Šeštadienis, 20.04.2024, 17:22
Sveikinu Jus Гость | RSS

ŠVIESOS KELIU

[ Nauji pranešimai · Dalyviai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Apie Viska
virgisData: Pirmadienis, 05.11.2012, 23:49 | Pranešimas # 901
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Doremi)
o nauja visada baugina

Kada žinai kas tu, kokiu tikslu čia, kai žinai kad yra tik perėjimo procesas, o ne mirtis ir tas liečia visus, nepriklausomai tiki jie ar ne, baimės nebelieka. Gyvenimas vienodai, nieko nekeičiant turėtų bauginti labiau savo Nuobodumu, nes Statika - evoliucijos sustabdymas, sielos vystymosi "mirtis", o čia jau žymiai blogiau, nei laikinos iliuzinės baimės.
Tuo labiau, kad šiame pasaulyje nieko nebūna šiaip sau, viskas turi prasmę be išimties. Niekas nevyksta be Kūrėjo žinios.
Paleiskit senas paradigmas, kad jis sėdi labai aukštai ir kartais būna labai piktas "nusidėjėliams". Kadangi jis yra Meilė ir mus sukūrė pagal save, tai kam jam tuos savo meilės vaikus bausti, vietoje to, kas juos ugdyti tam, kad jie taptų dar didesne Meile, tokie kaip jis.
Ko tai šiandiena man atsirišo su komentavimais, atsiprašau jei kam sukėliau nemalonių emocijų, bet tai tik mano laisvi pamąstymai, niekam neprimetami
 
MildaData: Antradienis, 06.11.2012, 09:46 | Pranešimas # 902
Полковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 158
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Aciu Virgiui ir visiems kitiems smile

Doremi reikalas tas,kad negaliu surinkt saves i viena vieta,
lyg buciau pasidalinus i dvi dalis,tiesiog jauciu kad kazkas nebegero vyksta.
Nera taip ,kad nebenoreciau gyvent,tikrai ne.
Bet kokia prasme gyventi fizini gyvenima,jeigu cia viskas iliuzija ,maja,netikra,''sapnas'' ir t.t.?
Manau kad pakibau ant to ir gana seniai jau.
Visiskai ''vienodai'' kas aplink dedasi.

Monntos, pataikei tiksliai.Taip ir yra - neigiu pati gyvenima.
Tik ta supratau pries kelias dienas ir bandau is to kapstytis.
Tik nelabai isivaizduoju kaip ta padarysiu.

Ozkyte,tie zodziai apie meile tikrai nuostabus.
Aisku kad galima tik sneketi apie meile,ir ojojoj kap as cia visus myliu...
Kas pamatuos kiek tos meiles is tikruju yra...
 
DoremiData: Antradienis, 06.11.2012, 14:22 | Pranešimas # 903
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
milda, tavo prasmė yra vaikų asmenybių kūrimas, tavo vaikai, ar supranti?
tai didžioji prasmė, ką tu duodi dievui, žmonijai, tai kolektyvinei samonei
ee, je, virgis wacko
gerai, gerai, mirtis tai tik grįžimas namo,
gerai jei galėtume tikėtis tik to
tavo raštuose skaičiau, kad kai kas su kaliošais ir kūnu eis į kitą matavimą, va, o kas tada?
nežinomybė
kuri baugina ir masina
o šiaip civilizaciją lydi vis didesnis stresas ir tas stresas tapo kiekvieno žmogaus kasdieniu palydovu, o toks palydovas veda iš pusiausvyros ne tik psichinę sveikatą, bet ir endokrininę sistemą, širdį, kvėpavimą, kraujospūdį, kas taip pat turi vėl neigiamas pasekmes
bet tokia sistema stresinė įgalina valdyti žmonių mases, tie atskiri individai, kurie praslysta pro sistemą, nesukelia didelio susidomėjimo, nes ignoruoja visa tai tyliai, masių nekelia pasipriešinimui
iš tos visuotinės stresinės situacijos ir kyla visos baimės
lengva mokyti, bet virgi, sąžiningai
- tu nieko nebijai?
virgis sako -ne
meluoji, rupke,-sako do angry
žmogui yra įgimta susidūrus su problema ar pavojumi ,bėgti arba kovoti, tą mes sėkmingai ir darome, tokiu pagrindu sukurtas trys d matavimas ir nereikalauk, virgi iš mūsų, kad taptume būtybėmis ketvirtojo ir penktojo matavimo
tai neįmanoma, trys d diktuoja savo sąlygas, o pasikart ir vėl negalima- nes nublokš į dar žemesnį lygį
tai kokia išeitis?
gyventi trys d strese, bėgti, kovoti su blogiu, valgyti, tuštintis, dirbti, dirbti, dirbti.........malonų darbą
tik darbe užsimiršti ir iš tiesų išeini į kitas erdves,
kalbu apie meną wacko

Добавлено (06.11.2012, 14:22)
---------------------------------------------
spurgai, gerai dakasei tai mokytojai kad žurnalu pylė per galvą tongue

 
spurgelisData: Antradienis, 06.11.2012, 14:28 | Pranešimas # 904
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
nu jo,aš buvau pasiutus,kuolai už drausmę netilpo pažymių knygelėj,paraštėse net vietos tuščios nebuvo,kur pastabas rašyt. bet mokiausi tai labai gerai. Tik vat mokytojai užkniso,kad ardau klasėje drausminę despotinę sistemą savo nenusėdėjimu vietoje ir ramiai aklai nespoksau į lentą,tik tiek... biggrin

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
virgisData: Antradienis, 06.11.2012, 19:45 | Pranešimas # 905
Подполковник
Grupė: Администраторы
Pranešimų: 124
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Quote (Doremi)
virgis sako -ne meluoji, rupke,-sako d

Įdomu, kur aš sakiau ne ir kodėl meluoju? Iš tikro dabar pasakysiu, kad tikrai ne... Tai jau spėjau patikrinti kai buvo infarktas ir kaip sakoma buvau netoli to, visiškai nejaučiau jokios baimės. Daugiau pergyvenau, kaip perduoti kortelės kodą žmonai ir kitokius niekus, kas neužmiršti, kol dar neišėjau. Apie baimę kažkaip net nesusimasčiau, atvirkščiai netgi buvo įdomu, kaip ten bus. Taigi nešnekėčiau, jei to nebūčiau patyręs.
Nors man visiškai vienodai, ką jūs apie mane galvojat, galit išvadint kuo tik norit, tai neturi reikšmės. Atsakau tik todėl, kad man norisi padėti jums, kaip galiu, kitaip nemoku...
Todėl, kad tuo metu, kas mane palaikė, buvote jūs ir turbūt tik dėl jūsų aš dar neišėjau, taip galvoju, o gal ir ne.
Quote (Doremi)
žmogui yra įgimta susidūrus su problema ar pavojumi ,bėgti arba kovoti, tą mes sėkmingai ir darome

Ne įgimta, o įbrukta į galvą, kad jis yra tik mėsos gabalas, kuris tik nori prailginti savo būvimą, siekti to visokiais būdais,nes po to "nieko nėra", nors tvanas. O ar jūs nepagalvojate, kodėl buvo įbrukta ta baimė ir kam tai naudinga? Žinoma viską išbandyti norėjome patys, įskaitant ir šį liūną su visomis jo baimėmis
Bet aš jums galiu pateikti ne vieną pavyzdį iš praeities, jog taip anksčiau nebuvo. Kada žmonės žinojo, kas jie tokie ir ką jie iš tikrųjų čia veikia. Kad ir tie patys Vyčiai, tikra trilapio reikšmė. Kai jie prieš mūšį duodavo sau įžadus neprarasti garbės, sąžinės ir proto. Tai buvo svarbiausi tuo metu atributai, gyvybė kaip matote į juos nepatekdavo, nes žinojo, kad tuo niekas nesibaigia. Na o tie atributai reikšmingi sielos evoliucijai, tas buvo svarbiausia.
Quote (spurgelis)
r nereikalauk, virgi iš mūsų, kad taptume būtybėmis ketvirtojo ir penktojo matavimo tai neįmanoma, trys d diktuoja savo sąlygas

O kur aš to reikalauju? Man toks žodis nepriimtinas kitų atžvilgiu. reikalauti galiu tik savęs, neberašyti pavyzdžiui ar panašiai
Quote (spurgelis)
gyventi trys d strese, bėgti, kovoti su blogiu, valgyti, tuštintis, dirbti, dirbti, dirbti.....

Jei jums tai patinka, tas gyvenimas strese tai prašom, kas jums neleidžia ar draudžia mylėti savo grandines, galima jas ir bučiuoti, kiekvienam savo, taip aš galvoju, tik neįsižeiskite ir nepulkite teisintis, tas visiškai nebūtina...
Sėkmės
 
PlejadieteLinaData: Antradienis, 06.11.2012, 19:48 | Pranešimas # 906
Лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 47
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
VIRGI, Broli mano,

Jau uzvakar maciau vaizdinius, - kad sio tinklapio skeptra perduodu Tau- . Ta pajuto Tavoji SIRDIS, ir Tu emei rasyti komentarus ir forume. Taip turi buti, taip yra Lemta.

Taip, man liudna siandien. Bet taip irgi nulemta. Taip turi buti!

Kiekviena diena man bus tu liudesiu, nes man eme eiti vaizdai tokie, kurie liecia net mano ...artimuosius. Tie liudesiai nebus labai skausmingi, nes Laikas eina vis mazyn, artejam i NULINI Laika, - o ten juk nera liudesiui ir skausmui vietos, TEN VIEN MEILE IR PALAIMA.

NE, as nieko nebijau, NES AS VIEN KUREJU PASITIKIU !!! As Jo dukra, Jis mane Myli. ir nepaliks manes niekada: varguos ar praradimuos, kataklizmuos, ar Pakilime...

Visove - Meiles VANDENYNAS. Paskeskite Jame! PASIUSKITE MEILE ZEMEI, ZMONIJAI IR VISAM BEGALINIAM KOSMOSUI. ACIU JUMS, kad esate ! Myliu Jus.
 
DoremiData: Antradienis, 06.11.2012, 22:05 | Pranešimas # 907
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
wacko wacko wacko wacko wacko

Добавлено (06.11.2012, 20:09)
---------------------------------------------
papasakok kokius vaizdinius matei wacko

Добавлено (06.11.2012, 20:30)
---------------------------------------------
virgeli, jokiu būdu nenorėjau pasakyti kad tu bijai mirties
jei aš nebijau, tai tu tuo labiau,
aš tik paklausiau ar bijai ko?ir pati atsakiau už tave, taip, tu bijai kažko, o ko aš nežinau, bet tu žinai
aš surašiau tai kaip aš suprantu, tu parašei kaip tu supranti
grandinių nebučiuosiu, ne ta natūra, sutraukysiu jas anksčiau ar vėliau, prasuksiu uodegą kaip šis katinas tiems panosėje, kas vis stengiasi man užkabinti tas grandines
ne bėganti aš
kovotoja esu

Добавлено (06.11.2012, 22:05)
---------------------------------------------
kur gi bra6k4?ar viskas gerai? wacko

 
spurgelisData: Antradienis, 06.11.2012, 23:08 | Pranešimas # 908
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
braškės kompas užlūžęs,man sms rašo smile

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
monntosData: Antradienis, 06.11.2012, 23:23 | Pranešimas # 909
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kascia su tais kompais.Man jau du kompai uzluzo.Vytuka jauciau jau reiks eit ieskot biggrin
 
laumeData: Trečiadienis, 07.11.2012, 09:18 | Pranešimas # 910
Майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 97
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Labas rytas, spurgeli, ir visi kiti.

Perduok Braškei linkėjimus ir bučkį.
Pasiilgau jos ir jos komentarų.Tegul kuo greičiau tvarkosi su tuo kompu.Man liūdna be jos.
 
CreativemData: Trečiadienis, 07.11.2012, 11:37 | Pranešimas # 911
Рядовой
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 8
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Laba diena, visiems smile

visiems labai noriu padėkoti už prasmingą skaitymą, kurį čia sukaupėt bebendraudami. Jau kuris laikas sėdžiu ir patyliukais skaitau. Ir jei atvirai, džiaugiuosi biggrin Nes buvau šiek tiek išsigandusi. Maniau esanti viena su savo ieškojimais, mąstymais ir dvasiniais praplėtimais. Smagu pagaliau rasti ir lietuviškoje padangėje žmonių su panašiais keliamais klausimais ir ieškojimais.
 
DoremiData: Trečiadienis, 07.11.2012, 11:46 | Pranešimas # 912
Генерал-лейтенант
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 625
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
labas, pasilik su mumis,
va, va, vytukas žadėjo visiems kompiuterius sulaužyt biggrin biggrin biggrin dabar prašykit, kad savo galias prilaikytų
 
spurgelisData: Trečiadienis, 07.11.2012, 18:53 | Pranešimas # 913
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
LAUMEI linkėjimai nuo Braškės. sakė irgi labai pasiilgo ir grįš su trenksmu.
Beje,MONTUK, manau,kad tau biški klius nuo Braškikės,kai išsiryškins,kad su kita flirtuoji (tad laistyk gausiai Gėlytę,matink gražiais žodeliais,kad atslinkus "uraganui" atlaikytų) biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin


Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
monntosData: Trečiadienis, 07.11.2012, 20:41 | Pranešimas # 914
Генерал-майор
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 257
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
Kam tie uraganai,su padekos zodziais turetu atslink,juk cia mokimosi tikslais,kaip patirt didesni malonu biggrin Jau profas budamas,ja mokinciau biggrin
 
spurgelisData: Trečiadienis, 07.11.2012, 22:27 | Pranešimas # 915
Подполковник
Grupė: Пользователи
Pranešimų: 136
Reputacija: 0
Statusas: Off Lain
oi,Montukai,šelmi tu šelmi....vis randi kaip išsukt savo smarkią uodegą prof biggrin biggrin

Visa ką kalbu-tai tik mano suvokiamos tiesos interpretacijos :)
 
Forumas » Test category » Šviesos keliu » Apie Viska (Kalbame ivairiomis temomis)
Поиск: