenai dirba kazkur ir taip po poros metu vel pradejom bendrauti ir issiaiskinom kad einam i tapacia parduotuve apsipirkti ir vazinejam tomis paciomis gatvemis . Tuo metu nudziugau ir liudesis apsireiske .Taip mes ir nesusitikom anglijoje nes vis dar pikau del to kad ji mane paliko del kito bet dabar gailiuosi ir del to kad pikau sad ..Taigi istorija tesesi ,stengdavausi ja pamirsti ,nusprendziau eiti i pasimatimus su kitom merginom bet viskas veltui ..Sia vasara as nezinojau kada gris jinai is anglijos pries jei atvaziuojant pradejau ja sapnuoti vos ne kiekviena diena..Taigi ir atsitiko blogiausia as vel ja susitikau to nesitikedamas .Turiu motocikla ir viena diena nusprendziau pasivazineti ir bevaziuojant sutikau ja.Kazkoks jausmas perejo man visa kuna tada apsisukiau ir nusprendziau ja vitis nes ji vaziavo automobiliu .Vijausi kad galeciau pamatyti jos veida dar karta ..Ir issipilde dar vienas baisiausias dalykas kai mes draugavom jinai pasake kad mano draugas visai fainas ir jinai dabar su juo sad O jis gyvena netoli manes ,kai as sugalvoju kur iseiti ,sutinku ja sad sad sad Kad ir vakar draugas paskambino sako gal gali padeti ,sakau zinoma ir isejau ant kelio ir ka jus sau manot kaip pagal uzsakyma pravaziuoja jinai ,lieku stoveti nuosali ir vel mane perdure kazkoks jausmas ... sad As nelendu jei i akis ,nerasau zinuciu ir neskambinu,gerbiu jos apsisprendima bet as noreciau pasakyti kaip as ja beprotiskai myliu..Pripazystu kad jinai dar labai norejo gristi pas mane bet as ja atstumiau nes nesulaukias jos atsiprasymo jog jinai klydo jinai tiesiog norejo buti su manimi..taigi dabar turiu tai ka vadinam liudesiu...Negaliu ismyleti kitu merginu ir net ju nejieskau tik karts nuo karto pagalvoju apie ja sad O kai ji taip arti dabar ,sunku sulaikyti asaras....Tikriausiai tai bus viena didziausiu pamoku man gyvenime jog niedada negalima atsukti nugaros ..Taigi tai zudantis jausmas kartais manidavau kad su juo jau susitvarkiau bet jis vis pasibeldzia i mano gyvenimo duris ,atsiprasau kad klausiu patarimo ir aciu .
 
DoremiData: Trečiadienis, 25.07.2012, 16:48 | Pranešimas # 25
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
je, milda, delfinai kalbėjo ir skundėsi visiems, bet iš tų susirinkusiųjų tik tu išgirdai....
tai jeigu išgirdai vieną kartą, tai gali girdėti visada
rūpestis gyvūnais- tai dar ne viskas ko jiem reikia
labai prašo meilės kiekvienas iš jų, ir labai nori dėmesio
 
MildaData: Trečiadienis, 25.07.2012, 17:19 | Pranešimas # 26
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Redalert, panasi situacija pas mane buvo .
Negaleciau paguosti ,kad yra sprendimas,nes as jo pati neradau daug metu.
Tiesiog kaip suduzo sirdis i milijona gabaleliu, taip ir liko ---
Ir jos sukes rankioju lig siol, ir klausimas - ar isvis kada pavyks tai padaryti,
Ir ta sirdi surinkti i viena vieta.
Labai gerai suprantu tave, nes jausmas toks, lyg sirdy bedugne nesiociau -
Jausmas klaikus.
Ar yra iseitis nezinau, nebent ta mergina gryztu,
Kitos iseities nematau sad

Doremi,tavo katinas isprotejes biggrin
Del delfinu ,tai tikrai aiskiau pasidare
As vis galvojau ,kas gi cia buvo...
 
DoremiData: Trečiadienis, 25.07.2012, 17:37 | Pranešimas # 27
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
wacko kaip jūs taip kankintės wacko gal reikėtų tikrai diskutuoti šia tema wacko
tas katinas atspindi mano asmenį
buvusi kvaiša pelė jau išaugo į netikėlį katiną
tiesiog pakeičiau, nes pelius nebeatitinka tikrovės, man penkiasdešimt, kad ir nupušus, bet ne iki peliaus lygio tongue
 
MildaData: Trečiadienis, 25.07.2012, 21:04 | Pranešimas # 28
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
"Kankinates" - Doremi, cia dar svelniai pasakyta...

Redalert, dar pagalvojau ,kad galbut butu galima kazka atkaklumu pasiekti.
Jei ,aisku tas imanoma dar.Bet vistiek tada bus galimi du variantai : arba busit kartu, arba ne ---

Netiesa ,kad laikas gydo.
Kazkas kitas galbut ir gydo ,bet tik ne laikas.
Tik va, klausimas -KAS ???


Pranešimą pakeitė Milda - Trečiadienis, 25.07.2012, 21:05
 
BraskeData: Trečiadienis, 25.07.2012, 21:09 | Pranešimas # 29
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
kad nepaleidziat savo mylimuju, tai ir "persekioja" smile

į dangų su čebatais
 
MildaData: Trečiadienis, 25.07.2012, 21:44 | Pranešimas # 30
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kad viskas butu taip paprasta, tai nebutu sudetinga smile
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Kaip kovojate su liudesiu? (Apie liudesio apraiskas)
  • Страница 2 из 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Поиск: