Antradienis, 23.04.2024, 19:46
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Apie Viska
OzkelaData: Šeštadienis, 18.08.2012, 20:38 | Pranešimas # 346
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Mesdavo tyliai, buvo kaip ir retenybė. Bet būdama dar paauglė-,,pasicekavinau" pas bobutę, tik niekada to nepamiršiu. Man pasakė,kad žus tėtis avarijoje ir su draugu išsiskirsiu. Tai patikėk- kiekviena kelionė su tėčiu kėlė baimę, o pas draugą ėmiau ieškoti kabliukų. Na, žinoma,su draugu išsiskyrėme, tėtis ačiū Dievui gyvas ir po 20 metų, bet kiek savo baime kažką ,,maitinau".
Dėl to ir apie atsakomybę prabilau wink
 
laumeData: Šeštadienis, 18.08.2012, 20:44 | Pranešimas # 347
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Žaidžiu ir aš taro kortomis, tik Kūčių vakarą ir Kalėdų dienomis.Tam , kad mano dukružės pas būrėjas neitų, Dalis išsipildo,tačiau, kad kortą nusakytų būtent tėvo ar mamos mirtį, kažkaip niekur neteko tokios reikšmės skaityti.
 
OzkelaData: Šeštadienis, 18.08.2012, 20:50 | Pranešimas # 348
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Na, visi žemėje esame mirtingi, o kortos parodo tik tam tikram laikotarpiui. Nors dabar darau išvadas,kad jos rodo labiausiai tikėtiną variantą ir tiek. Dar tiksliau būtų- ties kuo žmogus šiuo metu koncentruojasi arba kuria linkme daugiausiai minčių prikaupta. Ir daromos išvados, ar ne taip? smile nežinau, nessu būrėja, net parašą pakeičiau,kad nesklandumų nebūtų smile
 
laumeData: Šeštadienis, 18.08.2012, 20:57 | Pranešimas # 349
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
O man patinka neigiamas požūris, patį mėgstu inešti intrigą, kad ir vakar dėl vyno...Gražu,kad neigia, vadinasi dar mokam skaityti ne tik mintimis, bet ir akimis , ir dar mąstyti.
Kritikos nebijau, šiaip man reiktų mokytis iš skarpionų, taip mazgai nurodo.Na nemoku išsižeist, pykt.
Tik tada kai įgrįsta, parodau liūtišką būdą.Bet labai retai
 
OzkelaData: Šeštadienis, 18.08.2012, 21:05 | Pranešimas # 350
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Šiaip ir aš mėgstu ekspermentuoti, ir tai darau švelniai, jei nebūnu tikra savais pojūčiais ir tik todėl Prieš tai apsvarstau visus-kas būtų,jei būtų... surprised
o, Liūtus ypač mėgstu tyrinėti. Tai turbūt išraiškingiausias ženklas iš visų. vien dėl jų negali netikėti horoskopais smile
 
laumeData: Šeštadienis, 18.08.2012, 21:22 | Pranešimas # 351
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Žinojau, kad pirmas pojūtis visada teisingas.
Prisimeni, kad rašiau,kad lipi į penktą, kai kam buvo nepriimtinas mano išsireiškimas, tegul.
TOLI esi nuėjusi, daug patyrusi, tik nedrąsi, atsargi esi.
Gali ir turi ką pasakyti mums, pakomentuoti, pasidalinti savo patirtim, bet esi atsargi. Vadinasi tam yra priežasčių.
 
xMxData: Šeštadienis, 18.08.2012, 21:27 | Pranešimas # 352
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
astrologija, numeralogija tai mokslas, o horoskopai tai blogis? smile Tu pati sau prieatarauji smile Manau tu perskaitei kur nors apie tai ir priiemei kaip tiesa, net nepagalvojus apie horoskopu sudaryma globaliai(del ko butent taip daroma) juk ne visi zmones sugeba suprasti astrologija smile
Be to tu daznai mini smegenu plovima...
Is tavo komentaru, galiu teigt kad pas tave smegenys ne ka maziau "praplautos" smile Paziurek os sono smile Jauciasi fanatizmas is tavo puses. Ir tavo tie itarinejimai... Aisku mum plauna smegenis cia tiesa, ir prijunkti visi prie to tinklo ir dar bile zino kokiu jie dalyku primaste... Bet nereikia i tai inikt, kaip yra sakius Braske. Ir nereikia sakyt kad tu neinikus ir pan., nes kartais kiti mato daugiau negu mato pats zmogus smile Atsiprasau jei izeidziau, as tiesiog atvirai pareiskiau savo nuomone smile


Pranešimą pakeitė xMx - Šeštadienis, 18.08.2012, 21:31
 
OzkelaData: Šeštadienis, 18.08.2012, 21:39 | Pranešimas # 353
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Laume,ačiū, bet jei kalbėti apie kažkokius lygmenis-kaip jau minėjau ne kartą-tarsi kažkoks atmetimas, tiksliau ne tame man esmė yra. Nežinau ir ką reiškia Toli, o tiksliau-nematuoju, nes tie matai yra tik žmoniški,kaip etiketės. Nedrąsi esu tik todėl, kad vertinant per savo prizmę, o t.y per savo ego gali pridaryti daug klaidų,dėl kurių kitas nukentės. Aišku, viduje savas išvadas pasidarau ir seku,kiek tvirtinasi,bet vengiu reikštis. O dėl patyrimo- perleidau per save nemažai šiuolaikinių praktikų, bet tai vėlgi-jos atspindėjo tik mane, manyje turimas programas, tad nežinau,ar būtų kas tikslu ir tinkama. Tik į kažkokį konkretų klausimą galėčiau pasakyti atsakymą iš savo patirties, bet tai vėlgi- tai tik bus mano tiesa. Tiesiog nenoriu,kad kažkas priimtų už gryną pinigą...tik kaip patirtį.... štai, net priažastis paminėjau cool
 
laumeData: Šeštadienis, 18.08.2012, 21:47 | Pranešimas # 354
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tai aš neneigiu, kad man smegenys plaunamos , ir dar kaip, patykėk.Ir programų privaro, todėl ir pavarau kartais nesąmonių, kad žmogum pasijusčiau.
Kalbant apie horoskopus aš turėjau omenyje tuos laikraštinius, tv , radijas ir t.t.
ŽINAU, KAD YRA GLOBALŪS, bet aš ,,žalia žalia, nedrįstu nė komentuot.Gal galėtum tu nors bendrais bruožais apie juos pakalbet, tikrai būtų idomu

Добавлено (18.08.2012, 21:47)
---------------------------------------------
Kalbant apie lygius turiu omenyje tavo žinios, sugebėjimas dėstyti mintis, taktiškumas, tavo praktikos - viską lyginu su savimi.Kitaip sakant santykis tarp tavęs ir manęs.Aišku galima pasakyti ir kitais žodžiais, bet aš pasirinkau tą.
Kiek prisimenu, diskutavom mudvi.

 
xMxData: Šeštadienis, 18.08.2012, 21:51 | Pranešimas # 355
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
jei apie viesai publikuojamus horo tai tada nrml biggrin aj as gal nesivelsiu i diskusijas, nes labai jau jau man nepatogu rasyt, sry Ozkele, kad nieko tau neatrasau smile
 
OzkelaData: Šeštadienis, 18.08.2012, 21:53 | Pranešimas # 356
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Man visada baisu,kai daroma kažkas prieš žmogaus valią, o jei pats patiki kažkokiais horoskopais ar kuo kitu-galima nurašyt-na,pats kvailas wacko T.y patiki tuo,kas dar įmanoma suvokti. Tiksliau tingi galvoti, kodėl pigiausios kruopos žemutinėje lentynoje ar pan. Dėl gilesnio programavimo,jau aišku-reikia turėti žinių ir pagalvoti iš kur jas imti, nes kur paskaitai-vienas briedas gi. Kažkaip atsirinkt protingus straipsnius ir leisti per širdį,turbūt tik vienas kelias. ir nėra ko drebėti, nes baimė,kad apgaus,juk irgi progtrama deja wacko
p.s mxM, o turėjai kažką atrašyti?


Pranešimą pakeitė Ozkela - Šeštadienis, 18.08.2012, 21:54
 
xMxData: Šeštadienis, 18.08.2012, 22:00 | Pranešimas # 357
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Turiu daug ka pasakyt savo pastebejimus, patart bet pastaruoju metu negaliu susikaupt tam ir laiko nelb turiu.
 
laumeData: Šeštadienis, 18.08.2012, 22:01 | Pranešimas # 358
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Truputį pažliumbau, temoje labai gražus Aldo komentaras, apie Žemę, rašau ,o ašaros byra dėl jos, beriods kažkur 133,
 
OzkelaData: Šeštadienis, 18.08.2012, 22:11 | Pranešimas # 359
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Laume, taip,esu praktikė, nes reikia patirti, toks charakteris,o iš to ir klausimai. Bet tikrai nereikia galvoti,kad kažką žinau,o tuo labiau lygintis. ir nei jokia čia pažengusi,tik praktikavau ir turiu išvadas,kurios tik mano..... gal pvz praktikuosi ir bus kaip knygoje,na,man taip nėra,deja..

Добавлено (18.08.2012, 22:07)
---------------------------------------------
oi, Laume, akys valosi..šiaip pavydžiu žmonėms,kurie verkia dažnai ypač..... Verkiu ir aš,tik dažniausiai ne dėl rimtų bėdų,deja....

Добавлено (18.08.2012, 22:11)
---------------------------------------------
xmx,kaip laukiu iš tiesų..bet nereiškia,kad save turi skubinti.... o jei rimtai-žaviuosi Tavuoju mąstymu iš šalies smile

 
laumeData: Šeštadienis, 18.08.2012, 22:19 | Pranešimas # 360
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Labai noriu pasklausyti ramos ,meditacinės muzikos nors valandelę,
DĖKOJU OZKELAI už mintis ir pastabas, o xMx už kritiką.Atsižvelgsiu, bet dar patyrinėsiu,
Labos nakties abiems, iki
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Поиск: