Penktadienis, 19.04.2024, 04:16
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Apie Viska
laumeData: Pirmadienis, 13.08.2012, 08:29 | Pranešimas # 286
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Labas rytas,
susivokiau, kad vakar dėl IŠMINTIES įnešiau sumaišties.Bandysiu pasiaiškinti, kaip aš mąstau;

STR.Kristalinio šviesos kūno statyba yra dau įdomių ir protingų komentarų.Bet, kai perskaitai109 [Almiasas] prasideda mąstymo procesas .Tai yra pačios išmintingiausios mintys .
Mano supratimu išmintingas TAS, kai perskaitai jo parašytus žodžius [ mintys] -- pats pradedi mąstyti.
 
DoremiData: Pirmadienis, 13.08.2012, 08:42 | Pranešimas # 287
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
laume, čia aš užstrigusi tarp septynių- aštuonių metelių, fiziologija penkiasdešimties, bet protelis eina ratu septyni- aštuoni, negali išeiti iš to užburto pasakų pasaulio su miško dvasiomis, ir visikiais kitais paralerinių pasaulių atstovais,
užvakar rinkau voveraites ir stebinau žmones- po kadugio krūmu palikau sumuštinį ir daržovių, jie klausia kodėl
- miško dvasiukui, -sakau
suvaikėjusi,- jie mano
o aš vis sukuosi tarp šitų savo draugų ir negaliu pakilti į visatos erdves ir negaliu suprasti kas vyksta ,
taigi, aš rimtai atsakiau į tavo klausimą,
kartą vienas dėstytojas pranašiškai ištarė man paskaitos metu
- tu amžinai liksi mergaitė......
wacko
aš įsiminiau

Добавлено (13.08.2012, 08:42)
---------------------------------------------
labas rytas, laume,
almantas- vienas iš geriausių puslapio lankytojų, man patinka ir reikalinga jo komentarai, racionalūs ir paremti faktais, kas teikia mano fantastiškam mastymui stabilumo,

 
laumeData: Pirmadienis, 13.08.2012, 08:52 | Pranešimas # 288
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
To-DOREMI,

Baltai pavydžiu tau, tu esi ten,kur visa žmonija turi sugrįžti, į savo vaikystę, atrasti pamestus ryšius su gamta .

Aš retkarčiai savo naminukui ir namų dvasioms alučio įpilu bei sausainių įdedu į lėkšteles.Anksčiau namiįkiai labai itartinai į mane
žiūrėjo , bet dabar ir patys grįžė su naminuku garsiai pasisveikina.
 
DoremiData: Pirmadienis, 13.08.2012, 09:54 | Pranešimas # 289
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
a va surprised tu turi naminuką surprised aš neturiu wacko tik sklypo aura, angelai gyvena ir šiaip visoki nykštukai, dabar toptelėjo, -gal aš jo nepastebiu wacko niu, nežinau...... wacko pas man kvepia džiovintais augalais, tinktūrų kvapai, tepaliukų kvapai, -kaži ar naminukas jaustūsi karalium raganos urve wacko tiesa, vietoj naminukų yra daug voriukų, tinkliukus išvalau kas savaitę, voriukus paleidžiu gyventi toliau,
tai kaži ar reikėtų čia pavydėti, visa planeta žygiuoja kartu su civilizacija ,industrija, technika, tik aš trypčioju vietoje, kai matau smėlio karjerus išraustus- man atrodo skauda, kai žemėje užkasta įvairūs metalų laužai, tepaluotos talpos, strypai metaliniai, man atrodo prismaigstyta kaktuso spyglių, vamzdynai vandens ir kanalizacijos, o šuliniai.- šachtos- tai atviros žaizdos, jei dar pripildytos kokio dvokianžio skysčio- tai juk infekcija, baiminuosi, gali gangrenuoti žemės dalis wacko
žmonija tegu žygiuoja progreso keliu, jie to ir siekia, tačiau mano supratimu reikalingas balansas tarp technokratijos, mokslo pasiekimų ir planetos, kaip gyvo organizmo gyvenimo,
įsivaizduoji savo galvą, pilną utėlių, ir jos ten stato, grežia, kasa, mušasi, šaudosi, sprogdina......tuomet įkiščiau savo plaukuotą dalį į nuodingą kamerą- krepšį(debesį)tegu ir plaukai nukris, bet tas šlykštynes išnuodysiu visam laikui, paskui pamažu ataugs ševeliūra
kažin, ar žemė tą patį negalvoja?gal tik progos laukia, pasikaso, pasipurto, nutrėškia kokią ir laukia progos
 
BraskeData: Pirmadienis, 13.08.2012, 10:11 | Pranešimas # 290
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
Laume, labryt biggrin as issimiegojau ir nutariau kad traukt ji perkunai, teatrodau tau kvailoka ar kokia ten biggrin nebepykstu smile

o Almantas taigi cia ne kokiu tai ypatingu minciu parase, jis tiesiog turi fizikos ir chemijos ziniu. cia ner tokia jau ypatinga Dievo dovana ir 16 isminties lygis, tiesiog zmogus netingejo mokytis, o mes menininkes humanitares, tai taip ir gaunasi biggrin Laume tai isvis, viska, kur ne humanitarine sritis - mistikai priskiriat, pastebejau biggrin


į dangų su čebatais
 
laumeData: Pirmadienis, 13.08.2012, 10:26 | Pranešimas # 291
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
To-Braske.
Oi ne ne -tu labai protinga,, tačiau aš vakar apie išmintį kalbėjau.
Ir dar, oi kaip aš kertu tiksliuosius, ypač matematiką, ir patirtį turiu.Tiesiog kol kas neatskleidžiau šios savosios pusės
 
BraskeData: Pirmadienis, 13.08.2012, 10:37 | Pranešimas # 292
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
matai. man Ismintis tolygu Meilei. ir ji yra Sirdyje. o gebejimas ijungt mastymas, kad "ne viskas tiap, kaip atrodo", tia dar ne Ismintis. gebejimas isjungt emocijas irgi nesusijes su Ismintim. na, bet tai man tik atrodo. kai ziurejau i pasauli per itarumo prizme - nieko, o nieko gero is to neisejo biggrin

į dangų su čebatais
 
DoremiData: Pirmadienis, 13.08.2012, 16:17 | Pranešimas # 293
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
virgi, a, virgi
tas susitikimas ,įtariu, žlugo, kad niekas nieko nesako, a? wacko
 
OzkelaData: Pirmadienis, 13.08.2012, 20:16 | Pranešimas # 294
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Doremi,kažkokia mistika-vyras parnešė česnakų, net nežinodamas apie mano kėslus. Juokingas kiekis, jų tik 4 biggrin Ar pinti tą juokingą ,,pynę" ?
 
DoremiData: Pirmadienis, 13.08.2012, 21:06 | Pranešimas # 295
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
na dar ieškok , bent septyni, devyni
reikia tau ju, labai reikia, todel patys eina i namus ir seniai reikia, paskubyk
 
OzkelaData: Pirmadienis, 13.08.2012, 21:13 | Pranešimas # 296
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Quote (Doremi)
reikia tau ju, labai reikia, todel patys eina i namus ir seniai reikia, paskubyk


Jau supyniau tuos 4, kai gausiu kitus-pripinsiu cool Keista, bet sunku gauti turgelyje, reikia savo daržo,ar kas augina. Ir su tikėjimu supyniau, bet tokiu bendru, ne konkrečiu atveju cake

Bet kuo aš tuos emocinius vampyrus traukiu? Reikia ir šitai išgyvendinti.

Dėkui, DOREMI.
 
DoremiData: Pirmadienis, 13.08.2012, 21:17 | Pranešimas # 297
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
smalsumu trauki, žaviesi visokiais melagiais cool
 
OzkelaData: Pirmadienis, 13.08.2012, 21:23 | Pranešimas # 298
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
smalsumu trauki, žaviesi visokiais melagiais

Man įdomu juos ištirti iki galo biggrin Tik kaina didelė. O receptas-įpink tiesą tarp melo ir bus rezultatas hands


Pranešimą pakeitė Ozkela - Pirmadienis, 13.08.2012, 21:23
 
PlejadieteLinaData: Antradienis, 14.08.2012, 22:20 | Pranešimas # 299
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 47
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Perskaiciau temos ''Apie viska'' komentarus. Nepatiko man jie. Juose tiek tamsos energijos. Bet... tams - musu paciu dalis. Ji TURI BUTI. Nes jeigu bus vien Geris, Tobulejimas nevyks!

DOREMI,

Tu jau akivaizdziai PERLENKEI LAZDA. Tai parodo netvarka Tavyje!

LAUME, ACIU, kad rasai siame forume, Tu cia Inesi daud daug Sviesos!

ACIU TAU ALDAI, kad turi kantrybes rasyti savasias Sviesias mintis. Kiekvienas Tavo zodis yra SVIESA!

Na ka, tad ir as parasysiu savasias mintis. Nuosirdzias mintis. Mintis, kuriose ideta Sirdis, o Sirdis - tai Meile ir Ismintis.

Ar prisimenu savo Gimima? Taip. Gimiau as is Trejybes Isciu. Gimiau Rojaus Saloje, su Dieviskaja paskirtimi. Bet ...ar cia tinka zodis - Gimimas? - Mes esame AMZINAI Kurejuje, tik ... be individualumo.

RAMUNAI,

Gyvybe. TAIP, visoje Visatoje nera tokio istatymo, KAD BUTU GALIMA KAM NORS NUTRAUKTI GYVYBE! Taciau cia, sioje 3D Planetoje, tai kartais gali buti isimtis, kadangi cia turi buti AUKSCIAU VISKO ISKELTAS VIENAS DESNIS, tai MEILE. Meile yra AUKSCIAUSIASIS DESNIS, nes is Meiles - VISA GIMSTA, YRA IR BUS!

Taip, RAMUNAI, Dievo galima prasyti TIK DVASINIU DALYKU, tikliau TIK MEILES! Materialiu dalyku prasyti NEGALIMA!

Vaistai. Jei zmogui sunki liga, viskas galima: ir operacijos, ir svitinimai, ir ivairus vaistai, ne vien homeopatiniai vaistai. Aisku, visu pirma, reikia VISISKAI PASITIKETI DIEVO VALIA, tiketi, KAD PASVEIKSI!

Kiekviena liga YRA PAMOKA, kad neisiklausai i savo kuna: ko jis praso, ko jam reikia!

Taip, mes kiekvienas esame atsakingi uz savo mintis, zodzius ir poelgius. Per savo mintis, zodzius ir poelgius - MES GAUNAME SAVO PAMOKAS. RAMUNAI, Tu savo komentaruose priestarauji saviems zodziams: viename komentare rasai, - jog per savo mintis, zodzius ir poelgius mes gauname pamokas - , kitame savo komentare jau rasai, - jog tai ne ...pamokos, o ...tik atsakomybe -

10 Dievo Isakymu. NEGALIMA JAIS SEKTI AKLAI! Nes mumyse yra ir Tamsa ir Sviesa. Pats Kurejas YRA TAMSA IR SVIESA!

Vezio gydymas ir kanape. O kodel vien tik kanape reikia gydyti vezi? Yra mokslo israsti vaistai, pavadinimu ''Circadin''. Sie vaistai yra skirti Kankorezinei liaukai. (Jei sioje liaukoje TRUKS SVIESOS, kunas automatiskai bus ruosiamas veziui.)

MILDA,

RAMUNAS TAU dave labai teisingus patarimus, kaip gydyti stubura. Tik tai daryti reikia daug kartu. Tavo Sirdis ir samone Tau turi pasakyti, kaip Tau reikia elgtis!

Na, linkiu visiems, cia esantiems ISMINTIES, Myleti vienas kita ir Gerbti! SIUNCIU VISIEMS SVIESOS BANGA.
 
MildaData: Trečiadienis, 15.08.2012, 08:06 | Pranešimas # 300
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Monntos,sveikinu su gimtadieniu smile kad augtum ir zydetum biggrin na,ir siaip linkiu visko kas geriausia smile
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Поиск: