Trečiadienis, 24.04.2024, 23:22
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Apie Viska
ViliariData: Ketvirtadienis, 13.09.2012, 21:33 | Pranešimas # 511
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Airijan,

ačiū smile

Doremi, aš apsiginti moku, patikėk, oi kaip moku biggrin Užtat ir teko du metus su savimi dirbti, kad išmokčiau mylėti, gerbti ir priimti visus, su jų nuomone, požiūriu, polinkiais ir norais. Vat, pvz. nepriimtinas man Braskes požiūris, bet kas aš tokia, kad aiškinčiau kaip jai pasielgti? Jei jai bus įdomi mano nuomonė - pasakysiu, bet tik pasakysiu, o ne piršiu smile

P.S. Doremi, tau reikėtų susipažinti su "guru" kaip tu vadini biggrin Manau, tavo nuomonė pasikeistų. Viena iš jų - labai tave primena biggrin

Žodžiu, žmonės, aš Jūsų visų pasiilgau ir smagu buvo atitrūkti nuo darbų, pabendrauti smile Ramios Jums nakties ir gražios savaitės pabaigos.
 
monntosData: Ketvirtadienis, 13.09.2012, 22:19 | Pranešimas # 512
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
linksma cia pas jumis biggrin Buvau ir as pasiziet i tavosiela.Daug neskaiciau biggrin Pats pirmas sakinis numuse upa ten i ka ir gilintis biggrin wacko
Vilari-jei neklystu vyru neapkenti ? Tai gal baik tapatinti visus ar grupele vyru su visais likusiais kitais ir nebus problemu biggrin
Gal ten ka sumaisiau ir ne Vilari serga neapikanta.Na bet jei tu Vilari.Tai klausimeliu keleta.Kaip gali padet zmogui,jei jauti kaskokia pagieza? Nes juk zmogui per save perlipti labai sunku ir nori tu to ar nenori,vistiek islenda biggrin Na o jei patarinet tik moterim,vistiek nori tu to ar ne tas gilusis vidinis as savo padaro ir patarimai gali but pacio patarejo interesuose.Jau garsei nesnekesim ir taip aisku kokie biggrin
Ir vel bijau,gal atmintis klaidina biggrin Vilari ar ne tau rasiau,kad taip galit sauklaidint zmones.Ir buvo man atrasyta.Mes tik pateikiam informacija ir ne musu reikalas,kaip zmogus ta informacija priema.

Su sypsena veide biggrin Pagarbei "jusu" Monntukas biggrin

Добавлено (13.09.2012, 22:19)
---------------------------------------------
Nera tokios sektos kur guru buna moteris ir uz patarimus gali but isnaudojami vyrukai ???? biggrin

 
AirijanData: Ketvirtadienis, 13.09.2012, 22:38 | Pranešimas # 513
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 43
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
O man kaip tik patiko tas puslapis, bent jau pradedant nuo pačios pradžios, jaučiu kad atitinka mano gyvenimo požiūrį, jaučiu kad užsibusiu ten ... happy bet čia jau kaip namai smile
 
monntosData: Ketvirtadienis, 13.09.2012, 23:14 | Pranešimas # 514
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Man turbut nepatiko pirmas ispudis ir nesigilinau daugiau.Knygas ir panasiai renkuos.Atsiverciu benkoki lapa ir skaitau ir jei kas nepatinka dedu ja atgal.Na isimtis tik tuo atveju jei vidui sako imk ja biggrin

Добавлено (13.09.2012, 23:14)
---------------------------------------------
o is esmes puslapiu yra milijonai ir visokiu temu.Kas ka nori tas ta renkas biggrin

 
xMxData: Ketvirtadienis, 13.09.2012, 23:14 | Pranešimas # 515
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kas kam biggrin
 
DoremiData: Penktadienis, 14.09.2012, 07:53 | Pranešimas # 516
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
lab ryte, spurgi, bankrotas- tai piniginės būsena
vilary- nenoriu su niekuom suspažinti šiuo metu
ar gavo antausį guru?
kur dabar jo galva?
 
BraskeData: Penktadienis, 14.09.2012, 09:24 | Pranešimas # 517
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
oi, VI, sapnavau jus abudu sianakt. nu matyt kad galvojau apie tai. tai guru man rode kazkokius fokusus kug fu stiliuj, o tu sakei "jis mane myli, paziurek, jis tikrai mane myli", o vaikai pietu miegojo biggrin ai ir dar kortas man sudejot, negalejau atsistebet, nes zinau gi, kad kortos nepriimtina jum biggrin

į dangų su čebatais
 
spurgelisData: Penktadienis, 14.09.2012, 09:55 | Pranešimas # 518
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Do,kas dėl bankroto. Tai čia buvo šeip paskutinis mano juokelis numestas jūms nuotaikai praskaidrint ir mnau kad to juokelio žinutę teisingai iškodavot,tik vat kaip visada jums kyla noras tipo paprastai žemiškai logiškai atsikirst. Nieko jūs nepaslėpsit,matot už visus daugiau,suprantat daugiau,jaučiat daugiau,tai nebelįskit po tuo kevalu,džiaukitės jums duotais talentais ir ramiai sau skleiskite savo dieviškąją šviesą. Kitiems galit pudrint smegenis apie savo tvirtas šaknis 3D,man tas neįdomu,aš jaučiu jus kitaip ir priimu tiesiog kitaip,pagal save,kur nėra lygių,nėra skirstymų,o tik skaidrus ir nuoširdus priėmimas kito žmogaus. O daba pavarysiu jums kaip Linutė(Lina,neįsižeisk,aš nesityčioju,tik švelniai pajuokauju):
APKABINU TAVE DO IR SIUNČIU MEILĖS BANGĄ !!! wacko wacko wacko wacko wacko


Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
DoremiData: Penktadienis, 14.09.2012, 10:33 | Pranešimas # 519
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
ot spurgis surprised ko čia rėkauji angry ar supranti, kad auditorijai lektorius būtų visai neįdomus wacko žmonėms patinka jaustis protingesniais, truputį aukštesniais už šalia esantį,
koks velnias čia tave prarikdė angry uf, tai, būtina dabar paskelbti ką tu pamatei, negausi kiaušinių

Добавлено (14.09.2012, 10:33)
---------------------------------------------
kodėl tu čia mane lukšteni?-pasistojo kliausymas wacko

 
spurgelisData: Penktadienis, 14.09.2012, 18:11 | Pranešimas # 520
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Jūs ne kiaušinis,kad lukštenčiau. ir aš ne rėkauju tongue tongue tongue Ir aišku,kad būtina paskelbti,ką aš pamaniau,nes mano EGO ima viršų,nors nemėgstu jaustis protingesnė už šalia esančius(viskas natūraliai taip gaunas,kai faktas,kad aukštesnė biggrin biggrin biggrin biggrin ),nes man patinka jaustis lygiavertė,su kokia priešinga mąstysena pašnekovas bebūtų. Man tiesiog taip bendraut yra įdomu. jei kitas toks pat kaip aš,aš nesileidžiu į ilgas diskusijas su juo,nuobodu wacko Man reikia veiksmo smegenims,liežuviui,ir aštrių pojūčių širdžiai,ot tongue tongue tongue

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
DoremiData: Penktadienis, 14.09.2012, 19:29 | Pranešimas # 521
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
lab, spurgeli, braške bebrai
 
BraskeData: Penktadienis, 14.09.2012, 19:42 | Pranešimas # 522
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
lkazin, jei as paskelbciau Dieduvui bado streika del nelaimingu ir visu kitu sritciu nedarbingumo k enneori cia butl kas JIS sau leidzcia mane ismesdamas. prieaatranesitvariamos pareigos dirbti tuscia darba ir pasmes tame nematy. mubaustu iki baisiasuiu busenu atsiunrtimo>

jei cai vyksta irgi manipuliasijosl tai suicidas nera bloigiuasia isetil

Добавлено (14.09.2012, 19:39)
---------------------------------------------
туы ьыефгб лфв флдфы лгксшфы шк тфьфещ лфы мнлыф=е зкуш тщкш

Добавлено (14.09.2012, 19:42)
---------------------------------------------
nesa matau. lad snussi=jsut jsm jie tas mugs turitu depresija - tad anikuo negalma padetl. nes tai jo problemos, ko kalta (zinot isp sichilogijos, kad kaltinimas zmogus dfel zitos ligoatveda i suicida,


į dangų su čebatais
 
spurgelisData: Penktadienis, 14.09.2012, 20:04 | Pranešimas # 523
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Braške,a tu gyrta?????? wacko wacko wacko wacko wacko

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
BraskeData: Penktadienis, 14.09.2012, 20:10 | Pranešimas # 524
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
ne negirta. tai vienas esminiu klausimu man

į dangų su čebatais

Pranešimą pakeitė Braske - Penktadienis, 14.09.2012, 20:13
 
Ponas_BebrasData: Penktadienis, 14.09.2012, 20:39 | Pranešimas # 525
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 39
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biggrin Nu Jūs čia duodat biggrin Nu bet kad jau pradėjau rašyt, tai reik kažką parašyt.. Nu tarkim apie paskutinį straipsnį ten.. Kažkaip rodos, kad jei sakai kad tau blogai, tai dar blogiau padaro (straipsny paaiškinta kodėl), bet jei sakai kad tau viskas gerai (na, kai tuo tarpu taip nėra), tai tada viskas lieka taip kaip yra, nes tu dėkoji, kad viskas gerai, tai kam kažką keist vadinasi (nors straipsny rašo kad kitaip turi būt, bet kad nebūna) biggrin Ir aplamai, kiek ir kada tas Dievas gali padėt? Nu sakykim noriu išeit iš darbo ir kitą susirast? smile Tai čia maldos mačytų ką nors, ar tik padėtų tai, ką pats einu ir darau tuo klausimu? biggrin

Nu dar papildysiu.. Dėl to darbo pvz.. Tai jei pats daryčiau viską, tai tiesiog ten susipykčiau su visais, nes nieks nenori kad išeičiau.. O jei padėtų Dievas, tai gal aplinkybės taip susiklostytų, kad pavyktų išeit? Na aš jau bandau šiek tiek šitą klausimą spręst, bet kad kasdien vis blogiau: atsakomybės daugėja, darbų daugėja, nervų daugėja, įsipareigojimai irgi auga..


Pranešimą pakeitė Ponas_Bebras - Penktadienis, 14.09.2012, 20:41
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Поиск: