Šeštadienis, 20.04.2024, 10:21
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Kas tie 3 ir 4 ismatavimai (3 ir 4 ismatavimo arba tankiu supratimas)
Kas tie 3 ir 4 ismatavimai
RmXasData: Pirmadienis, 09.07.2012, 23:47 | Pranešimas # 16
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Jau kuri laika kai paskaitau kazka naudongo cia, pakeliu akis ir matau lyg seseli priesais http://www.blogas.lt/uploads/a/agiesha/284780.jpg kaip sitos grindys tik tamsesne dalis prieki, tai trimacio pasaulio platforma kure per jutimus priima musu smegenys apdoroja ir isvercia i daiktus, vaizdus ,kunus . Ir ji vis keiciasi del man nezinomu priezasciu . Tai tikra ar man cia kazkas negerai smile nors kazkas man sako kad tai tiesa

Netikra gimimo data
 
PlejadieteLinaData: Antradienis, 10.07.2012, 00:13 | Pranešimas # 17
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 47
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
RmXas,

Tai, ka Tu matai, yra tiesa. Tamsesne dalis prieky, reiskia tai, jog esi apsuptas tamsiuju energiju, t. y. bloguju.

Aciu, kad klausi, kad domiesi!

Taciau ... noriu Tave PAPRASYTI: nerasinek man i mano E-maila, nes tokie Tavo klausimai, - man SUKELIA JUOKA!!!

Ne Tau mane teisti, ir klausineti - kam as cia rasau ir pan.!!!

Tu nasi koks nors mano valdovas, ir as nepaklusiu Tau: kodel rasau, kam ir pan.!!!

SU BESALYGISKA MEILE TAU.
 
SetData: Antradienis, 10.07.2012, 00:16 | Pranešimas # 18
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Nu kai aš matau šešėlius, tai yra parodomi ateities įvykiai, daugiausia gyvūnai, žmonės, parodantys kas gali mane paveikti.
 
RmXasData: Antradienis, 10.07.2012, 01:32 | Pranešimas # 19
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Taip ir reikejo atsakyti kad nenorite atsakyti.Prasau maziau fantazuokit apie kazkokius valdovus ar kazka tai visi visatoje yra lygus. .. As tikrai tada sedejau tamsoje - vadinasi as kontaktavau jau ne karta su savo vidiniu as smile as jo klausinejau , jis man kaikuriu atsakymu neatsake sake kad man dar ne laikas . Supratau kad informacijos visos is karto negaliu priimti reikia smegenims susivirskint .

Pagal tai ka skaiciau mes visi turime skirtinga potenciala i skirtingus dalykus musu matymai skiresi pagal tai.


Netikra gimimo data

Pranešimą pakeitė RmXas - Antradienis, 10.07.2012, 01:45
 
BarnisData: Antradienis, 10.07.2012, 13:32 | Pranešimas # 20
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Teisingai, kaip ir Virgis sake, kiekvienas turi savo kelia. Eidamas savo keliu zmogus mato, jaucia ir girdi tik jam budingus dalykus. Ir kiekvienam tai reiskia vis skirtinga. Tai ka pamatai gali suprasti tik tu. Niekas kitas tau nepaaiskins ka tai reiskia ar ka matai, nes matydamas tu ir jauti. Pagal ta jausma turi orentuotis. Mes galime tik samprotauti, ka reiskia tamsi spalva, ka sviesi ir t.t. Bet svarbiausia klausyk saves ir vidinis AS tau viska atsakys. Nei Plejediete, nei Virgis, nei vienas dvasinis mokytojas nezinos geriau uz tave. smile Nebent jusu keliai butu labai panasus. Bet nezinau ar taip buna, bet jei buna tai labai labai labai retai smile
 
BraskeData: Penktadienis, 20.07.2012, 07:04 | Pranešimas # 21
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
turiu toki klausima. pagal tai, kaip jauciuosi, jau apie 4 matavima turetu but smile bet stai kas neramina:Virgi, Jus raset, kad i penkta keliaus tos sielos, kurioms dramos nusibodo smile o as nezinau kaip pas mane su tom dramom, nes lygiai su dvasingumo klausimais mano gyvenime yra menas. muzika, literatura, daile, teatras. nu o sitei dalykai be dramu tokie skystoki buna smile tai kaip man bus? negaliu situ atsisakyti, cia mano gyvenimas, profesija ir didele didele dalis prasmes. ar del to galeciau but nusiusta vel milijonams metu i zemas vibracija mokytis?

į dangų su čebatais
 
BarnisData: Penktadienis, 20.07.2012, 15:59 | Pranešimas # 22
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Braske, taigi muzika, literatura, daile, teatras yra kuryba, o kuryba visada isliks smile per kuryba mes ir tobulejam
 
BraskeData: Penktadienis, 20.07.2012, 21:44 | Pranešimas # 23
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
bet tai Barni, tai yra zaidimas su dualybe. zinau is teorijos ir is praktikos.

į dangų su čebatais
 
monntosData: Penktadienis, 20.07.2012, 22:29 | Pranešimas # 24
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kaip jus sau nustatot kokio esat ismatavimo?
 
BarnisData: Šeštadienis, 21.07.2012, 01:12 | Pranešimas # 25
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
as asmeniskai nezinau kokio esu ir del to savo galvos nekvarsinu. Nieko nepakeis tai zinant, Tai gali nebent patenkinti EGO.

Braske, kaip tu suvoki drama? Drama nera tik neigiamos emocijos.. Mano manymu drama atsiranda kai buna nezinomybe, geromis emocijomis irgi galima sukurti nezinomybe. Ar nezinai nei vieno gero meno kurinio kur nebutu minusiniu emociju sukeltos dramos?
 
BraskeData: Šeštadienis, 21.07.2012, 01:56 | Pranešimas # 26
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
BArni, as esu meno kritike. nezinau tokio meno kurinio, kuris butu vertingas ir kuriame nebutu minuso

į dangų su čebatais
 
BarnisData: Šeštadienis, 21.07.2012, 12:42 | Pranešimas # 27
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
o mona liza, kur joje randamas minusas? nebent meno suvokimas yra toks, kad be negatyvo negali buti meno.. Bet deja gali. http://www.youtube.com/watch?v=5JqeSU7lSLE pakalausyk jo muzikos ir ivertink, ar matai koki nors negatyva ir pasakyk ar tai blogas meno kurinys?
 
xMxData: Šeštadienis, 21.07.2012, 18:36 | Pranešimas # 28
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
koks skirtumas. minusas/pliusas biggrin Barni tu gi nekritikas - tai kitaip suvoki. Kritikai yra kritikai. visokiu yra viaokiu ir reikia biggrin

Braske,
O del tų "dramų" atsibodimo, manau, kad Virgis turėjo omeny - valdžios keliamas visokias dramas( nelaimingi atsitikimai ir pan.) siekiant nukreipti žmonių dėmesį nuo svarbių dalykų smile


Pranešimą pakeitė xMx - Šeštadienis, 21.07.2012, 18:42
 
BraskeData: Šeštadienis, 21.07.2012, 19:53 | Pranešimas # 29
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
Barni, Mona LIza tikrai nera pozityvo stebuklas smile o muzikele, kuria idejai - tobulas pavyzdys negatyvo pozityvo balansavimo per technika.

siaip masciau apie tai ir priejau tokia isvada, kad bet kokia kuryba yra is dualizmo. tarkim zmogaus kunas nebutu toks, jei nebutu pliuso minuso jame kartu. kad ir traukos jega. visas fizinis pasaulis toks.

xMx, apie sitas dramas nieko nesuprantu ir nemoku i jas susitelkti, praslysta man kazkaip, toli visa tai smile


į dangų su čebatais
 
BarnisData: Šeštadienis, 21.07.2012, 23:38 | Pranešimas # 30
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
taip bet dualumas susilygina tampa harmonija, tai yra viena energija. Dualumui dingstant lieka harmonija..
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Kas tie 3 ir 4 ismatavimai (3 ir 4 ismatavimo arba tankiu supratimas)
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск: