Ketvirtadienis, 25.04.2024, 21:15
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » mokomės žolininkystės (mūsų miela wilary norėtų žinoti gydymo meno paslaptis,)
mokomės žolininkystės
DoremiData: Ketvirtadienis, 09.08.2012, 22:10 | Pranešimas # 106
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
grikių žiedų gali turėti rimtas žolininkas, medetkų....nežinau pas tas bobutes wacko
kaštonus rinkti skylančius nuo žemės
 
OzkelaData: Ketvirtadienis, 09.08.2012, 22:16 | Pranešimas # 107
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Jetau, Doremi, man nedega, gi svečiai svarbiau smile Ačiū,gi vėliau pakalbėsim
 
DoremiData: Penktadienis, 10.08.2012, 08:16 | Pranešimas # 108
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tai viskas, ką galėjau rekomenduoti tau
 
OzkelaData: Penktadienis, 10.08.2012, 12:11 | Pranešimas # 109
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Ačiū didžiulis, reikės gelbėt kojytes.
 
monntosData: Pirmadienis, 20.08.2012, 22:49 | Pranešimas # 110
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi-Ka gali pasakyt apie zelmenu sultys? Darzoviu as nelabai valgau,vaisiai man ir nelabai,bet va zelmenu sulciu noriu labai biggrin
 
DoremiData: Antradienis, 21.08.2012, 09:18 | Pranešimas # 111
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
turtingos želmenys vitaminais mineralais, žiūrint ko tu nori, turi patikti ir kvapas ir skonis, ir akys turi norėti, gali spausti
su želmenimis gali atsisakyti net mėsos, tai sotus maistas turtingas visokiomis medžiagomis
 
spurgelisData: Antradienis, 21.08.2012, 13:02 | Pranešimas # 112
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
DOREMI,
Kaip jūsų grybukai,ar nudorojot visus? Aš iki 6 ryto kuisiausi biggrin
Beje mano gėlytė,apie kurią pasakojau,kad nugeibino ją dovanotas kaktusas,tai kai grįžau radau pilnai atsitiesusią ir atsigavusią. dar palaisčiau su meile vandeniu,parsivežtu iš piramidės,tai dabar jau bujos biggrin
Ne į temą-o tam katinui nesusisuks šikna nuo tokio veiksmo ištisinio? biggrin biggrin biggrin biggrin Ar čia jis gal suka hipnotinius ratus skaitytojams?????? biggrin biggrin biggrin


Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
monntosData: Antradienis, 21.08.2012, 20:12 | Pranešimas # 113
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Bandau dabar visokiu rusiu uzsiaugint ir isbandinet wacko biggrin auga dabar pas mane ,semka,lesciai,avirzirniai ir dar kaskas.>D Kvieciai supelijo.Dar nesu specelystas biggrin kanape jei neklystu ir gryba uzgaude.Dar pasidaiginu konors,bet mane sultis trauke labiau.Su zolem kurios auga miske,tai dar nezinau,permazai informacijos turiu,kad bandinet.Tik apie kiaulpiene skaites,kad galima sultis spaust.
Jei cia taip ir toliau,reiks pas Doremi i kursus uzsirasit.Kad bent siektiek su zolem supazindintu smile
 
DoremiData: Antradienis, 21.08.2012, 20:24 | Pranešimas # 114
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
oi, spurgeli, mes juk vakar dar parsivežėm ir šiandien tai išvis daug, sumarinuoti sudoroti, dabar tik voveraites rinkom, tas didysis pintinis piiiiilnas mano biggrin dirbam biggrin nieko, montos, panorėsi- išmoksi biggrin
 
monntosData: Trečiadienis, 22.08.2012, 00:06 | Pranešimas # 115
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Nuo ko pradet,neisiu as visko valgyt ir bandyt biggrin Knyga gal kokia galiam butu pasiulyt.Apie zelmenys ir isko miske sultis daryt.Gydanciu zoliu as nenoriu ir net zinodamas apie jas niekam neduociau biggrin Nes daznai bunu pyktas biggrin
 
DoremiData: Trečiadienis, 22.08.2012, 08:30 | Pranešimas # 116
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kad nežinau dabar taip greit tokios knygos wacko pegasas domisi sultimis ir jau gaminasi, beje, kodėl vaisių ir daržovių sulčių nenori?
miško žolių gali kiškio kopūstų įmaišyt į želmenis, pasisėk avižų želmenims, kviečių, miežių, žirnių, miške renku džiovinimui ne sultims, pienės ir dilgės vertingos pavasarį,pegasas sakė dar garšvos, žliūgės ir balandos,
jis bando, su juo pakalbėk, bet vistiek reikėtų dėl geresnio skonio maišyti kažkokių vaisių ar daržovių
šiai dienai rudeninės sultys tiks iš moliūgo, puiki turtinga daržovė, paskaninti morkomis ir obuoliu, obuolys tai išvis neprilygsta jam jokie citrusiniai ir bananai
todėl neieškok nieko naujo, viskas geriausia kas sena, be to kviečių želmenys aktyvina vėžines lasteles, jeikas jų turi, taip kat ne panacėja tie želmenys
 
monntosData: Trečiadienis, 22.08.2012, 15:30 | Pranešimas # 117
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Zelmenys man maisyt su niekuom nebutina.Skonis man nesvarbus biggrin
Kaip ir sakei,turi patikt ir kvapas viskas.As cia beveik nebematau tokiu vaisiu ar darzoviu. Kaip ir niekad nesu apsigaves
,ivertines maista tik akym.Jei sveikas maistas as ji jau net atrodo jauciu ir skoni,bet kad toki jau retokai kada matau biggrin Zinai,tu man kaip ir gera ideja davei.As niekad nebandziau taip ziet i zelmenys,augalus juk turet organizmas aiskiau pasakyt ko reikia jam.Dekui tau doremi biggrin


Pranešimą pakeitė monntos - Trečiadienis, 22.08.2012, 15:31
 
DoremiData: Trečiadienis, 22.08.2012, 16:01 | Pranešimas # 118
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
pagaliau supratai aplinkui per aplinkui mano rašliavą, su tuo ir sveikinu, bei džiaugiuosi
yra dalykų, kurių negaliu pasakyti tiesiai keliais žodžiais, būtina laukti, kol žmogus pats susivoks kas vyksta
štai, eini per lietuviškus daržus, pievas ar mišku, akys regi tu žengi artyn prie patikusio augalo, prieini ir junti jo energiją, jau žinai, tavo ar ne, ateini į prekybos centrą ir matai gražų produktą puikioje pakuotėje, tiesi ranką ir............stabt sekundės dalelei, jei taip atsitiko, jau nemėgink logiškai protauti ir pirkti, nes tau tai nuodai
ne tik tau, žinoma
čia taip atsitiko kaip ir su rainiuku,
negalėjau juk sakyti bitutei kad paimtų rainelį į savo namus, jis atneš gerį ir sveikatą, buvo būtina laukti, -o gal susipras pasidalinti meile ir globa tam mažiukui,
ačiū dievui, taip įvyko
dabar ir tu nudžiuginai- dar vienas žmogus su pažadinta intuicija ir pajauta augalų pasauliui,
labai greitai susigaudysi ką zurkia tavo katinas, tikrai greitai
sėkmės tau, kasdien vis daugiau pamatysi ir pajausi augalų, medžių, vėjo ir saulės, o kalba jų yra telepatija,
kaip pavyzdys
tu ateini į patalpą, mintiji apie savo verslą, darbuotojų algas ir pašalinė telepatiškai perduota mintis
-norėčiau vandens, aš ištroškau...
arba-
-noriu daugiau šviesos....
ar panašiai
su sykiu tavo akys intuityviai nukrypsta į kalbantįjį
tai tavo gėlė
ji kreipiasi į tave, ji nežino kad šiuo metu grupuoji finansus, ji kalbina tave
tikiu kad taip jau buvo, tik nekreipei dėmesio
 
monntosData: Trečiadienis, 22.08.2012, 20:39 | Pranešimas # 119
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Dabar aiskiau ko savo bomsa nunesiau ir pasakiau,kad cia jo vieta,,Drauge sako ka cia darai.Sakau jis cia nori but ir nejudint jo biggrin Dar ji vel man,jis nori jo,:D Jo sakau cia jis taip nori biggrin
 
DoremiData: Trečiadienis, 22.08.2012, 21:10 | Pranešimas # 120
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
smile viskas aiškės vis daugiau, matysi- bus įdomu, nežinau kaip norwaj, bet lietuvos augalai ir gyvūnai iš anksto praneša aoie audras , šiandien slinko audros penkiasdešimt kilometrų nuo mūsų, šunys neėdė vakaro davinio, neramūs kiauksėjo, lekavo ir vis bėgiojo, tačiau katinai tingiai drybsojo- reiškia mūsų nelies, bet nakčiai bus arčiau audros debesys, štai dabar rudas ir juodas pasiprašė vidun- ne prieš gerą, laika lindi tvarte- irgi ne kas
atkreipk dėmesį į gyvūno išraišką kalbant, į judesius, uodegos, ausų, akys išraiškingiausios, paskui suprasi pažodžiui
smagu biggrin
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » mokomės žolininkystės (mūsų miela wilary norėtų žinoti gydymo meno paslaptis,)
Поиск: