Penktadienis, 19.04.2024, 17:58
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Apie Viska
BraskeData: Penktadienis, 21.09.2012, 20:36 | Pranešimas # 616
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
ne, Doremi, ne

į dangų su čebatais

Pranešimą pakeitė Braske - Penktadienis, 21.09.2012, 20:36
 
DoremiData: Penktadienis, 21.09.2012, 21:29 | Pranešimas # 617
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
nežinau ką pasakyt, wacko
pasidalijau tuo kas vyksta dabar
šešėlis, susirgimas, prieš daug metų nustatyta amžiaus riba ir tiek wacko bet geriau tapo pasikalbėjus su jumis, paleidau visas mintis, ramu

Добавлено (21.09.2012, 21:29)
---------------------------------------------
xmx, juk seniau sakiau, užkniso tas pasaulis su sistema, su neišnaikinamu blogiu, melu, pavargau nuo to ir esu egoistė, norisi daugiau suprasti, žinoti, anapus tikiuosi visa patirti, be to grabe gražiai atrodysiu, dar nepersenus , su dantimis tongue nenutukus ir sąnariai da tiesūs tongue

 
MildaData: Penktadienis, 21.09.2012, 21:38 | Pranešimas # 618
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ai,Doremi,ka cia sneki ??? biggrin
Pasaulis be taves jau bus nebe tas...
 
ViliariData: Penktadienis, 21.09.2012, 21:51 | Pranešimas # 619
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi,

noriu tau papasakoti tikrą istoriją, kuri vyko beveik prieš 10 metų ir net galėsiu supažindinti su istorijos heroje. Moteris sirgo leukemija. Piktybine jos forma. Buvo paskutinė stadija. Jokių šansų išgyvenimui. JOKIŲ. Medicina galėjo jau pasiūlyti tik nuskausminamuosius, kad lengviau būtų laukti paskutinės valandos. Moteris dar buvo jauna. Visas kūnas jau pasidavė, buvo viena ištisa žaizda. Suvokdama kad tai jau viskas, pabaiga, moteris pagaliau susitaikė su tuo, nurimo ir nusprendė kad paskutines dienas praleis prasmingai. Ji skyrė laiką susitikti su artimaisiais, draugais. Atsiprašė jų už savo klaidas, už tai, kas buvo galbūt negerai tarp jų. Su kuo negalėjo susitikti fiziškai, atsiprašinėjo mintyse. Nežinau kaip teisingai nupasakoti būseną, kurioje ji buvo tuo metu. Buvo pilna besąligiškumo, atleido visiems ir svarbiausia sau, bei atsiprašė visų. Priėmė su dėkingumu tai, kas vyksta su ja, priėmė su meile ir išmintimi. Ir būtent tada, įvyko tai, ko gydytojai po šiai dienai negali paaiškinti. Ji staiga ėmė sveikti. Be medicinos pagalbos. Sveikimas buvo ilgas, bet ji pasveiko. Jau praėjo 10 metų. Jokių leukemijos požymių. Aktyvi, miela, puiki moteris. Ir aš džiaugiuosi, kad man teko džiaugsmas su ja susipažinti smile

Doremi, ne gyvenimas blogas. Ir nesunkus jis. Mes jį susikuriam tokį, kokio norim. Gal kas nors iš jūsų sakys, kad aš rašau "guriškas" nesąmones :), bet per savo šiokį tokį gyvenimo tarpą aš suvokiau ir įsitikinau, mes visuomet gauname tai, ko širdyje norime. Tik ne visada tokios formos, kokios norėjome. Pvz, vaikystėje visuomet svajojau turėti didelę šeimą. Gavau biggrin Turiu du buvusius vyrus ,buvusius uošvius, buvusiųjų giminaičius ir kadangi visi draugiškai ir artimai bendraujam, galima sakyti, kad turiu tikrai fantastiškai didelę šeimą biggrin Nors tikėjausi šiek tiek kitokios realizacijos.

Aš nebandysiu tavęs atkalbinėti smile Pati kartais būnu pavargusi nuo gyvenimo įspūdžių ir sakau, kad tai mano paskutinis įsikūnijimas. Bet lydėdama saulę ar žvelgdama į savo mylimus žmones pagalvok, ar tikrai jau atlikai viską, vardan ko atėjai??

Lina, ačiū. Aš tau irgi nejaučiu jokių negatyvių jausmų ar emocijų. Esu dėkinga tau, kad esi viena iš pamokų, mano gyvenimo kelionėje.

P.S. Doremi, ačiū už atvirumą.


Pranešimą pakeitė Viliari - Penktadienis, 21.09.2012, 21:54
 
xMxData: Penktadienis, 21.09.2012, 22:12 | Pranešimas # 620
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote
xmx, juk seniau sakiau, užkniso tas pasaulis su sistema, su neišnaikinamu blogiu, melu, pavargau nuo to ir esu egoistė, norisi daugiau suprasti, žinoti, anapus tikiuosi visa patirti, be to grabe gražiai atrodysiu, dar nepersenus , su dantimis nenutukus ir sąnariai da tiesūs
Aa tai visai kitas reikalas biggrin Ko tu iskart nesakei, jmj biggrin
Man irgi uzkniso sistema, toks pasaulis, tipo neisnaikinamas blogis, melai ir pan. As pavargau nuo to. Na ir ka bet as nepasiduodu. Ne sistema turi aiskint, kaip mum reikia gyvent, mes turim kurt savo pasauli. Ir kuo musu daugiau, tuo pasaulis yra sviesesnis. Is daug ko galima isgirst: "atsbodo darbas, atsibodo sistema, atsibodo gyvenimas"... Jeigu mes tik burbesim ir nieko nedarysim taip ir liks visas sitas briedas... Tad Doremi, pasakyk: Ar tu nori, kad pasaulis pasikeistu? biggrin
 
ViliariData: Penktadienis, 21.09.2012, 22:14 | Pranešimas # 621
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
xMx,

gerai pasakyta smile
 
AirijanData: Penktadienis, 21.09.2012, 22:19 | Pranešimas # 622
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 43
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi, gal pavargai ir nuo savęs, nuo daugybės klausimų ar pan., o ne nuo gyvenimo neteisybės? Nes tai kova su vėjo malūnais, svarbu sau viduje rasti ramybę.. Ar tu ją turi?
 
PlejadieteLinaData: Penktadienis, 21.09.2012, 22:43 | Pranešimas # 623
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 47
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
DOREMI, MIELOJI,,,

Jau perskaiciau. ACIU TAU, uz atverta Sirdi! Bet ... man pasidare liudna.

Ka galiu pasakyti? Sirdimi kazka pasakysiu ...

Seselis. Netikek XMX nuojautomis (as su Juo susirasinejau, gerai Ji zinau, - Jis netgi pasiepti kita moka), nes tu matomu (ar jauciamu) Seseliu BUNA IVAIRIU RUSIU.
Tamsos NEBIJOK, ji Tavo pacios, Virginija, dalis.

Nori jau eiti Namo?.. Patariu Tau - APSISPRESTI SIRDIMI, ar Tu tikrai to nori??? ????

Ka dar galiu Tau pasakyti? Patarciau nueiti pas gydytojus, ir daryti tai, ka jie sakys, kad reikia. Neatsisakyk net svitinimo. Tai del Tavo fizinio kuno. Ka del dvasinio? Irgi parasysiu. Visu pirmiausia KIEKVIENA MINUTE (kaip tik sugebi) MYLEK KUREJA. Toliau: NELIUDEK del to ir NEBIJOK! PRIIMK TAIP, KAIP YRA! Antra: TIKEK, kad pasveiksi, VISADA TUREK VILTI !!! Paskutinis punktas: atsiduoki Dievo Valiai - TEBUNIE JO VALIA.

Siunciu Tau Mieloji, Dieviskaja MEILE. Ta MEILE, as Tave visa apsupu.
 
xMxData: Šeštadienis, 22.09.2012, 00:17 | Pranešimas # 624
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
wink
Quote
atsiduoki Dievo Valiai - TEBUNIE JO VALIA.
ne, nereikia niekam atsiduot flower
Lina, kiek tu gali kartoti kitu pries tai parasytas mintis? smile


Pranešimą pakeitė xMx - Šeštadienis, 22.09.2012, 00:20
 
PlejadieteLinaData: Šeštadienis, 22.09.2012, 00:52 | Pranešimas # 625
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 47
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
XMX, MAZVYDAI, Mielasis, jau seniau pastebejau Tavo priesiskuma man. Kodel? Ar zinai, kad kritikuoti ir buti priesiskam kitiems NEGALIMA (ypac siuo metu)! Mylek save, nes as esu Tavo organizmo dalele!

Su Meile ir Geriausiais linkejimais Tau, MAZVYDAI.
 
jugneleData: Šeštadienis, 22.09.2012, 01:28 | Pranešimas # 626
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 7
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Perskaičiau Doremi. Ir nežinau ką pasakyti...noriu padėti - nežinau kaip. Tiesa sakant nepažinau dabar Doremi. Prasmė...juk aplink tiek jos daug, manau ją ir įgaunam per meilę. Kuo labiau ir daugiau mylim, tuo daugiau prasmės. Va ir pasaulis, sistema taip reikalingi meilės šiandien, be jos turbūt ir griūva viskas, išsikreipia....
 
monntosData: Šeštadienis, 22.09.2012, 08:28 | Pranešimas # 627
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi-Jeigu dar yra bent sioks toks troskimas gyvent.Tai gal metas viska keist ir pagyvent daug melesni gyvenima nei turejai iki siol.Siaip jei butum apsisprendus pilnai,net nediskutuotume.
 
DoremiData: Šeštadienis, 22.09.2012, 08:31 | Pranešimas # 628
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
labas rytas, aš skaitau jus ir galvoju, jus manote, kad kšėjimas yra blogis, visko pabaiga, o aš kitaip manau....pradėsiu nuo vilari
taigi, visos tos sunkios ligos žmogų nuveda prie alternatyvių gydymų, dalis tų žmonių suranda mane, visi jie gyvena pasveikę ir aš džiaugiuosi jų pasveikimu, džiaugiuosi ,kad esu laidininkas to gerojo gydytojo, bet pati noriu daugiau nei gyventi trečiame d, noriu daugiau..
lina, ir tu tą patį sakai, kad mirtis yra blogis, tai pradžia didesnio kažko, nei dabar turiu
apsisprendžiau, nuo pirmadienio drošiu pas daktarą, diagnostikai, ar gydysiuos ar ne- kas yra numatyta -įvyks, šiuo atveju bent nuskausminamuosius galėsiu laisvai įsigyti, gal būt ir vėl vyras savo jausmu darys stebuklą, bet vistiek aš atsimenu man pažadėtą ribą,
linute, xmx yra man ypatingas vaikis, gal ką ir pašiepia, bet ne mano personą, gerai jaučiam vienas kitą, ir aš ne šventoji, šaipausi ir juokiuosi, bile tik randu iš ko
milda ir jungele, man pagalbos nereikia kitokios, nei dabar teikiate, moralinė parama jūsų svarbi, pagalba sugrįžti į save, sugaudyti mintis ir pasirinkti ką turėčiau daryti tokiu atveju
juk ne paslaptis- tokios diagnozės išmuša iš vėžių, kad ir koks stiprus žmogus
pamiršau, nebegalvoju, kam varginti kvailą protą tuo beprasmišku sprendimų ieškojimu
man gerai dabar, labai gerai,dėkui, išsikalbėjau vakar su jumis sočiai,
paniką ir sumaištį kelia tik protas, gera gyventi durniui- laimingas visada, prisimenu mirusią draugę- ...................iki paskutinės minutės ji buvo graži, tvarkinga, šypsojosi, kalbėjo prasmingus dalykus, ir niekada neleido man jos paliesti wacko sakydavo
-davė dievas tau į rankas įrankį žolę, ja ir naudokis, žmogaus neliesk, tau negalima,
klausdavau, kodėl negalima, o sakydavo
-atvira širdis gerai priimti laimę, džiaugsmą, skausmą, bet kartu su tais svečiais įsmunka ir piktas svečias,
vis nesuprasdavau......
apsiraminau, esiu daryti kasdienius darbus
būties tema yra aktuali ne tik man, plati tema, galima testi, tik jau neasmeninkim, liksiu nuošaly kaip asmuo
ir baikite reikšti užuojautas, dar nemiriau
o kai numirsiu, aš visiem žadu, grabe atsisėsiu, kad paskutinį kartą skaniausiai nusikvetočiau, kai visi šoks per langus, per duris, o koki trys liks gulėti kur stovėjo
nepataisoma žvieglė

Добавлено (22.09.2012, 08:31)
---------------------------------------------
labas, monte, taip, ie6kau sprendimo, todėl ir kalbuosi, bet įdomi tema, argi ne

 
ViliariData: Šeštadienis, 22.09.2012, 08:54 | Pranešimas # 629
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doremi,

mano pažįstama išsigydė be JOKIOS pagalbos fizinės. Nei medicininės, nei alternatyvios, nei dar kažkokios smile Tave ir esmė.

Išėjimas man nėra blogis, nes aš matau tai, kas yra už uždangos. Ir puikiai suvokiu, kad kiekvienas esantis čia - didvyris. Nes ateiti čia reikia begalinės drąsos ir tikėjimo. O už ribos - namai, šviesa, meilė, besąlygiškumas ir aiškus visko suvokimas. Todėl nei kiek nesistebiu kad tau norisi išeiti. Ir to nesmerkiu smile Tik klausiu ar viską padarei dėl ko čia atėjai, ar išeini rami, kad viskas, savo misiją padariau, komandiruotė baigėsi, varau namo? smile
 
DoremiData: Šeštadienis, 22.09.2012, 09:14 | Pranešimas # 630
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
būtent, tu dabar surašei visą esmę, išlaikiau ir egzaminus, gavau įskaitas, turiu vieną neįskaitytą skolą wacko blemba, bet nesu tikra kad tai mano įskaita, gal tik prisiimdama atsakomybę už artimųjų veiksmus, sau prisiskiriu tas skolas, taigi, lyg ir būtų viena, kurios nėjau taisyti, dabar gailiuosi, tur būt be reikalo
oi, kas bus- tebūna, aš pasiruošusi biggrin
tavo pažįstama labai norėjo gyventi, va kaip
vakar buvo mano draugai atvykę, aš jų klausiau, ar nesu durnė, gal man reikėtų pas psichoterapeutą wacko net pačiai keista ką čia rašau,
pasirodo, kad širdies kalbą dažnai naudoja ir draugas, ir taip pat stebisi, kai perskaito ką parašes, įdomūs dalykai vyksta
virsmas žmonių sąmonėje
šį rytą ieškojo knygelės savo paliktos, sako tokia plonytė,
patariau pažvelgt į vieną lentyną, jis iš karto ir paėmė tą knygelę, nesirinkdamas, intuityviai,
tai exstrasensorikos pradžia biggrin
šioje, mano pradėtoje temoje, mes dvasiškai suartėjome
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Поиск: