Šeštadienis, 20.04.2024, 06:05
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Apie Viska
MildaData: Penktadienis, 13.07.2012, 21:20 | Pranešimas # 31
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Monntos, tada ir manes Dievas nepriima baznycioj biggrin
Nebuvo nei vieno karto, kad man baznycioj nebutu bloga ar silpna vos ne iki alpimo,
As galvodavau ,kad man nuo bobuciu kvepalu bloga lol
 
SetData: Penktadienis, 13.07.2012, 23:42 | Pranešimas # 32
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 74
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Visados kiek buvau bažnycioje, jaučiau traukiamą energiją, bet ne iš savęs o iš aplinkinių. Lyg būdamas kokiame filme apsidariau ir matau, visi stovi ir žiūri kaip zombiai, be valios, vadinasi "padek mum (jam/jai) ir aš tavo". Beveik nedalivauju šiuose apeigose dabar, bet savo krikštą aš sąmoningai atsimenu iki pat šių dienų, ir koks nepatenkintas aš buvau. Mane labai nustebino dabar pastebėjus, jog man krikštyjo kaip tik trečiąją akį. Nenoriu jokių paranojų prirašyti, bet ar nebus tai tikrovės suvokimo blokavimas? Save laikau nevisai aklu bet ir toli gražu ne reginčiu tad tad man tai yra gan įdomu.

Žodžis ragana, kiek žinau. gali turėti kelias reikšmes "ragina", "Ra, gana", "Ra gano", tad nemanykit kad yra tik blogoji reikšmė.

Orionas nepalankus mums.

Iš kur tokios žinios?

Mano žiniomis, tai piramidės skirtos atbaidyti žmones nuo tam tikrų vietų arba privilioti.
Dabar pamirškite visą religiją. Piramės. Lengvai pastatomi statiniai, ypač patvarūs. Daugybė tunelių praėjimų ir spąstų galima prikurti.

Žmones ten skatino eiti: Auksas, žinios, smalsumas.

Baidė: prakeiksmai, pavojus paklysti, labai įmantriai paruošti spąstai, tarkim kambariuose paliktos nuodingos medžiagos.

Tos medžiagos net ir po daugelio tūkstančių metų yra nuodingos žmogui, ne mirtinos iškart, bet palaipsniui, lyg prakeiksmas

Aš nusimanau LABAI nedaug, tad manau šį sąrašiuką būtų galima stipriai papildyti ir padaryti tinkamas išvadas. pakolkas, aš apie piramidėmis nuomonės neturiu.
 
DoremiData: Trečiadienis, 18.07.2012, 15:08 | Pranešimas # 33
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
PLAJEDIETEI LINUTEI
Sveikinimai Tau, gimusiai šį saulėtą liepos rytą
ir linkėjimai stiprybės, ramybės, dievo palaimos Tavo darbuose, planuose
glėbys mėlynų rugiagėlių, Linute smile
 
artisData: Trečiadienis, 18.07.2012, 18:49 | Pranešimas # 34
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 7
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
>Set
neskaitei Virgio straipsniu?
cituoju:
Pati didžiausia sielų grupė Žemėje – Orioniečiai. Taip susiklostė dėl "Liuciferio sukilimo”, įvykusio Žemėje prieš pusę milijono metų. To įvykio periode, Rygelio ir Betelgeizės planetų sielos, iš Oriono žvaigždyno, dideliais kiekiais atėjo į Žemės planetos planą. Įvyko tylus įsiveržimas, ta prasme, kad jie įsikūnijo į žmoniją iš esmės su plejadietiška DNR, prijungdami savo Orionietišką DNR. Tai žymiai agresyvesnė ir karingesnės DNR dalis, palyginus su draugiška plejadiečių DNR, bet labai jai artima, kad Žemės sielos net nesuvokė tokių pasikeitimų, kol netapo jau per vėlu. Didžioji dalis konkurencijos atsirado dėl Orioniečių ir Drakoniečių dalies DNR įdiegimo.
 
valdasData: Trečiadienis, 18.07.2012, 20:03 | Pranešimas # 35
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 11
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Virgi, kokia tavo nuomonė apie Sergejaus Apino teoriją? Tur būt pati smailiausia jo "vinis" - žmogus neturi sielos ir jokių angelų sargų; visa tai tik žmogų valdančios ir blokuojančios būtybės, kaip jis vadina "prazitai".
Tiems, kas seka jo pranešimus - ką tik pasirodė jo nauji video http://www.sergey-apin.ru/
 
RmXasData: Trečiadienis, 18.07.2012, 23:34 | Pranešimas # 36
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 148
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ta persvara mazeja smile

Netikra gimimo data
 
virgisData: Ketvirtadienis, 19.07.2012, 19:53 | Pranešimas # 37
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (valdas)
Virgi, kokia tavo nuomonė apie Sergejaus Apino teoriją

kad ten tos teorijos kaip ir nėra, tiksliau nėra pilnos pasaulėdaros, pagal mane. Žinoma, žmogus stengiasi atverti akis, susimastyti apie savo prasmę, daro gerą darbą. Bet, neskaitant kai kurios jo pasakomos tiesos, daug kur yra ir nukrypstama, kiekvienam savo. Aš nesakau, kad tai neginčytina, bet taip sako mano patirtis ezoterikos žinių nagrinėjime, taip šnibžda mano intuicija, o ja aš linkęs pasitikėti paskutiniuoju metu, tai geriausias vertintojas
Su pagarba ir meile...
 
virgisData: Ketvirtadienis, 19.07.2012, 20:11 | Pranešimas # 38
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (artis)
O Orionas nepalankus mums.

Su šituo nenorėčiau sutikti. Tarp orioniečių, kaip ir tarp mūsų yra visokių ir "šviesių" ir "tamsių", o tiksliau, greičiau besivystančių evoliucijos spirale ir lėčiau, bet tai nereiškia kad vieni geresni už kitus. Tikslas juk tas pats, tik skirtingas kelias ir būdas, o gal ir pirminės sąlygos. Juk mes visi esame Viena, todėl nėra nei palankių ar nepalankių planetų. Taip, istorijos bėgyje gal iš vienų planetų atkeliavo daugiau agresyvesnių sielų, o iš kitų daugiau subalansuotų, bet esmė ne tame, svarbu kur mes visi einame ir ko siekiame. Kad ir iš to pačio Oriono dabar, kaip ir Drakoniečiai siunčia aukšto išsivystymo lygio sielas, atstatančias balansą, bet neužtektinai žinoma. Nepamirškime ir to, kad tokios praeities dramos, tų pamokų kurias norėjome gauti, režisieriai buvome mes patys, tiksliau mūsų sielos, mūsų aukščiausieji AŠ subtiliuose lygiuose...
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 19.07.2012, 20:41 | Pranešimas # 39
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
vakarais aš vis ieškau naujų Virgio straipsnių,
neradusi, vis viliuosi- rytoj wacko
 
AirijanData: Ketvirtadienis, 19.07.2012, 21:13 | Pranešimas # 40
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 43
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi, pradek nuo pradzios vel, dauguma Virgio straipsniu yra verti perskaityti dar sykį. Gaila, nera tokios funkcijos savo profilyje pažymeti sau patinkancius straipsnius, kurie paliko ispudi ir galeciau bet kada po ranka juos tureti.
 
DoremiData: Ketvirtadienis, 19.07.2012, 21:32 | Pranešimas # 41
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
turėjau tokią mintį, bet vis atsisakydavau, matyt be reikalo, jei ir tu taip manai,
 
BraskeData: Ketvirtadienis, 19.07.2012, 21:40 | Pranešimas # 42
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
Sveiki smile uzsiregistravau normaliai, busiu su Jumis dabar smile

Plejadiete Lina, su GImtadieniu vakaryksciu smile


į dangų su čebatais
 
BarnisData: Ketvirtadienis, 19.07.2012, 22:07 | Pranešimas # 43
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 131
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Maciau po straipsniu Doremi buvo parasiusi apie 2012 gruodzio menesi. Gal kas zinot dar kokiu prognoziu. Siaip maista pradejau kaupti jau pries metus, kazkur internete perskaiciau, kad dings elektra ir t.t. ir intujityviai supratau, kad reikia. Dabar turim prisikaupe apie 8 dezes (plasmasinse kur vaisiai buna tokiose) biggrin gal kiek durnai skamba bet pajutau, kad reikia ir viskas. Netgi teti ir broli pavyko lengvai prikalbinti. Dabar galvoju ka reiks daryti su tuo maistu jeigu elektra dingtu biggrin as gyvenu tai mieste. nebet i kaima 50km pedinti. Po saules pliupsnio neveiktu net masinos manau. O jeigu veiktu tada man pasises biggrin
 
AirijanData: Ketvirtadienis, 19.07.2012, 22:58 | Pranešimas # 44
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 43
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
As ko gero eisiu iki maximos, nebus elektros, nebus ir signalizacijos. O ten maisto daugiau nei 8 dežės... happy

Pranešimą pakeitė Airijan - Ketvirtadienis, 19.07.2012, 22:59
 
artisData: Ketvirtadienis, 19.07.2012, 23:57 | Pranešimas # 45
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 7
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kadangi čia kalbama apie viską, tai paklausiu ne į temą biggrin Gal kas žino, ką simbolizuoja vaivorykštė? Olimpiados simboliai, tie vienaakiai Mascots (ateiviai?), visur vaizduojami su vaivorykštėmis, šalia vaivorykščių ar net einantys jomis, net yra vaizduojamos vaivorykštės besileidžiančios į Olimpinį stadioną. Tų vienaakių monstriukų vardai yra Wenlock ir Mandeville. Tariant juos girdisi We unlock Man devil. Kaip ir aiški prasmė. Radau, kad "The rainbow has become the symbol of the New Age movement symbolizing the building of a bridge between Lucifer and mankind".Tai vat man toks klausimas ir iškilo, ar tikrai vaivorykštė yra Liuciferio simbolis? Jau ir taip į tą olimpiadą prikišta gausybė iliuminatų simbolių (kad ir stadiono piramidės formos žibintai).
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Поиск: