Penktadienis, 19.04.2024, 05:42
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Apie Viska
BraskeData: Pirmadienis, 17.09.2012, 09:18 | Pranešimas # 541
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
jeigu viskas, kas vyksta ir ka matau, atspindi mano vidine busena, tia man reikia paguleti.

į dangų su čebatais
 
DoremiData: Pirmadienis, 17.09.2012, 13:01 | Pranešimas # 542
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
plajediete, va dabar tu tikrai stipriai įskaudinai vilary wacko
visgi jokių teisių neturime tai kategoriškai teigti, bent jau aš nelabai drysčiau,
aš nei velnio neišmanau apie anunakius ir kitokius net nežinau kaip pavadinti, bet įtariu, kad tu parašei kažkokį pasmerkimą vilary wacko
 
ViliariData: Pirmadienis, 17.09.2012, 13:10 | Pranešimas # 543
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Skaitau susirašinėjimus ir žinote, darosi liūdna. Man darbe tenka bendrauti su dideliu kiekiu žmonių ir nors bendraujame pagrinde dalykinėmis temomis, daugumoje žmonių matau augančią šviesą, sąmoningumą. Žmonės pagaliau ima gręžtis į save, į savo vidinį pasaulį. Tačiau paskaičius čia susirašinėjimą pokyčių matau mažiau. Vėl kaltinimai, kad kiti kalti, vėl skirstymai - tas blogas, anas geras. O kada išaugsime iki tokio sąmonės lygio, kai atsakysime pilnai už save ir savo veiksmus, ir su meile priimsime kitus? Kada suvoksime, kad viskas sukurta Dievo, vardan mūsų tobulėjimo? Kada išmoksime vertinti matyti šviesą, o ne tamsą? Kada suvoksime, kad niekas kitas neatsakingas už mūsų gyvenimus tik mes patys, kad niekas mūsų nekontroliuoja, tik mes patys. Na, nebent mes atsisakome patys save kontroliuoti ir leidžiame tėtei, mamai ar dar kažkam valdyti mūsų gyvenimus. Kada suvoksime, kad kiekvienas asmeniškai atsakingas už savo nušvitimą, pakilimą, galų gale - tobulėjimą. Kristus antrą kart neateis ir mūsų negelbės.

Aš žinoma džiaugiuosi, kad esu tokia tarp jūsų populiari ir taip aptarinėjama, nors visi, kurie mane aptarinėjo, manęs sutikę neesate ir nežinote. Ačiū už išsakytą nuomonę, tik būtų puiku ne tušti žodžiai, o faktais pagrįsti dalykai. Aš tikrai norėčiau žinoti, kuriuos žmones ir kaip jais manipuliuoju. Gal aš kažko nesuvokiu ir tai man padės užlipti dar vieną laiptelį aukštyn?

Ir dar vienas dalykas anunakai ar kaip juos ten. Keik matau veidrodyje - esu žmogus. Nežinau, kaip, kada ir kokiu būdu buvo padaryti mano DNR tyrimai smile O jei rimtai, Lina, rašai kad tobulėji, augi. Tai gal laikas pradėt žiūrėt ne į išsirinktus įsikūnijimus, o pradėt matyt pirmapradę tiesą, kad visi, VISI yra kilę iš Dievo, su Dievo meile ir numirę (tiek Žemėje, tiek bet kur kitur) grįžtame namo savo tikrąja esatimi.

Добавлено (17.09.2012, 13:10)
---------------------------------------------
Doremi,

tai ne pasmerkimas, tai tėra Linos nuomonė. Bet tada toks logiškas paprastas klausimas, o kas pasakė, kad plejedės - geriečiai, anunakai - blogiečiai? Tai tėra čenelingų informacija. Pataisykit, jei klystu, bet Lina žaviesi Virgio išsakoma nuomonė, o būtent Virgis ir rašė, kad nepasitikėtumėte čenelingais aklai. Aš kol kas nepriskiriu nei vienų blogiems ar geriems. Nes nežinau faktų, nematau realių darbų ir pan. Vat kai plejadiečiai nusileis vidurį Vilniaus ir realiai pradės bendrauti, padėti, mokyti ar teikti informaciją, tada ir spręsiu geri jie ar blogi. Ir bet kuriuo atveju, kaip jau rašiau, tai irgi tik viena iš įsikūnijimo formų, o savo tikrojoje esatyje mes visi vienodi ir visi lygūs. Šiandien tu žmogus, po to gal būsi marsietis, po to plejadietis, o po to gal apskritai gimsi katinu ir džiaugsies gyvenimu gaudydamas peles.

 
BraskeData: Pirmadienis, 17.09.2012, 13:27 | Pranešimas # 544
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
o kodel butinas tas tobulejimas ir ejimas i sivesa, keitimasis? mes netinkami kokie esmam? nepakankamai geri? negnegalime buti tokie, kokie esame?>mylimi? netinkami?
tai kuriu galu tada? kuriu galu? kam viso sito ? netinkam dabar - netiksim niekada, ar nesuprantat

juk tai beviltiska

bet cia as naivi. o ir Dievas mano trsoskimus pildantis, kalbantis, atsakantis, ir visa kita...


į dangų su čebatais
 
DoremiData: Pirmadienis, 17.09.2012, 13:37 | Pranešimas # 545
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
bet man niekas neįrodė kad lina plajedietė, kad kaimynas krokodilas, o kitas kaimynas drakonas, visi jie turi dvi rankas, dvi kojas, akys vietoj, nosis irgi
galvą dedu, aš tikra žemietė ir dėjau ant visokių ateivių
braške, dievas troškimų nepildo, čia pati pildai troškimus, dievas tėra energija, teikianti stiprybę ir viltį siekiant tikslų
bet gal yra kitaip, tik manoji patirtis tokia
 
BraskeData: Pirmadienis, 17.09.2012, 13:41 | Pranešimas # 546
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
jei pati nepildau ir net neturiu ju, neturiu energijos, didziausias vienintelis troskimas pasitraukt is zaidimo, tai kur Dievas tada?

į dangų su čebatais
 
MildaData: Pirmadienis, 17.09.2012, 13:51 | Pranešimas # 547
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Visur. Taip pat ir Tavyje.
 
ViliariData: Pirmadienis, 17.09.2012, 14:01 | Pranešimas # 548
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Braske,

atsiprašau, turbūt per daug kategoriškai parašiau. Tikrai tobulėjimas nebūtinas. Čia jau kiekvieno asmeninis reikalas. Ir beje, nėra tobulėjimo standartų. Vienam tobulėjimas kasmet išmokti po naują kalbą, kitam - susitaikyti su kaimynės pomėgiu maitinti benames kates. Viskas - asmeniška ir tai tik žmogaus asmeninis reikalas, kaip jis tobulėja ir ar tobulėja.
 
BraskeData: Pirmadienis, 17.09.2012, 16:33 | Pranešimas # 549
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
VI, cia ne vien tavo parasymas, tiesiog ore sklando sita saves tobulinimo ideja. ji man primena vaikyste - "jeigu busiu geresne, tetukas ane labiau myles". ir tai netiesa. bet daugybe zmoniu uoliai pasikabine ant sios iliuzijos.

į dangų su čebatais
 
laumeData: Pirmadienis, 17.09.2012, 16:42 | Pranešimas # 550
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Braške, gal tu mažiau gerk vaistų, kurie tavo psichiką keičia, pati gyriesi jų vartojimu.Tai gal ir komentarai kitų asmenų tau kitaip atrodys, nešokinėsi ir nerašysi , kad vienas toks, kitas kitoks, trečias vėl kitoks.Laikas baigt.
 
BraskeData: Pirmadienis, 17.09.2012, 16:59 | Pranešimas # 551
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
o blia... as nesigiriu, as atvirai pasakiau. nu jo, ne vieta atvirumui cia. anei nuosirdumui.

oi bl bl

Добавлено (17.09.2012, 16:59)
---------------------------------------------
nu neutriu zodziu.
tipo kodel juos geriu? nu kad nenusizudyciau.

bet tai eina sau.

va tokiose vietose ir uzmusa zmones. zodziais.

pakile, suvoke, ismintingi. besirdziai.


į dangų su čebatais
 
laumeData: Pirmadienis, 17.09.2012, 17:10 | Pranešimas # 552
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
BRAŠKE, EIK ĮSIPLAUTI BURNOS
 
BraskeData: Pirmadienis, 17.09.2012, 17:31 | Pranešimas # 553
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
tik empatijos trukumo, jautrumo nebuvimo ir ziaurumo tai tau nepavyks issiplauti, laume

į dangų su čebatais
 
MildaData: Pirmadienis, 17.09.2012, 17:41 | Pranešimas # 554
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Braske,pries pora metu teku vartoti tokiu nuostabiu '' vaistuku'' -raminanciu.kokiu nerasysiu smile
Kai isgerdavau ,budavo viskas super,ramu ir nuotaika gera.Bet ant rytojaus,jei ju neisgerdavau,pastebejau,
kad kyla noras ka nors ,svelniai tariant ,uzmusti wacko biggrin
Kai tai supratau,kad cia desningumas ir jis kartojasi,emiau mazinti dozes,kol visai meciau.
 
BraskeData: Pirmadienis, 17.09.2012, 17:46 | Pranešimas # 555
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
as negeriau vaistu jau ilga laika. iki susitikimo su guru. nes tada prasidejo kosmatraia galvoj. ir man nepatinka juos gerti ir gera nuo ju nebuna, tiesiog tai kiti dalykai.
kodel as teisinuosi?
kad laume su batais prasiejo? eik sikt laume.


į dangų su čebatais
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Поиск: