Penktadienis, 29.03.2024, 00:16
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Apie Viska
DoremiData: Sekmadienis, 23.09.2012, 19:50 | Pranešimas # 646
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
niu biggrin turim, turim ir mes, tik samstu vadinu, biggrin tai dar paracelso sudarytas receptas, kurį atsitiktinai prieš šimtmetį surado švedas gydytojas samstas, po samsto mirties ,kažkokiu būdu verslininkė trembel pradėjo populiarinti, biznis vyksta, tačiau svarbu kad tai būtų iš tiesų kokybiška žaliava
turiu savo sukurtas penkias devynerias, tačiau naudoju ir samstą ir daugybę kitų tinktūrų, nelygu kuo žmogus serga
aistros nurimo, silpnumas toks, tarsi beprotybė visą parą kamavo,
ko man jaudints ?juk bus taip kaip turi būti wacko
išsikalbėjus yra taip gerai wacko atsiptašau, gailiuosi dabar wacko pasižadu taip nesielgti ateity
 
laumeData: Sekmadienis, 23.09.2012, 20:09 | Pranešimas # 647
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ach tu ,ragana, niekas lažuose mūs nebedegina,
bet užsiciklinti, kad nepereisi į aukštesni išmatavimą nereikia,... ne mes savo nuopelnus matuojam,..
tad netrukdyk Aukščiausiajam Tave įvertint, ir Tau tinkamą vietą parinkti...,
 
monntosData: Sekmadienis, 23.09.2012, 20:10 | Pranešimas # 648
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
http://www.youtube.com/watch?v=qxMepYDbc7I

PRANCŪZIŠKAS BUČINYS.

Cia matau ne pas mane viena daug energijos biggrin

Laume -Doremi.Pakelet nuotaike su prancuzisku :D:D:D:D
 
DoremiData: Sekmadienis, 23.09.2012, 20:24 | Pranešimas # 649
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biggrin nesitikėk, monte, mums perjaunas esi biggrin savus bendrakeleivus turime
vistiek šaunus bernas esi
jo, laume, ko jau nežinau- tai tikrai nežinau, tik jaučiu, anapus platesnė veiksmų laisvė, platesnis žinojimas , supratimas, beribė ramybė

Добавлено (23.09.2012, 20:24)
---------------------------------------------
pardon, monte, perskaičiau neteisingai tavo komą"pakelkit nuotaiką su prancūzišku", o tu parašei, "pakėlėt...."taigi, leptelėjau netyčia, pardon

 
monntosData: Sekmadienis, 23.09.2012, 20:30 | Pranešimas # 650
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Buvau pradejas ieskot kur ka parasiau,kad siulausi biggrin
 
DoremiData: Sekmadienis, 23.09.2012, 20:34 | Pranešimas # 651
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biggrin biggrin biggrin viskas gerai, suklydau as
labos jums smile
 
laumeData: Sekmadienis, 23.09.2012, 21:15 | Pranešimas # 652
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
To-Doremi,
aš irgi galvojau, kad ten kažkas tokio,,,, bet būtent rugpjūčio ketvirtąją Vytauto nurodytą datą tokį dušą gavau , tokią informacija atėjo, kad aš prabudusi garsiai pasakiau ,... gerai gerai pasilieku Žemėj.., o širdis daužėsi dar ilgai.
Tad siūlau ir Tau per daug nesižavėti anapusybe,,,, čia nors savo vietą, užsiėmimą, papročius žinom, gal visi kartu susikabinę pereikim tą uždangą...

Добавлено (23.09.2012, 21:15)
---------------------------------------------
kEISTA-, BET ir aš perskaičiau pirmiausia, kaip ir DOREMI-- , pakelkit,,, ,bet ne pakėlėt, tad Monntos, parašyk dar kartą,, ką norėjai parašyt. Dvi perskaitė ne taip ,kaip parašyta .....
.

 
HOLLYData: Pirmadienis, 24.09.2012, 00:40 | Pranešimas # 653
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 20
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
To-Doremi
dabar pagalvojau, jei susirgtų mano artimųjų, kažkas, vyras ,sūnus, mokinys mano ir pakalbėtų taip
- vienu žodžiu aš nesigydysiu, nešdinuosi, nes man laikas, taip toliau ir taip toliau,
vaje, jau kad duočiau per ausis ir gydyčiau, gydyčiau, kol pasveiktų,

Vot būtent,Doremi! Pastoviai skaitau forumą ir komentarus, ir tik tokią,kovojančią , aktyvią ir nepasiduodančią aš jus įsivaizduoju smile Sutinku su spurgelio mintimis,manau jinai visiškai teisi...O ir eilėraštis jos įkeltas - nuostabus..Ten viskas parašyta, įsikaitykit..Liga - tai ne pabaiga, tai ženklas,duotas,kad kažką gyvenime darom ne taip....
Tarp kitko, jei nesat skaitę Lazarevo knygų"Karmos diagnostika", siūlyčiau paskaityti, aišku jei turit noro.Jis labai daug ten rašo ta tema, gal kažkas aiškiau ir šviesiau pasidarytų..
Na , o pabaigai prisidedu prie Mildutės linkėjimų ir siunčiu jums daug daug meilės smile
 
DoremiData: Pirmadienis, 24.09.2012, 08:17 | Pranešimas # 654
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
dėkui, holy, pamiršk jau
aga, laume, aš sakau, pas montos perteklius energijos tam tikros, nerealizuoja ir ji teka visur, net raidėse,
ne pirmas kartas,
anksčiau nerašiau, drovėjausi, bet dabar nesusilaikiau biggrin net pagalvoju, gal parnerės jam kitos reik wacko
o ką tu ten išgirdai iš anapus?
ir abejoju ar vyks čia koks ėjimas pro uždangą
kas gyvens, kas mirs, kas gims, suksis tas gyvenimų ratas ir toliau, bet smegenyse vyksta kažkokie procesai nesustabdomai, vieni durnėja(ir aš), kiti dvasėja, bet finale žmonija geresnė, šiltesnė nuoširdesnė, bet užklupus katastrofai- ir vėl virs žvėrimis, taip jau yra, išgyvenimo instinktas
 
laumeData: Pirmadienis, 24.09.2012, 09:20 | Pranešimas # 655
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Labas, rytas Doremi ir visiems.

Tai buvo sapnas , ne sapnas....Visko pokalbio neprisimenu, tik nuotrupą:,,, TU ką galvoji, kad kitur nereikės rūpintis savimi,.. ir kitur bus geriau nei Žemėj, ir tu gali būti tikra, kad pakliūsi ten, kur geriau nei Žemėj ?,,, bet tai buvo pasakyta labai griežtai ir piktai--- prabudusi visa drebėjau

Добавлено (24.09.2012, 09:20)
---------------------------------------------
Dar noriu paaiškinti, apie prancūzišką bučinį, paaiškinimą internete perskaičiau, net juokas paėmė, ką Tau-Doremi- siunčiau
vakar.
Yra kitas, tikras prancūziškas bučinys, kuris turi magiškąją apsaugos reikšmę. Bučinys -kryžius.
Prieš trylika metų man jį parodė ir pasiuntė viena sena moteriškė.IR paaiškino jo reikšmę.
Ir leido- kai pajus širdis- jį perduoti kitam...
Domėjausi to bučinio kryžiaus istorija: Romos laikais- motinos , žmonos, seserys bučiuodavo vyrus, išleisdamos juos karan---pati stipriausia apsauga nuo mirties buvo...

 
BraskeData: Pirmadienis, 24.09.2012, 09:37 | Pranešimas # 656
Рядовой
Grupė: Заблокированные
Pranešimų: 375
Statusas: Off Lain
heh, monntuk, matai ka jos siuntineja viena kitai, nezinodamos kas tas yr biggrin

į dangų su čebatais
 
DoremiData: Pirmadienis, 24.09.2012, 10:55 | Pranešimas # 657
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
nu jo, man teko ne kartą laiminti vaikus išvykstančius, ir per tuoktuves, žegnojau kryžiumi ir bučiavau į katą, bet čia lietuviškai, ir vis blioviau kaip ožka tongue o domas šiemet išvykdamas ir sako
-ir vėl.....
o simą palaiminau mašinoj, kai vežėm pas nuotaką, vestuvės buvo paprotinės ir mes devintą ryto turėjom išvykti, taigi, nespėjau, nebuvo ir stalo išleistuvių, tik iš vakaro šiek tiek, rytą bėgom, gyvuliai, namai, pusiaukelėj prisiminėm, sustojom visi ekipažai(brolių simo juk keturi)ištraukėm simą iš mašinos, parklupdėm ir žegnojom su tėvu, je
vajezau, kiek visko buvo šiemet wacko per vienus metus wacko kiek per pusę mano gyvenimo wacko
įtariu, metų pabaiga nenusileis pradžiai wacko
 
spurgelisData: Pirmadienis, 24.09.2012, 11:37 | Pranešimas # 658
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
DO,kada Kaunan atalėksit? smile

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
DoremiData: Pirmadienis, 24.09.2012, 13:01 | Pranešimas # 659
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
aš nežinau spurgi wacko dabar tokia rami, kad pamiršau paskambinti net savo daktarui, todėl pirmiausia lazdijuose peržvelgsim, tik po to į kauną gydymuisi
reikia gal ko?
arūnas sako jei galėsi pasiimti iš jo darbo, tada atveš kas reikalinga tau
 
ViliariData: Pirmadienis, 24.09.2012, 14:22 | Pranešimas # 660
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 114
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Merginos,

kalbant apie kryžius (žegnojjimus ir t.t) - energetiškai tai nėra gerai. Jūs savo arba kito žmogaus energetiką "prikalat prie kryžiaus". Žodžiais laiminat, o žegnojimu - visą savo laiminimą nukryžiuojat sad Čia aišku mano matymas, taip aš matau energetiką. Tai tiesiog pasidalinau su jumis
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Поиск: