Antradienis, 19.03.2024, 16:05
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Apie Viska
spurgelisData: Pirmadienis, 05.11.2012, 15:57 | Pranešimas # 886
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Labukėlis,DO smile
Nu kaip čia su tuo ilgesiu.... Jūsų asmeniškai tai pasiilgau,bet tiesioginio bendravimo. Vat o čia šitame tinklapį pašmirinėju kasdien,ale kad nieko gudro neturiu pasisakyt,tai taip ir nutyliu...
to MILDUTE.Dvasingėjam mes visi,toks jau mūsų tas apsisprendimas padarytas buvo. Bet nereikia savęs išskirstyt,ty-rūpintis tik dūšia,o kūną palikti. Turim dvasingėti visumoje-žingsnelis po žingsnelio sąmonėti,dvasiškai skaidrėti,kūnu tobulėti-viską kelti kartu,tada išlaikysime vidinę harmoniją ir nesvyruosime į tokius kraštutinumus,kaip nenoras gyventi. Ir ką reiškia-nenoriu gyventi??? Juk tai prieštaravimas,stabdymas noro dvasingėti. Tai kaip gali tuo pačiu dvasingėti ir nenorėti gyventi??????? Kai per norą gyventi mes ir dvasingėjame smile


Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
OzkelaData: Pirmadienis, 05.11.2012, 20:06 | Pranešimas # 887
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Mildute-rašiau,rašiau, o nežinau,kur nuėjo, nes per citavimą rodė,kad išsiuntė. Matyt Tau nereikia šių minčių,jei negausi smile
 
MildaData: Pirmadienis, 05.11.2012, 20:53 | Pranešimas # 888
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Ozkyte parasyk ka rasei,nu man idomu smile
 
OzkelaData: Pirmadienis, 05.11.2012, 21:19 | Pranešimas # 889
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Milda, pati kažkokia ,,susivėlusi" paskutiniu metu,tai nežinau,kiek atkartosiu,ką rašiau. Tu rašei,kad dvasingėji, bet čia terminas platus, tad gali būti neaiškumų. Kai pati nusprendžiau ,,dvasingėti", tai reiškė šalinti iš savęs reakcijas,kurios man trukdė. Tai yra lyginimasis su kitais, kas ką pirko, kaip kas atrodo ir t.t. man rūpėjo komfortiškai jaustis be didesnės materijos. Tai išėjo, kartu ir žmonės su kuriais bendravau, nes jų interesai tapo neįdomūs. Atsirado tuštuma ir pergyvenau, kad dabar nieko neveikiu, niekas neįdomu. Tad vasarą su Bebriuku atsakymo ieškojom. Staiga supratau, kad kai neleidau laiko tuštiems pokalbiams, juk aš ėmiau piešti ir fotkinti, nors atrodė-niekas į tą vietą neatėjo.
Šiuo metu man svarbu elgtis su kitais žmoniškai, būti savimi, užsiimti, tuo, kuo noriu. Dėl pačios materijos jau nėra tokių didelių tikslų kaip anksčiau, kad svarbi ypatinga buitis ar aš pati išsipusčiusi, atsirado kažkoks balansas tarp vidaus ir išorės. Pastebėjau, kad bet koks nukrypimas nuo Žemės link Dangaus ar atvirkščiau jau yra disbalansas,kuris laimės neatneš. Gali būti tam tikras laikotarpis, kaip ir pas mane, bet pati buvau nubridusi link materialumo ir giliai, dėl to,kol pusiausvyra pildėsi buvo nesklandumai.

Dar dėl tų dvasingumų, lyg anksčiau rašiau, man atrodo,kad žmonės pildo kažkokias savyje tuštumas. Jei Žemėje nerandi vietos, tai Danguje ieškai ir žinoma-randi. Dabar pilna padėjėjų tame. Pasiskelbi kažkokiu prašvitusiu ar dar kokiu, na, esmė-ypatingu. Tik įdomiausia, kad užkabinus Dangaus ,,ypatingus" pasireiškia didžiulė agresija.. Argi ne todėl, kad iš jų kėsinasi atimti Dangaus etiketę?

Dar patiko vieno žmogaus žodžiai, kuris pasakė, kad mylinčiam ar dvasingam, viskas yra taip natūralu, kad jis apie tai net nekalba, jis tuo gyvena, tik kiti pastebi... O kas neturi, bet ieško, tų žodžiuose ištisai minima meilė....

P.S Milda, pamečiau mintį,jei ką dar prisiminsiu-parašysiu
 
DoremiData: Pirmadienis, 05.11.2012, 22:02 | Pranešimas # 890
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
o kas milda tau? surprised
 
OzkelaData: Pirmadienis, 05.11.2012, 22:09 | Pranešimas # 891
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Ar man? Jei taip,tai forumietė,kaip visi smile
 
DoremiData: Pirmadienis, 05.11.2012, 22:11 | Pranešimas # 892
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
biggrin aik tu biggrin aš klausiu kas milsai yra biggrin biggrin forumiete
 
OzkelaData: Pirmadienis, 05.11.2012, 22:11 | Pranešimas # 893
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 189
Reputacija: 1
Statusas: Off Lain
Ai,juk dviprasmiškai skamba, ar kas Mildai, ar kas Milda man biggrin Nepriprantu prie forumo dviprasmybių wacko
 
DoremiData: Pirmadienis, 05.11.2012, 22:13 | Pranešimas # 894
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tfu, mildai tongue

Добавлено (05.11.2012, 22:13)
---------------------------------------------
bražkė kažkur užlūžus wacko

 
virgisData: Pirmadienis, 05.11.2012, 22:13 | Pranešimas # 895
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
O kas sakė kad bus lengva? Kad sukurti kažką naujo, reikia numirti senam (seniems tikėjimams, įsitikinimams, tikslams) Tai ir gali sukelti tokius jausmus, kai seni tikslai lieka neaktualūs. Gali netgi kilti galvos skausmai ir kitokie nemalonūs pojūčiai. Taip jau būna.Todėl tuo metu svarbu neprarasti budrumo ir nepasiduoti savojo ego pinklėms, kuris visomis priemonėmis bandys sustabdyti judėjimą savojo Aš link, netgi tokiomis bauginančiomis ir kraštutinėmis. Tai tik patvirtina jūsų kelio teisingumą, todėl daugiau ryžto ir nesugalvokite pasukti atgal, po pablogėjimo visada seka pagerėjimas. Medituokite dar daugiau ir Šviesa greitai pasimatys jūsų gyvenimo tunelyje. Drąsiai ženkite link užsibrėžto tikslo, nepaisant jokių aplinkinių nuomonių ar nesupratimų. Tai ką pasieksite, su kaupu atlygins visus iliuzinius praradimus ir netektis...
Su pagarba ir meile
 
DoremiData: Pirmadienis, 05.11.2012, 22:17 | Pranešimas # 896
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
tai ir sakau, kas sena turi žūti, kad būtų nauja, o nauja visada baugina, nežinai kas tai, sena-yra įprasta, perprasta
štai ir kyla baimės, depresijos, įtarimai, laukimas
vistiek laukiu kažko įspūdingo, didingo, kad net žandikaulis atšoktų,
tikiuosi nenusivilti
 
monntosData: Pirmadienis, 05.11.2012, 22:51 | Pranešimas # 897
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Virgi.iliuzija,tai kas?pinigai.daiktai,tikslai but uz kaska auksiau-Ar aplamai iliuzija tai viskas kas mus supa.Tu as zmones gamta visi gyvi padarai?
 
DoremiData: Pirmadienis, 05.11.2012, 22:56 | Pranešimas # 898
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
žinot........ wacko pagalvojau
ar mes visi neturėjome galvos traumos?
aš turėjau vaikystėje, sunkią, gal būt tada ir pradėjau girdėti augalus, neatsimenu kada , bet gal tada, tik spėju wacko
mus jungia bent vienas bendras bruožas-sutrenktos galvos tongue
 
spurgelisData: Pirmadienis, 05.11.2012, 23:21 | Pranešimas # 899
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
aaaa,nu jooo,vat tokia patirtį ir aš turėjau-trinktelėjimą per galvą-trečioj klasėj su dienynu mokytoja žiebė,tai kurį laiką jaučiau nemalonias fizines pasėkmes biggrin

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
virgisData: Pirmadienis, 05.11.2012, 23:29 | Pranešimas # 900
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (monntos)
Virgi.iliuzija,tai kas?pinigai.daiktai,tikslai but uz kaska auksiau-Ar aplamai iliuzija tai viskas kas mus supa


Iliuzija - tai menkaverčiai nereikšmingi ir trumpalaikiai, laikini tikslai ir uždaviniai, materialinių vertybių siekimas, beprasmei pokalbiai, kitų apkalbėjimas, ginčai ir beprasmiai įrodinėjimai, savo tiesos gynimas, susinervinimas, pyktis, kitų vertinimas pagal jų įsitikinimus ir visa kita, kas neveda prie mūsų Dieviškojo Aš.
Bet atsikratyti viso šito nėra taip paprasta kaip atrodo. reikalingas kasdienis darbas ir savo užsibrėžto tikslo siekimas, kad ištrūkti į laisvę.
Gerai tai, kas atsuka mus Aukščiausiajam ir blogai tas, kas mus nuo jo nusuka.
Visos šiuolaikinės pramogos, daugumoje kilusios iš nuobodaus gyvenimo, siekiant tų iliuzinių tikslų. Tai irgi sudaro iliuzinę gerovę ir saugumą. Kai pradedi eiti Sąmoningos evoliucijos keliu, tie dalykai pradeda pastebimai mažiau dominti, kol galų gale jų visiškai nebereikia ir atsiranda marios laiko savo pagrindinio tikslo siekimui. Toltekai teisingai tai pavadino - Kario kelias.
Taigi rinktis jums, ar tai tik eilinis nuobodulio žaidimas, ar tikslas, kurio siekiate, kad ištrūkti iš to mūsų sukurto iliuzinės gerovės pasaulio.
Su pagarba ir meile
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Поиск: