Antradienis, 19.03.2024, 05:49
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Apie Viska
VinigretaData: Ketvirtadienis, 01.11.2012, 13:08 | Pranešimas # 871
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 22
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Aha, buvau tokiam saite, na tiksliau ne saitas, o čiatas- įdomu, kol nepradedi gilintis į žmonių asmenybes. Susidariau nuomonę, jog nemažas procentas paprasčiausi tinginiai, savo tinginystei maskuoti susigalvoję dvasines praktikas, kurių dėka ieško nušvitimo.. Tik manau, kad išties dvasingi, nepraradę domesio žmonės geba integruotis į sociumą, užuot jį atstūmę.
 
xMxData: Šeštadienis, 03.11.2012, 00:46 | Pranešimas # 872
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Klausimas ar tik tinginiai. Manau yra ir blogesnių dalykų. biggrin

Pranešimą pakeitė xMx - Šeštadienis, 03.11.2012, 00:48
 
DoremiData: Sekmadienis, 04.11.2012, 21:15 | Pranešimas # 873
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
yra asmeninė žinutė pas man, bet neatidaro,
jei tai svarbu- rašykite forume, įtariu, tai susiiję su liaudies medicina, spėju- bitutė, nors sudėtinga atspėti biggrin iš daugelio pašnekovų

Добавлено (04.11.2012, 21:15)
---------------------------------------------
labas bebriukėli smile tai ko tyli vis?

 
Ponas_BebrasData: Sekmadienis, 04.11.2012, 21:30 | Pranešimas # 874
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 39
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Labu vakarą biggrin Ai, kad vis nerandu progos parašyt niekur smile Pasyviai skaitinėju ką kiti rašo wacko Ai, čia va prieš kelias dienas vienas giminaitis mane zanūda išvadino, kad esu neįdomus ir t.t. biggrin Skendėju giliuosi apmąstymuose dabar užtat wacko
 
DoremiData: Sekmadienis, 04.11.2012, 21:40 | Pranešimas # 875
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
suprantu, tu nesi zanūda ir tave užgavo toks neteisingas kaltinimas, esi rimtas žmogus ir tiek, tik ne zanuda,
tu nebegalvok apie tai, žiūrėk kiek jaunuolių rašo, kalbasi ir turi kąpasakyti, bendrauja,
kodėl manau, kad tau kompleksą įvarys tokie kvaili kaltintojai,
nuojauta.....
taves net pasigedo kažkas, neatmenu kas, bet taip rašė, tai malonėk su mumis paburbuliuoti, tik drąsiau, juk visi rašom tai kas mums tuo metu būna ir nebijom kad pasmerks ar išvadins kažkuo
drąsiau bebriuk smile
 
monntosData: Sekmadienis, 04.11.2012, 21:52 | Pranešimas # 876
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Bebras,as nuo neatsimenu kada,bet labai labai senai,,,Nauduojuos lik tokia ir taisykle.Visiem neitiksi biggrin Ir nesuku labai sau galvos jei kam neitikau biggrin wacko
 
Ponas_BebrasData: Sekmadienis, 04.11.2012, 21:56 | Pranešimas # 877
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 39
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tai kad nei užgavo, nei bijau, ale galvoju kad ten tiesos būta tame pasakyme smile Dar va pašposino, kad taip aš ir mergos į namus niekad neparvesiu, tai va ir susimąsčiau todėl biggrin Nes kaip kitaip ateis atsakymai, jei ne per kitus žmones. Ne visi ten tą kalbantį balsą galvoj turi, kuris viską atsako biggrin Nes nu mes čia su Ožkele plėtojom kadaise temą, kaip niekas neįdomu, nesimato prasmės ir t.t., tai va per visą šitą manęs taip vis dar ir nesudomino niekas.. Ožkelė tai lyg ir atrado save bepiešdama ir fotkindama, o man tai kažkaip neišeina išeit į savirealizaciją. Aišku, anksčiau lengviau buvo, pradedant nuo mokyklos, kadangi viskas būdavo už tave sugalvota, ką turi mokytis, ką turi veikt ir pan., o kai to nelieka, kai atitrūksti nuo masinės sąmonės, tai pasidaro nebeįdomu niekas, kažkaip va dar Vytautas ta tema pašnekėdavo anksčiau.. Ir nemanau, kad čia tiningystė, kaip kad Vinigreta rašė.. Tas integravimasis į socioumą jau išbandytas reikalas, ir man labai nepatiko wacko O kad esu tinginys, tai nesutinku, nes darbe už tris dirbu, o ir namie viską spėju, ir lapus grėbt, ir kitus darbus buitinius nuveikt, vakar padangas keičiau mašinytei, ir internetuose visokias konspiracijas skaityt spėju biggrin Ale tūlam žmogui nepapasakosi šitų savo pomėgiu, tada va pasigirsta įvairios etiketės priklijuojamos biggrin Hmm.. Nu va, paburbuliavau bag
 
DoremiData: Sekmadienis, 04.11.2012, 22:27 | Pranešimas # 878
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biggrin toks periodas dabar tau bebrai, ramus periodas ir tuo džiaukis, galvok, klausykis savo viduje
ir ne balsas galvoje kalba, tai pasąmonė, arba aš sakau, angelas sargas su manimi kartu,
ramybėje ir gali išmokti girdėti savą pasamonę, tai mintys iš niekur, kurių tu nežinojai,
ir mergų tau nereikia vestis, tu tą tikrąją merginą sutiksi, ir ne ožka ar karvė ji, kad parsivesi, ji pati sutiks eiti su tavim
jau vėl moralizuoju angry fui
pats juk gerai žinai tiek kiek ir aš biggrin
pamokysiu tik kaip vaikus auklėt ant trumpo pavadėlio kai reikės tongue
 
VinigretaData: Sekmadienis, 04.11.2012, 22:34 | Pranešimas # 879
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 22
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Labas vakaras šiandien. Grįžau iš labai jaukios kavinukės su mielu pašnekovu ir parašysiu truputį. Bebre, jokiu būdu neklijavau visiems savęs ir savo kelio ieškantiems tinginio etiketės. Nes jei teigčiau, kad visi, tai save irgi ne per daug veikiančia turėčiau krikštyt. Juk ir kavinėj kavą gėriau net tris valandas, kalbėdama apie nesuvokiamus, nulemtus, anapusinius ir nežemiškus dalykus, kas prilygtų nieko neveikimui. Bet kiekvienas neveikimas daromas su tikslu save tobulinti yra didelis vyksmas. Tačiau susidūriau su žmonėmis, kurie užuot kitę dėl tokių savianalizių tik dar giliau smunka į haliucinogeninę miglą.
Kam tai geriau? Jiems, artimiesiems? ...hmm...
Kita vertus, jei imsiu spręsti kitų nesusivokimo problemas, ar turėsiu laiko gyventi pati?
 
KupolėData: Sekmadienis, 04.11.2012, 23:03 | Pranešimas # 880
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 32
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Aš irgi kažkaip dėl tos savirealizacijos truputį pasimetusi. Turiu darbą. Daugumos nuomone, neblogą. Bet vis dažniau pagalvoju, kad norėčiau kažko kito. Nesijaučiu laiminga dirbdama, nejaučiu, kad teikčiau naudą visuomenei. Pavydžiu čia tiems, kas save atrado mene ar turi dar kažkokių pomėgių, kuriuos galima paversti ir pragyvenimo šaltiniu.
 
Ponas_BebrasData: Sekmadienis, 04.11.2012, 23:05 | Pranešimas # 881
Сержант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 39
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Doermi -> na jo, ten dėl to vedimosi tai taip buitiškai buvo pasakyta, nu bet čia visi suprato biggrin Aš ir galvoju kad turėt ateit tam laikas ir savaime susiklostys įvykiai smile Tik žinot kaip visoki giminės mėgsta jaunus žmones kamantinėt, kada gi susiras ką nors pagaliau biggrin Treti dar sako, kad be didelo noro ir kryptingų pastangų išvis nieko nebus biggrin Nu, aš tai vistik dar linkęs pasikliaut likimu.. Jei sulaukus Kristaus amžiaus vis dar nieko nebus, nu tada gal ir pakeisiu strategiją biggrin
Vinigreta -> nea, aš ant Jūsų nieko ir nesakiau, gal tik sakinį ten kaip nors ne taip suformulavau smile Tik pasiskolinau tą frazę pasakytą smile Nors čia ir vėl, kaip pažiūrėsi smile Kai kuriais aspektais, tai galima pavadint ir tinginyste, kad ir mano atveju, kad va lauksiu ten kažkokių likimo staigmenų, bet antra vertus, tai ir vėl nauja patirtis, kuomet dalykai vyksta patys, o ne plėšantis ir lipant kitiem per galvas biggrin Bet kokiu atveju, nesvarbu ar veikimas, ar neveikimas, svarbu kitem tuo nepakenkt ir laikytis laisvos valios principo smile O dėl tų haliucinacijų, taip kaip sakoma "blogi rezultatai irgi yra rezultatai" smile Kiekvienam reik praeit per savitas patirtis smile
Nu aš jau einu liuliuko, labanakt visiem hello
 
xMxData: Sekmadienis, 04.11.2012, 23:50 | Pranešimas # 882
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Tai svarbiausias klausimas: O ar tau patinka but tokiu, kokiu dabar esi? t.y kaip elgiesi ir t.t Ar tau patinka tai ką tu darai, kuom užsiimi?
 
DoremiData: Pirmadienis, 05.11.2012, 12:15 | Pranešimas # 883
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
vistiek lieku prie to, kad reikėtų mokėti džiaugtis tuo kas yra
bebriukai, dar spesi užsisodinti raganą ant sprando ir vilksi visą gyvenimą, tai mėgaukis jaunyste ir nedidele atsakomybe tik už save
šitąjį, atsiminiau dabar vėl, ir vinė žino šitą baiką
vyras pirmus dešimt metų kas antrą dieną kartojo
-užaugs vaikai ir aš jiem sakysiu, bėkit vaikai nuo meno žmogaus kuo toliau, ne gyvenimas, o kryžiaus kelias
panašiai po dvylikos metų jau nenorėjo prisiminti savo šito pamokslo
tai dviejų santykių kūrimas yra darbas,
o diedą tai suprantu, grįžta žmogus iš darbo, sėdi žmona ant suoliuko įkibus į tapybą, vaikai kuičiasi kambaryje, diedas barškina puodus- tušti.....
niu, riksmas
-sriuboooos
-eik šikt,-sako do
ir prasideda tongue
dabar verdu sriubą kai kada, bet neėda, atpratinau wacko

Добавлено (05.11.2012, 12:15)
---------------------------------------------
labas spurgai, a nepasiilgai mūsų? tongue

 
MildaData: Pirmadienis, 05.11.2012, 12:40 | Pranešimas # 884
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Sveiki,as pasiilgau visu biggrin

Tik va man paskutiniu laiku klausimas toks iskilo.
Tai ieskau atsakymo.
Cia gal Doremi pagelbetu ...
Kadangi ziuriu vis dvasingeju ,dvasingeju,o va noras gyventi kazkaip vis mazeja ir mazeja...
Kazin kodel taip yra ? Taip neturetu but.
Turetu but atvirksciai...
Nebesinori isvis nieko daryt ir to gyvenimo dziaugsmo nera.
Gal kas parasytu savo nuomone ? kaip kitiems sekasi - ne dvasingeti o paprasciausiai gyventi...?
 
monntosData: Pirmadienis, 05.11.2012, 14:10 | Pranešimas # 885
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Milda,mes gyvenam ir materialem pasauli o tu jo atsisakai.Tai ko tikies is kur tas dziaugsmas gyvenimui biggrin Lauki tos dienos,kaip nebelieka sistemos,nera matarialumo,nera ezarto,turbut net ir aistros nera..Kaip dziaugtis gamta?:D Praradus dziaugsma gyvenimui ,taip ir galus galima atiduot.Nezinau,gal cia koks pereinamas laikotarpis.Bet meile gyvenimui visitke turi but.
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Поиск: