Ketvirtadienis, 18.04.2024, 13:14
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Apie Viska
monntosData: Sekmadienis, 02.09.2012, 00:22 | Pranešimas # 421
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
laba,buvau Lt.Snd grizau atgal i No.Ka sapnavai:D?
 
BraskeData: Sekmadienis, 02.09.2012, 14:49 | Pranešimas # 422
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
negaliu normaliai papasakot, nes tik emocijas pamenu ir nuotrupas. sianakt irgi sapnavau Tave ir Tavo seima dar. net ne emocijas, o emocijnius rysius wacko zodz dar kazkokios bedugnes, vandenys ir pavojai gyvybei wacko
pasnekejau kaip babce kokia prie baznycios sekmadieni biggrin
P. S. mano psichine bukle lyg jau ir stabilizavosi, neturetu itakoti biggrin


į dangų su čebatais
 
monntosData: Sekmadienis, 02.09.2012, 16:19 | Pranešimas # 423
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Pasnekejai ,kaip mano babce biggrin Ji turbut isikunijo i tave wacko Idomiai sapnuot tuos,ko net nezinai kaip atrodo,na aisku emocijos kitas dalikas biggrin
 
BraskeData: Sekmadienis, 02.09.2012, 19:26 | Pranešimas # 424
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
sapnavimui visai nereik zinoti kaip atrodo, sapnuoji tai energetinius darinius tokius biggrin

į dangų su čebatais
 
monntosData: Sekmadienis, 02.09.2012, 22:43 | Pranešimas # 425
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tu sakai tu zinai as apie tokius dar nesu galvojas biggrin wacko
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 09:25 | Pranešimas # 426
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
pastebėjimas andriui
http://www.tavosiela.lt , šis tavo nurodytas tinklalapis su jo vadovais turi labai blogų atsiliepimų apie sugadintą žmonių psichinę sveikatą, tie žmonės manipuliatoriai, smegenų plovėjai, tuo pačiu ir materialaus turto išplovėjai iš eilinių žmonių, būk atsargus
 
OzkelaData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 19:09 | Pranešimas # 427
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
p.Bebrai, bet labai linksmai išrodai,sveikinu prisijungus, ir tikrai neatrodo,kad apatija būtų apėmusi. Aš irgi patyrinėjau langelį,maniau,kad tai vyresnio žmogaus pasisakymai. Kaip ir xMx neatsistebiu smile nors... aš paskutiniu metu stebiuosi iš kur tiek protingų,išmintingų jaunų žmonių, nes vienu metu buvau susidarius stereotipą,kad jauni tik per galvas moka lipt,daugiau nieko biggrin
 
Ponas_BebrasData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 19:36 | Pranešimas # 428
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 39
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ozkela, ačiū už gerą žodį flower Sunku būt baltai varnai, tai dar gerai kad yra internetas smile Anas sujungia vienodo mastymo žmones per visokius forumus ir puslapius smile Realybėje tai neturiu su kuo pabendraut, o internete tai va galima rast daug bendraminčių happy
 
OzkelaData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 19:45 | Pranešimas # 429
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Bebriuk, tai natūralus žodis smile priimk smile pritariu,kad sunku būti kasdienybėje suprastam,aš ir inete greičiau randu. Ne todėl,kad bijau nesupratimo, matyt jau pripratau,kiek vargina aiškint,ko negali paaiškint ir būni po to kažkokia nurašyta, nes pripaišo savas diagnozes,nors to niekada nejuto. Nei velnio nenurašyta,ką supratau-mano jausmai yra mano ir turiu teisę juos turėti cool O kai surandi bendraminčių-išvis,kažkaip stipriau pasijauti, na, pvz,kad nekliedi wacko
Sakyk, o Tu gal irgi lindai į kokias tai šių laikų praktikas?
 
Ponas_BebrasData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 20:12 | Pranešimas # 430
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 39
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Hmm.. Nu praktiškai tai tik malda, jeigu tai skaitosi praktika smile Na, dar kalbėjimasis su savim.. Konkrečių atsakymų iš karto neišgirstu, bet bediskutuojant pačiam su savim tie atsakymai įvairūs kažkaip tai ateina savaime po truputį. Na toks mišinys visko smile Kalbuosi, klausiu, prašau, dėkoju ir t.t. pats sau, Dievui, Visatai ir pan. Nu tokia grynų gryniausia šizofrenija biggrin biggrin Bet jeigu man tai netrugdo gyventi, ir dargi net padeda, tai kodėl gi ne smile Tik ne visiem gali apie tai papasakot ar patarimą duot smile Na pvz. skundžiasi kas nors darbe kad galvą skauda, tai nu imtum ir pasakytum, kad pasimelsk, padaryk atgailą, dėl ko ta padėtis pas tave tokia yra, paprašyk kad ateitų informacija, dėl ko tas atvejis atsitiko, kad būtų suvokta priežastis, ir išnyktų pasekmė. Bet po tokio patarimo mažų mažiausiai kreivai pažiūrėtų, ir suabejotu mano sveiku protu.. O man tai aukščiausia realybė ir pasaulėjauta.. Nu tai natūraliai ir užsidarai taip ir nenori bendraut smile Žmogaus niekas neišgelbės nuo jo paties, ir per prievartą geras nebūsi irgi..
Na, dar su švytuokle praktikavau tuos atsakymų ieškojimus, bet dabar tai pakeitė pašnekesiai su savim. Paprastai prieš einant miegot, kai jau atsigulu smile
O daugiau tai nesu nieko bandęs wacko
 
OzkelaData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 20:38 | Pranešimas # 431
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
p. Bebrai, tai praktika,kur žalos neprisidarysi tikrai smile Aš irgi panašiai darau,tik niekam nesakau. Užteko jau įsikišimų. Dėl to ir sakau,kad gerais norais į pragarą kelias grįstas. Pati visur kišau liežuvį smile ir dabar dar būna,kad neiškenčiu sad

Quote (Ponas_Bebras)
Žmogaus niekas neišgelbės nuo jo paties, ir per prievartą geras nebūsi irgi..

vat būtent smile o kiek nukentėjau dėl patarimų. Net sako- pasakyk, ką manai. Pasakai iš savų pozicijų, neįtinka žmogaus ego,o su žemėm pamaišo tada sad
 
Ponas_BebrasData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 21:05 | Pranešimas # 432
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 39
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Jo, neveltui senovei sakydavo "tyla - gera byla" smile
 
OzkelaData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 21:11 | Pranešimas # 433
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Aš dabar sakau-liežuvis mano priešas, arba 100 x pagalvok,ką sakai smile
 
Ponas_BebrasData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 21:26 | Pranešimas # 434
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 39
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Aha, reikia ne sakyti ką galvoji, o galvoti ką sakai. Žodis ne žvirblis, pasakei ir nebepagausi jau. O kitą kartą tas pasakytas žvirblis jaučiu sugrįžta smile Nors, žinoma, visada smagu turėti žmonių, su kuriais joks pasakytas žodis nepadarys žalos, tik kad retas toks atvejis smile O aplamai, tai reikia stengtis būti sąmoningu visada smile Visokie svaigalai, žiniasklaidos priemonės, tv ir pan. labai šią minties būseną silpnina, o tada jau gyvenimas eina ne kaip suplanuota ar norėtųsi, o jau tik kaip išeina dry
 
OzkelaData: Ketvirtadienis, 06.09.2012, 21:38 | Pranešimas # 435
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Taip, p. Bebrai, visgi yra smagu,kai galvoji ir tavo mintis kažkas (Tu) užrašo smile
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Поиск: