Penktadienis, 19.04.2024, 06:48
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Apie Viska
PlejadieteLinaData: Ketvirtadienis, 16.08.2012, 17:23 | Pranešimas # 316
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 47
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
DOREMI, MIELOJI,,,

KIEKVIENA GYVENIMO AKIMIRKA DZIAUKIS GYVENIMU! Linkiu TAU kiekviena sekunde Dziaugsmo ir Harmonijos. Linkiu VISKO, kas telpa zodelyje MEILE!

Dovanoju TAU siltu Meiles spinduliu DIDZIAUSIA PUOKSTE. BUK LAIMINGA, mano Sese !!!

Apkabinu TAVE ir ... simtas buckiu. Myliu TAVE, DOREMI.
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 16.08.2012, 18:15 | Pranešimas # 317
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
ačiū, lina, barni, braški
 
laumeData: Penktadienis, 17.08.2012, 08:53 | Pranešimas # 318
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Labas rytas- DOREMI, matau jau prabudusi.Kokios nuotaikos ?
Pažįstamos tokios gėlių ir augalų išdaigos, aš irgi domėjausi, klausiau protingesnių už save ,kas vyksta.
TAD išdėstysiu trumpai;
Šalia mūsų ore žemėj ir danguj - visur pilna visokių esybių ir būtybių.MES einam dvasiniu keliu , o jos tyrinėja mūsų materija.Tos esybės ir būtybės , tame tarpe tikrieji žemės gyventojai, dvasios, ... ir pati Žemė gyva.
Jie irgi ruošiasi perėjimui. Uždanga plonėja , o visos minėtos būtybės yra mielos ir labai nori kontaktuoti su žmonėmis. KADANGI JOS BUVO MŪSŲ žEMĖJE IŠGYVENIMO GARANTAS, mums padėjo auginant vaisius, geles ir t.t., dabar nori ir gali į save atkreipti dėmesį. Tad tau ir rodo, kaip jos moka auginti.

KARTAIS VISKAS LABAI JUOKINGAI YRA . pVZ. MAN DARŽE ant tako LIEPOS MEN .RIDIKĖLIAI SUDYGO IR UŽAUGO DIDŽIAUS
DIDŽIAUSI.
tAD SITUACIJĄ VIS DĖL TO TAU REIKIA KONTROLIUOTI.
kĄ MAN PATARĖ IR KĄ aš darau. Labai mandagiai, subtiliai garsiai atkreipiu dėmesį į augalus ,gėles, dėkoju joms ir esybėms būtybėms už didelias ir gražias pastangas, bet vėliau paaiškinu, parodau, kokio dydžio noriu, kad būtų gėlės , daržovės.DAŽNAI, parodau kitą gėlę ar augalą. Čia reikia meilės ir kantrybės, Svarbiausia pagarba.
Siūlau tau, savo gimtadienio pyrago, užpiltinės ar arbatos padėti po gėlėmis ir garsiai sukviesti visus pasivaišintiDABAR TAVO EILĖ parodyti, kad esi pasiruošusi bendravimui.SEKMĖS tau.
Aš šiandien nešiu į daržą sausainiu, mano pavasarinės braškįs vos ne iki kelių, apakau vakar.Eisiu atsidekot, kad nebeaugintu tų braškių,Jau ir taip kaimynai aikščioja kas čia pas mane darže dedasi.
 
DoremiData: Penktadienis, 17.08.2012, 09:09 | Pranešimas # 319
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
nu dėkui, pažytu visas dvasiukes, gėlių dvasiukės su laumžirgio sparniukais, medžių be sparnų dvasios, stulpeliai tokie, augalų nespalvotos, tik gėlių spalvotos, bet tu čia kalbi dar apie kitas dvasiukes, kurios padeda auginti derlių
na jo, mano kaimynė viena sako
- tu buri
aš ginuosi, o ji vistiek savo
- tu buri
braškes vakar baigiau genėti, palergonijas nešiu į rūsį kai atšals, negaliu jų žudyti šaltyje, jos prašo gyventi, o žiedai, žiedai, gal kalijos kas pageidautų?
ją privalau skelti į tris dalis, nes tokių talpų sodinimui nėra
o kodėl pas kitus vos vegetuoja gėlės arba normaliai auga?
 
laumeData: Penktadienis, 17.08.2012, 10:05 | Pranešimas # 320
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Žmonės dvasiškai nekyla, neatsiveria kontaktai, tos nuostabios būtybes padeda tik tiems, kurie supranta ,kas vyksta,kad jos gyvena šalia, padeda, kuria . ŠIAIP juk žinai, jos labai subtilios, kuklios, pagarbios ir labai mielos..., taip pat mokosi ir mielai priima mūsų teikiamas žinias. Labai miela, bet kartu ir juokinga, kai jos apsygyvena tavo erdvėje, oi išdaigų prikrečia.
Prisimeni, Vytautas kalbėjo apie tai, kad daiktai , pinigai gali dingti,... bet žinok gali ir atsirast.
Tokias išdaigas tos būtybės irgi gali daryt.
 
DoremiData: Penktadienis, 17.08.2012, 10:52 | Pranešimas # 321
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tai jau taip wacko būna, būna

Добавлено (17.08.2012, 10:52)
---------------------------------------------
tu juk žinai kokia šiandien diena?
taigi......hekatės diena, raganų diena, kai ragana gali daryti išskirtinai tik sau gėrį, savo urvui, einu

 
monntosData: Šeštadienis, 18.08.2012, 00:18 | Pranešimas # 322
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Dekui uz sveikinimus ir tuo paciu sveikinam Doremi,njum jau supraejusiu bet visitek .Siunciam didele sypsena nuotaikai pakelt biggrin
 
DoremiData: Šeštadienis, 18.08.2012, 09:54 | Pranešimas # 323
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
ačiū montos, linkėjimai iš dzūkijos biggrin blemba, kaip norėčiau ir aš į merkinę šiandien wacko kol jūs melstumėtės, aš prigrybaučiau tiek daud, kad visiems užtektų
 
laumeData: Šeštadienis, 18.08.2012, 12:58 | Pranešimas # 324
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
To- OZKELA, OX koks netikęs pseudonimas, mergytei tokiu gražiu vardu.
Knyga ,ASTROLOGIJA SIELAI pradžioj tik viena citata

...Šiems žmonėms [ tau] atrodo, kad bendrauti, kalbėtis , reikšti savo mintis žodžiais- labai sunkus ir varginantis užsiėmimas, nors iš tiesų jie visa tai puikiai sugeba,Bėda tik ta, kad jie pernelyg [ tu ] stengiasi kuo tiksliau suformuluoti kiekvieną mintį, parinkti kuo tinkamesnius žodžius, kad jie tobulai atspindėtų tai, kas norima pasakyti, o kita vertus- būtų kuo labiau suprantami ir priimtini pašnekovui...

Atpažįsti save. Tau prižadu iki rugsėjo paruošt. Ir atsiųsiu. Tumpai pasakysiu tau tik ugnies reikia, daugiau bendrauk su Šauliais ir mokykis iš jų.
Siunčiu oro bučinuką
 
OzkelaData: Šeštadienis, 18.08.2012, 16:03 | Pranešimas # 325
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Labas, Laume, dėkui, taigi ožkiškas charakteris reiškiasi, iš to pseudonimas.

Jau iš antrų lūpų girdžiu, kad labai gera knyga. Tikrai, atitinka,kas rašoma, nes rašant vis atrodo,kad kiti nesupranta ar tuoj ims kibti prie žodžių. O gyvenime nemėgstu pilstymo iš tuščio į kiaurą, kartais apskritai tingiu kalbėti wink
Dėl ugnies-turbūt ne be reikalo organizmas prašo aštraus maisto biggrin

Ačiū labai, Laume. Kaip išeis, taip bus gerai.
bučinukas atgal kiss
 
DoremiData: Šeštadienis, 18.08.2012, 16:34 | Pranešimas # 326
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
kodė man rodosi kad šias knygas turiu wacko eilutės jau skaitytos
 
laumeData: Šeštadienis, 18.08.2012, 17:42 | Pranešimas # 327
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
To -Doremi , to Ozkela
Tai žinomos astrologės Jan SPILLER knyga ,,ASTROLOGIJA SIELAI . Mėnulio mazgai ir asmenybės evoliucija

To -OZKELA , CITUOJU
žmonės, kurių mėnulio mazgai šaulyje, visada turi ryšį su dvasiniu vedliu, jiems reikia tik leistis jo vedamiems tiesiai į tikslą.
Juos vedliai ir angelai supa iš visų pusių. Šis jų gyvenimas -tikrai ne iš serijos ,PASIDARYK PATS. Intuicija-tai balsas , kuriuo tau vadovauja aukštesnės dvasinės jėgos, ir nelogiškumas šiems žmonėms visada yra veikiau privalumas nei trūkumas.Užuot nerimavus, ką pamanys aplinkiniai, labiau susirūpinkite, kaip jaučiasi tie nepastebimi vedliai,kuriuos jūs paprastai ignoruojate, užgoždama jų balsą savo logiškais argumentais... Ir Jeigu NEIŠMOKSI KLAUSYTIS SAVO NUOJAUTOS, TAU NEGALĖS PADĖTI JOKIE DVASINIAI VEDLIAI.O JUK VISKAS PAPRASTA:paklusk intuicijai, nesibaidyk nuotykių, ir gyvenimo džiaugsmas jus pats suras.
BIBLIOTEKOS ŠIĄ KNYGĄ TURI, bandyk užsisakyti. Labai gražiai , išsamiai, aiškiai išdėstytos priežastys ir nurodomas kelias visiems pagal gimimo datą.

Oro bučinukas
 
OzkelaData: Šeštadienis, 18.08.2012, 17:58 | Pranešimas # 328
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Man draugė iš šitos knygos ,,būrė", tai kaip pirštu į akį wacko
Astrologija viena iš sričių,kur dar nubridusi nebuvau, nes pasirodė perdaug sudėtinga humanitarams.

Vakar berašinėjant po straipsniu irgi mintis kilo-ką aš čia veikiu. Apart to,kad būčiau klausius intuicijos, gi ėmiau ieškoti,kas jaučiasi panašiai ir tikslintis ar su manimi viskas gerai ir ką tai reiškia biggrin Kažkokių dar sliekų ieškoti wacko Ir pati žinau-tik jos nepaklausau ir į lankas nueinu, bet vistiek dažnai darau savo wacko

DĖKUI.
 
xMxData: Šeštadienis, 18.08.2012, 18:40 | Pranešimas # 329
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Man atrodo cia galima belekokia data paiimt ir priskirt kokiam nori zmogui, o tas tik patvirtins, kad tipo jo jo - viskas tiesa biggrin Ir dar - jeigu kitas zmogus gime ta pacia d, men, met tai jo savybes bus tos pacios? biggrin - abejoju biggrin
 
OzkelaData: Šeštadienis, 18.08.2012, 18:48 | Pranešimas # 330
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Vat įdomu, reiktų ekspermentą padaryti biggrin
Yra bendrinių frazių,kur tinka visiems, čia kaip su horoskopais, o su angelais ar intuicija-kas patikrins -jei žmogui aktualu tas, pvz man dabar, tai sakau-taip,tinka-intuicija dinginėja, bet nemeluoju gi smile
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Поиск: