Penktadienis, 29.03.2024, 16:27
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Kas tie 3 ir 4 ismatavimai (3 ir 4 ismatavimo arba tankiu supratimas)
Kas tie 3 ir 4 ismatavimai
AudrytisData: Šeštadienis, 07.07.2012, 23:32 | Pranešimas # 1
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 2
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveiki visi besidomintys!
Gal ir ne naujausias klausimas, bet niekaip neatrenku kas yra 3 ir 4 išmatavimai?
4 išmatavimas tai ilgis, plotis, aukštis ir laikas. Mes laike jau senai esam, bent jau kai aš gimiau laikas buvo ir eina.
Tai kodėl dažnai šio tinklapio straipsniuose sakoma, kad mes gyvenome, ir kai kurie dar gyvena 3 matmenyje, tai yra, kaip suprantu be laiko?????
Aišku tiek informacijos suvirškinti kiek yra šiame tinklapyje per kelis, netgi, mėnesius pakankamai sunku, tai ir klausiu šito klausimo.
Gal net pats Virgis atsilieps smile
 
DoremiData: Sekmadienis, 08.07.2012, 09:44 | Pranešimas # 2
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
geras klausimas
visų pirma nieka nebuvo kitame matavime ir negrįžo papasaklot kas ten ir kaip ten
kai kas vapalioja kad ten angelai gyvena
jeigu taip, tai didžioji ar mažoji žmonijos dalis perėjimo laiku turi mirti ir tuomet pateks į tą angelų buveinę
dėl ryšio su šio matavimo laiku ir žmonėmis, vis lankysis trečiame matavime ir žmonės kalbės
- o, angelą mačiau

-angelas man padėjo
ir taip toliau
lygiai taip kaip dabar dažnai pasakome mes
dar ko daugiau neįsivaisduoju, vistik žmogaus protas ir pati sąmonė yra riboti
ir gerai, nes gal būt smegenys neišlaikytų tokios informacijos, žmogus išprotėtų, nors genijai visi buvo nupušę
taigi, toks mano pamastymas
liepa dabar, pasiutusi šiek tiek, artinasi rugpiūtis
laikas skuba, sunku spėti su laiku
taip neseniai po kalėdų pietų sėdėjome ir diskutavome wolmer pranašystes, atrodo taip neseniai, beveik vakar wacko
 
KupolėData: Sekmadienis, 08.07.2012, 11:40 | Pranešimas # 3
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 32
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Audryti, aš taip suprantu, kad laiku irgi galima keliauti. Kad visatoje "šiuo metu" egzistuoja ir mūsų dabartis, ir praeitis, ir ateitis smile
 
virgisData: Sekmadienis, 08.07.2012, 21:19 | Pranešimas # 4
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kadangi kreipiatės. Atsakysiu, nors tai labai platus klausimas, į kurį yra daug prirašyta šiame tinklapyje pasiūlysiu čia gan aiškiai ir trumpai http://atsibudimas.ucoz.com/news....-15-241
Bet pirmiausia reikia suvokti, kad mūsų pasaulis nesibaigia tuo ką matome ar jaučiame. Jis yra daugiamatis, o mūsų organai skirti pajusti tik šį fizinį pasaulį trimatį, arba dar vadinamą trečiuoju tankiu, kadangi vibracijos tokios. Kuo tankis aukštesnis, pagal skalę, tuo ir vibracijos didesnės. Nors yra organai, kuriais galima palaikyti ryšį su subtiliais pasauliais, kaip pavyzdžiui širdis ar kankorėžinė liauka (kaktos srityje, tarp dviejų smegenų pusrutulių) žinoma šie organai daugiausia blokuoti, bet juos galima atstatyti, na užteks, o tai jau nuvažiavau į šalį, nes nežinau tavo lygio.
Taigi ketvirtas išmatavimas yra tas, kur tankis mažesnis ir aukštesnės vibracijos, na o tarp jų dar yra dvylika taip vadinamų obertonų. Kad ir tu, jei jau skaitai šį tinklapį ir tau įdomu, tavo vibracijos lygis jau bus pavyzdžiui 3,6 ar daugiau. Kiekviename lygyje yra savo gyventojai, vibruojantys tame tankyje, atitinkamu dažniu. Kad pereiti į sekantį tankį arba išmatavimą, reikia rezonuoti su to išmatavimo vibracijomis, kelti jas. Na o kaip tai daryti, vėlgi rasi nemažai mokančios medžiagos šiame tinklapyje, bet esmė - pradėk nuo savo vidaus, nuo suvokimo, nuo intuicijos prisiklausymo, atsikratyk negatyvo ir t.t.
Kaip čia viena išsireiškė, kad niekas nebuvo ten ir niekas nematė. Netiesa,buvo ir nevienas, tūkstančiai kurie pabuvojo komos būsenoje, tie kurie atsimena, ką ten matė. Taip pat nemažai pabuvoja ten gilios meditacijos pagalba. Gali paskaityti ir pažiūrėti D. Kavassilas, N. Levašovas, rasi tokių daug liudijimų šiame tinklapyje.
Nesvarbu, norime mes ar ne, tikime ar ne, suprantame ar ne, procesai vyksta ir toliau vyks. Kas dar neatsibus, toliau garbins tik materialinę gerovę, ko ir moko sistema, kad būtų amžinu jos vergu, kas tik save suvoks tik kaip mėsos gabalą, kuris atlikęs savo darbą suirs, tas turės pasitraukti iš šios realybės, įsikūnyti po mirties kitose planetose, kur nevyksta toks galaktinis poslinkis. Nes šios realybės, kaip tokios nebebus, kadangi pati Žemės planeta, kaip gyva sąmoninga būtybė irgi atlieka pakylėjimą, perėjimą į ketvirtą tankį, aukštesnes vibracijas. Na o pagal fizika, kas vibruoja žemose vibracijose, negali būti aukštose, arba kitaip sakant neatlaikys. Konkrečiai kas kaip išeis rasi pas Pirmapradžius Kūrėjus, Selo Reičelo. Tuos straipsnius siūlyčiau visus perskaityti, pradedant nuo šito http://atsibudimas.ucoz.com/news....-03-169 kildamas aukštyn rasi ir kitus Selo Reičelo straipsnius
Sėkmės tau paieškose, ar ką nors supratai? Klausiu, nes kartais kitiems būna nesuprantama, kas man akivaizdu. Pirmą kart skaitant gal ir ne viską suprasi, bet kai perskaitysi keletą kartų ar panašių info, kaip sakant viskas aiškėja, tai ir yra vibracijų pakėlimas, suvokimas pradžiai
 
DoremiData: Sekmadienis, 08.07.2012, 22:11 | Pranešimas # 5
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
net ir man kvaišai jau aišku, tikrai išsamiai aprašei,
bet sakyk, jeigu mirs žmogus ,tai jis jau nepersikels į kitą matavimą?
o kaip su tais jau mirusiais?ar jų sielos nekils? wacko
 
RmXasData: Sekmadienis, 08.07.2012, 22:22 | Pranešimas # 6
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kam virgis ideda medzega jeigu jus neskaitot o tik klausinejat , juk negali jis visa diena atsakinet i jusu klausimus. Mires zmogus paliks kuna , ismokes ar neismokes pamoka reinkarnuosis kitur pagal savo vibracijas ir norimas ismokti pamokas.

Netikra gimimo data
 
virgisData: Sekmadienis, 08.07.2012, 22:45 | Pranešimas # 7
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Doremi)
bet sakyk, jeigu mirs žmogus ,tai jis jau nepersikels į kitą matavimą? o kaip su tais jau mirusiais?ar jų sielos nekils?

Ogi priklausomai kokį pasirinko sprendimą siela. Jei ji dar nori pabūti trimatėje dualybėje,nenusibodo dramos, keliaus į kitą planetą, kur bus tokios sąlygos. Tai bus sielos kurios dabar dar miega ir negali išsipainioti iš materializmo pančių, save jaučia tik kaip fizinį kūną. Tai nereiškia, kad jos blogesnės, ne. Tai reiškia kad joms reikia daugiau laiko toms pamokoms išmokti ir tiek. Nes vieni juda šiek tiek greičiau kiti lėčiau.Todėl ir Dieviškumas pastoviai išleidžia naujus Leidimus, kad tokių atsibudusių būtų daugiau, eksperimentas būtų naudingesnis.
Kai kurios sielos priims sprendimą pereiti pakylėjimą per mirtį, kadangi jos mano, kad neverta išnaudoti daug brangios energijos senam ir ligotam kūnui atstatyti, nes tą energiją gali panaudoti racionaliau. Tai paprasta, kai siela suvokia, kad ji pakeičia tik "rūbą" - kūną, neprisiriša prie to. Bet dėja daugumai tai skausmingas "kostiumo" praradimas, kadangi jos save suvokia tik kaip kostiumas.
Taigi, mirtys bus įvairios, vienos tam, kad likti dualybėje, kitos tam, kad pakeisti rūbą. Na o gyvieji liks su Motina Žeme ir tai dalis dar pakylės lygiu aukščiau, tiesiai į penktą, kur taps nemirtingais šviesos kūnais. Nors tai turi su laiku pasiekti visi likę su Žeme.
Mirtis nieko neapsprendžia, ar pateks į kitą išmatavimą ar ne. Viską lemia sielos sprendimas ir pastangos tai atlikti. Žinoma, gaila būtų nepasinaudoti duotu mums šansu, galaktinio poslinkio, kuris būna ne per dažniausiai kartą per 108 milijonus metų. taigi sekančio karto teks laukti ilgokai.
Su pabarba ir meile
 
AudrytisData: Sekmadienis, 08.07.2012, 23:17 | Pranešimas # 8
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 2
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote
Kadangi kreipiatės. Atsakysiu, nors tai labai platus klausimas, į kurį yra daug prirašyta šiame tinklapyje pasiūlysiu čia gan aiškiai ir trumpai http://atsibudimas.ucoz.com/news....-15-241
Bet pirmiausia reikia suvokti, kad mūsų pasaulis nesibaigia tuo ką matome ar jaučiame. Jis yra daugiamatis, o mūsų organai skirti pajusti tik šį fizinį pasaulį trimatį, arba dar vadinamą trečiuoju tankiu, kadangi vibracijos tokios. Kuo tankis aukštesnis, pagal skalę, tuo ir vibracijos didesnės. Nors yra organai, kuriais galima palaikyti ryšį su subtiliais pasauliais, kaip pavyzdžiui širdis ar kankorėžinė liauka (kaktos srityje, tarp dviejų smegenų pusrutulių) žinoma šie organai daugiausia blokuoti, bet juos galima atstatyti, na užteks, o tai jau nuvažiavau į šalį, nes nežinau tavo lygio.
Taigi ketvirtas išmatavimas yra tas, kur tankis mažesnis ir aukštesnės vibracijos, na o tarp jų dar yra dvylika taip vadinamų obertonų. Kad ir tu, jei jau skaitai šį tinklapį ir tau įdomu, tavo vibracijos lygis jau bus pavyzdžiui 3,6 ar daugiau. Kiekviename lygyje yra savo gyventojai, vibruojantys tame tankyje, atitinkamu dažniu. Kad pereiti į sekantį tankį arba išmatavimą, reikia rezonuoti su to išmatavimo vibracijomis, kelti jas. Na o kaip tai daryti, vėlgi rasi nemažai mokančios medžiagos šiame tinklapyje, bet esmė - pradėk nuo savo vidaus, nuo suvokimo, nuo intuicijos prisiklausymo, atsikratyk negatyvo ir t.t.
Kaip čia viena išsireiškė, kad niekas nebuvo ten ir niekas nematė. Netiesa,buvo ir nevienas, tūkstančiai kurie pabuvojo komos būsenoje, tie kurie atsimena, ką ten matė. Taip pat nemažai pabuvoja ten gilios meditacijos pagalba. Gali paskaityti ir pažiūrėti D. Kavassilas, N. Levašovas, rasi tokių daug liudijimų šiame tinklapyje.
Nesvarbu, norime mes ar ne, tikime ar ne, suprantame ar ne, procesai vyksta ir toliau vyks. Kas dar neatsibus, toliau garbins tik materialinę gerovę, ko ir moko sistema, kad būtų amžinu jos vergu, kas tik save suvoks tik kaip mėsos gabalą, kuris atlikęs savo darbą suirs, tas turės pasitraukti iš šios realybės, įsikūnyti po mirties kitose planetose, kur nevyksta toks galaktinis poslinkis. Nes šios realybės, kaip tokios nebebus, kadangi pati Žemės planeta, kaip gyva sąmoninga būtybė irgi atlieka pakylėjimą, perėjimą į ketvirtą tankį, aukštesnes vibracijas. Na o pagal fizika, kas vibruoja žemose vibracijose, negali būti aukštose, arba kitaip sakant neatlaikys. Konkrečiai kas kaip išeis rasi pas Pirmapradžius Kūrėjus, Selo Reičelo. Tuos straipsnius siūlyčiau visus perskaityti, pradedant nuo šito http://atsibudimas.ucoz.com/news....-03-169 kildamas aukštyn rasi ir kitus Selo Reičelo straipsnius
Sėkmės tau paieškose, ar ką nors supratai? Klausiu, nes kartais kitiems būna nesuprantama, kas man akivaizdu. Pirmą kart skaitant gal ir ne viską suprasi, bet kai perskaitysi keletą kartų ar panašių info, kaip sakant viskas aiškėja, tai ir yra vibracijų pakėlimas, suvokimas pradžiai


Aš esu perskaitęs apie trečdalį šiame tinklapyje esančiu straipsnių, šiuo metu esu ties 2011 rugsėju, bet ir iš Jūsų aukščiau pateikto paaiškinimo vis tiek neaišku į kurį tankį mes ruošiamės pereiti, Jūs sakot, kad į ketvirtą, o daugelyje straipsnių teigia, kad į penktą. Aš skaičiau apie penkto tankio charakteristikas "ilgis - laikas, plotis - laikas ...", bet man neaišku ar, matmenys, ilgis, plotis, aukštis, laikas yra ketvirtas tankis ar trečias. O gal visai ne tokie tie matmenys kaip aš suprantu, gal laikas yra ir 3 ir 4, tai kokį skirtumą duoda vibracijų paaukštėjimas iš 3 į 4 tankį? Penkto tankio aprašyme skirtumas akivaizdus.
 
virgisData: Sekmadienis, 08.07.2012, 23:58 | Pranešimas # 9
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ketvirtas tankis tik tarpinis, pakylėjimo tikslas penktas tankis. Visas skirtumas tarp trečio ir ketvirto tankio ne biologijoje. Trečio tankio žmogus - gyvulys žmogiškoje formoje. Didžioji žmogiškos trečio tankio sąmonės dalį sudaro gyvuliška prigimtis, nors fizinė žmogaus forma šiek tiek subtilesnė nei gyvūnų. rečio tankio žmogaus sąmonę sudaro dauginimasis, išgyvenimas, konkurencija, instinktai ir t.t, Protas išvystytas nepilnai, nors sugeba funkcionuoti pakankamai gerai, kad sukurti kažką panašaus į "civilizuotą visuomenę".
Ketvirto tankio žmogus - tai siela, žmogiškoje formoje, panašia kaip ir trečiame, tik skirsis tuo, kad labiau išvystytas protas.Ketvirto tankio žmogus suvokia save kaip sąmonę, kaip kūrybinę jėgą ir supranta, kad sąmonė sukuria realybės suvokimą. Todėl tai sąmoningas Kūrėjas, vaikščiojantis Žemėje.
Su laiku Žemės planeta taps penkto tankio planeta. Kai kurie pasirinks judėti į eterinius penkto tankio kūnus. Atsiras galimybė arba tirti penkto tankio realybę, ar likti Žemėje ir padėti ketvirto tankio procesams ir gyvenimui.
 
DoremiData: Pirmadienis, 09.07.2012, 08:59 | Pranešimas # 10
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Virgi, tai natūraliai kyla smalsumas
sakyk, tai kur eisiu aš?ar priima ten pasiutusias raganas?
niu, šiaip tai aišku, penktas lygis -tai ne mano riestam snapui, bet juk dar ir ketvirtojo nepasiekiau sad
o čia jau tuoj, tuoj sad
nelabai žinau ką daryti?
namus aš jau negaliu parduot ir padalinti vargšams, priešinasi šeima, o ir šiaip wacko už dalijimą vyras siunta ir baramės
šaukia, kad jis į namus, o aš iš namų
aš nežinau kaip toliau tobulėti, užstrigau fiziniame kaimo darbe ir žolininkystėje
ir tas bjaurus bruožas erzintis vis išlenda wacko
galvoju, jau vien erzinimas žmogaus vibracijas pažemina, o tas išerzintas visai putoja, -jau man dviguba nuodėmė
ir kas man įdėjo tokį kvailą pasilinksminimo būdą wacko
 
virgisData: Pirmadienis, 09.07.2012, 17:14 | Pranešimas # 11
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tas tuoj, tuoj dar tesis iki 2030, taigi laiko pakankamai. Tavo siela jau apsisprendė, tik tu dar nežinai, nejauti to sprendimo. Tai ką aš parašiau, nėra taisyklė, gal jau ir pasiektas tas ketvirtas vibracinis tankis, nes tu čia, domiesi tuo ir gyveni ne kaip daugelis miegančių, darai daug to, kas nėra tik materialinė gerovė, tai ir yra svarbiausia. Sakau tau ačiu iš visos širdies nuo visų tų, kuriems besąlygiškai padėjai ir padėsi.Tu,jei taip nori, kad ir ragana, bet šviesi.
Tarp kitko, raganomis pavadino ir pavaizdavo neigiamomis, daugiausia krikščionybė ir panašios religijos, tas moterys-žynės, kurios sugebėdavo daugiau, besąlygiškai tarnavo žmonijai, nes buvo žymiai dvasingesnės, už visus religijos atstovus karu sudėjus. Tai šviesiausios moterys ir vyrai, sudegę inkvizicijos laužuose. Kaip ir viskas, kas iš tikrųjų yra šviesu, piešiama tamsiomis spalvomis.
Tai, kat tu jau įvardiji tas savo negatyvias emocijas, o neslepi jų, nesigėdiji, jau duoda rezultatus, svarbiausia, neįvaryti tas emocijas giliau į vidų, o suvokti, suprasti ir galima paleisti. Nereikia savęs nuvertinti, mes visi turime savo neigiamų emocijų, bet su jomis nereikia kažkaip kovoti, o pripažinti ir įvertinti. Taigi ir čia viskas normaliai.
Nereikia kažkokių specialių meditacijų ar dar kažko. Kaip sako, viskam savas laikas
Mano intuicija kužda, kad viskas bus gerai ir tu nepraleisi tos progos, o tuo pačiu ir padėsi tai padaryti kitiems, vis dar abejojantiems. Sėkmės tau up
 
DoremiData: Pirmadienis, 09.07.2012, 18:13 | Pranešimas # 12
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
wacko tai, Virgi wacko nežinau kaip čia bus, bet tu taip gerai paguodei, kad įgavau pasitikėjimo savimi
žinau tas istorijas su raganom, todėl nesijaudinu kaip mane pavadina,
gerai paguodei, dėkui
RmXai, gerai tau pamokslaut, kai seniai tai rades ir giliniesi
jei pamiršes, tai primysiu, nei pusmečio gal nėr kai čionai įsibroviau, ir pati suradau, niekas neparodė, todė už tai save giriu
skaitau straipsnius, o mintys tik verčiasi, tik pinasi, o klausimai kyla ir nėr ko paklaust
audrytis naujokas dar, va, paprašė Virgio atsakyti- atsakė paprastai aiškiai, kad ir žiopliausiAS SUPRANTA
mano žmogus neapkenčia kompiuterio, todėl naują straipsnį jam atpasakoju, bet nei velnio nepavyksta, nes būnu pamiršusi terminus specifinius, o išsiaiškinti neturiu kur
todėl yra labai gerai, kad atėjo, atsakė
žinok pajutau ramybę ne tik dėl savęs, bet ir dėl savo artimųjų,
viską padarysiu, kad mano vaikai ir jų šeimos gyventų laimingesiame gyvenime
tai ir bus atlygis nuo dievo man
pati kad ir į daleles galiu išsiskaidyt ir padalint kiekvienam, kad tik atmintų amžiams mano pamokslus
TIK DALINDAMASIS ŽMOGUS LAIMINGAS
 
SetData: Pirmadienis, 09.07.2012, 20:14 | Pranešimas # 13
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Virgi, turiu keletą klausimėlių:
Sukoncentravęs regą, po viena akimi (abiem labai sunku) aš sugebu matyti vaizdus kurie labai mažai siejasi su šiuo pasauliu, praktiškai galima sakyti apanku kaip žmogus, bet matau visai kitokią tikrovę, tai čia skaitosi kitas matavimas?

Ir dėl tų lygių, tarkim jie egzistuoja, tai ar pakanka suvokimo ir neutralumo norint pakilti?
 
virgisData: Pirmadienis, 09.07.2012, 21:26 | Pranešimas # 14
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Set)
tai čia skaitosi kitas matavimas?

man sunku spręsti iš tų kelių sakinių, tuo labiau dar neturiu tokių telepatinių sugebėjimų, aš pats dar mokausi ir visko nežinau, o ir jei kažką žinau, tai tik gali būti mano nuomonė ir tiesa, nepretenduoju į absoliučią. Tikriausia galėtu būti ir taip, nors paprastai vaizdai ir tas vadinamas matymas ateina sąmonės lygyje, per "trečią akį" kankorėžinę liauką.
Quote (Set)
Ir dėl tų lygių, tarkim jie egzistuoja, tai ar pakanka suvokimo ir neutralumo norint pakilti?

Lygiai egzistuoja, kai mus apšviečia ir kaip pasakoja tie kas ten pabuvojo. Neutralumo galvoju gali ir nepakakti, be siekio ir noro. Nors viską lemia sielos sprendimas. Klausykis intuicijos ir sužinosi ką turi daryti. Kiekvienas mes esam individualūs, su skirtingais keliais ir tikslais, skirtingomis pamokomis, kad gerai vienam, nebūtinai turi tikti kitam. Bet manau sąmonės lygį reikėtų kelti visiems, to niekada nebus per daug, kaip ir bandymų įsiklausyti savo vidinio Aš, širdies jausmų. Tai geriausi patarėjai ir padėjėjai. Jai skaitydamas info jauti kad ji rezonuoja, vadinasi tai yra tai, ko tau reikia, tęsk toliau.
Jei norisi išreikšti emocijas išreikšk, nesvarbu, kokios jos bebūtų, neužrakink jų savyje. Vienu žodžiu galvoju reikia būti daugiau tikruoju savimi, nekreipiant dėmesio į šalutines nuomones. Dabar tam tinkamiausias momentas.
Ir dar niekada negalvokite, kad jūs kažko nesugebate ar kažko neverti, nespėsite. Nieko gyvenime nėra atsitiktinio, viskam savas laikas. Kas daroma per savęs prievartavimą irgi neatneš reikiamų rezultatų, visada stenkitės jausti komfortą. Nesvarbu ką bedarytumėte, darykite viską su džiaugsmu ir meile,nors tai nebus patys maloniausi dalykai. Visada atsiminkite, kad mes Kūrėjai, tai ir kurkime aplink save. Kaip pasiklosi, taip ir išsimiegosi. Kuo mažiau neigiamų emocijų pajusime ir paskleisime, tuo pasaulis bus šviesesnis ir mes aukštesniame lygyje, kartu su juo. Toks traukia tokį. Vadinasi ir pasieksime tą išsvajotą ketvirtą o gal būt penktą tankį. Kai išeina žemų dažnių negatyvas, tampame lengvesni, subtilesni, vadinasi ir vibruosime aukštesniame dažnyje. Na va vėl kažkur į pievas užnešė.
Taip bent jau man šnibžda mano intuicija, nors turiu prisipažinti, ne visada ir man tai pavyksta, Kaip viena buvusi forumietė išsireiškė, senei galėjai būti koks Guru, su tokiu žinių bagažu, o tu vis trypčioji vietoje, net ryšio normalaus neturi su savo aukščiausiuoju. Na aš galvoju, kas nieko nėra šiaip sau, matyt toks aš reikalingesnis šiuo metu. Tuo labiau, kad tie su ryšiais pradeda rūpintis tik savo prašviesėjimu, užmiršdami kitus. Na užteks tai vėl nuvažiavau.
„Pamatysiu – patikėsiu“, – tarė žmogus.
„Patikėsi – pamatysi“, – tarė Visata.
 
SetData: Pirmadienis, 09.07.2012, 23:03 | Pranešimas # 15
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kas yra įdomiausia, vaizdai užsimerkus nuo vaizdų atsimerkus, bet apakus, skiriasi LABAI stipriai. Tai nėra pasamonės lygmenyje, tai yra fiziniame lygmenyje suvokiami vaizdai, bet tikrai ne iš šio pasaulio. Labai sunku šitą koncentraciją išlaikyti ir tais vaizdais grožėtis. Labai abėjoju jog tai yra trečioji akis, nes dar taip šviesiai nematau, bet galimybės neatmetu.
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Kas tie 3 ir 4 ismatavimai (3 ir 4 ismatavimo arba tankiu supratimas)
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск: